• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@pepsilight to je asi velikost dělohy :wink:
15. črc 2011 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
jak to tady čtu, tak mi asi začínaji kontrakce jak tu holky píšete :wink: :slight_smile: tak už jsem v klidu....taky si připadáte jak po flámu? :grinning:
15. črc 2011 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka - dá se polohovat do 3 poloh a výškově nastavit taky.Má 2 pultíky na sobě, mrkni se na stránky: www.babypoint.cz a na židličky. Jsou i za dobrý ceny.
15. črc 2011 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk - tak my jí máme už 3 roky a žádnej problém s popraskáním nemáme. Je fakt, že na stoleček jí nepředěláš, ale to jsme nepotřebovali - já chtěla hlavně polohovací.
15. črc 2011 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy jo tak dá se sehnat za 2060 na netu .... Když to malá pogrcká , jde to hodit pod sprchu a opláchnout a nebo jak je to tam s tím polstrováním?
15. črc 2011 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristynkamazlik - vypadá to na ten termín:slight_smile: Teď jsem mluvila s mamkou, tak mi říkala, jestli nechci rodit v Budějkách, že bych to tam měla zajištěný s Matýskem (u nich), vařila by mi, já bych mohla odpočívat - je vidět, že si Máťu užívají a nějak ho nechtějí vrátit :grinning: :grinning: Matěj taky není proti, ale ještě to musíme probrat. V Podolí už mám všechno domluvený, je teda fakt že v Budějkách mám kamarádku PA, co už rodila i Matýska, tak bych jí měla u porodu zase a bratránka doktora, co by mě taky odrodil. No tak nevím, je to lákavá nabídka, ale jak to udělat s věcma, co máme tady nachystaný........
15. črc 2011 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka - normálně to vezmeš mokrým hadříkem a máš to otřený.
15. črc 2011 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristynkamazlik jee s tema vazama a trislama to znam to fakt boli jednou me to popadlo rano takova krec delam si snidani a najednou skoncim na zemi a nemuzu se zvednout jak to boli jinak mi pomahalo pomalu pritahovat nohu
15. črc 2011 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak já vlezla zase po dlouhý době na Brumlu - no to jsem neměla dělat. Další tisícovka v ........ :slight_smile: To je šílený, no ale když to jsou všechno "potřebný" věci...... :grinning:
15. črc 2011 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, včera jsem nestíhala na MK mrknout, nějak jse měla nabitej program, tak konečně dnes se sem dostávám. Dnes jsem byla na kontrole už v rizikové poradně v porodnici, páč jsem první den po termínu. No a výsledek? Monitor krásný, miminko šikovné, jen kontrakce skoro žádné :frowning2: Čípku zbývá na článek prstu, takže už je skoro pryč, ale zatím se neotevírá, hlavička naléhá. No tak uvidíme, co ta naše princezna. V pondělí další kontrola. Pár poslíčků jsem už zaznamenala, ale nic významného. No holky, tak mám pocit, že vy všechny, co máte termín po mě,mě ještě předběhnete :grinning: .

Nic, pokusím se vás trochu dočíst, abych byla v obraze, co se děje, i když jste toho nakecaly docela dost, tak se v tom asi ztratím. Něco super nového?
15. črc 2011 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava Máme úplně stejný termín, tak to vypadá, že budeme vesele přenášet spolu :slight_smile: Je to úmorný, ale kdo si počká, ten se dočká, žeee :grinning:?
@msevy Tak tebe už tak hezky chytají kontrakce? Úplně zavidím, však já říkám, že porodíš dřív, než já :wink:
A co @tasmailla1 , ta by teda už měla být na vyvolání? Anebo fakt zabral ten Hamilton.
@kristynkamazlik Vítám tě :slight_smile: Kdyže máš ty termín?

@pepsilight Už se svědění bříška zmírnilo? nic si z toho nedělej, že jsi popraskala. Já jsem se držela až do 38 tt a teď za poslední dva týdny mě už strie taky naskákaly. Není to úplně přes celý břicho, spíš ve spodní části, ale taky jsem už myslela, že nebudou. Mažu jak o život a stejně prd. Je fakt, že jsem přibrala 12kg a je to všechno jen v bříšku, takže ho mám moooc veliký, tak už to prostě tu tíhu nevydrželo. Ale co, nejdůležitější je, že budeme mít zdravá mimča :wink:
15. črc 2011 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@danissa - nestraš:slight_smile: Mířím si to na 25:slight_smile:)) To má manžel narozky, takže to bude dobrej dárek ne? :grinning: :grinning:
15. črc 2011 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk
@hradilenka Holky, jak já vám zavídím, že už máte ty Vaše bobíšky u sebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A koukám, že kojení dokáže pěkně potrápit, že? Z toho mám největší obavy, aby nám to šlo....
15. črc 2011 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy Jooo, tak to máš hezky naplánované :slight_smile: já to chtěla buď 10.7. - to má mamka narozky nebo 15.7. - to má tchyně narozky a prd, malá na to háže bobek :grinning: :grinning: . Ale přeju Ti, aby Ti to takto hezky vyšlo. A jak ty cítíš ty kontrakce? Po celém bříšku anebo jen na určitých místech?
15. črc 2011 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy nevím, já jí nemám, takže nemůžu posoudit, jen říkám co sjem se dočetla na netu a i kamošce ten potah popraskal :confused:
@hradilenka no s kojením je to u nás hrůza, malá nemá sílu si sama z prsa něco vytáhnout, těžko i přes stříkačku, takže jsme musely najet na flašky, od té doby začla i přibírat....takže si svoje mlíko odsávám el.odsavačkou, je to teda časově na houby, prootže před krmením odsát, pak udělat umělý mlíko, no hrůza....navíc poslední 4dny si neodsaju víc jak 10ml, nevím proč, před tím už jsme byla na 20ml, takže mám takovou obavu, že skončíme úplně na umělým, jak u Mišky :unamused: sice je hrozný, že máš prsa jako šutr, vím jak to měli holky v porodce, až skučeli bolestí, ale lepší, jak já :confused: jizva vcelu dobrý, vc tom shonu nemám čas na ní myslet, ale včera když jsme musela jít 5pater pěšky jsme teda hodně nadávala :sweat_smile: a co malá, spinká ti dobře?
15. črc 2011 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@danissa no kojení je občas pěknej boj, mně už to leze na nervíka :angry:
Navíc Miška začala šíleně koktat a to teda na psychice nepřidá, jsme z toho KO, aby jí to nezůstako :frowning2:
15. črc 2011 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@danissa - dole v podbřišku - jako když se přejíš a pak Tě bolí břicho, ale takový řezavý - teda tak to mám já. Hodně rychle jsem si vzpomněla na kontrakce s Matýskem :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2011 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy Aha, tak to já cítím úplně stejně poslední dva dny, tak je to ono, hurááá :dizzy_face:
@ssimmikk To věřím, že to je hodně náročné. Jak já říkám, na kojení by byla potřeba vyšší dívčí. Jinak s Miškou mě to mrzí, ale klidně to může být jen přechodné období. Často koktání bývá zapříčiněno psychicky, třeba nějakým stresem a časem se to upraví. Tím nechci říct, že je Miška ve stresu, to vůbec ne. Spíš tě chci povzbudit, že to vůbec nemusí být trvalé :slight_smile: Možná by bylo dobré zaskočit za logopedem.... já tam chodila ještě v druhé třídě, neuměla jsem jako jediná ze třídy "ř"
15. črc 2011 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@danissa ty jo, taky TP 14.7. to tady mělo víc holek, ale myslim, že včera v termínu teda nerodila žádná... tuším, že všechny už mají mimča u sebe, jen já vesele přenáším.. teda i ty vlastně :wink:, tak aspoň v tom nejsem sama. Kde budeš rodit, mohu-li se zeptat? Kontrakce u mě teda nic extra, břicho mi tuhne spíš nahoře než v podbříšku.
15. črc 2011 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava Taky myslím, že my dvě jediné přesluhujeme, no co už. Jsem zvědavá, která z nás dřív :grinning: . Já budu rodit v Ivančicích, je to malá porodnice kousek od Brna. Ty jsi myslím z Prahy nebo okolí, že? Já taky kontrakce minimální, tak 3 za den, ale teda spíš v podbřišku. Vidíš a to se říká, že holčička se strojí a vy čekáte chlapečka, tak si na sobě asi taky dává záležet :grinning:
15. črc 2011 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk držim palce, ať se to ještě rozjede a kdyby nic, nevěš hlavu, spousta dětí i lépe snáší umělé mlíčko. Miška bude zase brebentit jako dřív, si musí nějak vynutit vaší pozornost, když se teď všechno točí hlavně kolem Verunky :wink:... si dobře pamatuju, jak jsem jako malá žárlila na ségru...jsme od sebe teda sedm let, tak jsem to asi reflektovala víc a lépe si to pamatuju, ale určitě se to srovná, je to pro celou rodinu rušné období, k logopedovi bych moc nespěchala
15. črc 2011 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@danissa JJ, bydlíme na Praze Západ... jsem zvědavá na nás na obě. Už máte pro malou vybrané jméno? Ten náš bude asi nějakej spavej krasavec ; ) když si tak dává na čas. Kamarádka, co má ročního kluka, ho taky přenášela 14 dní. Docela se divím, že jí to nevyvolali dřív. Ale asi záleží na porordnici. Taky ti už doktor vyhrožoval vyvoláním? To bych fakt nechtěla :frowning2: to raději vyzkouším i ricinový koktejl a nevim co ještě...
15. črc 2011 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava Tak jméno ještě definitivně vybraný nemáme, ael nejvíce se oba přikláníme k Sofii, ale aby to nakonec ještě nebylo všechno jinam :slight_smile: . No zatím mě dr o vyvolání nic neříkal, v pondělí tam jdu zase na monitor, tak se chci zeptat, jak dlouho nechávají přenášet, ale myslím, že klidně taky nechají těch 14 dní :frowning2: , což mě úpřimně děsí. Líbilo by se mi přenášet tak max, týden. A tobě už myslím něco říkali o vyvolávání, že? Nějak jsem se tady v tom ztratila... A ten ricinový koktejl je co? My zatím malou vyháníme s manželem hezky v postýlce :wink:
15. črc 2011 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
http://youtu.be/h6HLAz_0u84
http://youtu.be/tfMihfFYyIc

holky, jestli chcete dřív porodit, mrkněte se na tohle- je to sice 12let starý, ale zasmějete se tak, že to prostě na vás přijde :grinning: :grinning:
Nebo zadejte na youtube - bohdalova sip telefon - tlemím se tu jak blázen :grinning: :grinning:
15. črc 2011 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@danissa mně říkal tak 25. nebo 26. že by to bylo na vyvolání, v úterý jdu na monitor a v pátek na monitor i na prohlídku k doktorovi. Juuu a Sofie je moc krásné jméno...sice se mi hned vybaví Sofiina volba nebo Sofiin svět, ale to jsou obě krásné knížky, tak si je pak třeba ráda přečte, až vyroste ; )
Ricinový koktejl je směs ricinového oleje, štamprdlátko tvrdého alkoholu a meruňkový džus...přesně to je v knížce Zrdavé těhotenství, přirozený porod. Můžu ti to v případě potřeby dohledat přesně. Na sex moc myšlenky nemám a manža se mě s břichem nějak vyhýbá, takže zatím jsme postelové vyhánění nezkoušeli. Asi by to ale chtělo vyzkoušet všechny metody, stejně je porod hlavně o hormonech ; )
15. črc 2011 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@danissa ahojky a děkuji :wink: :slight_smile: 27.7. na císaře to už máme tady v Krumlově domluvený, ale od rána mi tak moooc tvrdne bříško a ty poslíčci, tak nevím, jestli vydržíme...Teď jsme 36t+3
15. črc 2011 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy kočko letím na kaufy do tesca, abychom tu neumřeli hlady :wink: :slight_smile: koukám Matýsek se má dobře a babička ne a ne ho vrátit což? se tu tlemím :grinning: ale využij toho, budeš se mít u maminky jak v bavlnce, postará se, navaří, zabaví Matýska :wink: mamka taky přijede hned první den, kort po císaři, budu asi uplně neschopná něco dělat, ale strašně moc se těším na mimíska :slight_smile: tak se opatruj já pádím a ještě sem zalítnu...co jména? Míša a nebo Davídek? máte vybráno?
15. črc 2011 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
loučím se s vámi, letím na kaufy do Tesca a DMka...mějte se krásně holky :grinning: :wink:
15. črc 2011 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristynkamazlik :grinning: :grinning: Zatím je to nerozhodně:slight_smile: Dokonce už zvažuju i toho Vojtíška:slight_smile: Tak se měj krásně a opatruj se. Čekám, až mě Matěj vyzvedne a jedeme taky nakupovat.
15. črc 2011 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava Jo Sofinka je asi favoritka. A máš pravdu, mě se taky jako první vybaví Sofiina volba. Tu knížku jsem četla krátce před těhotenstvím, je krásná, ale moc smutná.... Jinak děkuji za tip s tím koktejlem, kdyžtak si to zkusím ještě vyhledat na netu. Postelový vyhánění mě baví :wink: , ale tady z těch nápojů mám nevím proč trochu strach... Takže oni by tě taky klidně nechali přenášet skoro 14 dní, to hrůza... Doufám, že si to ty naše dětičky rozmyslí a půjdou samy dříve...
@kristynkamazlik Aha, tak ty máš plánovaného císaře, no uvidíš. To víš, že to klidně může přijít dříve, i když poslíčci taky můžou být kliedně už 3 týdny před TP. To je prostě nevyzpytatelné. A vy máte konec pánevní, že máš naplánovaného císaře?
@msevy Tak to nemá naprosto chybu, díky za tip, taky se u tohopěkně pecám, zrovna na to koukám :grinning:
15. črc 2011 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek