• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@kristynkamazlik
@dpetulinka
@msevy mě teda co trápí nejvíc,je moje pleť,fakt děs,strašně mastná,jak kdybych byla věčně něčím natřená a přitom vysušuji. Hrůza a navíc mám každý druhý den mastné vlasy,z toho jsem taky na palici. Doufám,že se mi to co nejdřív po porodu srovná...
14. črc 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 to se určitě srovná, já to mám zase pravý opak, nikdy jsem neměla tak čistou pleť a vlasy se mi taky mastily mnohem víc, akorát ta pleť už se mi začíná horšit, takže to vidím tak, že po porodu se to vrátí do starejch kolejí :grinning:
14. črc 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě tak napadá, že tu dnes ještě nebyla Marťa... že by na ni ta bouřka zapůsobila a nemusela zítra na to vyvolání? :slight_smile:
14. črc 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy taky máš celu? ty takovej hubeňour? :slight_smile: :wink: ne dělám si srandu, to je uršitě plodovka :wink: jak si to měla s Matýskem? zmizely ďolíky? mám strašně oteklé nohy, a i ruce, co ty a otoky?
14. črc 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka snad jo, d\ť já mám celu i na koleni :wink: :grinning: fakt děs běs..a jak máim asi oteklé celé tělo tak mne brní od toho i prsty na rukou, a včera mi v nemocnici nemohli najít žílu :slight_smile: a to jsem zatím přibrala 14 kilo, nevím nevím ještě máme před sebou 14 dní, to budu jak koule zalitá =) holky taky si připadáte tak krásně těhotné a pak když se vidíte na fotkách nebo ve vitríně, tak se vám dělaj mdloby, jak to proboha vypadám?:? :grinning: :grinning:
14. črc 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik - no jo, jenomže jsi zapomněla napsat, že jsi před těhu vážila 45kilo :slight_smile: Takže těch 14kilo na Tobě není ani poznat :grinning: Celulitidu mám jak blázen, u Matýska to bylo taky tak, tuky mi jdou nejvíc do nohou a prd....e :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@dpetulinka - no neříkala jsem to? Už je určitě v porodce, bouřka nebo Hamilton udělaly svý
14. črc 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik - po porodu to bude s vlasama ještě horší - hlavně začnou pořádně padat - po každým mytí zůstaly ve vaně pořádný chuchvalce vlasů. Až jsem měla strach, abych nebyla plešatá :grinning:

Holky, taky vám teče z prsou?
14. črc 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy chich před porodem 56 a včera na váze 70 kg jojo :grinning: těch 45 bych brala, ale jak nevím do čeho jdu, tak si myslím, že vše shodím, až budu lítat kolem malého... :grinning:
14. črc 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy mně nic neteče :frowning2: a moje mamka neměla mléko ani pro mne ani pro mladší segru, tak jen doufám, že mne v nemocnici rozkojí...
14. črc 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy teče,ale ne samovolně,jen když si je zmáčknu
@kristynkamazlik z toho kojení mám taky strach,jestli to půjde a jestli bude mléko,snad jo,uvidíme příští týden.
14. črc 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21
@kristynkamazlik - taky, když si je zmáčknu. No uvidíme jak to bude s mlíkem teď .Matýska jsem kojila skoro rok, pak jsem musela na doporučení doktorky přestat. Protože mě to vysilovalo a hubla jsem. Teď bych ráda kojila taky aspoň tak dlouho. Odstříkávala jsem pravidelně, někdy jsem odstříkala z jednoho prsa i 130ml:slight_smile: Prostě kojná stanice :grinning:
14. črc 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. črc 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminky a těhulky tak Honzík horečky 38-39 takže dnes jsem byli u dr. Tak má virózu a pokud horečky nepřejdou do ponděli tak nás čekají ATB. Tak se děsím aby to nechytla ještě Michalka. Dr říkala Honzíkovi že nesmí michalku pusinkovat tak snad to bude dobré. :frowning2:
14. črc 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik jo tak to je přesný, taky si vždycky připadnu hezká dokud se nevidím ve výloze... ty jsou nejhorší, když jdu do města pořád se jen prohlížím :grinning:
@msevy no jo, taky si myslím, že už je fuč :slight_smile: ach bože já ji to závidím, snad jsou v pohodě a všechno jde dobře. Holky já už chci tak strašně rodit, to snad není pravda. Jinak z prsu mi teda nic neteče :unamused: když to zmáčknu tak jen taková mini kapička, ale jinak nic
14. črc 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 - Tak budu držet palce, ať teplotu srazíte. A nemůže to být z toho vedra? Taky jsme to párkrát měli.
14. črc 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka :grinning: :grinning: jsme prostě kráááásné těhulky :grinning: výlohy nevýlohy :wink:
14. črc 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 tedá tak hlavně ať to malá nechytí a Honzík je brzo fit.
14. črc 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 chuděra malej,snad to Míša nechytne...a brzo bude líp.

Tak to fakt vypadá,že nás čekatelek je zase o jednu míň :slight_smile: Buďto má dlouhej porod anebo jen nemá jak dát vědět...
14. črc 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 - neměla kontakt na hradilenku? Myslím, že o ní nám tenkrát dávala zprávy ne? No, taky myslím, že nás bude o jednu míň:slight_smile:) Tak snad to bude mít v pohodě
14. črc 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy já myslím že o hradilence nám psala vždycky Vlasta,ne?? Ale nevím,je to možný. Jsem už dost zvědavá,jestli se tam tak dlouho čančala ta holčička nebo ne :slight_smile: Až bude moct,tak dá určitě vědět...
14. črc 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy
@misi.21 to není možný, jak už nás je tu málo :slight_smile: začíná tu být nuda :grinning: kde jsou ty doby, kdy se popsalo pomalu deset stránek denně :grinning:
14. črc 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen nakukuju pozdravit.. o hradilence jsem hlásila já, to je fakt :wink: chybí Marťa- tasmaila? uvidíme, jaká zprávička tedy příjde :sunglasses:
Dnes jsme byli u dětské dr. na kontrolu, malý váží už 3130g :dizzy_face: , měří 51cm. takže za 2 týdny a 2dny (od propuštění z porodky) přibral přes půl kila!! a vyrostl 2cm. paní doktorka ho moc chválila :sunglasses:
Malý s hlavou háže jak se mu chce a kdyyž je na tygříka, zvedá hlavu a otáčí s ní, drží ji nahoře... když se nožičkama zapře o podložku tak se prohne tak do oblouku, že se mátelm přetočí na bříško... no, docela element :grinning: ...jako v bříšku :sunglasses:
14. črc 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@druidee no jestli jsou ty mimča jako byli v bříšku,tak budu mít tu nejhodnější holčičku na světě. :grinning: Ty si měla až dneska termín,ne??A vidíš,jakýho už máš doma divocha. Jen hezky dál přibírejte... To ty ostatní dětičky jsou proti tvýmu prckovi pěkný macíčci :slight_smile: :slight_smile:
@dpetulinka jojo,teď už na to nebude tolik času,ale je fajn,že se máme s kým poradit,když bude problém...
14. črc 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ahoj, jojo, dnes je náš termín porodu :grinning: :grinning: to ano... proti ostatním je náš malý drobek, možná proto tak hltá a přibírá :grinning: :grinning: :sunglasses: no, dle mé zkušenosti Ti mohu říct, že se na hodnou holčičku můžeš fakt těšit :sunglasses:
@dpetulinka nojo, je to tak...neboj, za chvilku porodíš a pak už i Tobě bude většinu dne zabírat péče o miminečko :wink: to se tady budeme potkávat nějakou dobu velmi sporadicky :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem si všimla, že tu přibylo dost nových tváří, tak vás všechny zdravím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. črc 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. črc 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee dneska jsem tu poprvé díky ˇˇmsevyˇˇ a perfektně se tu s vámi kecá :wink: :slight_smile: a popravdě, nevím jak vám, ale mne tím čekáním už hrabe :slight_smile: jsem taaaak protivná i na partnera....neohrabaná, neb skoro nemohu chodit, jak je bříško dole...snažím se vařit uklízet žehlit, ale tak mi chybí lítání venku :slight_smile: :slight_smile: holky čím si krátíte čas?
14. črc 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, běžím do DM dokoupit "potřebné" věcičky pro mimčo :slight_smile: Matěj mě tam pak vyzvedne a jedeme ještě dokoupit zásoby jídla - kdyby náhodou,tak aby tu kluci pak neumřeli hlady :grinning: Tak se tu mějte, držte se,, zítra ráno se tu ukážu, zatím páááá
14. črc 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@msevy měj se krásně papa mamino :wink: :grinning:
14. črc 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik zdravím novou červencovku :wink:
14. črc 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek