• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
ale jinak se má asi mimi fajn, monitor byl ok, i když jsme ho dělali snad třičtvrtě hod, dítě furt zdrhalo a monitor nepsal
11. črc 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy hihi no manža má chlastačku z práce v pátek,tak si taky říkám,doufám,že to na me nepřijde,jinak nevím,asi by mi jako pomoc u porodu byl k ničemu.... :grinning: :grinning: :grinning:
@dpetulinka taky jsem si to řekla,že kdyby jsem byla podruhé tehu,tak taky neřeknu přesnej datum,ale třeba až mesíc poté..... :wink:
@danissa já si normálne říkám,jak bylo dobře,když nebyly telefony,mobily,net a podobne,aspon nikdo neotravoval a človek mel svatej klid.....jenomže tedka třeba 2 dny nevylezu z domu,že ty vedra jsou na me umorný a už se sousedka ptala manžy,či nejsem v porodnici,že me dlouho nevidela,takže no nevím,nejradší se v tehu nekam zakopat a nevylejzat.... :grinning: :grinning:
11. črc 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa hihi no nevím,či bych chtela i policejní eskortu mít za zadkem do porodky.....
11. črc 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup no tak stejne už na cisaře máš čas,takže když ho udelaj dřív,tak se nic nestane,no jo hold mimi asi nemá bejt po kom veliký,když si říkala,že si taky prcek,hlavne aby bylo vše v pořádku holka,drž se a pak dej vedet,jak ste dopadli....no lebape se v noci dneska narodil Honzíček,jinak sme tu porád čekatelky....
11. črc 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: :grinning: aspoň by nebyl na sále tak nervozní, kdyby byl pod vlivem - teda trochu. Aby si pak z toho taky něco pamatoval:slight_smile:
@zup - no tak uvidíš, jak dopadne KO. Já mám prý čípek ještě tvrdý, že se mi tam zatím nic nepřipravuje. Budu držet palce - a jak to máš s tím císařem? Když se mimčo neotočí?
11. črc 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no jo,kdyby byl trošku v náladičke,tak snad by to přežil,aspon by nebyl tak ve stresu...ale na mol,to tedy neeeee......to radší si to tam odkroutím sama..... :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup držím palce ať dobře dopadneš.

Já jsem dnes utahaná jako kotě. Běhali jsme dopoledne po úřadě abychom všechnov vyřídili. Pak jsme jeli s Michalkou k dr a odpoledne jsem zavařovali okurky. Martin má dnes noční tak už je v práci. Děti už spí tak asi zalehnu vedle nich. Honzík spí se mnou v postely a Michalka zatím v košíku. v postýlce se jí moc nelibí. Asi ještě potřebuje stísněný prostor a musím ji balit do zavinovačky, aby usnula. Mě začali vypadávat stehy tak je to docela mazec.
11. črc 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
pár foteček mého megabřicha s malým mímem na ukázku
11. črc 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
jéééé Lepabe moc gratuluju to je paráda :slight_smile: chjo to je škoda že já si ten porod nezažiju a nebudu mět o čem s vámi kecat a co popisovat, no jo no, tak hlavně že budeme oba v pořádku
11. črc 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup - nádherný fotečky - taky máte krásnou památku :slight_smile:
11. črc 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zup moc držíme palečky, ať jste oba v pořádku, myslím že asi čekat nebudou, ať už je prcek radši venku, myslíme na vás.
12. črc 2011 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, dneska bude pěknej pařák - tak se chystám být hlavně doma:slight_smile: Chci uklízet, žehlit a navečer doběhnu ještě něco dokoupit. A co je tu nového? Máme tu přes noc nějakou novou mamču? U nás zatím všechno při starém, začíná se tlačit dole, ale zatím se cítím fajn, nic mě nebolí, takže asi nebude žádná změna :slight_smile:
12. črc 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, u nás stále nic, jen se všichni o něco víc ptají. Ani mi nepřipadá, že bych měla dole nějaké extra tlaky nebo spadlé břicho. Včera jsem plela zahradu a to taky nefunguje :frowning2: Dneska mám v plánu mytí podlahy :wink: Musím si teď dávat různé úkoly, aby to rychleji utíkalo, ale stejně myslim, že asi budeme mít malého lvíčka :sweat_smile: Koukám, že tu dlouho nebyla Myschka, třeba bude nové mimčo :slight_smile: :slight_smile:
12. črc 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup moc krásné fotky, to se musí uznat! Taky moc držím palce, aspoń to budeš mít třeba rychle za sebou :wink:
12. črc 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,v poledne jdu taky na kontrolu,ale já už bych brala,aby mi řekla,že to tenhle týden vyvoláme.
Cítím se fakt divně,nohy nateklé,začínají občas brnět,břicho bolí jako potvora,v noci na WC tak 5x-6x,ale vždycky se vzbudím bolestí,a sotva vstanu z postele. Ještěže máme jen byt a nemusím courat někde po baráku.
Pálí mě žáha jako prase,tak když mě nevzbudí bolest močáku,tak mě vzbudí to.Navíc je mi věčně špatně od žaludku,já si teda ty poslední týdny fakt moc neužívam. Dospávám to ráno a poslední dobou mě ani nebaví uklízet,tak to tady podle toho vypadá,v kuchyni jak po výbuchu.

Když se jdu odreagovat na facebook,podívat se co je nového,tak mi každý okamžitě píše,jestli jsem v celku a tak. Pár lidí mi volá každý den a ptá se jak mi je a podobně,takže jsem hned naštvaná,protože mi to každý jen připomíná. Mají mě doprčic nechat v klidu a na pokoji,ne?? Ale koukám,že to je u všech.
12. črc 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Vlastík si dává celkem často večer vínko a já si pak představuju, jak řídí opilej a směje se na sále :grinning: :grinning: nic moc představa teda, ale zase si říkám, kdyby měl být pořád v pohotovosti, asi by nám z toho hráblo oběma. Před týdnem byl trhat ty meruňky a taky jsem si říkala, koho mám v záloze, aby mě odvezl...ve čtvrtek na TP pojedou s tchánem do Znojma asi ještě jednou, ale fakt nemyslim, že by něco v dohledné době nastalo...ostatně kdyby zafungoval Murphyho zákon schválnosti, taky dobře :wink:
12. črc 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 hele, to je fakt u všech, naši mi volají denně i několikrát, taky se nemůžou vnoučka dočkat a kamarádi jsou taky zvědaví, jedině mě to znervózńuje :angry: dokud můžu něco dělat, je to celkem v cajku, ale jak mi je občas blbě a válim se doma, mám víc času přemýšlet a to je teď fakt nebezpečný :wink:
12. črc 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava - asi normální stav:slight_smile: taky začínám být nervozní a to už tak nějak vím do čeho jdu...:slight_smile: Ale ty dotazy mě začínají taky štvát. Hlavně sousedky u našich - kdy to bude a jak mě litujou v těhle vedrech - jako bych si mohla vybrat.....
12. črc 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jo,přesně s tím létem. A ségra,která ví o našich problémech s mimčem mi ještě řekal,když jsme lítali po městě v hicech a já jí řekla že už nemůžu,že jdu domů,tak prej že nejsem nemocná,ale těhotná a že jsme si to měli teda neplánovat na zimu když to přes léto nevzdávám.Nemůže být každý tak super jako ona a naplánovat si to.
12. črc 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 - :grinning: a má sama mimčo? Protože moje segra mimčo zatím nemá, ale rady jak vychovávat Matýska - to jí jdou :slight_smile: Takže kromě dotazů, jestli jsem ještě celá mě dokážou vytočit připomínky, že takhle by se to nemělo apod :grinning:
12. črc 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějak tu dneska chybí tasmailla1 - jestli už nerodí :grinning: Vždycky je tu hned ráno....
12. črc 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak vidím, že ty poslední dny prožíváme všechny tak nějak stejně, už jsme pěkně nedočkavé a taky nervózní z těch nekončících dotazů okolí. Každý říká, že neboj, to už uteče, ale musím teda uznat, že se to fakt vleče, jak sopel :grinning: . Jinak mě se ty moje bolesti dnes ještě vůbec neozvaly, cítím se úplně fit. Akorát do toho vedra asi taky radši ani vylízat nebudu. Jak já bych se naložila do bazénu! Jenže vlastní nemáme a do veřejného si teda netroufnu :frowning2: .

@zup Super fotečky, moc povedené :slight_smile: Držím palce, aby vše dobře dopadlo!!

@tasmailla1 Tak co, že by se tady už rodilo.... :slight_smile: ?
12. črc 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no právě že má,je mu 15 měsíců,ale oni si s chlapem řekli,že chtějí dítě a za 9 měsíců rodila,víš?? A druhý si prý taky naplánují na jaro. Nesnáším takový lidi,který o tom mluví jako o namazání chleba. teď třeba známí jedou na dovolenou a řeknou nám,že si tam udělají dítě. Já prostě nechápu,jak to někdo může brát jako samozřejmnost. :angry:
12. črc 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no tak to bych ji asi zaškrtila...naplánovat, to je fakt fór! Mě zase dostává táta, když se mě pořád ptá, jestli cvičim :grinning: :grinning: Bych ho chtěla vidět v tomhle vedru s břichem. Cvičení jsem vzdala zhruba před měsícem, teď jsem ráda, že vůbec lezu.
12. črc 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava se cvičením mě otravoval manžel,ale jak mu vysvětlit,že první trimestr jse byla furt unavená a dlouho mě bolelo břicho,tak jsem nikam nechodila,pak jsem si skákala doma na míči tak jsem neměla potřebu,když jsem si vždycky bolesti zad a tak rozhejbala sama doma,no a teď už to nemělo cenu...Vždyť bych se teď nepohnula,navíc vedra... Já bych ty chlapi chtěla vidět jak by s 10 a víc kili navrch cvičili,hejbali se a vůbec fungovali...
12. črc 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava :slight_smile: mám známýho, co je cvičením tak posedlej, že svoji manželce v těhu odměřoval i jídlo, aby moc nepřibrala a jakmile to šlo, tak po šestinedělí jí hnal do posilovny, aby se dostala do formy.......... To bych ho zase hnala já......
12. črc 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21
@lukava Taky nepatříme zrovna k těm, co si řeknout, tak teď to bude a ono to je. My se načekali 2 roky na náš zázrak a úplně chápu, jak vás ty suverénní řeči vytáčí. To i mě :angry: !
12. črc 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Ježiš, tak to je šílený! Bych se zbláznila, kdyby mě ještě i manžel stresoval s takovým chrobným přístupem :confounded: !! Obdivuju tu maminku, že si to nechala líbit...
12. črc 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa taky jsme čekali dva roky a byly to dlouhý dva roky,tak jsem si na takovýhle řeči vypěstovala alergii. Já to beru,že se někomu poštěstí a hned to jde,ale čekala bych od lidí,co vědí o našich problémech,že se budou trošku držet na uzdě a ne mi to ještě dávat sežrat. :angry:
12. črc 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa - hmm, přesně moje švagrová. Ta dodneška rozhlašuje, že hned druhý den hnala do lékárny pro těhu test a byla těhotná:slight_smile:) Ale že se snažili pomalu půl roku od dovolený, až z toho byla nervní, že nic - to už dneska nikomu neříká. Stejně tak šla hned druhý den po porodu domu - dle jejich slov. Což taky není pravda, ale hádej se s ní. Prostě to tak je a hotovo. Tohle nesnáším, přesně jak píšete - suveréní řeči, který vás mají akorát tak vytočit - lepší neposlouchat
12. črc 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek