• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Tak jsem dělala test a nic. Škoda.
1. únor 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak jsem tu dlouho nebyla, takže se ani neopovažuju dočítat, to bych tu seděla do zítra a hlavně, byla bych tam, kde jsem teď... :grinning:

A co je jinak novýho??už někdo víte pohlaví, tedy krom @myschka ..moc gratuluji k 70%holčičce :wink: ...já byla včera teprve na krvi a až příští týden 11., jdu na utz...takže tajně doufám, že bude něco vidět.. :sweat_smile: a hlavně tedy!!že budou výsledky v pořádku...uff, takovou dobu čekat... :unamused:

A jak se jinak všichni máte?

A jsou tu nějaký nový maminky? :slight_smile:

1. únor 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup jé to je super odkaz, už jsem si objednala ty nažehlovací ručičky a nožičky a tohle asi realizuji v pokojíku pro mimčo http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=40773026&tab=2
1. únor 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka jj nožky a ručky už mám taky nažehlené :slight_smile: a taky čápa co nese mimi v šátku :grinning: a MM jsem nechala udělat na vánoce vtipný obrázky a texty na trencle :grinning:
1. únor 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka puntíky budou taky bezva :slight_smile: veseloučké :slight_smile: já si chci něco vybrat do obýváku až vymalujeme :slight_smile: a chtěla b ych ty nožičky na zeď kde mám fotky Nikolky a snad tam přibudou i miminka pak
1. únor 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 tak to jsem ještě víc zvědavá :slight_smile:
@druidee to by určitě taky šlo, ale já bych se do toho nepustila, to už bych radši spáchala nějakou tu šablonu a plácla to rovnou na zeď, aspoň to po pár letech donutí člověka vymalovat :grinning:
@tasmailla1 moje řeč, v tom bytě byla plovoučka a musí se vytrhat, protože je po třech letech uplně zničená, pokud se nekoupí kvalitní, tak většinou opravdu moc nevydrží, já jsem si vybrala lino, je dražší, ale má jakoby zateplení z flisu, což je fajn, protože pod námi už nikdo nebydlí a dlažba ta je zase hrozně studená a na tohle hodíš nějakej běhoun, kterej vyklepeš, vypereš, podlahu setřeš a je klid, my doma měli jen koberce a už bych to nechtěla nikdy zažít, pes, kočka, barák celý léto dokořán, chlapi v botech na chodbě tím to všichni roznesli všude no... a to číštění, člověk na tom nechá ruce a stejně to není ono.
@micka1 gratuluji k výsledkům, to je moc dobře! Jééé, taková taška věcí by se mi taky hodila.
@myschka jéé, no to je krásný, tak to jsem zvědavá jestli se vám tam něco vyklube. Já jdu zítra do poradny, ale myslím, že ultrazvuk mi dělat nebude, i když bych se nezlobila :slight_smile:
@zup no ty jsi ÚŽASNÁÁÁÁ tak to vypadá, že něco vybereme, krásný samolepky a krásný ceny, jak jsi to objevila??? :slight_smile: moc moc děkuji!
1. únor 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no já tam už několikrát brala nažehlovačky :slight_smile: a paní stále rozšiřuje sortiment :slight_smile: ale koukněte raděj do hodnocení, já ho nepročítala a nevím jaké jsou reference na folie na zdi
1. únor 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, no to je super, ty nažhlovačky jsou skvělý, no to teď bude u nás jak v tvořivý dílně :grinning:
1. únor 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka :grinning: :grinning: :grinning: šak jen do toho víš jak se daj skvěle vylepšit bílá bodyna a trika :slight_smile: Nikča jich měla na léto hooooodně a paní ti sežene v podstatě co si napíšeš je to génius
1. únor 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jdu až 21.2. :frowning2: se nedočkám, už mám úplně chtivou aspoň nějakou drobnost koupit, ale když nevím co to bude tak je to složité :frowning2: kočár mám oranžový tak musím taky přemýšlet jak to udělat, modrá se tam fakt nehodí a NIky měla hodně oranžové a žluté ale holčičí tak kdyby ot byl klučík chtěla bych změnu
povlečení mám neutroš pže jsme to nevěděli, ale ráda bych nějaké klučičí kdyby náhodou aspoň 1 a na léto moc věcí nemám když byla v půlce září ale jinak komplet vše oblečko je růžové jen pár kousíčků neutroš
1. únor 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tohle je super :slight_smile: to by se mi na latté barvu hodilo
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=40551044&tab=0
1. únor 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=40942045&tab=0
:slight_smile: no krásných věcí tam je holky :slight_smile: a hlavně si můžete navymýšlet barvičky což je úžo
1. únor 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka paní by si přála strom :grinning:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=39404459&tab=1
a končím zbytek si prohlédnete samy, koukám paní fakt rozšiřuje mrtě moc, nebudu vědět co dřív :zipper_mouth:
1. únor 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka hmmm to je krása hrozně se mě líbí bílý nábytek v pokojíčku pro dětičky .....a pak ty barevné samolepky no super vypadá to krásně ....akorát pro holčičku bych vymalovala na růžovo a prochlapečka na modro to prostě mám v plánu a na to hodit ty nálepky no uvidíme...

včera jsem se domlouvala s nevlastni mamkou a budeme příští týden přebírat asi 6 pytlů s věcičkama po mé malé sestře říkala že jsou tam i peřinky a hlavně ty malé věcičky at toho moc nemusím kupovat tak jsem zvědavá
2. únor 2011 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak všem přeji krásnou středu.... a mám dotaz mám jít dneska na slavnostní večeři a četla jsem že steaky se nedoporučují těhotným když si dám medium myslíte že by to mohlo být nebezpečné?
2. únor 2011 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup dobré ráno :slight_smile: večer jsme to celý projeli asi třikrát, já jsem fakt nadšená, budu objednávat jak divá :grinning: :grinning:
@zlatunka84 jéé, no trošku ti to závidím :slight_smile: to vždycky bodne a vybereš si co budeš chtít a pak už koupíš jen nějakou parádu :slight_smile: ten steak... no ani medium není hotový, tak jak by mělo, ale asi je to kvůli tomu, aby z toho člověk nechytnul listeriózu, když jsem ještě nevěděla že jsem těhu,měla jsem tataráka, nic se nedělo... ale dneska už bych si ho nedala, fakt je, že náhoda je blbec, ale chápu, že dávat si propečenej steak není nic moc :slight_smile: nikdy člověk neví kde to maso bylo, jak se s ním zacházelo a když se ty breberky nezničí v teple, tak nikde, ale to by byla opravdu náhoda, ale stát se to může a pak je to asi problém, no. Tak ti nevím, já si opravdu dám na co mám chuť, ale s tím masem bych se možná trochu bála, ale možná je to nebezpečí stejný,jako u hermelínu :slight_smile:
2. únor 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka hmmm tak to si budu muset pořádně rozmyslet..... škoda ale no mám na něj chut jako blázen už měsíc ale zase riskovat se mi taky nechce... tak si dám kachnu se zelím nebo svíčkovou a bude:slight_smile:

jak se jinak dneska máte holky koukám že tady se nakupuje ve velkém...:slight_smile: na mimibazaru nakupuju ráda mají tam super ceny ...
2. únor 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé ahoj holky...no včera ste se pekne rozproudili,nádherný věci na tom MMB,až mi oči málem vypadli z dulku... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je taky neco na mne,já bych si nevedela ani vybrat.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: Tak koukám...jestli to zrealizujete, tak budte mít všechny úplně nádherné pokojíky pro mimí :dizzy_face:

Chci se zeptat, řeší některá z Vás cvičení pro těhu, nebo plavání nebo tak něco...? Přemýšlím jestli se na něco přihlásit nebo ne...

@veve21 pohlaví zatím nevím, ale už aby to bylo, nedokážu si představit, že bych si to nechala jako překvapení.... já s mou zvědavostí, to by nevyšlo.... Další návštěvu u gyndaře mám až 8.3. :frowning2: .... :sweat_smile:
2. únor 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.....
teda ,kecáte neskutečně...
odkaz na samolepky jsem si uložila,možná využiju,vypadá to krásně.
Já byla včera na krvi-vývojové vady.V pátek mám zkusit,jestli už budou výsledky,jsem docela napnutá.Já jsem teď u druhýho těhu daleko ustrašenější,než u prvního,to jsem si to snad ani nepřipouštěla,že by nemuselo být vše v pořádku.Teď mám ale daleko víc informací a vím,co všechno se mlže pokazit,tak občas stresuju.. :frowning2: .
Jiank pohlaví zatím nevím,2,3 jedu na velký UTZ,tak se budu msuet zeptat,páč já to teda nevydržím ani náhodou.. :grinning: :grinning:
2. únor 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duppe no já jsem nad cvičením uvažovala,ale vzdala jsme to a nikam chodit nebudu....
2. únor 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duppe @petrunka01 to já jsem si dala závazek,že to nechci vedet a musím to vydržet...i když strašne ráda bych to vedela,kvuli kupování věciček,ale zatím to jde,kupuju neutrální...tak doufám,že moje zvedavost nebude věčší a zustane me až do porodu...... :slight_smile: :slight_smile:
2. únor 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje návšteva u gyndaře bude 14 a 15.2. to už je za pár :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: konečne se zas setkáme... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no čistení kobercu to opravdu tam človek nechá i duši,,,hlavne si neumím představit,jak je čistím s břichem před sebou... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to bude pohled a zároven pěkná fuškaaa....
2. únor 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duppe ahoj,tak já začínám chodit na cvičení asi příští týden,bolí mě záda a hlavně abych něco dělala,trpím na kvasinkové záněty,tak plavání v těhu radši nebudu riskovat... U nás je super cvičení,kde je zahrnut i porodní kurz,takže super :wink:
Jinak samolepky jsou úžasné,já si vybrala medvídka Pú,je nádherný a ta cena je taky drsná,ale jdu do toho..
Já teď spíš řeším přebalovák ano nebo ne. Máme dost úzký pokojíček 5x1,9m,tak aby bylo dost místa,no uvidíme co vymyslíme... Tenhle měsíc vymalujeme a od příštího začneme postupně zařizovat,ať pak není všechno najednou...
2. únor 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no já taky staršne chtela přebalovák,ale v byte ho proste nemáme kam dát...takže mimino budu přebalovat na posteli nabo na stole..nebo na zemi na dece....
2. únor 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to pohlaví miminka,já si vždycky myslela,že to budu chtít strašně vědět,ale teď to nějak opadlo. Možná je to tím,že jsem přesvědčená že to bude kluk,nevím... Ale stejně tomu neujdu,manžel to vědět chce,ale nikomu to asi říkat nebudeme,jestli to vydržíme a neprokecneme se :slight_smile: Můj taťka vypsal odměnu na vnučku :grinning:
2. únor 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já smekám, to bych nevydržela :wink: nejradši bych to věděla okamžitě a hned :grinning:

@petrunka01 vše dobře dopadne, držím pěstičky :wink: Ale můžu ti říct, že jsem přesně nad tím uvažovala. Moje kamarádky byla těhu před cca 5 lety a v pohodě a já v dnešní době, kdy se o každém "prdu" dočtu na netu tak stretuju úplně se vším, a mám děsněj strach aby snad něco...... Ale NE vše je ok, mimísek je taky ok, hezky si tam hoví :dizzy_face:
2. únor 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 u nás to tak asi taky dopadne,je fakt málo místa. Ale budu si nechávat dělat komody,tak jsem přemýšlela,že bych si ho na jednu nechala připevnit,ale nestála bych proti komodě ale z boku komody,takže místo by to ušetřilo,ale zase na přebalováku by ho bylo míň,ale já si říkám,že ho potřebuju fakt jenom na přebalení. Budu sice stát vedle zdi,ale já myslím,že člověk si zvykne na to co má...
2. únor 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jo a ten přebalovák, taky ho nebudu mít protože ho prostě není kam dát a stejně většina holek nakonec zkonstatuje že přebalují na postel, nebo kde to zrovna jde....
2. únor 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek