• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@msevy mě je jedno,jestli přirozený nebo vyvolaný,mě jde hlavně o to slovo krátký :grinning: :grinning:
@kristynkamazlik já pokud neporodím do úterý,tak jdu na vyvolání,to teprve bude masakr,až do tý porodky pojedu. Měě bylo divně už když jsme se tam byli dívat,natož až pojedu na vyvolání... :sweat_smile:
14. črc 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@msevy já ho dole mám už nějakou chvíli,skoro si do něj narážím při chůze kolenama :grinning: :grinning: :grinning: A stejně prd z toho...Akorát se mi blbě chodí.
14. črc 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 - vždyť máš ještě hromadu času.... tak proč na vyvolání?
14. črc 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 je tak to je mi líto, ale třeba se to do uterý ještě rozjede :wink: :slight_smile: včera jsem byla v porodnici na předpříjmu, zapsat se tam a tak dále, a pocit taky nic moc :slight_smile: zrovna tam přijela mamina v bolestech a byl omi jí dost líto chuděry....
14. črc 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka a kdepak se nám touláš ty?? Nemáš už PO??
14. črc 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy kvůli tý cukrovce,nenechávají přenášet,takže do příští neděle musí být venku...
14. črc 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik mě už je to jedno,stejně to budu bolet jako prase,tak ať je to co nejdřív... :grinning:
14. črc 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy kočko my byli na kontrole včera u doktora, měl dovču a zaskakovala tam za něj tak stará doktorka, cca 100.letá :wink: ani mi neudělala UTz jen monitoring, takže vubec nevím, jak je mimisek natočenej, jestli je oká, prý stačí jen monitoring nebo jak tomu říkaji....takže už měsíc nevíme váhu miminka prostě nic a do toho mi řekla, že mám otřesný krevní obraz, beru železo a přesto mi prý chybí ta ti nevím :slight_smile: musím ho dlabat 3 x denně!! což mi nevadí, ale prý mohu vykrvácet či co a ještě s tou mou srážlivostí...no těším se na příští týden na svého gynekologa :grinning: :wink:
14. črc 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik - tak to jsou teda vyhlídky..... trochu toho železa bych Ti předala, já ho mám zase až moc, navýšit ho umí, ale jak srazit, to neví. Tak chodím jednou za rok na kontrolu. Váhu mimča taky nevím, oni ke konci už ty velký UZ nedělají jenom monitory a to jsem měla naposledy v pohodě. Zítra tam taky můj doktor není, tak uvidím kdo mě bude vyšetřovat, chci se zeptat na přibližnou váhu mimča, abych věděla na co se připravit :grinning: :grinning: Stejně budu zase šitá až u krku.......
14. črc 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik ohledne toho zeleza, mne poradila PA abych nebrala ten na predpis ale koupila si Ferimun, je to prirodni zelezo ktere se daleko lepe vstrebava a telo zasobuje lepe a hlavne nespusobuje zaspu :wink:
14. črc 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky,mně je zase od rána divně,břicho skoro pořád tvrdý,všechno mě tlačí,záda bolí...teď nevím,jestli jsem se přejedla,nebo se snad začíná něco dít...já potřebuju,aby mi praksla voda a to pořádně,nebo ten porod fakt nepoznám:slight_smile:
14. črc 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 - :grinning: taky si říkám, že bych brala aby mi praskla voda, pak aspoň vím kdy ject. Máš termín den po mně, tak nechvátej:slight_smile: a u Šimona Ti praskla voda nebo začaly kontrakce?
14. črc 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no,měla jsem kontrakce,ale neřišly mi ani moc bolestivý,ani pravidelný.Pak už jsem si teda říkala,že radši pojedu, a do toho mi praskla voda,tak to bylo jasný.Já zase tak nepospíchám,jen mě to už moc nebaví a příští týden mi odjede příbuzenstvo na dovolený a všichni do mě šijou,že už chtěj vidět mimčo:slight_smile:
14. črc 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy třeba ne, třeba to pujde jak po másle uvidíš :wink: :slight_smile:
14. črc 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stefanny jé děkuji za radu,. dneska ferimun hned ho koupím :slight_smile: :wink:
14. črc 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik - no cpu do sebe lněný semínko každej den, tak snad to trochu pomůže :slight_smile:
@petrunka01 - taky mi každej den někdo volá, jak se cítím a jestli jsem ještě celá - jako bych měla ject každou chvíli.... ale nějak to zatím neprožívám, prostě až to přijde, tak to přijde....
14. črc 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mám takovou prosbu...dochází mi olejíček na strie a termín porodu za 14 dnítakže mi to vyjde akorát...jaj je to po porodu, mám se také mazat olejem proti striím, a nebo jste používaly něco jiného? :wink:
14. črc 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik já myslím,že by ti stačil nějakej obyčejnej mastnej krém...
14. črc 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 aha takže po porodu už jen nějakej krémík =) oká vyzkouším :wink: :slight_smile: je pravda že jse mužívala eucerin se to myslím jmenuje, a je fakt dobrej :wink: tak udělám změnu a poporodu zkusím krém...
14. črc 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik ale já nemám zkušenosti,jen vím,že ségra mazala obyčejným krémem a nepopraskala ani potom...
14. črc 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak jsme vám ani neřekla, včera mě doktor uklidnil s tou váhou, prý do 14ti dnů prostě porodím chťác nechťác :grinning: a že si myslí, že by měla mít tak max 3,5kg, že mu ta váha trochu nadsazuje, tak snad :slight_smile: dnes budu mít nervy, Ondra nebude na noc doma, docela se bojím, že se to rozjede a já tu budu sama
14. črc 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já nemám jedinou prasklinku a mám trochu strach že popraskám po porodu, znám dost holek co se jim to takhle stalo :unamused: je to docela zvláštní
14. črc 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jojo,taky jsem slyšela mazat i po porodu,nevím teda jak dlouho,ale je to zvláštní. Člověk by řekl,že je břicho prázdný a povolený...
14. črc 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka - asi je to jak u koho. U Matýska jsem se moc nemazala ani v těhu ani po porodu a nic a to jsem měla břicho jednou tak velký než teď - si ze mě dělali srandu, že čekám dvojčata. Teď se mažu docela poctivě, zatím jsem nic nenašla, uvidíme po porodu jak to bude. Břicho mám mnohem menší, ale uvidíme po porodu - jak píšeš, po porodu se to může všechno změnit
14. črc 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka to jsem zvědavá s tou váhou jestli se trefí. Mě už odhad dělat nebude,ani mi porodní váhu neříkala. Naosledy v 37tt 3060g,tak jsem zvědavá. Ale co,stejně s tím nic neudělám,hlavně že nebude malinká,jak mě furt strašili.
14. črc 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka aha tak já radši budu mazat i po porodu :wink: :slight_smile:
14. črc 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jak jsem už psala, budu mazat i po porodu :wink: kočko a čím mážeš? já dovem celé tělo a pak lupnu na bčíško, a to mám fakt velký, eucerin proti striím, ťukám, zatím taky žáidná strie, ale přiznám se, jak jsem zavodněná asi plodovkou, tak mám všude celulitidu, snad to s vodou po porodu odejde :slight_smile:
14. črc 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21
@msevy
@kristynkamazlik mě to právě strašně překvapilo, že člověk může popraskat až po porodu. Já zrovna v tom mazání moc poctivá nejsem :-/ tak uvidíme :slight_smile:
Mě dělá ultrazvuk každý týden a posledních pár týdnů přibírala opravdu strašně rychle, tak jsem měla docela strach, aby to nebyl pětikilovej macíček :grinning:
14. črc 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik - no tak celulitidu už vůbec neřeším, to bych se už na sebe nesměla koukat do zrcadla...... Mažu se Elasti-Q a zatím dobrý
14. črc 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik jo tak celulitidu mám děsnou... hlavně na nohách, úplně jsem se vyděsila, když jsem to viděla, ale co no, jsou horší věci, snad se toho ještě někdy zbavíme :slight_smile:
14. črc 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek