Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

Holky jste tu některá? 🙂 Já jsem se sem do těhu diskuzí nejdříve bála nakukovat, o jedno miminko jsme už letos na jaře přišli v 7tt. Ale dnes jsem po kontrole a vše vypadá v pořádku a přesně odpovídáme 8tt a tlouklo nám srdíčko x-). Na miminko jsme čekali dva a půl roku. A dneškem nás tedy i "propustili" z péče CAR k obvodnímu gynekologovi. Tak teď už věříme že bude vše jen a jen dobré 🙂. A nakouknu sem a tady červenec ještě vůbec nevidím 😃, tak snad se brzy nějaké nastávající maminky přidají 😉.
druidee
1. únor 2011
@dpetulinka ahoj, je to něco jak popisuješ. já také přemýšlela, že to okoukám a právě z překližky udělám, ale i když mi truhlařina není cizí, nemám na to tady pořádné nářadí- hezky zaoblit a zahladit-v bytě je pak bordel všude, vím, když kutí můj... mrkni sem, já byla unešená:http://www.jajaapaja.cz/ v sekci "drobné dekorace" člověk poskládá určitě něco hezkého a né draze 😉
@duppe naštěstí náš domácí je super, ale také nemá vždy čas.s těmi antialergenními věcmi a zvířaty doma jsme na tom stejně 😃
dpetulinka
1. únor 2011
@druidee no to je moc hezké a ceny jsou taky hezké, až si tak říkám, že se možná ani nevyplatí si to doma dělat, protože u mě výsledek není nikdy zaručen 😃 opravdu pěkné, děkuju za typ 🙂
druidee
1. únor 2011
@duppe ps: pošlu Ti do IP odkazy na místní drbárny o látkových plenách. já se nadchla u kamarádky, ale žije daleko,tak se nevídáme, tak jsem se tím vším prokousala sama...stovky stran diskuzí atd... 😉
druidee
1. únor 2011
@dpetulinka jsem ráda, že se líbí, sic je to jen 1 styl, ale roztomilý. a možná mnohem variabilnější
druidee
1. únor 2011
@dpetulinka no, jak na to tak znova koukám po delší době-ty dřevěné doplnky, tak mě napadá, ono by se to hacknout dalo! obkreslit na papír a tvrdý základ z kartonu, na který se to nalepí a objede tapetovacím nožíkem... 😃
tasmailla1
1. únor 2011
@duppe no my bydlíme v 3+1,byt sme odkoupili,máme ho 2 roky...a je to lepší,predtím sem tu bydleli v podnájme,tak sme níc nemohli delat....ale tedka je to už o nečem jiným,chystáme se malovat a předelávat byt,ale postupne,parotože tedka bude duležitejší to mimi...na to musíme dát víc prachu....a pejska máme taky...a k tomu koberce po bytu,takže je videt,že tam toho psa máme i na tých kobercích,furt uklízet a čistit koberce...až bude jaro,musím se na to vrhnout ,i když už budu mít pořádný břicho...to bude zábava...ale jednou chci lino v provedení plovoučky,jako samotnou plovoučku nechci,pač plno mejch známejch si na ni nadává.....takže plány by byly,jen je pak zrealizovat...... 😃 😃 😃 😃
tasmailla1
1. únor 2011
@druidee jeee ty dekorace vypadaj krásne....
zlatunka84
1. únor 2011
@dpetulinka nevím prostě jsem si tak tipla🙂
duppe
1. únor 2011
@druidee tak ti děkuji za odkazy, snad se mi povede se přes to přelouskat.... =-)

@tasmailla1 závist a závist, aky chci bydlet ve svém =-) A co máte za rasu? My máme kavalíra 😉
tasmailla1
1. únor 2011
@duppe máme středního knírače.....
tasmailla1
1. únor 2011
@duppe ale ona už je stará má a ted abych nekecala bud 12 nebo 13 rokov....
hanysek.hanysek
1. únor 2011
Ahoj holky, může mi některá z vás poradit? V pátek mám dostat menstruace, ale před pěti dny jsem měla na toaleťáku krev, tak sem si myslela,že sem to dostala a nic. Druhý den špinění a od té doby nic. Tak nevím, jestli "TO" byla menstruace a nebo to dostanu až v den menzesu v ten pátek. Čekat nebo třeba udělat těhu test?
tasmailla1
1. únor 2011
@duppe A zas na druhú stranu,radši budem dávat peníze do hypotéky než do podnájmu...vždyt je to naše......a vy nebudete kupovat byt,nebo stavet?
tasmailla1
1. únor 2011
hanysek.hanysek No já bych na tvým míste počkala na ten menzes ,či přijede nebo ne a pokud by nepřišel,třeba u mne první 2 tejdny,co jsem ho nemela,vyšli testy negatívne,až za 14 dní jsem ho mela pozitívni....Nejdrív se totižto HCG vyplavuje do krve a pak do moči.....takže pokud by ti gyndař třeba nabral krev,tak by to vedel dřív....
tasmailla1
1. únor 2011
@hanysek.hanysek upppssss 😃 😃 😃
duppe
1. únor 2011
@tasmailla1 my máme, teprve dvoletého kavalíra a je hezky neposednej 😃

Chceme kupovat, ale teď nám zrovna do toho vešlo to miminko, tak to odložíme než mi skončí mateřská a pak třeba... Já jsem ale děsná já chci všechno a nejlíp hned 😃
tasmailla1
1. únor 2011
@duppe no ten náš pejsek na to kolik mu je,skoro se dá říct,že je v důchodu,je velmi živá...jak štěně.... 😃 😃 No nám taky jak vešlo do cesty miminko a človek je na PN,tak si až tak nemůže vyskakovat....a si přesne jak já,já bych taky všechno chtela hned..... 😃 😃 😃 😃
micka1
1. únor 2011
ahojky všem tak kontrola u dr dopadla na výbornou. Mimi jsem viděla na UTZ, ale dr měřil jenom průměr hlavičky a obvod a kontroloval srdíčko. Takže stejně nevím jak mimi vyrostlo. Za 3 týdny jdu na velký UTZ tak uvdiíme.
Vidím že nakupujte. Jak já bych ráda nakupovala, ale když my všechny věci máme. Navíc jsme teď přes víkend dostali plnou tašku věcí.
@myschka jsem se dívala že rozměrově by ten bigfoot měl být tak velký jako jsem měla ten babysmile defender a navíc bigfoot má na délku i na šířku jednu z největší vložených tašek. Ty korbičkou jsou ještě menší. Skládaní to mě tak nevadí kupujeme druhé auto a tam se mě kočár vejde i nesložený.
myschka
1. únor 2011
@micka1 no schválně koukni, tady má Aduš sotva dva měsíce a jak je jí ta vložná taška malinká, s fusakem si bez šance. http://www.modrykonik.cz/fotoblog/myschka/album...
druidee
1. únor 2011
@micka1 to je fajn, že je vše na výbornou a mimísek zdravý 🙂 , no, taky bych ráda dostala aspoň jednu tašku plnou věcí 😉 😃
micka1
1. únor 2011
@myschka tak to je teda fakt malá. Jak to tak vidím tak musíme vybrat něco jiného.
druidee
1. únor 2011
Holky-maminky, prosím, má někdo zkušenost s koupacím kyblíkem? my ho chceme určitě, ale na prodejnách mají vždy max 2 druhy a málo kde jsou velikosti-objemy... samozřejmě bych ráda ten největší 😃 tummy tub pořád hlásá, že se dítě vejde do 3 let (určitě myslí, že hubené dítě) ani se mi nepodařilo najít nějakou (moji oblíbenou) tabulku nebo srovnání těch kyblíků... snad budou někde přehledně v tom Brně na veletrhu (nerada bych lítala přes výstaviště od stánku ke stánku porovnávat...)
myschka
1. únor 2011
Jinak jsem dneska byli na utz a v poradně, mimčo je stydlín a nechtělo se ukázat. Nakonec pan doktor říkal, že by to viděl na holčičku ale prej jen na 70% 😃 ale to už je slušná šance. za tři týdny jdem na velký utz ve 20tt tak snad to bude už 100% 😉
werty
1. únor 2011
Já už je chci taky vidět!!! Dneska jsem zase vybírala kočárek pro dvojčata - je to tedy věda. Už mě z toho bolí hlava, tak půjdu dělat něco jiného....
Myslím, že už cítím mimísky, ale je divné, že jen na pravé straně. Doufám, že ten levý je jen líný. 🙂
zup
1. únor 2011
@misi.21 taky mě stále pobolívá břicho 😞 hlavně podbříšek, občas mám křeč až do třísel a bolívá mě i když jdu čůrat, mám z toho divný pocit ale dr. vždy tvrdí že je vše jak má tak jí věřím 🙂
@dpetulinka jsem ráda že jsem tě inspirovala, já tu červenou s latté viděla právě u známe a je to krásné
samolepka úžasná ale ty prachy bych teda nedala ani náhodou, mmt zkusím pohledat na MMB mám jednu paní od který beru nažehlovačky a má i různé samolepky na zeď za fajn ceny, taky se je chystám nakoupit až bude vymalováno 🙂
zup
1. únor 2011
@dpetulinka tu mrkni třeba by se ti něco líbilo a můžeš si nakombinovat barvičky jak chceš 🙂
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=191397
zup
1. únor 2011
holky záda mě taky bolívaj děsně hlavně v kříži 😞 a už to vypadá že si budu muset vzít do postele i kojící polštář, bříško vyskočilo a nějak už ma táhne do strany a nevyhovuje mi spát ani na boku ani na zádech tak to zas bude velrybí poloha něco mezi :-x
zup
1. únor 2011
@zlatunka84 super že prďolku zas cítíš 🙂 já už možná taky sem tam cítím cvrnknutí ale jistá si ještě stopro nejsem 🙂 ale asi jo asi je to ono
já jdu na kontrolu až za 3 týdny uff 😞 i když ono to s tím jedním dítkem doma docela utíká a už se taky těším na překvápko co se tam schovává 🙂 na 3d se u nás chodí až od 24tt ale určitě půjdem 🙂
a kočárky no u těch levnějších a vlastně asi u všech je to fakt o štěstí, na krám může narazit každej 😞 tak doufám že nikdo z vás to nebude
zup
1. únor 2011
@myschka gratuluju k 70ti procentní holčičce 😃 a k skvělé kontrole

@micka1 i tobě gratuluji k pěkné kontrole 🙂