• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Ahoj holky,tak tedka jsem "doběhla" od mudry,ráno na monitoru v pohode,mimčo občas spalo,občas se taky nechalo natočit,ale žádná zmena na grafu,žádný kontrakce,poté vyšetření u doktorky,která má rizikovou poradnu,protože dneska jsem 40+1,proveden další Hamillton,ale dneska byl už teda pořádnej,dost jsem ho i cejtila,takže me mudr řekla,že bych mela porodit do 48 hodin a když ne,tak v pátek nástup na příjem k vyvolávaní porodu...ty brdo,už tedka mám z toho šílenej starch....bojím,bojím.... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
12. črc 2011 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka :grinning: :grinning: :grinning: - normální sny :grinning: :grinning: Mě se u Matýska zdálo, že se narodil a hned nám nadával :grinning: :grinning: Sice nevím proč, ale sen to byl příšerný:slight_smile:
Teď mě zase deptají sny, že se ještě na porodním sále neshodneme na jméně a chudinka bude bezejmenný....
@ssimmikk - koukám, že to taky nemáš jednoduchý. Taky z toho mám strach - naši jsou 160km daleko, ségra 200km, doma akorát tchýně, který je 72let, má už svoje zdrav.problémy, Matýska jí třeba na chvilku nechám pohlídat, pokud bude zrovna sama v pohodě, což moc často není, ale malýho určitě ne, jinak tu nikoho taky nemám. Začínám se toho docela děsit, no ale říkám si, zvládlo to spousta lidí, tak budu muset taky. Ale bude to masakr
12. črc 2011 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@danissa tomu říkám dobrý sny na psychiku,bych se z toho vzbudila celá upocená.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2011 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy no hihi sme na tom stejne,já tu mám jen tchýni :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: a segru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jinak na hlídaní taky není kdo.....
12. črc 2011 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 - no už jsme myslely, že jsi porodila :slight_smile: Neboooj, bude to rychlý, budu na Tebe myslet a držet palce
12. črc 2011 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka no náročný to je, ale furt se to nějk dá, musí :slight_smile: a vůbec se nezabývej tím, jak budeš mít veliký miminko,. hlavní je, že bude zdraví....jaký máte váhový odhad? Navíc nikde nejsou takový prasata jako tady v brně, kde nechali rodit timtítko ženskou 5kg dítko :astonished:
12. črc 2011 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy Je to síla, jak ta naše psychika pracuje na plný obrátky, člověk by ani neřekl, že na nějaký takový šílený scénáře myslí a v noci se pak nestačí divit, co všechno to podvědomí vyprodukuje za šílenosti :grinning: Mluvící a nadávající mimina, to je fakt síla :grinning:
@tasmailla1 No tak uvídíš, jak to bude za 48 hodin :wink: No ale každopádně už máš jistotu, že tento týden už budeš mít prcka na světě :slight_smile: Moc ti přeju, aby se ti ten porod rozběhl hezky sám a nemusela jsi na vyvolávačku, ale co, nejdůležitější je, aby vše bylo OK :sunglasses:

Holky a ten Hamilton je vlastně co? To ti dr. nějak vrtá do čípku či co?
12. črc 2011 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@danissa - to je nějakej speciální hmat ne? Tím to tam vyprovokuje k porodu, ale nikdy mi to nedělali, tak taky netuším.
@tasmailla1 - ten Hamilton - bolí to?
12. črc 2011 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy vůbec se neděs tím, jak to mám já, protože ty to budeš mít třeba jinak, kdybych spala v porodnici aspoň část noci každej den, tak je to v pohodě, ale to se fakt nedá dohnat s dvouma dětma, navíc hodně dělá to, že Niky jde pozdě spát a Miška zase brzy vstává, kdyby šly spát obě večer třeba v 21hod., tak je to na pohodu a jsem aalespoň vyspaná....navíc od včerejška nejsem schopná si z prs vytáhnout víc jak 10ml, mám strach, že o mlíko přicházím, předtím to bylo aspoň těch 20ml :unamused: no uvidíme, Miška taky nebyla kojená a přežila to, když to tak řeknu, dětská mudr.mi sama dnes řekla, že to tak někdy je a nemám se tím trápit....jediný co nám nařídila, tak dávat mezi papánímvždy tak 10ml čajíku, za Infacol na prdíky nás pochválila, tak uvidíme :wink:
@danissa
12. črc 2011 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 hele buď v klidu :wink: těš se, že budeš mít brzo andílka u sebe a hodně odpočívej dokud to jde :slight_smile: bude to v pohodě, uvidíš....jinak už jsi septala co tam te mudr.dělá, když dělá hamiltona? :grinning:
12. črc 2011 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy
@danissa no hamillton je "odloupnutí" laicky řečeno,to ti prstem odloupne ty plodový blány nebo vak,já ani nevím,aby napomohli k rychlejšímu poroodu,no minule me to nebolelo,ale dneska me to mudra delala poctive a pořádne,to úplne obkrouží celej vchod do pochvy prstem,aby to odloupla a dneska me to teda trošku bolelo a po tom krvácíš,ale mela bys přestat v ten den,pak už jenom třeba špiníš a pak už nic a čeká se,že se porod rozebehne sám.....
12. črc 2011 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava si myslím,že myschka už to má za sebou,se dlouho neozvala,tak má princeznu už určo u seba..... :wink:
12. črc 2011 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk me mudra řekla,že me pomuže k porodu a že me odloupne,ale jinak nic.....
12. črc 2011 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky .... :grinning: Hurá jsme doma :sweat_smile: Jak se tady máte kdo je celý a koho je už jen půlka ? :grinning:
12. črc 2011 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hradilenka zdárek mámo,spíš ty se pochlub,jak pak se máte s princeznou...no naposled porodila lebapa honzíka amyschka se už taky neozvala,tak taky je určo už v porodce.....
12. črc 2011 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky psala mě @zup je v porodnici nechali jisi ji tam kvůli těm špatným průtokům. Zítra ráno jde na císaře. jakmile bude moc tak se ozve.
12. črc 2011 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka vítejte doma...
12. črc 2011 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 jee no vida,tak další máma na obzoru,at ji to holce konečne vyjde a vše je v pořádku,že moc zdravíme....
12. črc 2011 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty brďo, tady se rodí jak na běžícím páse :grinning: Takže jsme tu zůstaly..........4? :slight_smile:
12. črc 2011 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 - že moc držíme palce!!!
12. črc 2011 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy no čéče já už ani nevím kolik nás je,co sme ješte neporodili...... :grinning:
12. črc 2011 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 To zní teda šíleně ten proces, no ale kdyby to fakt pomohlo k porodu, tak bych do toho taky šla. Zatím o tom můj dr. nemluvil, uvidíme zítra, nevím, jestli to vůbec dělá...

Koukám, že to fakt nebude trvat dlouho a už budeme všechny maminyyyy :slight_smile: :slight_smile:

Nic, já pádím s kamoškou na koupák, sednu si tam hezky do stínu a občas svlažím nohy v bazéně, doma mě to nebaví. Manžel nám dodělává fasádu zezadu na domečku, tak se nudím. Jo, mohla bych uklízet, ale mě se táááák nechce, chjo.
12. črc 2011 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@danissa no věčšinou se ten hmat delá,když máš po termínu,ale nekterý doktori to nevydržej a delaj ho i dřív....tak hezký koupání,vlastne ovlažování noh.....
12. črc 2011 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem zpátky z kontroly. Miminu se dasří dobře a vůbec se mu nechce ven,na porod je ještě prý dost vysoko,ale doktorka mi říkala,že někdy se to ani předem nechystá a rovnou se rodí,tak uvidíme,dala nám čas do úterý,ale s tím já vůbec nepočítám,navíc mám zase zánět,který se musí do porodu přeléčit,takže ani žádnej sex :unamused: :unamused: A v úterý se domluvíme,kdy mám nástup na vyvolání. Teď krvácím,jak mě prošťourla :grinning: a mám ten zánět,tak mám po hoooodně dlouhé době vložku a připadám si jak s plínou :grinning: Medaili tomu,kdo vymyslel tampóny :slight_smile:
Jinak mě dr pobavila,prý pomalu si nachystat věci do porodky. Já už mám tašku málem u dveří jak chci rodit :slight_smile:

@hradilenka no to je dost,že se na nás taky přijdeš podívat :grinning: Tak se nám pochlub s tou svojí princeznou s vláskama. :slight_smile: Já taky doufám,že nebudu mít plešatý mimčo :grinning:

Na váhu jsem nepřibrala ani deko,tak jsem doma hned zakrojila do medovníku,mňam :grinning: :grinning:

Tak už i ZUP jo? fakt už nás je jenom pár...
12. črc 2011 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@danissa
@ssimmikk no zatím jsme měli odhad 3300g, ale děsí mě spíš to, že každý týden přibírá skoro půl kila a pak taky to, že ty jeho odhady jsou děsně nepřesný a ty děti jsou pokaždý větší :grinning: nesmím nad tím přemýšlet.
@hradilenka ahoj holky, zdravíme :slight_smile: tak jak jste to zvládli? Všechno v pohodě?
@misi.21
@tasmailla1 holky, tak vy půjdete na vyvolání, já už chci taky :grinning: zítra kontrola, jsem fakt zvědavá co mi poví, dnes musíme sexovat o sto šest :grinning:
12. črc 2011 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka hele mi sexovali do teď a bylo nám to prd platný :slight_smile: Prostě se jí nechce. Tak já mám ještě pár dní čas tak třeba se to rozjede,ale spíš už jsem smířená s vyvoláním. Říkala,že by to na mě mohlo pěkně působit.

Jo a zapoměla jsem napsat,že nemám streptokoka,tak aspoň něco. A rodit budu v nemocnici,kde moje dr pracuje,tak si mě asi vezme pod svoje křídla,tak aspoň ji budu znát.
12. črc 2011 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 no to my taky, nevím proč mám pocit, že dnes by se mělo něco změnit :grinning: hlavně ta nechuť je silnější než já :grinning: a proč vlastně půjdeš na vyvolání? Do termínu máte ještě dost času.
12. črc 2011 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ja odhad radsi nechci...nac se zbytecne stresovat :confounded: stejne s tim nic nenadelam a odhady se nekdy docela lisi od skutecnosti a kdyby byla moc moc velka tak mi to stejne reknou a budeme resit pak.
12. črc 2011 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka no já mám tu cukrovku,a termín má příští neděli,tak když už na vyvolání,tak bych chtěla co nejdřív,ale jdu ještě na tu kontrolu,tak uvidíme,jestli se něco změnilo. Od minulého týdne se nezměnilo vůbec nic.
Hele,podle mě je půl kila týdně hodně,to už teď ke konci snad ani není možný ne?? Nesekl se pan doktor?? Nám řekl ve 36+5 odhad 3060g a že teď už přibírá 200-250g týdně... Kolik si přibrala teda celkem kilo?? Já 9,5 a snad už je to konečný,jsem šťastná,že jsem se vešla do 10kg
12. črc 2011 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka mně se u Mišky i u Verči s odhadem trefili přesně, ale říkají, že to může být +-0.5kg, jak vůbec to neřeš, vše bude ok :slight_smile:
12. črc 2011 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek