• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
vzkaz od ZUP
ahojky červencovky jmenuji se Filípek narodil jsem se dnes v 7.44 vážím 3036g oba jsem v pořádku, mamka trpí až teď. Užíjte si raději přirozený porod.
13. črc 2011 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@misi.21 to doma slyším taky, říkám si že až to přijde, tak asi pochopím proč by do toho nešel :grinning: jinak náš tatínek se ráno probudil s ječným zrnem, abych mu vykápla oko musela jsem ho položit na postel a sednout si na něj, držet mu hlavu a stejně cuknul :grinning: že prý za to nemůže, že se hrozně bojí... chlap by opravdu rodit nemohl :slight_smile:
13. črc 2011 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
vidím že už to se někdo napsal. Já jsem se dřív k tomu neodstala.
13. črc 2011 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 jojo,už to víme :slight_smile:
@dpetulinka já taky manželovi v pondělí kapala do očí,že tam něco má a dře ho to a je to jak s malým dítětem :slight_smile: Já si teda taky do očí nakapu sama,než aby mi tak kápnul někdo jiný.

Holky představte si,že jsem se ještě na poslední chvilku objednala ke kadeřnici :slight_smile: Na pondělí,tak jsem zvědavá,jestli to stihnu nebo ne :grinning: Pak se asi dlouho nikam nedostanu.
Jinak jsem se pěkně najedla,cuketa zapečená se sýrem a šunkou výborná,ale ještě mi půlka zbyla,tak musím udělat ještě něco zítra,je mi líto ji vyhodit.
Udělalo se u nás pěkný horko,šílený dusno,určitě zase něco přijde,tak uvidím jak bude večer,že bych se dala do toho žehlení u telky,jinak na to vlítnu zítra hned ráno,to mám v obýváku příjemně,ať se mi to tady nehromadí.
13. črc 2011 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
juuuu. gratulace k Filípkovi!

@misi.21 to budeš kočka, já už u kadeřnice nebyl ani nepamatuju, stříhá mě doma můj mužskej :wink:
to sis dala do nosu s tou cuketou, já se du teď ládovat melounem ; ) a nechceš si nakrájet zbytek tý cukety do mrazáku, pak se to jen přihodí třeba k vepřovému spolu s rajským protlakem a máš rychlou dobrotu...to víš, dělám zásoby na šestinedělí, tak mi z toho už trochu hrabe :sweat_smile: :sweat_smile:
13. črc 2011 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem vydrhla skoro všechny dveře doma, ještě mi zbývají poslední do koupelny - teda, bílý dveře mi do novýho bytu ani nepáchnou!!! :angry: Jsem dodělaná, zpocená, zralá tak akorát na ledovou sprchu. Do žehlení se pustím až večer, teď bych to u žehličky asi nevydržela .Ale mám vypráno všechno, až na peřiny, do těch se dám zítra. Tak se jdu dát do drhnutí kuchyně a těch posledních dveří, ať to mám z krku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: U nás je taky k padnutí, večer přijde asi pořádná buřina - to bude zase porodů :grinning: :grinning:
13. črc 2011 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy ty jo,ty teda jedeš,aby si z toho náhodou neporodila :slight_smile:
13. črc 2011 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 - no jo, ale jedny dveře dělám tak 2hodiny, odpočívám u toho jak se dá :grinning: Tak jsem si myslela, jak mi malej už klesá dolů a ono houby, teď zase řádí nahoře. Myslí, že ten příští týden ještě zvládneme :grinning:
13. črc 2011 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy tak to tě teda obdivuju, že jsi tak výkonná, já dneska vyprala prádlo, vyžehlila trička mužskýmu a povlíkla postýlku...my máme doma zase dvoje dveře s bílým sklem, jsou pořád zapatlaný...s prckem to bude určitě moc dobrá kombinace :confounded: o francouzském oknu na terasu ani nemluvim, to je zase pořád oslintaný od psa :sweat_smile: :sweat_smile:
13. črc 2011 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava - taky dobrý vyhlídky :grinning: :grinning: no chci toho zvládnout co nejvíc, než porodím a přijede Máťa, to pak už neudělám nic. Akorát mám pocit, že než se vrátím z porodky a budou doma vládnout ti moji chlapi, tak to tu bude zase jako ve chlívě..... Měla bych navařit do mrazáku, ale do toho se mi už nějak nechce....oni si poradí. Kdyžtak budou těch pár dní na špagetách :grinning: :grinning:
13. črc 2011 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
No holky,tak už mám po dnešku toho akurát dost,uklizeno,vypráno,vyluxováno-luxoval manža,povlečeny peřiny,odpolko sme byly na velkým nákupu a ješte sme stihli zavařit merunky a udelat taky merunkovou marmeládu,skončili sme až tedka a už dneska nic nedelám,jsem grogy,tak doufám,že dneska nebudu rodit,asi bych jim na sále od únavy usnula.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2011 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava
@msevy taky bych chtěla něco ještě udělat,ale nějak se nemůžu vůbec donutit a to už trvá pár dní :slight_smile: Teď se sice pěkně nudím,ale nedokopu se. Le da tak pověsit prádlo... Já jsem vůbec teď taková líná :slight_smile: Měla bych se zase začít trošku hejbat,já si teď vůbec nedokážu představit,že za pár dnů budu normálně fungovat,navíc s mimčem :slight_smile:
13. črc 2011 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy hihi já dnes taky na manžu,at si nemyslí,že mu navařím do mražáku a on ,že si poradí a udelá si o víkendu obed sám...me odlehlo,to už bych nedala,ale dneska sme nakoupili pořádnou zásobu jídla,abych pak příští týden,až me pustej z porodky,mela z čeho vařit.... :wink:
13. črc 2011 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: :grinning: tak hlavně aby to manžel nespořádal, než se vrátíš:slight_smile:)) No já s Matýskem pak vařila večer. Jednak jsem pak měla volný dopoledne, tak jsem s ním mohla ven a večer mi spinkal, tak na to bylo víc času. Tak u Tebe to vidím dneska v noci - přijde buřina, jeden hrom a jedeš :grinning:
13. črc 2011 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 - ty jo, já byla líná doteď a teď na mě přišla nějaká uklízecí nálada - prý se tomu taky říká hnízdící reflex nebo tak nějak - jako že si připravuju hnízdečko pro mimčo :grinning: :grinning:
13. črc 2011 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy no by si to mohl skusit,dostal by po prstech..... :grinning: :grinning: :grinning: no já doufám,že budu mít kdy uvařit obed,jinak si neumím představit,že bych celej den se nemela, ani kdy najíst...no na me ty bouřky fakt ale nepusobej,byla v sobotu,v nedeli a prd z toho.....ale radší bych byla,kdyby to přišlo prirozene a nemuseli mi to v pátek vyvolávat.....no počkej ,počkej,ty dneska uklízíš taky jak divá,abys nás ješte všechny nepředbehla..... :grinning: :grinning: :grinning: hnízdící reflex?to slyším poprvé.....
13. črc 2011 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky dotaz přišla někomu už mateřská? Pokud ano k jakému datu ? U nás zatím nic :grinning:
13. črc 2011 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: :grinning: na mě tohle nějak nepůsobí:slight_smile: Odpočívám u toho, peru, naberu síly a jedu dál :grinning: :grinning: v pátek jdu na KO, to myslím, že v pohodě vydržím. Pořád se necitím, že bych měla teď rodit :slight_smile:
13. črc 2011 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka - já brala ještě část z práce - to jsem dostala hned na začátku měsíce a předevčírem mi přišla ze sociálky.
13. črc 2011 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka no me zatím taky nic nepřišlo za červen.....
13. črc 2011 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka naposledy ,co me přišlo,byly ješte prachy za neschopenku a to bylo 8.června,tak jsem zvedavá,kdy me přijde mateřská za červen,doufám,že ne až nekde na konci mesíce...už docela bych byla rada,kdyby me ty prachy přišli....
13. črc 2011 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj..
já koukala zrovna včera,že mi přišla mateřská.Byla jsem mile překvapená,nečekala jsem ji tak brzo.
13. črc 2011 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrunka01 ty jo,tak to máš dobrý,že už ti prišli peníze,stejne si myslím,že socíálka má v tom peknej bordel a posílaj to,jak se jim chce....
13. črc 2011 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka ahoj, u mě také zatím nic viz mateřská.
jen nervy z mojí mámy, díky bohu zítra odjíždí.....
13. črc 2011 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 blahopřeji zup k Filípkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. črc 2011 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
No, náš malej dnešní koupání naprosto ořval a potom řval ještě celé sušení a oblékání :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a začíná to být pořádný vztekloun... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: jinak je zlatíčko. mějte se hezky, užívejte mimísky a vy ostatní se těšte a užívejte poslední dny klídku s miminkama v bříšku :wink: i když docela chápu, že je to už hodně náročné...
13. črc 2011 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Já koukala na účet dneska a už tam mateřská je,zbytek neschopenky ještě ne.

U nás už jsou blesky,tak jsem zvědavá,malá vyvádí jako divá,tak jsem zvědavá co bude,beztak nic.
13. črc 2011 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak mi chlap po sexu usnul a já tu sedím s pekáčem zapečenejch brambor se slaninkou a kuřecím masem a dojíždím co zbylo od večeře :grinning: venku se to pěkně honí, bude pořádná bouřka, snad se aspoň ochladí, když už ji to nevyžene :slight_smile:
13. črc 2011 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak co bouřky, zabrali na někoho? U nás ne, jen jsme měli okna dokořán a tak lilo, že chlapovi pršelo na zadek :grinning: a ani ho to nevzbudilo. Musela jsem vstát a dát si housku s marmeládou, na mě bouřka působí jen záchvatem žravosti, jak tak sleduju :slight_smile: tak jdu ještě spát
14. črc 2011 ve 04:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem se zase "výborně" vyspala...zdály se mi uplně brutál sny, asi jediný efekt té bouřky :frowning2: ... tak snad to některé bříško zabralo líp než u nás :wink:
@dpetulinka taky mám žravou, tak snad pak ještě usnu, fakt jsem ráda, že se ochladilo :slight_smile:
@druidee koupete ve vaničce nebo v kyblíku?
14. črc 2011 v 06:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek