• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
tak jsem se pustila do úklidu hraček -děs běs. A to jsme rodiče docela rozumný, nekupujeme kraviny a hlavně ne jen tak. No,.......jenom občas:slight_smile: Ale u nás frčí spíš míče, těch máme plný koš. Ovšem Lego - to mi dalo teď pěkně zabrat. Tak jdu pokračovat:slight_smile: Dokud mám sílu :grinning:
12. črc 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne holky já budu těhu navždy :grinning:vyvolání si jdu domluvit ve čtvrtek. Vůbec se nic nechystá :angry: zavřeno, zabetonováno a nic
@msevy na úklid hraček se chystám taky, dneska sem poslala Aduš k babičce tak to vezmu z gruntu. Zatim sem umyla okno v pokojíku a převlékla postel, posbírala všechno našpiněný oblečení atd a třídění hraček si necham na večer
12. črc 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka no me dneska mudr řekla,že jsem otevřená na 2 prsty a čípek už nikde,všechno připraveno,tak jsem pak zvedavá,jak rychle se budu otevírat já,ale mohlo by to mít peknej švih,at dlouze pak netrpím.... :confounded: :confounded: :confounded: já si odpolko byla na hodku poplet na zahrade,at se začne neco dít,i když si myslím,že ten dnešní hamillton me nepomuže a stejne skončím v pátek na příjmu k vyvolání.....
12. črc 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych potřebovala uklízet,ale dneska vubec na to nemám ani pomyšlení,tak třeba zítra,nebo ve čtvrtek,pokud budu celá..... :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to máš parádní, to bude fofr. Já fakt čípek tuhej, zavřeno. Vůbec se nic nechystá a děloha totál klidná nedráždivá. Sexujeme jak za mlada :grinning: :grinning: a vymýšlím blbosti ale sem už trochu zoufalá :sweat_smile:
12. črc 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka - :grinning: No já jsem dneska nějaká pilná - vydrhnutá postýlka, okenní parapety, s hračkama se blížím k finiši - ovšem teď mě čeká odkrýt hračky v Matýskovo domečku co si tam uklidil a to bude nálož......
@tasmailla1 - právě toho chci stihnout co nejvíc, kdyby náhodou to na mě přišlo, tak pak už nic neudělám :slight_smile:
12. črc 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka - koukám, že tady každej sexuje jak divej - tak to u nás utrum - potřebuju trochu přenášet :grinning: :grinning: a ne frčet :grinning:
12. črc 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka
@msevy ty jo holky,tak u nás teda sex byl jenom jednou,nejak me to s tím břichem vubec nejde a nedokážu si to užít a i mne to dost bolelo,jsem si připadala jak nejaká panna,protože naposledy to bylo snad pred 2-3 mesícema :grinning: :grinning: :grinning: ....no co,až budu pak zhojena,znovu na to vlítnem,ale dovtedy teda nene..... :confounded: :confounded:
@myschka no tak te pak vyvolaj a třeba to bude hukot...... :wink: :wink: :wink:
12. črc 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - :grinning: :grinning: no, aby ses pak necítila opravdu po porodu jako panna :slight_smile: aspoň já měla takovej pocit, když jsme na to vlítli poprvé po 8.týdnech po porodu - to byl druhý porod. Měla jsem pocit, že mi tam zašili snad všechno :grinning:
12. črc 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy hele holko, to se klído muže stát,ale častým cvičením se to pak určo zlepší.....no uvidíme,jaký to pak bude poi porodu,třeba opravdu na to vlítnem až za 3 mesíce...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zašít všechno-no to snad nene :grinning: :grinning: :grinning: já chci pak mít v budoucnu ješte jedno mimi...... :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - no ne, když čekáme druhý :grinning: :grinning: :grinning: ale pocit byl stejnej :grinning: určitě to tak nemusíš mít, cvičením a posilováním pánevního dna se to upraví. Dobrej je Pilates, sice mě vůbec nebavil, ale pomohl nejen na záda :grinning:
12. črc 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy si myslím,že na nejaký cvičení pak nebudu mít ani čas ani pomyšlení,budu ráda,že jsem ráda ,když se trošku prospím a načerpám sil.....to bude záhul.....
12. črc 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - ty jo, tak já měla skvělý šestinedělí - Matýsek krásně spal, tak jsem spala přes den s ním, takže jsem byla celkem v pohodě. Jak nemám žádný hrůzostrašný zážitek ze začátku, takže teď to bude asi taky masakr........
12. črc 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se vrátila z koupaliště a bylo to úplný bájo :slight_smile: . Dnes jsem nějak nezvykle nabitá energii, žádná únava, žádná bolest břicha, jakoby mi malá chtěla naznačit, že hodlá být schovaná ještě 14 dní...ale to snad nééé :confused:. te´d jsem se najedla a úplná pohodička.
@hradilenka Moc gratuluji k narození holčičky, hlavně ať je zdravoučká a tobě přeju brzké zotavení po porodu :slight_smile: . taky mě děsí představa kleští, ale myslím, že je to předsudek, že to nemusí být úplně hororové.
@tasmailla1 Já myslím, že to stihneš ještě před nutným vyvoláváním :wink:
@msevy Teda ty ses činil, já se budu muset činit zítra, povytírat, umýt koiupelku atd. A jak jsi vůbec dopadla s tím steakem, dělala jsi ho?
12. črc 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa - no jo, dala jsem se do toho a dopadlo to myslím dobře :slight_smile: Aspoň mě chutná, tak uvidíme, co řekne manžel až přijede domu - doufám, že mu nebude chutnat tak jako mě, aby pak nekupoval to maso pravidelně. Kuchyň byla celá postříkaná od oleje, takže jsem se ze steaků vyléčila :grinning:
12. črc 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já si na zítřek dala takovejdle plán-uklidit,vyprat,převléct peřiny,navařit a odpolko na nákup s manželem,tak doufám,že to zvládnu,nejak to mimi musím vyhnat ven a nic jinýho, jako je pořádnej uklid,neznám...takže zítra budu šúrovat,až se ze mne bude kouřit..... :grinning: :grinning: :grinning: a samozřejme ,chci odjet do porodky s pocitem,že doma není svinčík.... :grinning: :grinning: :grinning:
@danissa no zítra hlásí pekný pařáky a odpolko veliký bouře,i když ne u nás,ale na západu,tak by to v noci mohlo přijít i k nám a kdyby to zapusobilo,tak už bych mohla skončit v porodce..... :wink: :wink: :wink: to je dobře,že si nabytá energií,to já snad budu takhke zítra u úklidu.....
12. črc 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak u nás je to se sexem dost podobný, naposledy asi tak před dvěma měsíci...a fakt na to nemám chuť, mužskej spí teď navíc v jiném pokoji, protože jsem ho pořád budila, že chodím v noci na záchod a vzdychám a funim a tak...prostě má lehké spaní a nevyspal by se vůbec už teď, si řikám, jak to bude pak snášet s mimčem, chceme s ním spát v posteli, tak snad to nějak půjde, možná by ale trochu něhy malému pomohlo ven, tak se zkusím zmínit a uvidíme, co on na to
@msevy tos měla holka teda štěstí s Matýskem, že tě nechal vyspat, já mám pořád pocit, že si musím teď naspat do foroty ; ), ale moc tomu taky nedám, protože mimčo kope nejraději v noci
12. črc 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jo, to je fakt, steaky a vlastně jakýkoliv maso dělané naprudko udělá hroznej svinčík, to moc dobře znám. Zaprskaná celá kuchyń, no ale pokud ten výsledek stojí za to :slight_smile:. Myslím, že i manželovi bude chutnat, většinou každýmu chlapovi se steakem zavděčíš :slight_smile:.
@tasmailla1 Taky pěkně nabitej plán, no pokud toto nezabere, tak už asi nic. Stejně je to ale paradox, že? - na začátku těhu se člověk modlí, aby bylo vše OK, pak zase, aby nechtělo mimčo moc brzy ven, no a te´d na konci ty prcky už zase přemlouváme, aby už konečně vykoukly :grinning:
12. črc 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa tak jsem právě zaneřádila celou kuchyń, maso jako minutky nebo ryby na rychlo na máslíčku milujeme...už jsem si chtěla koupit takový to protipskací síto nad pánev, ale měli moc malý průměr, tak zatím prostě umývám a nadávám dál :wink:
@tasmailla1 tak to seš docela akční, taky si řikám, aby pak nebyl doma svinčík, až se vrátíme z porodky, na vypuzení mimča mám v plánu i mytí oken, ale stejně to nezafunguje, to spíš ty bouřky, těm věřím víc :wink:
12. črc 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava já teda nevěřím na nic,to mimino má prostě už od malinka svojí hlavu a mohla by ses udřít,ale když se mu chtít nebude,tak prostě nepůjde...
Mě hrozně bolí celejpodvozek,z prohlídky. Bolí mě normálně a teď je to ještě mnohem horší. Dneska jsme měli k večeři meruňkový knedlíky,mňam mňam,to jsme si dali,ale teˇbych ještě něco slupla a vidím to minimálně na chleba se sýrem,mám na něj hroznou chuť :slight_smile:
12. črc 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ještě jednou díky za gratulace ... z kleští strach mít nemusíte ... co se týká Vás ... co se týká malého, tak je to rizikové ... ale co dneska není ... nešla vytlačit byla jsem dlouho na sále , pak se přišlo na to , že jí pružila ta šňůra kolem krku a jak jsem zatlačila , tak zase zajela dovnitř ... byla jako na gumě sem a tam .... pak když začaly klesat ozvy, tak šly na řadu ty kleště .... ale bylo to v poho. Nástřih jsem cítila .... ale jak říkám ten porod byla brnkačko oproti těm 9 měsícům těhu. Zašitá prý moc nejsem ... mám vnitřní šití, pak hráz a kůži . Ale je to nepříjemné, a jsem zespod stále dost oteklá. Jinak za taťku u porodu 500,- za Epi nic a jak mě šili, tak nabízejí uspání do celkové na těch pár minut což jsem docela koukala .... nikde jinde jsem to neslyšela. Mě neuspávali, na to vnitřní šití zabral epi a na šití povrchový mi to opíchali. Jak malou tahali ven , tak tam bylo najednou moc doktorů ( 4 ) a jak vzal doktor kleště tak jsem věděla, že je zle .... naštěstí to dobře dopadlo .... druhý doktor mi skákal po břiše .... tak tomu pomáhal. Po porodu jsem už pak jen s doktory vtipkovala ... všichni byli moc fajn... tam kde jsem rodila můžu vše jen doporučit .... jezdí tam rodit i paní z Brna už 3 dítě a povídala, tady se to s Brnem nedá srovnat ten přístup .... souhlasím. Byla jsem max. spokojená .... i sestry z dětského byly perfekt. Chtěla jsem jednolůžák, nakonec jsem byla na trojlůžáku sama ... tak jsem to vychytala :grinning:
12. črc 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa
@lukava no hihi musím tomu mrnousovi nejak dohovárat,at už se vykoukne na svet a co se týče kuchyne,tu mám v cajku,když vařím já,ale běda,když se tam přichomejtne manža,to pak stírám omastek pomalu i z lustru..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ten bordel na kuchynskej lince,je taky dost hustej..... :grinning: :grinning: :grinning:
@misi.21 no me dneska taky bolí pekne podvozek,ale to mám z toho hamilltona,porád když jedu na wc a otírám se,tak jen tak jemne....je to takový zvláštní pocit,když me ho udelala,ale zatím nic jako kontrakce nepocituju,kežby to přišlo zítra, tak odpoledne by me to vyhovovalo.....protože copak se zase deje,ale dneska z manžy vypadlo,že zítra jede služebne do Čáslavy,co nemám vubec z toho radost,si myslím,či on to nedelá schválne,vždyt dobre ví,že mužu kdykoliv porodit a on delá takovýdle naschvály.....a přitom mel plno řečí,že od konce června nebude jezdit nikam,jenom tady ve meste na svojí pobočku..... :angry: :angry: :angry:
@hradilenka no třeba u nás taky dávaj narkozu,když šijou vnitřní rány,protože na to opich nezabírá......jee tos mela dobrý být na pokoji sama,to bych chtela taky,ale obávám se,že nebudu..a jak s mimčem válčite,je hodná?pekne papká?a ukázali ti v porodce vše,jak koupat mimino a podobne?
12. črc 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic holky,loučím se,jedu koukat na telku a asi dneska brzo zalehnu..... :wink:
12. črc 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jj, to tady uz holky resily...a co teprve to video na konci :sweat_smile: :sweat_smile: ...hudba je k tomu taky dobrá :wink:
12. črc 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Asi máš fakt pravdu s tím, že mimčo má svoji hlavu a žádný velepřemlouvání nezabere. Až zkrátka bude chtít, tak půjde :sunglasses:
@hradilenka Když čtu, s jakým dobrým pocitem píšeš o svém ne zrovna lehkém porodu, tak si fakt říkám, že se prostě není čeho bát. Patří to k životu a zvládly to všechny, taky proč by měly ženy víc dětí, když by se ten porod nedal přežít, že? Obdivuju tě, jak jsi to krásně zvládle a přeju jen to nejlepší, mimču i celé vaší rodince. A kde jsi to rodila?
@tasmailla1 Vidíš, ale aspoň manžel uvaří, můj se teda k plotně něžene vůbec, i když někdy bych to ocenila. Ale jinak je to brouk zlatej :slight_smile:
12. črc 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy ahojky tak dekuji za tip na ten krem dneska jsem zkousela sechno mozny a stejne nic cetla jsem sem ze to muze bejt vinou jater tak davejte pozor ja to musim hned v patek rict jinak se zblaznim strachy.... dneska jsem byla u rodicu na nasteve a tolik me hlidaj ze jsem rada ze jsem dorazila zatim cela domu... dneska me hrozne picha jako v pochve nevite cim to ?? ze by uz ???
12. črc 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight ahoj, mě pořád někde píchá :grinning: ze začátku jsem si myslela, že už budu rodit, teď si myslím, že píchat mě to bude do konce života, ale rodit nebudu nikdy :grinning: dneska ve dvě mě vzbudila bolest, jako na MS musela jsem vstát a jít něco dělat, protože jsem nemohla usnout, tak jsem Ondrovi udělala svačinu, upekla a zas to přešlo :confounded: jen spát jsem nemohla jak to mám furt v hlavě :grinning:
13. črc 2011 v 05:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka taky jsem toho moc nenaspala, přesně! pořád mě někde píchá a tlačí, bolí mě i půlky, i kyčle, i záda, stav rozkladu :grinning: :grinning: :grinning: včera večer docela silné poslíčky, ale ve vaně to přešlo, jen mimčo dělalo hodně netradiční vlnobití, už jsem taky celá napnutá, co to má jako znamenat, stejně mi mudr v pátek zase řekne, že nic není nachystaný :sunglasses:
13. črc 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no co tomu říct,to je na zbláznení...ty jo ve dve v noci se vzbudit a jít neco upíct...to už je fakt na palici.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@danissa no holka ,jak bych to řekla,muj manža vařil,když jsem chodila do práce,ale tedka,jka jsem doma,to víš,už se k tomu nehrne taky,protože ví,že doma bude navařeno...trošku me s tím štve,taky bych občas,kdyby navařil on,ale to se mu už nejak nechce....

No tak holky jinak přeju pekný ráno,krásnej den,prej dneska má bejt nejvěčší pařák z celýho týdne ,ale jak koukám z okna,je pekne zamračeno,tak se to třeba ješte vybere....no nic,já jedu se vrhnout na ten uklid,at to hezky stíhám.....pak se tady zase podívám.....
13. črc 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek