• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 holky všem moc díky za gratulace ... musím se aklimatizovat jsem jakási unavená jen z té cesty a teď ještě z vybalování .... Pak Vám napíšu jaký jsem měla porod ... myslím si, že větší hrůza je těch 9 měsíců těhu ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pokud můžu poradit tak bez epi ani ránu ... ale asi je to o tom jaké má kdo bolesti já je měla hrozný ke konci ... úplně jsem se třepala ... toď má zkušenost ... a pak ještě si vemte víc ručníků jak na spodek tak na prsa. Taky je potřeba hodně kalohotek ze začátku jsem měla 3 vložky a stejně mi tohned proteklo. Tak jsem stále měnila vložky a spodní prádlo. Pokud budete moct tak si vemte do porodky i čaj pro kojící maminy... rozjede to laktaci a nebo ty homeopatika co jsem si koupila. Jinak vše v poho .... ( až na tu prdel :grinning: :grinning: :grinning: ) když sedím připadám si jako kdybych seděla na ježkovi :grinning: :grinning: :grinning:
Dávám na profil foto malé , tak pro ty co jste zvědavé ..... měli jsme nejvlasatější miminko na oddělení ... :sweat_smile: jsem to říkala, že bude vlasatá když mě pálela žáha :slight_smile:
Jinak tatínek to u porodu bezvadně zvládl a byl perfektní ... je to fakt opora ... tak vřele doporučuji !!! Taťka je na malou moc hrdý .... a je na něm vidět jak se změnil od doby co byla v břůšku a teď ... jenom na ní dělá cukrbliky ... stará se kolem dokola i o malou je prostě na měko :dizzy_face: ... dneska bude vařit ... tak se stará o všechny baby v chalupě :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hradilenka - vítej doma:slight_smile: Musím se smát, jak většinou každá odmítala epi, že chce rodit bez toho a kdo přijde z porodky, tak ho doporučuje:grinning: :grinning: Tak si užívej malý a těšíme se na fotečky :slight_smile:
12. črc 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no naposled jsem měla navrch sedm a včera jsem se vážila a přibrala jsem dvě kila za dva dny :grinning: takže jsem na devíti, uvidím zítra v poradně. Tak to jo, no to chápu, když na vyvolání, tak na co čekat, že jo. Já nevím, on má ty odhady prý takový všeljaký, že se to o něm ví, ale jak říkám, většinou jsou prcci větší, uvidíme, uvidíme, ani pánev mi neměřil, to mě děsí, že mě pak nechaj rodit pětikilovku :grinning:
@ssimmikk jojojo, máš pravdu, je blbost to řešit, ale víš jak to je, člověk už by potřeboval porodit, přemýšlí nad blbinama :grinning:
@hradilenka jééé holký, děkujeme za rady, určitě využijeme :slight_smile: to je moc dobře, že jste to tak zvládli. Tak taťka je hrďouch to je jasný, to je dobře že pomáhá :slight_smile: a co malá? Jaká je? :slight_smile: užívejte si to :slight_smile: a brzo se zahoj.
12. črc 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, tak oko mám červený jak králík, musím si doběhnout do té lékárny .Doma jsem našla Kanamycin, tak jsem zkusila to a nějak to nepomáhá. Ještě abych měla před porodem zánět v oku - už takhle nesmím rodit s čočkama, tak houby uvidím a se zánětem se nebudu moc pořádně ani podívat - i umělý světlo mi pěkně vadí.....
12. črc 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka to ti věřím, že už byx jsi chtěla rodit, ale neboj brzo to přijde :wink:
12. črc 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no me už radší aní odhad nedelaj,naposledy byl ultrazvuk ve 30 tt a víc už nedelaj,tak nevím,či u vyvolání ješte budou ho delat,nebo se becháme překvapit a já třeba opravdu porodím cvalíka...spíš se přikláním k tomu,že to cvalík bude....panebože,moje nervy....už ted se klepu,ale musím to dát..... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
12. črc 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka mě taky pánev neměřili,ale dneska mi říkala,kdyby praskla voda ať hned jedeme a kdyby byly kontrkce,tak vanu a tak... Tak si říkám třeba se to rozjede.
Já jsem zvědavá,s kolika se vrátím z porodky,snad tam aspoň půlku nechám...
12. črc 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no je krásná,takový krásný černý vlásky :slight_smile:
12. črc 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jee hezky napsáno o malý a manžoj,no já taky pořád odmítala epi,ale když to bude dlouhý,nebo se to nebude dát vydržet,tak je poprosím,at me ho píchnou..a jak to,že malá šla kleštema?ešte ani po dávkach lékov se ji nechtelo vylézt?nebo se zasekla?jenom to slyším-klešte,nebo vákuum pumpa a behá me mráz po zádech...ale tak hlavní,že to máte za sebou a už ste doma...to tam vám ručníky nedávali?já mám zbalený 4 a počítam s tím,že me daj i erární... :wink:
12. črc 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Nešla ven , pak se přišlo na to proč, měla pupečník kolem hlavičky , už klesaly ozvy tak museli vzít kleště ... pak to šlo už ráz naráz. .
12. črc 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. črc 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak tu řešíte váhu mimča, na Novinkách je nový článek - Matka porodila obřího chlapečka - váha 7,3kila - tak můžete být v klidu - kilo sem, kilo tam :grinning: :grinning:
12. črc 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jee hlavní,že to dobře dopadlo...:slight_smile:
12. črc 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je snad zlý sen,to už opravdu mimi muže jet rovnou do školky... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ty,ale na to,že si mela odhad 2 kila ve 30 tt,tak má princezna krásnou váhu,já se normálne začínám bát,ješte jak me nechávaj přenášet,že to mimi bude mít přes 4 kila.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. črc 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - doktoři odhadovali prý 5,5kila a o 2 kila se sekli :grinning: A nejtěžší mimčo světa mělo 8,7kilo - to je skoro jak roční dítě...... Tak si říkám - 3kila nebo 3,5 - proč to řešit :grinning: :grinning:
12. črc 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a tak seš kvůli těm kleštím zašitá hodně??
12. črc 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy ty jo,na takový dítě bych doma ani neměla oblečení :sweat_smile:
12. črc 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - tak to sis docela užila, pak se Ti nedivím, že jsi chtěla epi...
12. črc 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 to bys musela narychlo nakupovat věčší velikosti.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no počkej a to rodila přirozene?ty jo ,to musela být potrhaná, až nevím kam....
12. črc 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 takový dítě se snad ani přirozeně porodit nedá,ne??
12. črc 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21
@tasmailla1 - neee, císařem:slight_smile: a délka 61cm:slight_smile:
12. črc 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Píšou tam, že matka měla těhotenskou cukrovku a to mohlo přispět k týhle váze..... chudák ženská, ale i to dítě - asi se to s ním potáhne celý život...
12. črc 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy to jo,a magoři doktoři...
12. črc 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy se rozpadáte a předbíháte :grinning: a já pořád nic
12. črc 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka jééé,čau... My myslely,že už seš v porodnici...
12. črc 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka - a kdy jdeš k doktorovi? Už docela přenášíš, ale kamarádka s druhým přenášela 13dní, než porodila... :slight_smile:
12. črc 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka zrovna dneska sme te zdrbli,že už určo máš mimi u sebe....se jenom pořád flákáš,bouřky-nebouřky,nic na tebe nepusobí a v pátek má být ješte úplnek.... :wink:
12. črc 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy uf, takovýho obra porodit, to si nedovedu představit, teta měla pětikilové mimčo a prý kvůli těhu cukrovce, tak to asi většinou je fakt tím
@myschka neboj, se vyklube, myška jedna malá, čeká na správný okamžik, je to už dlouhý, ale přenášet 14 dní je ještě v normě, zase lepší počkat, až to samo začne, než jít rovnou na vyvolávání...to je teda můj názor, TP v průkazce fakt moc nevěřim
@hradilenka kleště zní blbě, ale hlavně, že to malé pomohlo na svět...s tím pupečníkem to pak někdy bývá i na císaře; tak rodila kamarádka, malá tahala za pupečník, co měla kolem hlavy, a tím vyvolávala kontrakce, ale ven nakonec musela břichem... a jak? šili tě moc?
12. črc 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek