• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@msevy dobře nakup, dnes jsme tam byla taky, potřebovala jsme další plinky atd. :wink: akorát jsme si zapoměla koupit čistící tampony...hlavně, že mám vše pro holky :grinning:
14. črc 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevíte kde mají obyčejný vatový tampóny?? Normálně ty kuličky jakoby,bývali i barevný,já byla v tetě a v DM a nikde to nemůžu sehnat...
14. črc 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak se opet hlasim 2v1 dneska jsem vygruntovala cely byt jsem hotova ted me jeste ceka vareni jen neco rychleho a co nejdriv spat zitra jdu na kontrolu ale desne se tam stydim mam rozdrapane cele telo to nemuzu nikde ukazat v 8 rano mam jit na monitor a mam tam ukazat to bricho ktere je rozpraskane az do fialova boze mam delat ?? vypada to jako bych se o sebe vubec nestarala a mela svrab fuj cetla jsem ze to muze bejt jatrama a muze se stat neco miminku tak padam strachy drzte mi palce at to neni a neco mi na to daj jinak mam po kuzi
14. črc 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight prosím tě klid, to je normální, někdy se to tak stane, za to se vůbec nestyď, to oni ti možná budou chtít vyvolat porod, to měla kamarádka, byla celá rozdrbaná, ale v těhotenství s tím nešlo nic dělat, do termínu neměla daleko, tak ji porod vyvolali a dali ji léky, někdy už to těhu to tělo prostě moc zatěžuje.
@misi.21 teda ty jsem dlooouho neviděla
14. črc 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jj kuju mam to tak tyden celou dobu se mazu a mazu a doted jsem nic nemela az ted mam vsude vsechno to mi tak nevadi s tim se muselo pocitat ale ja nepreziju tu ostudu jak na me budou ostatni maminky koukat co to mam ono nestaci ze jsem misenka ale jeste se svrabem tak to vypada ach jo
14. črc 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight taky bych řekla,že tě asi pošlou na vyvolání,četla jsem to taky,že to můžou být játra. Na popraskaný a rozdrápaný tělo kašly,hlavně aby to bylo dobrý. Nepsal to tady už někdo s těma játrama??Nebo možná jsem to četla v jiné diskusi,teď si nejsem úplně jistá... Budu na tebe ráno myslet,ať jste v pohodě...
14. črc 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 dekuji klidne at me poslou na vyvolani hlavne at je malej v poradku to si preju nejvic hlavne at je vse v poho mam strach ....
14. črc 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight to bude dobrý,neboj a na lidi se vykašly... Už si na konci,tak je to v pohodě.
14. črc 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight držíme palce, malej bude určitě v pořádku o to strach neměj, to jde opravdu spíš o tebe, aby se ti ulevilo a na ostatní maminy se úplně vykašli, po porodu se to srovná, někdy vylezou takový problémy.
14. črc 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21
@dpetulinka moc dekuju kdybych nedala zitra vedet tak asi rodim :slight_smile:
14. črc 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight počítáme s tím :slight_smile: tak ať to všechno dobře dopadne a ozvi se když ti to půjde
14. črc 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight vůbec neřeš to, že máš popraskaný břicho, já po těch svých dvou princeznách mám břicho rozpraskaný jako blázen a o tom, jak ho mám teď po Niky svěšený-vytahaný ani nemluvím, furt vypadám jak kdybych byla těhu :angry: držím pěsti štěstí :slight_smile:
14. črc 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tak ty už jsme dlouho nikde neviděla, zkus nějákou menší drogerku, žádný DM a nic podobnýho, spíš něco menšího....a co v obchodňácích? :confused:
14. črc 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky dneska noc hrůza,už hodinu čumím do zdi a nemůžu zabrat...Malá se taky vzbudila chuděra,jenže ta to dospí přes den,já tady budu mít zase ségry s těma malejma raubířema,tak to bude hukot :grinning: Nějak mě všechno bolí když ležím,dneska nemůžu najít vhodnou polohu. :unamused: Ráno zase budu do deseti vyspávat,ne? Aspoň v telce kdyby něco bylo,chjo...
@ssimmikk oni to snad přestali vyrábět či co...
No nic,jen jsem chtěla mrknout,jestli nejsou zprávy o Martině a jdu to zase zkusit do pelechu :unamused:
15. črc 2011 ve 03:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ty noci začínaj bejt protivný, já se zase stokrát vzbudím, sice usnu, ale záchod, napít, někdy i najíst :grinning: no a pak mám prostě pravidelně budíček nejdýl o půl šestý :unamused: Marťa už má určitě miminko u sebe :slight_smile: já se jdu nasnídat a pustit si nějakej film.
15. črc 2011 v 05:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka já poslední dobou spala celkem dobře,ale už se těším,až mi močák vydrží až do rána. Dneska jsem hrozně rozolavělá,au au... Včera večer mě chytli záda,ale to už přešlo,dneska mě bolí spodek,podbřišek,děs no. Včera manžel chvilku přemlouval u bříška a pak že bysme ji trošku pošťouchli,ale já mám ten debilní zánět,takže bylo leda prd.
Jdu se vyspršit a umýt hlavu,vypadám jak debil,už mě to fakt štve. Já kdyby mě najednou prdla voda,tak si budu muset snad ještě umýt vlasy,aby se mě tam nelekli :slight_smile: Kdyby začali kontrakce,tak to stihnu v pohodě,ale když bych měla jet hned,no nevím nevím :slight_smile:
15. črc 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 my pošťuchujem a malouto nijak nevzrušuje... přesně tohle jsem si říkala včera, když jsem si myla vlasy, jestli bych to stihla, když by mi prdla voda, ale myslím, že jo, my to máme do porodky pět minut, tak stejně bych dala sprchu a dobalila v klidu věci, snad v klidu :grinning: já ti docela závidím, že tě něco bolí, aspoň je to nějakej předpoklad k porodu, to u nás prostě nic nic nic :grinning:
15. črc 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak všechny zdravím,u nás svítí oskar,tak asi bude pařáček. Koukala jsem z okna a nějaká slečna šla v šortkách a tílečku,tak asi hic je :grinning: Takže zase jdu jen nakoupit a budu zavřená doma,slibovali ochlazení,tak jsem zvědavá.
Dneska budou kořecí špízy s rajčátkama a s rýží,zítra jsme pozvaný ke tchánům na svíčkovou a v neděli bych to viděla na poslední oběd někde v restauraci ve dvou :grinning:
Holky já už se snad těším i na to vyvolání,jen ať už je tady s nami :slight_smile: :slight_smile:
15. črc 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka já myslím,že je to spíš nějaká vzpoura,aby ukázala,co dokáže už tak malinká :grinning: Kdoví co mi tam všechno mačká :slight_smile: Ale aby vylezla,to ne.
15. črc 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 mě nejvíc děsí, že když mi budou vyvolávat porod, tak to bude nejdřív tak...koncem července :grinning: ach jo :/ já přemýšlím co mám vařit, mám v lednici kotlety, tak něco s nima musím vykouzlit. Taky jsme se těšili na ochlazení, ale je tu pařák už teď, uvařím, počkám co přijede Ondruš a vyrazíme asi ke tchánovcům okouknout bazén :slight_smile:
15. črc 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, jen na skok, jedu na kontrolu na desátou, pak dám vědět, jak jsme dopadli, co nového s Marťou? Objevila se tu?
15. črc 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava ahojda, tak držíme palečky, pak dej vědět. Neobjevila, takže je to jasnýýý :grinning: snad se brzo ukáže
15. črc 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , tak jsem jen tak zběžně přečetla konec ... Martina je už v porodnici? Co je jinak nového?
15. črc 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no včera tu celý den nebyla,tak si myslíme,že to na ní přišlo samo,jinak měla jít dneska na vyvolávačku. Tak ten chlap,ten Hamilton asi fakt zabral :grinning: :grinning: :grinning:
@lukava tak čekáme na dobré zprávičky. Jéé,ty už dneska taky přenášíš...
15. črc 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk děkuji za přivítání :wink: :slight_smile:
15. črc 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno přeji :slight_smile:
15. črc 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ranní ptáčata :slight_smile: my dnes vstávali před devátou už úplně. jinak na jídlo se budí malý každé 3hoďky a do toho vstávám nesčetněkrát bojovat s jeho prdíkama. dnes je tu hnuuuuuuusně, počasí je jak na podzim, brrrrr. posloucháme s prckem hudbu, co zná, když byl v bříšku - poznal Bobbyho McFerrina a Nightwish :grinning: :grinning: :grinning: přeji všem krásný den!
15. črc 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
vrátila jsem se z monitoru,vše v pořádku,ale na porod zatím nejspíš nevypadám.Takže příště ne za týden,ale v úterý-to mám termín podle MS.No,jsem zvědavá,třeba už tam nedorazím.
15. črc 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ja jsem nasla ty tampony naposled v Tescu u kozmetiky, tak treba zkus :wink:
15. črc 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik Ahojky taky Tě tady vítám .. všimla jsem si nové tváře :sunglasses:
15. črc 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek