• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@msevy bych ho poslala někam. Taky už jsme s manželem plánovali,jak po šestinedělí začneme cvičit,chce hubnout se mnou,ale určitě to nebudu hrotit a poslouchat někoho jiného než svoje tělo,nejsem magor. Každopádně jsem rozhodnutá změnit oběma stravu,tak uvidíme,jak se nám to bude dařit :slight_smile:
12. črc 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa - no jsou spolu pořád, tak jí to asi taky vyhovovalo. Ale ode mě si toho tenkrát vyslechl hodně, když to jen tak mezi řečí zmínili :grinning: :grinning: by mě zajímalo, co by dělal, kdyby ty nabraný kila neshodila - ten by se dokázal s ní i snad rozejít, jak je posedlej, aby jeho partnerka byla super. Prostě blb
12. črc 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu uklízet. Dneska chci vydrhnout postýlku a zlikvidovat ten šílený prach všude kolem. Tak se tu zatím mějte, pááá
12. črc 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
byla jsem na KO.Pěkně se otevírám čím dál víc,všechno připraveno k porodu.ALe prý má pocit,že se příští týden ještě uvidíme-to by mohlo být dobrý znamení,páč doteď mi říkal,že to může být každou chvíli:slight_smile:.Zátku už opravdu nemám,ale to prý nic neznamená,není to moc dobrý ukazatel.Tak nevím,no..
12. črc 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy
@misi.21 jojo, lepší neposlouchat a jen se nad těma kecama pousmát. Msevy - ta tvá švagrová mi teda silně připomíná jednu moji kamarádku. Taky dělala, jak na to skočili a bylo to a přitom z toho jejího vylezlo, že se snažili 5 měsíců a ona, že už z toho bylá úplně nervní a hnala ho na spermiogram. A teď vykládá, že až "to vyprcne", tak že hned půjde zase pracovat, ona je kadeřnice na volné noze. To jsem na ni teda v 6-tinedělí zvědavá, na chytrolínu!
12. črc 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Ahojky, týýý brďo, tak to jsem fakt netušila, že ta zátka může odejít tak brzy dopředu. Každopádně je doře, že se tvé tělo už pěkně chystá a uvidíš, třeba mimčo překvapí a přece jen se rozhodne vykouknout ještě před další kontrolou :slight_smile:
12. črc 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 no vidíš,oni ti doktoři většinou říkají opak,tak třeba pojedeš :slight_smile: Já jdu za chvilku,tak jsem zvědavá,co řekne mě :slight_smile:
@danissa no já o práci přemýšlela,měla bych pak možnost jít do práce každý druhý týden,ale usoudila jsem,že prachy jsou sice potřeba,ale ty dny a týdny s dítětem doma mi pak už nikdy nikdo nevrátí,tak nikam chodit nebudu a budu si užívat mateřskou plnými doušky. :slight_smile:
12. črc 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa já myslela,že mi část zátky odešla už ve 36tt,ale od té doby nic. Ale určitě to bylo ono,obyčejný výtok vypadá jinak
12. črc 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Já beru to, že někdo se chce postupně vracet do pracovního procesu, chápu, že pro někoho je to přirozená věc, ale tady u té kamošky mě štve, že prohlašuje, že sotva porodí, už bude stát na nohách.
Ale jak píšeš, já se taky těším, že si tu mateřskou s mimčem užiju naplno :slight_smile: a na práci nebudud mít ani pomyšlení :wink:
12. črc 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Tak to já po zátce nemám ještě ani stopy :frowning2:
12. črc 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa chtěli bysme s manželem pak hned druhý,tak uvidím,jak nám to půjde,třeba se poštěstí a moje tělo se do té doby hezky srovná...Bylo by to hezký... :slight_smile:
12. črc 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa tak třeba druhý ségře odešla až před porodem,už v porodnici při bolestech,každá to má jinak,to nic neznamená...
12. črc 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa z toho si nic nedělej,ona může odejít až klidně na sále
12. črc 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 máš termín 2 dny přede mnou,tak jsem zvědavá,kdo to zmákne dřív :grinning: :grinning:
12. črc 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 dáme závod:slight_smile:...já mám teda podle MS termín 19.7.,ale podle UTZ je mimčo o pár dní mladší,takže netuším,kdy je ten opravdu správný den
12. črc 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 já podle MS 11.7 takže to už jsem prošvihla :slight_smile:
12. črc 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Taky bysme chtěli plynule navázat s druhým prckem, uvidíme, jak se na to bude moje tělo tvářit :wink:
@petrunka01 To je pravda, že to má každá jinak. Mamce třeba všechny tři porody začaly tak, že jí praskla voda a teprve potom začaly kontrakce. Včera ně sousedka vykládala, jak jí praskla voda, když jela na eskalátoru, hmm, tak to taky musí být výbornej zážitek :slight_smile:
12. črc 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak je? Těhulky, vy máte teda výdrž :grinning: šup, šup do porodnice :grinning:
12. črc 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Už bysme tam všechny chtěli, jen těm prckům se pořád líbí v bříškách. Se jim ani nedivím, v těch pařácích :sunglasses:
12. črc 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ssimmikk to se to machruje,když měl někdo termín až dneska :grinning: :grinning: :grinning: Tak jak,užíváš si to,viď?? Co Miška,stará se o miminko? Já bych rodila klidně hned,ale to moje dítě mi asi pořát nerozumí,co po něm chci :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danissa
@misi.21 no to vám holky věřím, je to pohul....u Mišky jsme si to užívala, ale teď jsme spíš strhaná :grinning: Verča usíná až kolem půlnoci a Miška zase stává před 7hod.do toho když dvakrát vstanu k Verči na jídlo, tak jsme ráno jak mátoha :astonished: ale jinak sesnažím si to svým způsobem užít :wink: ono by to takhle nebylo, kdybych spala nějákou tu noc v porodnici, ale jako za 6dní se nevyspat, to je nářez.....to je těžko dohání :confused:
12. črc 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Tak to věřím, že jsi pořádně unavená, musí to fakt být záhul. Jak jsi na tom s hlídacíma babičkama? že by pohlídali Mišku a ty jsi mohla alespoň přes den spát spolu s Verunkou :dizzy_face: ? Asi to vidím moc jednoduše, viď?
12. črc 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýýý, tak teď jsem doběhla z města, celou cestu tam ve mě tak lupalo, lechtalo, nic zajímavýho, říkala jsem si že malá zkouší nový kousky :grinning: no a pak najednou šílený nutkání na malou, teď sedím s notebookem na záchodě :grinning: prostě to je v jednom kuse, nic ve mě není, ale pořád potřebuju, už asi půl hodiny, řekněte mi někdo že to přejde, jinak budu sedět do porodu na míse :grinning:
12. črc 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka :grinning: :grinning: :grinning: tak třeba porodíš brzy a nebudeš tam muset sedět tak dlouho :wink:
12. črc 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mažu na kontrolu,pak vám podám zprávy o tom jak se nic neděje :slight_smile:
12. črc 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misi.21 - :grinning: :grinning: a já 3 dny před Tebou - :grinning: :grinning: Zatím to teda vypadá, že ten termín pořád platí, no uvidíme v pátek na kontrole. Asi tu zůstanu jako poslední čekatelka :slight_smile:
12. črc 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme holky o 14 dnů větší než podle MS... takže já to vidím tak že tu nakonec budu strašit ještě na konci července, možná i srpna a do tý doby budu sedět na záchodě :grinning: a pak porodím obra, kterej půjde rovnou do školky :grinning: ... to se mi dnes zdálo :grinning:
12. črc 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danissa no jedna babička-tchýně nemá zájem ani o Mišku, natož o Niky, takže tam nic a moje mamka dělá dvanáctky, pracuje ve špitále, takže si občas vezme M, ale to je to, že když si jí vzala, tak Verča byla vzhůru a nechtěla spát....to stejný, když je manža doma, buď má za chvilku jíst, což si na 15minut lehat nemá cenu, to se mi pak akorát točí hlava nebo je V vzhůru....taky musím vařit, vyprát, uklidit atd., nechci zanedbávat Míšu, takže když už je chvilka, tak se jí věnuju....no je to těžký, potřebovala bych se rozkrájet, pak by ot bylo jednodužší :grinning: ale chce tovše asi čas, myslím si, že nejvíc mi dávají zabrat ty noci co jsme nespala v porodce, to se pak těžko dohání..... :unamused:
@dpetulinka hihihi, aby jsi na tom záchodě neporodila :grinning: jinak takový sny jsme měla u prvního, jak porodím, dítě jde hned do školky atd., docela zajímavý :grinning:
12. črc 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk se dvěma už je to pěkně náročný, viď? ale jak říkáš, určitě jde o čas, za pár týdnů už budete v maximální pohodě.
No kdyby mě něco bolelo, tak bych tomu i věřila, já jen pořád potřebuju čůrat :grinning: :grinning: :grinning: to je strašný, fakt. Měla? :grinning: já už mám fakt depku z toho že bude veliká
12. črc 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Týýýý jo, tak ty nám snad ještě des porodíš :grinning: Myslím, že Ti malá pěkně nalehla na močák a velice se jí tam líbí :sunglasses: A jaký máš nejaktuálnější váhový odhad?
@ssimmikk No, jsou to galeje s dvěma malýma dětma. ty bys tak potřebovala dohnat ten spánkový deficit. Teď zezačátku to bude asi fakt takto náročný, ale jak píše dpetulinka, ono se to časem srovná, musí se ten rytmus ustálit. Taky bych chtěla 2-3 roky po sobě hned druhý, ale vidím, že to fakt není jen tak...

Holky, tak takový sny jako vy teda nemám.Mě se zase pořád zdá, že se malá narodí, většinou jako kluk, a že nemám nic nachystanýho, ani postýlku ani plínky a ona pak musí spát na dece na zemi, chudák celá pokakaná...hrůza. A dnes se mi zdálo, že jsem ji jako miminko zapomněla v autě a šla do práce. A jak jsem se pak pro ní celá vyděšená vrátila, tak chudák řvala jak tur a ještě mě nadávala. Normálně mluvící kojenec :sweat_smile: , to byl teda taky sen jak noha.
12. črc 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek