• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@petrunka01 Jasnačka, já vím, že vyprázdnění střev při tlačení k tomu zkrátka patří, a porodní asistentky to určitě berou jako přirozenou a běžnou záležitost. Vím, že to není žádná ostuda, spíš ten klystýr chci pro takový ten dobrý psychický pocit. Ale jasně, stát se může cokoliv, přijedu na poslední chvíli, nestihne se to a věřím, že mi to bude taky úplně jedno, stejně jako tobě, věřím, že ty myšlenky při porodu máš někde úplně jinde :wink: .
11. črc 2011 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@danissa já to chápu a uvidíme,jestli ho tentokrát stihnu.Jestli je druhý porod rychlejší,tak nevím,nevím:slight_smile:.
11. črc 2011 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrunka01 - tak to jsem netušila,že to může odcházet i takhle dlouho před porodem :slight_smile: a pak jak máš poznat, že máš ject - jedině pak už podle kontrakcí...
11. črc 2011 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrunka01 Noooo....druhý porod skutečně bývá rychlejší :wink: , tak abys vyrazila zavčasu :grinning: .
11. črc 2011 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@danissa
@petrunka01 - holky, taky doufám, že druhý porod bude rychlejší. První mi trval 13hodin, tak bych to tentokrát ráda stáhla na půlku:slight_smile:)
11. črc 2011 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy Odchod zátky jsem řešila s kamoškama, co už mají mimča a shodly se, že pokud odejde, tak bys měla čekat na kontrakce.....ale asi bych byla stejně nervní, kdyby kontrakce třeba do 2 dnů nepřišly a jela bych do porodky...pro jistotu :slight_smile:
11. črc 2011 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy Uvidíš, že bude rychlejší, neznám nikoho, kdo by to tak neměl :wink: My máme v rodině první porody taky 12-13 hodinové, tak s tím tak trochu počítám :sunglasses:
11. črc 2011 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@danissa
@msevy
@petrunka01 tý brďo, to jste měli rychlovku :slight_smile: my máme v rodině porody taky hodně rychlé, já se jen obávám, abych nebyla výjimka potvrzující pravidlo :grinning:
11. črc 2011 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem udělala mísu těstovinového salátu a právě jsem ho celý sež..... Matěj nebude mít co jíst::slight_smile: Ještě že si jde sednout na pívo s kamarádem:slight_smile:
11. črc 2011 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy A já zase spásla rizito a okurkový salát, no výborné to bylo :slight_smile: Manžel bude mít taky, jsem mu trochu nechala :wink:
11. črc 2011 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@danissa :slight_smile: tak to já ne:slight_smile: těstovinovej salát miluju, takže má pro dnešek smůlu. Ale už odešli na pívečko, tak to vidím na nějaký utopence - to zase bude smrádek...... Měla bych se dát do toho steaku, ale netuším jak. Asi ho naložím do oleje a zítra nějak upeču. Přivítám jakýkoliv recept - pokud možno rychlý:slight_smile:
11. črc 2011 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy Jo, to bude smrádek, ale hlavně, že bude mít plnej břuch a nebude hladnej :wink: . S tím steakem ti moc neporadím, ještě jsem nikdy steak nedělala. Ale myslím, že nic nezkazíš tím, když ho dáš do toho oleje, jak píšeš, třeba bych tam přidala i čtyřbarevný pepř a zítra to uděláš naprudko na pánvičce jako biftek. Nebo třeba na domácím grilu, jestli máš. Já tak třeba dělám vepřovou panenku - silnější medailonky osmažím asi 2 minuty z každé strany, maso vyjmu do tepla, do výpeku přidám smetanu, podle potřeby trochu bujónua udělám z toho takovou přírodní omáčku. A je to moc dobré :wink:
11. črc 2011 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy najdi něco na netu,určitě tam bude spousta výborných receptů.

Manžel právě odjel a já vylezla z horký vany. Není mi nějak dobře,to mám z toho přežrání k obědu. Zítra ovoce a max.pečivo. Jenže jak se znám,tak sežeru kilo nektarinek a k tomu deset rohlíků,však ono mi to za chvilku skončí. Bolí mě břicho,jenže jak beru to železo,tak to se záchodem není jen tak,tak si jdu lehnout do postele a usnu u telky,beztak tam zase nic nedávají... Modlím se,ať není bouřka.
Dneska jsem se musela smát. Leželi jsme a manžel mi přejel rukou po břichu,malá se zrovna pohnula a on se strašně lekl a povídáá mi: Ona tam je. Tak jsem se musela řehtat :grinning: Jestli si myslel,že ji nosím na zádech či co?? :grinning: :grinning: :grinning:

Jak každý den usínám s přáním,abych se v noci vzbudila a jeli jsme,tak dneska si moc přeju,aby to nevypuklo,protože manžel je od půl páte na nohách a asi by mi na porodním boxu usnul :slight_smile: Chudák.
11. črc 2011 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 :grinning: :grinning: :grinning: no a právě proto to dneska přijde :grinning: :grinning:
11. črc 2011 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@danissa - ok, zkusím to. Trochu to naklepu, naložím a zítra s tím něco provedu. Smetanu doma mám, no nějak to chutnat bude :grinning:
11. črc 2011 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 No když ti chlapi to těhotenství vnímají po svým :wink: , reakce toho tvýho mě fakt pobavila :grinning: Můj manžel zase pokaždý, když řeknu au nebo trošku heknu, tak hned se ptá "už jedeme?" Tak mu vždycky říkám, že to nebude takovej fofr, že ať se nebojí, že mu dám zavčasu echo :grinning: .

Tak si udělej pohodlíčko a přemlouvej prcka, ať ještě dnes počká :wink:
11. črc 2011 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jak tady holky píšete o ty zátke,taky me neodešla,takže nevím no,v každem případe kdyby už odešla,aspon bych už čekala,že to musí přijít,ale takhle pořád nic,jenom čekat,co se bude dít...
11. črc 2011 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy To víš, že to nějak dopadne. Jestli je to fakt dobrý masíčko na steak, tak takovou rychloúpravou určitě nic nezkazíš :wink:
11. črc 2011 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 Tak, tak, čekat, co bude....to mě taky docela ubíjí. Pořád se sleduju, si už připadám chvílema, jak blázen :sweat_smile:
11. črc 2011 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@danissa hihi to já též už si připadám jak blázen,pořád se jenom človek hlídá....
11. črc 2011 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 já si myslím, že nemusí bejt nutný aby odešla, nebo abys to postřehla, já taky nevím jestli odešla nebo ne, jednou jsem měla takovej silnější výtok se špiněním, ale jinak nic víc zajímavýho :grinning:
11. črc 2011 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
a taky už manža,když řeknu au,nebo trošku zahekám,taky hnedka se ptá "rodíme?"a hlavne porád ty SMS,kdy porodíme,či jsem pořád celá,no dneska opet bylo pár SMS,každý se jenom zajímá,ale to neumej pochopit,že až porodím,že se ozveme samy?to si občas připadám jak na psychiatrii....
11. črc 2011 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka no mela jsem tedka posledne po dvou prohlídkach krvácení a pak špinení,ale zátka to určo nebyla,anebo taky muže odejít až na sále....
11. črc 2011 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 jojojojojojojojo úplně vím o čem mluvíš, já říkám, že jsem měla říct že mám termín v srpnu a měla bych klid. Já to právě neměla po ničem, to mě zarazilo, prostě ráno jen tak, ale nevím :unamused:
11. črc 2011 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Kolik nás tady vlastně je čekatelek? 4? Mám pocit,že mám jeden z posledních termínů :slight_smile: tak manžel odešel před chvíli na pivo se slovy, jestli budeme rodit, tak musím řídit, protože on bude mít to pivo. Tak se vidím v noci, jak si to řídím sama do porodky :grinning: :grinning: Ve čtvrtek má ještě večer nějakou akci v práci - to jsem zvědavá, jestli to donosíme do termínu nebo si prďola řekne, že nás trochu procvičí :grinning:
11. črc 2011 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 Jo, tak to mě taky už trochu vytáčí, že se každej neustále vyptává "tak co, kdy už to bude?" Jako kdybych věděla hodinu a minutu, kdy to přijde. A s těma SMS to stejný, každýmu říkám, ať nemají strach, že dám ihned vědět, ale stejně si ty neustálý dotazy "už?" neodpustí.... po svatbě se každej ptal, kdy už bude mimčo, teď zase tohle :angry: Člověk má co dělat sám se sebou a ještě odpovídat na dotazy tohoto typu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže tě úplně chápu!
11. črc 2011 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky jak je? nějaké mimi?
11. črc 2011 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
já dnes byla naposled v poradně a docela hukot
11. črc 2011 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy Neboj, do porodky tě může manžel klidně odvézt i pod vlivem :grinning: (pokud ovšem nebude totálně KO :grinning:) Mamka mi říkala, že když v takové situaci zastaví auto policajti, tak dokonce musí policejní auto rodičku doprovodit až k porodnici :sunglasses:
11. črc 2011 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
malý vůbec nepřibral jednou vyšla váha 2760 zkusila to podruhý a 2900 takže to žádný obřík asi nebude a ani já nic nepřibrala, dr. se zdá že placenta už nemaká jak by měla prý na pohled už nevypadá dobře furt zkoumala ty průtoky krve snad 3x , prý placentě asi dalo hodně zabrat to krvácení, navíc mám hodně málo vody, takže se tam mimču už asi moc nedaří. čípek už je měkký a nasakuje, takže i dole se to připravuje, jenže je stále zadečkem dolů, tudíž mi napsala doporučení do porodky s tím že ona je pro co nejdřívější vyndání mimča, tak uvidíme co mi zíta řeknou v rizikovce, každopádně tašku beru sebou
je to mazec, jsem docela vyklepaná, zároveň se těším, no bude to něco, jsem zvědavá co mi řeknou zda se narodí ještě tento týden nebo to nechaj až do ukon. 38 což je vlastně stejně v pátek
11. črc 2011 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek