• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@dpetulinka ahoj, je to něco jak popisuješ. já také přemýšlela, že to okoukám a právě z překližky udělám, ale i když mi truhlařina není cizí, nemám na to tady pořádné nářadí- hezky zaoblit a zahladit-v bytě je pak bordel všude, vím, když kutí můj... mrkni sem, já byla unešená:http://www.jajaapaja.cz/ v sekci "drobné dekorace" člověk poskládá určitě něco hezkého a né draze :wink:
@duppe naštěstí náš domácí je super, ale také nemá vždy čas.s těmi antialergenními věcmi a zvířaty doma jsme na tom stejně :grinning:
1. únor 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no to je moc hezké a ceny jsou taky hezké, až si tak říkám, že se možná ani nevyplatí si to doma dělat, protože u mě výsledek není nikdy zaručen :grinning: opravdu pěkné, děkuju za typ :slight_smile:
1. únor 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duppe ps: pošlu Ti do IP odkazy na místní drbárny o látkových plenách. já se nadchla u kamarádky, ale žije daleko,tak se nevídáme, tak jsem se tím vším prokousala sama...stovky stran diskuzí atd... :wink:
1. únor 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jsem ráda, že se líbí, sic je to jen 1 styl, ale roztomilý. a možná mnohem variabilnější
1. únor 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no, jak na to tak znova koukám po delší době-ty dřevěné doplnky, tak mě napadá, ono by se to hacknout dalo! obkreslit na papír a tvrdý základ z kartonu, na který se to nalepí a objede tapetovacím nožíkem... :grinning:
1. únor 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duppe no my bydlíme v 3+1,byt sme odkoupili,máme ho 2 roky...a je to lepší,predtím sem tu bydleli v podnájme,tak sme níc nemohli delat....ale tedka je to už o nečem jiným,chystáme se malovat a předelávat byt,ale postupne,parotože tedka bude duležitejší to mimi...na to musíme dát víc prachu....a pejska máme taky...a k tomu koberce po bytu,takže je videt,že tam toho psa máme i na tých kobercích,furt uklízet a čistit koberce...až bude jaro,musím se na to vrhnout ,i když už budu mít pořádný břicho...to bude zábava...ale jednou chci lino v provedení plovoučky,jako samotnou plovoučku nechci,pač plno mejch známejch si na ni nadává.....takže plány by byly,jen je pak zrealizovat...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jeee ty dekorace vypadaj krásne....
1. únor 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka nevím prostě jsem si tak tipla:slight_smile:
1. únor 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tak ti děkuji za odkazy, snad se mi povede se přes to přelouskat.... :confused:

@tasmailla1 závist a závist, aky chci bydlet ve svém :confused: A co máte za rasu? My máme kavalíra :wink:
1. únor 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duppe máme středního knírače.....
1. únor 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duppe ale ona už je stará má a ted abych nekecala bud 12 nebo 13 rokov....
1. únor 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, může mi některá z vás poradit? V pátek mám dostat menstruace, ale před pěti dny jsem měla na toaleťáku krev, tak sem si myslela,že sem to dostala a nic. Druhý den špinění a od té doby nic. Tak nevím, jestli "TO" byla menstruace a nebo to dostanu až v den menzesu v ten pátek. Čekat nebo třeba udělat těhu test?
1. únor 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duppe A zas na druhú stranu,radši budem dávat peníze do hypotéky než do podnájmu...vždyt je to naše......a vy nebudete kupovat byt,nebo stavet?
1. únor 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanysek.hanysek No já bych na tvým míste počkala na ten menzes ,či přijede nebo ne a pokud by nepřišel,třeba u mne první 2 tejdny,co jsem ho nemela,vyšli testy negatívne,až za 14 dní jsem ho mela pozitívni....Nejdrív se totižto HCG vyplavuje do krve a pak do moči.....takže pokud by ti gyndař třeba nabral krev,tak by to vedel dřív....
1. únor 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. únor 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 my máme, teprve dvoletého kavalíra a je hezky neposednej :grinning:

Chceme kupovat, ale teď nám zrovna do toho vešlo to miminko, tak to odložíme než mi skončí mateřská a pak třeba... Já jsem ale děsná já chci všechno a nejlíp hned :grinning:
1. únor 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duppe no ten náš pejsek na to kolik mu je,skoro se dá říct,že je v důchodu,je velmi živá...jak štěně.... :grinning: :grinning: No nám taky jak vešlo do cesty miminko a človek je na PN,tak si až tak nemůže vyskakovat....a si přesne jak já,já bych taky všechno chtela hned..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem tak kontrola u dr dopadla na výbornou. Mimi jsem viděla na UTZ, ale dr měřil jenom průměr hlavičky a obvod a kontroloval srdíčko. Takže stejně nevím jak mimi vyrostlo. Za 3 týdny jdu na velký UTZ tak uvdiíme.
Vidím že nakupujte. Jak já bych ráda nakupovala, ale když my všechny věci máme. Navíc jsme teď přes víkend dostali plnou tašku věcí.
@myschka jsem se dívala že rozměrově by ten bigfoot měl být tak velký jako jsem měla ten babysmile defender a navíc bigfoot má na délku i na šířku jednu z největší vložených tašek. Ty korbičkou jsou ještě menší. Skládaní to mě tak nevadí kupujeme druhé auto a tam se mě kočár vejde i nesložený.
1. únor 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 no schválně koukni, tady má Aduš sotva dva měsíce a jak je jí ta vložná taška malinká, s fusakem si bez šance. http://www.modrykonik.cz/fotoblog/myschka/album/aduska-a-jeji-prvni-narozeniny/723339/
1. únor 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 to je fajn, že je vše na výbornou a mimísek zdravý :slight_smile: , no, taky bych ráda dostala aspoň jednu tašku plnou věcí :wink: :grinning:
1. únor 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka tak to je teda fakt malá. Jak to tak vidím tak musíme vybrat něco jiného.
1. únor 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky-maminky, prosím, má někdo zkušenost s koupacím kyblíkem? my ho chceme určitě, ale na prodejnách mají vždy max 2 druhy a málo kde jsou velikosti-objemy... samozřejmě bych ráda ten největší :grinning: tummy tub pořád hlásá, že se dítě vejde do 3 let (určitě myslí, že hubené dítě) ani se mi nepodařilo najít nějakou (moji oblíbenou) tabulku nebo srovnání těch kyblíků... snad budou někde přehledně v tom Brně na veletrhu (nerada bych lítala přes výstaviště od stánku ke stánku porovnávat...)
1. únor 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem dneska byli na utz a v poradně, mimčo je stydlín a nechtělo se ukázat. Nakonec pan doktor říkal, že by to viděl na holčičku ale prej jen na 70% :grinning: ale to už je slušná šance. za tři týdny jdem na velký utz ve 20tt tak snad to bude už 100% :wink:
1. únor 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už je chci taky vidět!!! Dneska jsem zase vybírala kočárek pro dvojčata - je to tedy věda. Už mě z toho bolí hlava, tak půjdu dělat něco jiného....
Myslím, že už cítím mimísky, ale je divné, že jen na pravé straně. Doufám, že ten levý je jen líný. :slight_smile:
1. únor 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 taky mě stále pobolívá břicho :frowning2: hlavně podbříšek, občas mám křeč až do třísel a bolívá mě i když jdu čůrat, mám z toho divný pocit ale dr. vždy tvrdí že je vše jak má tak jí věřím :slight_smile:
@dpetulinka jsem ráda že jsem tě inspirovala, já tu červenou s latté viděla právě u známe a je to krásné
samolepka úžasná ale ty prachy bych teda nedala ani náhodou, mmt zkusím pohledat na MMB mám jednu paní od který beru nažehlovačky a má i různé samolepky na zeď za fajn ceny, taky se je chystám nakoupit až bude vymalováno :slight_smile:
1. únor 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka tu mrkni třeba by se ti něco líbilo a můžeš si nakombinovat barvičky jak chceš :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=191397
1. únor 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky záda mě taky bolívaj děsně hlavně v kříži :frowning2: a už to vypadá že si budu muset vzít do postele i kojící polštář, bříško vyskočilo a nějak už ma táhne do strany a nevyhovuje mi spát ani na boku ani na zádech tak to zas bude velrybí poloha něco mezi :zipper_mouth:
1. únor 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 super že prďolku zas cítíš :slight_smile: já už možná taky sem tam cítím cvrnknutí ale jistá si ještě stopro nejsem :slight_smile: ale asi jo asi je to ono
já jdu na kontrolu až za 3 týdny uff :frowning2: i když ono to s tím jedním dítkem doma docela utíká a už se taky těším na překvápko co se tam schovává :slight_smile: na 3d se u nás chodí až od 24tt ale určitě půjdem :slight_smile:
a kočárky no u těch levnějších a vlastně asi u všech je to fakt o štěstí, na krám může narazit každej :frowning2: tak doufám že nikdo z vás to nebude
1. únor 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka gratuluju k 70ti procentní holčičce :grinning: a k skvělé kontrole

@micka1 i tobě gratuluji k pěkné kontrole :slight_smile:
1. únor 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek