• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@ssimmikk Ahojky , tak co jak to zvládáš ? Jizva už nebolí? A co prcek?
15. črc 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
KO OK, ale na porod to zatím nevypadá, příště na monitor v úterý a ve čtvrtek i do poradny, tak myslim, že budu vesele přenášet, chjo... kdyby nic tak bych šla asi 26.7. na vyvolání...no snad se mimiňák umoudří...možná, že jsem v Podolí potkala pepsilight, ale stopro to nevim :wink:
15. črc 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy tak jak ti dopadla dnešní kontrola? jsem si říkala, jestli se tam nepotkáme na šestinedělí, u mě to na porod zatím nevypadá, už mi doktor vyhrožoval vyvoláním, to prý dělají tak 41+2 nebo 41+3
15. črc 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky lukovo ja jsem te nevidela ted jsem ja dorazila z KO od 8:00 rano litam po podoli jak blazen monitor ok a v poradne jsme zjistili ze to svedeni je od toho jak beru globule nasli mi nakou bakterii kdyz mi delali steptokoka nevim jak se to pise tak je to od toho jsem tak rada uz sedim namazana fenistilem od hlavy az k pate a hlasim ze porod jeste nebude tak asi taky budu prenaset :slight_smile:
15. črc 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava jinak jsem mela cerny svetr sedivy tricko s cernyma kytickama a kalhoty rozcuchana neupravena a s brejlema
15. črc 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
trefa :grinning: :grinning: ja jsem zrovna cekala pred sesternou, kdyz te volali k doktorce a potkaly jsme se tam myslim uz i minule, na monitoru jsi lezela na tom jedinem lehatku, co tam maji... ja mam dlouhe hnede vlasy, mela jsem na sobe ruzove tilko a sedive kalhoty; no hlavne, ze prisli na to, co ti je, snad to mazani brzy zabere, by to byl fakt for, kdybychom se tam sesly vsechny tri i s msevy po porodu :wink:
15. črc 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava no ja bych se potrhala smichy :D jeeee ja jsem nekoukala sakra priste me chytni a zarvi na me byla jsem tam s pritelem ten mel chudak jeste vetsi strach nez ja.... ale myslim ze my dve se priste nepotkame ty uz budes maminka urco :slight_smile:)) nechapu jen ze nechaj prenaset tak dlouho.. byla jsi na 2 myslim ordinaci ?? jo a minule jsme se urco potkali lezela jsem na tom luzku vyjukana poprve na monitoru tam jsem se stydela s tim brichem vsechny maminky ho meli tak cisty ani cara ... :slight_smile:
15. črc 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava
@pepsilight holky to určitě porodíte, když to na porod nevypadá, u nás to na porod vypadá a pořád se nic neděje :grinning: hlavně že jsou mimísové v pohodě, jen kdyby se tak chtělo ochladit bylo by to príma :grinning: to je dobře, že přišli na to od čeho to máš, tak to určitě zabere a budete ok :slight_smile:
15. črc 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jj jsem taky moc rada ale to litani a to cekani uz jsem namazana a spokojena jak to ZATIM nelochta jen se modlim at je to z toho... neboj ja tady jeste budu kdyz ty uz budes maminka :slight_smile:)

jinak mam dotaz muzete se otvirat kdyz vam neodesla hlenova zatka ??? pac mi rekli ze jsem furt otevrena na prst ale ja jsem nepostrehla ze by odesla.... a dneska mi rekla doktorka ze mam nizky zelezo co to znamena a jak ho posilim ???

15. črc 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem zpět z KO. Šla jsem tam až na půl jednou, takže to už jsem vás tam nezastihla.... :slight_smile: Monitor super, prďolka vyváděl, takže ho chválili:slight_smile: Jinak čípek je prý už napůl měkký, otevřená na 2prsty, ale na porod se to zatím pořád nechystá. Prý určitě ne o víkendu, ale stát se může cokoliv. Každopádně jsem objednaná na příští pátek. Termín mám ve čtvrtek, doktorovi mám volat v pondělí večer, no uvidíme co z toho bude :grinning:

@lukava
@pepsilight - no já se tam s vámi snad nepotkám - chodíte moc brzy. Ale prča by to byla, kdyby jsme se sešli na šestinedělí :grinning: :grinning:
15. črc 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight to bych byla fakt rada, kdyby se mimís uráčil a příště jsme tam už nemuseli :wink: Prosim tě, břicho vůbec neřeš! Rozhodně nejsi jediná, kdo má strie nebo nějaký pupínky a tohle tam fakt nikdo neřeší! Hlavně, ať jste zdraví! Jo a moc ti to sluší, náhodou! Správná těhulka :wink: Já seděla přímo u sesterny proti dveřím od monitoru, asi sis mě nevšimla. Jsem si nebyla jistá, že to jsi ty a byl tam dost frmol. Nesnášim trapasy, takže jsem to nechtěla riskovat :wink:
15. črc 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight - včera tu řešila nízkou hladinu kristynkamazlik - tak se mrkni tak 3-4 stránky zpět. Já mám zase toho železa moc a to neví co s tím. Prý bych neměla olizovat ty železný trubky, špenát na to taky nemá vliv, rajčat bych musela sníst tak 10kilo, aby se to železo takhle navyšovalo, tak nevím co s tím .Jenom chodím pravidelně na kontroly.
15. črc 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy tak to je super ze KO ok si myslim ze vy s lukavou budete odchazet s malinkyma a ja teprve pojedu termin mam az v nedeli a od minuli KO je to stejny nak se to nehlo :(
15. črc 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight
@lukava - holky pošlete mi čísla, ať se můžeme kontaktovat, kdyby jsme už jeli:slight_smile: Ať o sobě víme, jestli tam jsme všechny :grinning: Posílám vám to do IP
15. črc 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava je to je skoda to me mrzi ze jsem te nevidela chtela bych rict na pristi KO si to vynahradime ale radsi bych byla na tom sestinedeli :( :slight_smile: se musim smat vypadala jsem opravdove jako tehulka :D

@msevy jj mrknu se moc dekuju :slight_smile:
15. črc 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight teda, nevim, nevim; u me se to od minule taky nehlo... je tam prcek asi zabetonovanej...doktor ani nerikal, ze bych se otvirala a rovnou zacal mluvit o vyvolavani, no moc radost z toho nemam :frowning2: dnes jsem 40+1, tak jsem zvedava, jak dlouho tady jeste budu strasit
15. črc 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava neblbni minule tak byla maminka ktera byla 40+3 a taky si ztezovala ze nic sla podruhy na monitor a ejhle kontrakce jak blazen a ten den tam rodila treba to bude do dvou dnu :slight_smile:)) posles mi taky do ip cislo prosim
@msevy poslano :slight_smile:))) dam vedet
15. črc 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky vam tak tvrdne bricho ??? me kazdou chvili ......... :slight_smile:
15. črc 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera večer mi začaly kontrakce, ráno kolem 4hod zase. Samozřejmě jsem zase neusnula až do 7hod, pak jsem vytuhla a spala až do půl 11 :grinning: Na kontrakce se mě ptala i doktorka, tak teď už je to prý normální. Prostě se to chystá, i když to na porod nevypadá - pak se v tom má člověk vyznat :grinning:
15. črc 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy hm to mi povidej byla jsí na dvojce ??? protoze me se ptal taky kolikrat prej za den mam stahy tak jsem si tipla nepocitam to ale je to casto ted posledni 3 dny
15. črc 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight - chodím na čtyřku. Dneska tam můj doktor nebyl, byla tam nějaká mladá doktorka, ale docela fajn :slight_smile:
15. črc 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy aha ja mam pokazdy nekoho jinyho dneska jsem se konecne dozvedela ze mam CS 8 tak by me zajmalo co to znamena me totiz moc na otazky neodpovidaj tak nevim asi malo rvu :D
15. črc 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co už máte doma prcky jakou jídelní židličku by jste doporučily ? Teta nám chce koupit jako dárek :slight_smile:
15. črc 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - my máme od Babypoint židličku Fábula a jsme s ní spokojeni. Je sice trochu mohutnější, ale dá se složit, postavit ke zdi a hlavně je vypolstrovaná a polohovací .Používali jsme jí od 6 měsíců - jak jsme začali s příkrmama. A skoro do 2,5 let, pak už chtěl sedět s náma u stolu.
15. črc 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ahojky :slight_smile: děkuji :wink:
15. črc 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@hradilenka ale jo, jde to, sice jsme furt jak mátoha, nějak se mi nedaří ty noci z porodky dospat, ale snažím se, navíc Miška začla šíleně koktat a jsme z toho psychicky teda dost vyždímaná :frowning2: a co ty?
15. črc 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy díky za tipa ještě bych se Tě chtěla zeptat jak je polohovací do jakých poloh a jestli jde i nějak výškově nastavit
15. črc 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy ahojky kočko, já myslela, že už rodíš, jak si tu ráno nebyla... :grinning: :wink: já od rána polehávám, hooodně mne bolí bříško a už i v klidu, tak snad ještě nerodím..bylo by to brzy..ach jo, ale vazy nebo třísla nebo co to je mne bolí jako čert :unamused:
15. črc 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka my máme klasickou dřevěnou židličku, která jde dát zvlášt na židličku a stolek, původně jsme chtěla zde zmiňovanou od Babypointu-Fábula, ale kvůli recenzím, že potah po čase popraská a nejde dát na stolek a židličku jsme koupily klasiku :wink:
15. črc 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight mooooc tvrdne od rána :wink: :slight_smile:
15. črc 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Já jsem celkem v poho až na to šití dole a na to , že mám stále nateklý kopyta .. je to stejný jak v těhu golem hadra :angry: . Jinak máme problém s tím, že jak se mi nalily prsa, tak malá je nemohla dát do pusenky, byly jak šutr, tak jsem odsávala a krmili jsme přes stříkačku. Teď mi to jedno už polevilo, tak zkoušíme z něj pít, ale zdá se mi , že toho moc nevydudle. Pravý to mám furt jak šutr i když nahřívám a odsávám. Tak mám z toho depku. :unamused: Jak Ty jsi na tom s kojením jde to? Navíc je malá stále spavá , tak jí musím co 2 hodiny budit a i při kojení usíná, tak musíme lechtat :sweat_smile:
15. črc 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek