• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Ahoj holky dobré ránko .... u nás ani kapka a sucho ... tak co všechny ještě celé? :slight_smile: Jak Zupík už je jí líp?
@druidee Zase nervačíš? Vykašli se na to ... taky jsem slyšela co a jak mám dělat ... :grinning: :grinning: :grinning: metody staré 35 let :grinning: Na tu mateřskou jsem zvědavá teda kdy dojde a v jaké výši :confused:
14. črc 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u nás byla pekelná buřina, ale já si to užívala - žádné leknutí, žádný porod :slight_smile: Jediný zvláštní efekt to asi mělo na Matěje, protože přišel s návrhem, co kdyby se prďolka jmenoval Mário. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi následek těch blesků.......Jeho pracovní večerní akce je zrušena a přeložena na pondělí - blíž k termínu porodu si to nemohli vybrat.....no, bude to ještě zajímavé :grinning: Dneska bude parádně, takovýhle počasí mi naprosto vyhovuje :slight_smile:
14. črc 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, tak teď mě začalo strašně píchat v podbřišku a dole, snad to nebude začátek porodu..... :slight_smile: Dneska máme týden do porodu, tak to ještě musíme zvládnout....
14. črc 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..
mě píchá pořád někde a nic...když jdu,tak mám pocit,že mi musí každou chvíli vypadnout,jak je dole a tlačí na konečník.Nějak se slečince nechce ven,asi..
14. črc 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,u nás taky byla bouřka a hodně pršelo,teď je krásně zataženo a chladno,taky jsem se teprve teď probudila,jak se mi krásně spalo.
Akorát teda po probuzení jsem si přečetla sms,že kolegyňka z práce včera porodila a to měla termín až tři týdny po mě,takže ne jen že budu poslední tady z nás,ale já snad budu poslední v okrese.
Dneska nemusím vařit a ségra mi včera volala,že zítra přijede,ať nežehlím,že mi to udělá :slight_smile:
Takže dneska takový volný den,asi převleču peřiny.
Včera jsem viděla ve zprávách to 7kilový mimino,pořádnej kus chlapa teda :slight_smile:
@petrunka01 Mě taky furt takhle tlačí a pak jdu na kontrolu a tam mi řekne,že je ještě vysoko,tak já nevím,asi by mi musela koukat hlavička aby byla nízko :grinning:
14. črc 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Mário je teda fakt vodvaz jméno :wink: tos asi nesouhlasila, viď? Můj muž zase včera začal, že Jan je děsně profláknutý, že chtěl něco víc originálního...fakt mě tím překvapil, jsem myslela, že to je jen můj názor...nicméně papír na matrice už máme vyplněný a stejně nic lepšího ani nevymyslíme, prošli jsme kalendář asi desetkrát do kola.
Dnes mám TP a chlapi jeli trhat další várku meruněk do Znojma. Taky jsem z toho zvlášť nadšená nebyla, ale myslim, že se stejně nic dít nebude.
@misi.21 jsem taky moc zvědavá, která z nás tady porodí poslední :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava - to víš, to už je lepší Valerián Ševčík - to jsem nakecala sestřenici, no to jste měly slyšet ty nadávky :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem pořád pro Davídka, Matěj zase vybral Michala - to je i zapsaný v matrice, tak nevím jak mi dva se ještě dohodneme.
No poslední to asi budu já :slight_smile: už nás tu moc nezbývá, tasmaila se tu dneska taky ještě neukázala, tak asi už rodí :slight_smile:
14. črc 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava honzík se teď dává hrozně mo,ta holka z práce ho má taky. tak jsem posnídala čtyři rohlíky,mléčnou rýži a hrnek mlíka,jestli se nepodělám,tak to bude zázrak. :slight_smile: Jdu něco podělat a ležet k telke asi,jestli tam něco bude. Možná sednu s knížkou na balkon,ale to asi zm,oknu,honí se to pěkně,asi zase začne pršet,což mi teda vůbec nevadí...
14. črc 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy já myslím že je zase na kontrole ne??
14. črc 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 právě, honzík a jakub jsou poslední roky nejoblíbenější jména... v našem okolí ho ale nikdo nemá, tak to tak asi nakonec dopdne....taky jsem chtěla být při výběru jména odvážnější, ale fakt je to kumšt schodnout se s panem učitelem, který má ke každému jménu hned nějakou moc pěknou asociaci ; )
hele já snědla včera asi čtvrt toho melouna a myslela jsem si, jak mě to protáhne a nic moc teda...jsem si říkala, že by to mimčo třeba trochu popohnalo a evidentně to je akorát tak na prd :wink:
14. črc 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava - to se chodí takhle často? já myslela, že jednou za týden - spíš to vidím na porod :grinning:
14. črc 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jj mluvis mi z duse :slight_smile:)to jsem mela dneska rano a malymu rikam ze dneska by to slo dala jsem si horkou sprchu no a co myslis prestalo to jak jinak takze ja se asi nedockam :( :slight_smile:

jinak holky rodice s pritelem si me ted predhazujou jak horkou bramboru navazuje jim volno vzdycky na protismenu tak jak sou vystraseny kazdy den travim jinde kdyz je pritel v praci tak jsem u rodicu a kdyz rodice v praci jsem s pritelem boze je to unavny jak se vsichni bojej :slight_smile: nemuzu si pomoct ale jsem za posledni tyden tak klidna jako by me to vubec necekalo kdyby to melo bejt pred mesicem asi umiram strachy ted jsem takova vyrovnana tak z toho mam radost :slight_smile: chci se zeptat taky trpite takovou nespavosti jako ja ??? ja uz se nekolik dni normalne nevyspala jsem tak unavena ale spat nechci ....
14. črc 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem, ráda bych se k vám připojila, do vaší konverzace :slight_smile: :wink: ...termín porodu máme za 14 dní =)
14. črc 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
msevy: kočko zrovna jsem se ptala Páji, jestl iuž nerodíš, jak byla ta bouřka =) a koukám stále nic :grinning: :wink:
14. črc 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy mario je hezké jméno a co dát marco =)
14. črc 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight - :grinning: tak to máme stejný, vzbudím se ve 4hod na záchod a potom usnout - to je makačka :grinning: Většinou čumákuju tak do 7hod, než manžel vstává do práce a pak to dospávám .Hlavou se mi honí, co všechno ještě musím stihnout a pak mám usnout :grinning:
@kristynkamazlik - čau těhulko, no konečně jsi se připojila, vítám tě tu:slight_smile: Holky, to je moje spolužačka se střední :slight_smile: Na mě bouřka nepůsobí - miluju bouřky, ale včera byla taková rána, že jsem se podívala pod sebe, jestli tam není louže, jak jsem se lekla :grinning: Marco je můj švára, tak to by nešlo :grinning:
14. črc 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight - hele, my se ještě v tom Podolí potkáme na sále :grinning: i s lukavou - to by byla prča :grinning: :grinning:
14. črc 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jj dneska jsem celou noc nezamourila oka nevim taky jsem premejslela nad tim co jeste stihnout jinak dneska toho mam hodne uklizet uklizet a uklizet :slight_smile:)) treba jo to by byla sranda nebo kdyby sme se potkali na pokojich :D
@kristynkamazlik vitam te :slight_smile:
14. črc 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight - taky uklízím co to jde - už dodělávám jenom rámy u oken v kuchyni, pak koupelnu a mám to - konečně:slight_smile: Dneska chci taky vypadnout na chvíli ven, 2dny jsem nebyla venku, v těch vedrech to ani nešlo....
14. črc 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik ahoj,to sis nás teda našla brzo :grinning:
@msevy no ona něco psala,že pokud neporodí do 48h po tom hmatu,tak ji čeká vyvolání,tak jestli se nešla domlouvat. No přála bych jí,aby už rodila,třeba dnešní bouřka fakt na někoho zabrala... :slight_smile:
14. črc 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. črc 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no ahojky a děkuji za hezké přivítání =) píšu si s pájou, dneska jde na gyndu a má bolesti v podbřišku, tak má malá strach ...s tím jménem marco , tak to jsem se ale blbě trefila :grinning:
14. črc 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no pozdě ale přece :grinning: :wink:
14. črc 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik - ty jo, tak snad to nic nebude.
14. črc 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik ty máš termín za 14 dní?? To jsi mi udělala radost,třeba nebudu poslední :grinning: :grinning:
14. črc 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 - třeba nám během dne přijde zpráva, že bouřka pomohla. Na vyvolání bych taky nemusela, radši jsem pro přirozený porod. Ale krátký :grinning:
14. črc 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy koukám, že už pěkně hnízdíš, já gruntuju taky od rána :grinning: ale nepřeháněj to, ať tam prďolka ještě vydrží...taky si tak připadáš neohrabaná? vubec mi nejde udělat dřep, a to mi pořád něco padá, a já se to snažím zvedat a trpím jako p...e :slight_smile: obdivuji tě, že myješ rámy a atd...
14. črc 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jdeme na císaře 27.7. tak se těším, že nás fiknou už v 38. týdnu :slight_smile: neboj budu tady s vámi klábosit i po porodu a těším se, jak se tu maminky pochlubí miminkama =) koukám, že tu holky asi porodí dřív, ale člověk neví dne a ani hodiny :slight_smile: :wink:
14. črc 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy bude vpoho..určitě, taky mne bolelo v podbřišku, ale Pája má strach, jde tam ve 2 hod. tak naní budu myslet =)
14. črc 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, už máte břicho dole? Večer ho mívám už dole, ale teď je zase dost nahoře, tak kdy já budu rodit - to teda netuším :grinning: zítra jdu na KO, tak jsem zvědavá, co mi řeknou....
14. črc 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek