• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
holky, tak koukám, že už skoro všechny máte 40. týden. tak na vás moc myslím, aby už ty andílci chtěly na svět. dneska mají být zase bouřky, tak určitě dneska vám to vyjde :wink: na mně tedy změna tlaku opravdu zapůsobila. přes den his jak kráva a v noci ochlazení a pepča byl venku :wink:
13. črc 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 hihi no uvidíme,necháme se překvapit....:slight_smile:
@lukava anebo ti mudr už řekne,že se neco chystá,to víš holka,to muže přijít hnedka coby dup..... :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,tak koukám,že jste dneska začaly nějak brzo :slight_smile: Já se teprve vyhrabala z postele,zase jsem toho moc nenaspala,tentokrát jsem nerodila,ale dostala jsem od mamky obrovskou cuketu,tak jsem od 1 skoro do 5 nemohla zabra a pořát přemýšlela,co z toho udělat,no prostě magořím... Pak od 5 usnu a budím se až před 9,mazec.
Já jdu hned uklidit a nakoupit,ať mám pak klídek odpoledne. Mám tady žehlení,tak uvidím,jestli se do toho pustím,nebo až večer,ale je tady pod mrakem,sice 20°,ale uvidíme,co se z toho vyvrbí.

Včera na KO jsem od dr dostala nějaký globule zase,opět mám zánět,tak že je potřeba to přeléčit do porodu a jsem od toho celá zapraskaná,všude žluto :slight_smile: Tak já doufám,že se teď nerozrodím a nebudu s tím muset do nemocnice,cítím se furt taková špinavá
@tasmailla1 ten tvůj manžel je fakt dobrej,když už přenášíš,s tím by mě pěkně štval...
13. črc 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,,doufam,ze to Zupikovi nebude vadit,ze Vam sem pisu,,ale v 8h ji meli delat cisare,,tak cekame na zpravy,,myslete na ni:slight_smile:
13. črc 2011 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tasmailla1 S papáním teď máme problém nechce moc sát je líná a taky by jen stále spala ... jinak na dětském Ti sestry řeknou všechno co se týká kojení , techniky a i koupání .... aspoň tam kde jsem byla tak se moc snažily.
13. črc 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa Děkuji za pěkné přání ... toto je ta bolest při porodu ale ta hezká ..... jsou jiné a daleko horší co si musí člověk v životě vystát a nečeká ho pak tak prásné překvapení jako nás maminky :slight_smile: Jinak jsem rodila Na Vsetíně :wink:
13. črc 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky nedočítám není kdy ... přeji všem hezké ráno a aby jste to měly už taky za sebou a byly doma s miminky :wink:
13. črc 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jee to je masakr si dávat vaginální tablety,to jsem mela jednou taky a taky jsem si tak připadala jak ty-špinavá,mela jsem pořád vložku,no hnus velebnosti....nojono,co nadelám,když to nejde jinak udelat,prej to má už zamluvený,tak se nemuže vyvlíct z toho---prdlajs....tehotná žena je přednejší než práce...a i chlapy, s kterými takhle jezdí ,by to pochopili....já jsem mu říkala,at si takovýdle akce naplánuje na druhou pulku mesíce,tak to me řekl,že jo a vidíš,skutečnost je jiná...ale me nejde o to,žeby me neodvezl,to me záchranka odveze taky,když chci rodit ve fakultce,jen me mrzí,žeby to nemusel stihnout.....a tedka další dilema,když do pátku neporodím,tak v pátek vyvolávačka,no pokud by šlo hladce a mimi se narodilo v pátek,pak nechávaj 3 dny ve špitálu,když nejsou komplikace,což by bylo do pondelí a ejhla v pondelí jede do zlína,co je taky kus cesty od nás,tak jsem mu řekla,že musíme vymyslet náhradní plán,kdo by me když tak vyzvedl a odvezl domu....no fakt na palici a to byl ješte naštvanej,že to takhle řeším a já mu na to,já si to radší zorganïzujem a naplánujem dopředu,i když to pak muže být jinak a ne potom hrrr-hrrr,aby človek mel sebou všechno,aby se na neco nezapomnelo...no typickej chlap,na všechno má čas a takovýdle veci ho nezajímaj,nebo je spíš takhle neřeší...tak me řekl,že by me mohla odvézt tchýne,bože muj,jen to ne...má to být naše první cesta i s miminem domu a on to proste bere takhle na lehkou váhu,fakt me s tím štve,to je opora,si říkám,že když to takhle bere,či vubec me bude jako oporou u porodu..... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: No jsem se zas nejak rozepsala...tak na to radší nebudu myslet,jenom se zbytečne nervuju a to já tedka opravdu nepotřebuju.....
@vrkocka jojo my víme,že má dneska císaře...tak at ji to dobře dopadne,myslíme na ni a pak napíš,jak to s ní dopadlo,ale určo dobře.... :wink: :wink: :wink: :wink: a dekujeme za správu... :slight_smile:
13. črc 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jako co se týče koupání miminek, z toho strach nemám,na praxi sme koupali desítky miminek,spíš o to kojení mám strach,či vysvetlej,či maj o to zájem a nenechaj maminu se s tím trápit samotnou.... :wink: :wink: :wink:
13. črc 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 aha ja nevedela,zda vam to jsem nekdo psal,,nedocitam Vas,,tak super,,,zatim papa a drzte se,,ja az za mesic:slight_smile:
13. črc 2011 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava je to děsný, co? Já si připadám jak důchodce, vstát nemůžu, to se držím v kříži :grinning: komedie prostě.
@tasmailla1 no tomu se už říká zoufalství, mě se v noci vůbec nechce spát, muffiny jsou ale dobrý :grinning: jé tak uklízecí den jsem měla včera, vydrhla jsem celej byt, i sedací soupravu, asi jsem se i přiotrávila :grinning: bylo mi tak všeljak :grinning: musela jsem na etapy a dnes se nemůžu skoro hnout, jak mě bolej záda, tak to nepřeháněj :slight_smile:

Jinak už jsem doma z KO zase stejný jako minule... všechno nachystaný, jen se čeká až se slečna uráčí ven :slight_smile: dnes navíc na monitoru už nějaký kontrakce, ale nic převratnýho, muselo by se to prý hodně rozjet, aby to třeba zítra bylo. No jsem akorát utahaná a otrávená už :grinning: já už tam ve středu na kontrolu nechci :grinning:
13. črc 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že nejsem jediná kdo nemohl v noci spát. Vzbudila jsem se ve 4hod na záchod a až do 7hod neusnula. Nějak na mě přišla nervóza, nemohla jsem zabrat, pořád jsem si říkala, co ještě musím doma udělat a přitom už bych to chtěla mít za sebou. Nakonec se mi podařilo usnout, ani jsem neslyšela jak manžel odcházel do práce a vzbudila se až v 10hod. Asi to bylo tím vedrem :slight_smile:

@tasmailla1 - je jasný, že tě tohle dokáže vytočit, ale teď před porodem se tím netrap, ono se to totiž může potom úplně změnit, až manžel uvidí mimčo, může rozhodnutí přehodnotit. A za ty nervy to nestojí. Tak budu držet palce, ať je všechno OK

@vrkocka - díky za zprávu, myslím na ní, ať to má rychle za sebou a hlavně, ať jsou všichni zdraví
13. črc 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka držíme palečky a myslíme na ni :slight_smile: určitě dej vědět jak dopadli. Joo, za měsíc... před měsícem jsem si myslela, že už to teď budu mít za sebou :grinning: a prďolínu v postýlce a prdlačky, tý krasavici naší se ven teda nechce :slight_smile:
13. črc 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka - no říká se to, že holky se musí nejdřív načančat, než se rozhodnou ukázat :slight_smile:
13. črc 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dpetulinka hihi no já jsme se do uklidu vrhla,že když ne do čtvrtka tak v pátek budu rodit,tak nechci mít doma binec.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a že to mám jistý,tak už si dneska povlíknu i postýlku,ješte jsem na ní nemela čas.....mnamy muffiny,dala bych si..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale to ti teda řeknu,uklízím stylem, jak když se plazí hlemýžď......prach utírám jak 100 letá babka a když si sednu na zem,aybch utřela i spodní skřínky,pak se zas nemužu postavit..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no to je fakt komedie..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@msevy no jo já si to taky říkám,že třeba se pak zmení,až uvidí mimi a bude štastnej jako já,mimino není jenom o touze jednoho človeka,ale musí to chtít i ten druhej-manža...takže jsem na to zvedavá.....a nenervuju se z toho,spíš mám nervy na pochodu,když neporodím,tak když me to budou vyvolávat,tak jaký to je,vubec si to neumím představit a mám strach.....
13. črc 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy hihi ,tak podle toho čančání,jak píšeš,by sme meli mít holku,tak to jsem zvedavá,či se to vyplní..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já ti závidím, že víš, že v pátek to máte prostě jasný :slight_smile: já chtěla hlavně povlíct naší velkou postel, aby tu bylo čisto, protože už vidím Ondru jak pere a žehlí cejchy :grinning: a nechci to dělat až přijdu z porodnice, tak až mi odteče voda, nebo začnou nějaký pravidelný bolesti, tak v tom budu prát a povlíkat :grinning: jsou dobrý čéče, skořicový s povidlama, ty mám nejradši :grinning:
13. črc 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no koukám, že s manželama je to všude stejný :slight_smile: Včera jsem ještě v půl 11 žehlila Matějovi košili do práce, tak prohlásil jestli ještě nechci rozkreslit dlaždice do koupelny a že bude potřebovat vyžehlit košile do foroty, kdyby mě to chytlo. Jako že bych vůbec nešla spát ne? :angry: Občas si neuvědomí, že taháme ještě jednoho človíčka navíc......
13. črc 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no už vidím,jak v kontrakcích pereš a žehlíš,ale třeba to u toho budeš pekne rozdejchávat, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale tak snad se to dá zvládnout,ale když ti odteče voda,tak do 2 hodin musíš být v porodke,tak tam nemáš ani kdy tohle delat...no ja dneska radší převlíkla i naše peřiny a perou se mi cejchy a vyžehlit je,na to já nespechám,to muže počkat....to me neuteče..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jojo na jednu stranu to je dobře,že to bude určo v pátek,anebo taky v sobotu po pulnoci,třeba me to budou vyvolávat dlouho,kámoške takhle vyvolávali nejakých 16 hodin..... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:doufám,že me to nepotká,že to bude dřív....
@msevy občas si připadám,jak holka pro všechno,hlavne tedka,když jsem byla na neschopence a tedka na mateřský,manža si pekne zvykl,že doma je pořád uklizeno,navařeno a dobře o nej postaráno.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a tak já si nestežuju,me to nevadí,ale aby si na to až moc nezvykl,nevím,jak se to pak bude zvládat s mimčem....no budu občas určite potřebovat pomoc od neho....a jak tedka luxuje místo me,tak mu to nechám už asi navždy,je to pro mne uleva a až bude mimi,tak to bude uleva dvojitá....
13. črc 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no ešte to,abys vubec nešla ani spát,taky si musíš holka zlatá odpočinút a nejenom manželové,který chodej do práce,oni si snad myslej,že my se jenom doma flákame a je nám veget,ale přesne jak píšeš,at si skusej unosit u všech aktivitách i mimino a at potom souděj....
13. črc 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - holky něco vám poradím a funguje to na 100%:slight_smile: Až bude mít vaše malý tak kolem půl roku, dejte mu ho na hlídání (stačí na pár hodin) a uvidíte, jak rychle změní názor, že mateřská je pohoda :grinning: Já začala chodit po šestinedělí cvičit, tak měl Matěj jeden den v týdnu pánskou jízdu s Matýskem - no občas, dle jeho slov, to byla jízda :grinning: Vykoupal, nakrmil, uložil, v tu chvíli se Matýsek pos....., tak to začalo nanovo. No to si pište, že jsem ze cvičení domů nechvátala :grinning: :grinning: Když bylo Máťovi něco přes půl roku, tak jsem musela odject na otočku k našim - přes noc - odstříkala jsem mlíko a Matěj hlídal den a noc. A jak uznal, že i s takhle malým cvrčkem je práce jak na kostele :grinning: :grinning: No, on si to Matěj rychle připomene, až budeme mít druhý :slight_smile:
13. črc 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zup:Filípek se narodil 7,44h a ma 3036g,jsou pry oba v poradku :slight_smile:
13. črc 2011 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrkocka - jééé, tak obrovská gratulace!!!! :grinning:
13. črc 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka taky že pozdravuju zup a gratuluji k Filipkovi,jej závidím,že už má prdolku u sebe.....to je dobře,že všechno probehlo v pořádku a jsou zdravoučký... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
@msevy no hele ,já to mýmu navrhla,že kolem Vánoc máme vždy akci z práce,tak že tam chodej i holky ,co jsou na mateřský a tos mela videt jeho výzor v tváři,že on předci se nebude sám starat o mimino a já mu řekla,že v tý dobe třeba budu ješte kojit,že bych mu uchystala mlíko doma odstříkaný a on radší,že by me mimi přivezl pred hospodu a já bych ho nakojila v aute,no jsem se musela na jednu stranu smát,ale na druhou me to zamrzelo,ono to vypadá,jako kdybych to mimino chtela jenom já,ale my ho chteli oba a predci výchova a péče o nej,není jenom na matce,ale i manža se musí zapojit.....ale já si práve myslím,že on se takhkle chová,protože taky neví,do čeho jde,ale já mu řekla,no proste se budem učit oba,to první díte je vždy jako učení a u druhýho se to pak už zvláda líp,když ví človek,co má a co nemá delat....
13. črc 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tasmailla1 - přesně :grinning: Taky jsem prohlásila, že první dítě je takový zkušební a u druhýho už víš co máš dělat. Ale ono je pak každý dítě úplně jiný a můžeš začít zase od začátku :grinning: :grinning: Neboj, on se rád zapojí. Začni s koupáním, ať ho vykoupe sám, pak si ho připravíš do postýlky, nakojíš a on ať ho občas uspává. To ze začátku stačí. Ale každej chlap je jinej, někdo potřebuje čas, aby si zvyknul - spíš jak píšeš, neví co ho čeká, tak se teď brání. To se Matěj taky za začátku netvářil moc nadšeně, že by ho měl sám a nakonec zjistil, že se to dá. A že je to taky záhul :grinning:
13. črc 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka gratulujeme moc moc :slight_smile: ach jo... holky naše řady se tenčí :grinning:
@tasmailla1 já vím no, dvě hoďky na svlíknutí a vyprání stačí, žehlení neuteče :grinning:
@msevy tak cvičení máme v plánu taky, jsem zvědavá co taťka na to bude říkat :grinning:
@tasmailla1 já nezapomenu jak moje profesorka na psychologii prohlásila... "První dítě je jako první palačinka, většinou se nepovede..." :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrkocka Tak že Zupíkovi moooc gratuluji :dizzy_face:
13. črc 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulace k Filípkovi :slight_smile:

@tasmailla1 počkej až chlap to mrně uvidí,jak se najednou změní,oni si to nedokážou představit a ty zase naopak 9 měsíců prakticky o ničem jiném nepřemýšlíš. U nás se třeba manžel těší stejně jako já a povídá,jak se bude starat a koupat a přebalovat,ale až časem se ukáže,jak to všechno bude. tu akci v zimě bych si prosadila. Nevím,proč by měla máma sedět s dítětem doma a chlap si mohl jít na pivo kdy chce. Kdepak,ukázat mu,že to není jen hezký s mimčem doma,ale taky náročný.
13. črc 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 - správně :grinning: jen do nich..... :grinning: :grinning: ale fakt, při porodu se většinou s chlapem něco stane, je dojatej, vidí jak trpíte a pak to taky bere jinak, než jako samozřejmost
13. črc 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy mě manžel říká furt,že jsem dobrá,že on by do toho nešel. Kdepak chlapi a rodit... By to nedali :slight_smile:
13. črc 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek