• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Holky, toto jsem si teď četla na novinkách...věřím, že ta paní musí být neskutečně šťastná, je to fakt zázrak, že holčičku donosila až skoro do termínu a dobře to dopadlo :dizzy_face:
http://www.novinky.cz/domaci/239148-poprve-v-cr-porodila-zena-s-transplantovanym-srdcem.html
15. črc 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@msevy Kočko mělas pravdu, ne že bychom z toho smíchy porodili, ale málem jsem se poč...a :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: super
15. črc 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jeee, vojtíška jsem moc chtěla, ale mužskýmu se to nelíbí :frowning2: ....vojtíšek by se mi líbil víc jak david i michal dohromady :wink: to rozhodování je mazec, je mi to jasný... jo a až budeš dávat do matriky ten vyplněný formulář, doporučuji přiložit ověřenou kopii oddacího listu a ofocené občanky obou rodičů, pak nebudete muset na úřad na P4, ale pošlou Vám to doporučeně domů...teda nevim, kde bydlíte, ale nám to ušetří cestu do Prahy....jo pokud teda vlastně nebudeš nakonec chtít rodit v Budějkách, to by byla jiná
15. črc 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa
@lukava holky, tak Miška právě vůbec nežárlí, ba naopak, o Verču se stará, když trochu zakňourá, tak nás hned za ní vyšle, je to ukázková sestřička :slight_smile: a to jsem z toho měla obavy....hodně mi pomáhá, jak to Miška bere, proč koktá nevím, mudr.říkala, že mě k logopežce pošle až pokud to do 3měsíců nepřestane, že to může být přechodný, ale i tak jsme z toho nesvá, je hrozný, tak slyšet svoje dítě, který mluvilo pěkně.....no a s kojením uvidím, Miška bya od začátku na umělým
15. črc 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Chápu, že ti z toho není dvakrát nejlíp, no moc doufám a přeju Vám, aby se to u Mišky do 3 měsíců spravilo samo, já věřím, že to tak bude. Mít děti je nádherná věc, vlastně ta nejkrásnější na světě, ale jak se říká, v momentě, kdy žena otěhotní se začne žena o své dítě bát, aby bylo vše v pořádku, ale porodem to nekončí, ale právě všechno začíná. Nejenom velké radosti, ale i trápení, ale to už k tomu mateřství patří. Moc držím palec, aby se to časem spravilo. S kojením uvidíš, ale určitě to není žádná prohra, když to nepůjde. Důležité je, aby Verunka prospívala a bylo jí dobře :wink: !
15. črc 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa Chce to vydržať .... taky jsem už měla stavy že jsem z toho byla KO ... ale člověk tomu nesmí podlehnout :wink:
15. črc 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Tak tak, no stress :grinning: :grinning:
15. črc 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj, vzpomínám si, jak tě zval mudr na rande...taky bych si nechala říct :wink: , tohle je fakt zkouška trpělivosti..ti fakt závidim, že máš svoji vlasatici už u sebe :sweat_smile:
@ssimmikk Tak já z jednoho odsaju 60ml a když jsme malou krmili, tak to slupla jako malinu .... se spánkem není problém spíš naopak .... vzbudit malou na krmení .... to jí musím vždycky přemlouvat aby se probrala .... je mi jí chudáka líto jí budit ... spí jak malá kočička ... ale musíme aby baštila a byla z ní pořádná baba :grinning: :grinning: :grinning:
@lukava Tak si o to řekni a máš to :grinning: naplánuj si datum .... a :grinning: je to :stuck_out_tongue_closed_eyes: A budeš mít prcíka taky doma :wink: Musíš to asi udělat obráceně ... Ty pozvat doktora na rande :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka njn, můj mudr pro jistotu teď jede někam do hor a vrátí se až v úterý... bych musela na rande s jeho kolegou, na toho mi dal i číslo :wink: ale zkusím spíš vydržet, pořád si říkám, že bych chtěla přirozený porod bez vyvolání
15. črc 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jo a teď by to byl navíc rak v druhé dekádě :grinning: :grinning: možná chce být raději lvíček
15. črc 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava Dnes jsme o tom právě s manželem mluvili, mysleli jsme, že budeme mít mírumilovného ráčka a ona to nakonec bude průbojná lvice :wink: . Já jsem býk,manžel štír a splodíme lva, to je teda kombinace :grinning:
15. črc 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa děkuji za podporu, je to tak, narozením dítěte je vše ještě silnější,hlavně ten strach a abych pravdu řekla, čím je Miška starší, tím jsou moje obavy větší a to jsme si myslela, že větší už mít o svoje dítě nemůžu :sweat_smile:
@hradilenka to ti malá spí takhle ve dne i v noci? Pokud ju, tak to ti teda závidím....jen pěkně papejte, ať nabíráte :wink:
15. črc 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava 3 dekáda :grinning: :grinning: :grinning: No Lev to taky není žádná výhra :grinning: Ale jak si to prcek vybere tak to bude a my to nezměníme :wink:
15. črc 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jj spí tak stále ... nic jdu jí zase budit na papu :slight_smile: Kdybych jí nebudila , tak nám umře hlady :grinning:
15. črc 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Nemáš vůbec za co :slight_smile: Tak tak, čím větší děti, tím větší starosti, ono na tom asi fakt něco bude. Teď už úplně chápu mamku, jak si o nás pořád dělala starosti, v pubertě jsem jí to měla za zlé. Ale ona vždycky říkala "však to poznáš, až budeš mízt své děti" a měla svatou pravdu :slight_smile:
15. črc 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak to máš super,to verča je vzhůru i tři hodiny a Miška byla ještě horší :sweat_smile:
@danissa to je pravda, taky si vždy vzpomenu na tyto slova, taky mi je mamka říkávala a obdivuju, že to se mnou naši vydrželi :sweat_smile:
15. črc 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hradilenka no jo, třetí :grinning: :grinning: čas se mi už úplně zastavil, to víš :wink: a hlavně ty seš tady přece přes ty horoskopy, já tomu fakt nerozumim a ani moc nevěřim...no a lev by do naší rodiny třeba docela zapadl - ségra lev, sestřenka lev... by se ty šelmy trochu požraly :dizzy_face: :dizzy_face:
15. črc 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem opět pěkně přežraná,grilovali jsme u ségry a zítra opíkačka s našima,uf... Jdu se z toho vyspat,snad to zase nebude probdělá noc,nebo mě už fakt mrdne... :unamused:
15. črc 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ono tě z těch probdělých nocí třeba teprve mrdat bude :grinning: :grinning: :grinning: jen si pěkně dopřávej, taky bych si dala páreček nad ohínkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa jj taky jsem mazala jak o zivot o ty doby co jsem zjistila ze cekame malyho a presne ja teda do 37 tydne ani carku ale co hlavni je ze jsme zdravy :slight_smile:)) svedeni uz polevuje jeste tam jsou maly naznaky ale je to takovaaaaaaaa ulevaaa :slight_smile:))
15. črc 2011 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak co je s tou Marťou ....? Ví někdo něco má někdo zprávy? Jsem zvědavá jestli to bude kluk a nebo holka :slight_smile:
15. črc 2011 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
15. črc 2011 ve 23:19 • misulee
ahojky všem tak já nestíhám sem ani nahlídnout. Honzík má neustále horečku tak jsem včera byla znovu u dr tak dostal atb. Vyžaduje pořád pozornost tak čteme a hrajeme si. Ještě že Miška je v pohodě. Přes den toho moc nenaspí, ale naštěstí vydrží ležet v postýlce. V noci se budí akorát na jídlo po 3-4 hodinách. V 6 už bývá vyspaná. Tak ji mám teď na rukách.
16. črc 2011 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano holky, tak jsem toho zase moc nenaspala, znamky porodu zadne, jdu si dat malinik a upect merunkovy kolac, snad to lip utece
@micka1 ajaj, tak to mas doma docela zahul... kam se hrabe prace na plny uvazek, co? At je Honzikovi brzy lip. Hlavne, ze to Miska nechytla. Ja tady resim, jak se mi blbe spi s pupkem ale to je jen slaby odvar toho nocniho krmeni, jsem na sebe veru zvedava, jak to budeme zvladat :confused:
16. črc 2011 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak vám nevím já to noční vstávání asi nepřežiju, teď se budím o půlnoci, ve dvě, v pět a pak už nemůžu spát a jsem úplně hotová. No jdu se oblíknout do pytle, mažeme na tu svatbu, jsem jak kombajn ve všem, v jedinejch šatech který na sebe navlíknu jsem vážně komická :grinning: no tak snad ji na tý svatbě třba vytancujeme :slight_smile: nožky mám jak konývky, jsem zvědavá jestli obuju boty, včera se jim na ty moje konve moc nechtělo :grinning:
16. črc 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
já teda naštěstí docela spím,i když to není moc pohodlný,na záchod chodím pořád,ale pak hned usnu.

@dpetulinka třeba bude vaše holčička společenská a bude se chtít na tu svatbu taky podívat:slight_smile:.Nebo ji přemluvíte tím tancem..každopádně si to užijte.Jsi docela dobrá,já už bych se asi nikam nevlekla,dělá mi problém dojít pár metrů ke švagrový na zahradu :grinning:
16. črc 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jeee, svatba :slight_smile: to se někdo má!!! já byla na svatbě naposledy loni a letos nic na obzoru, no škoda, svatby fakt miluju, ale jsem si jistá, že v tomhle stavu bych bulela dojetím víc jak normálně :wink: tak ať to zvládneš a nožky nebolí, koukám, že už máš na počítadle taky 000...to už Klárka brzy vykoukne, neboj :wink:
16. črc 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 docela se těším, říkám si že je to na několik dalších měsíců moje poslední společenská akce :slight_smile: ještěže dnes budou všichni koukat na nevěstu, holky kdyby jste mě viděli :grinning:
@lukava vdává se mi první z nejlepších kamarádek, tak to si nemůžeme nechat ujít :slight_smile: a za rok do toho z tý naší bandy praštíme tři :grinning: právě přemýšlím jestli se mám vůbec líčit :grinning: :grinning: :grinning: děkujeme, no kdyby se ji chtělo třeba dneska v noci určitě bychom se s taťkou nezlobili :slight_smile: ale mě je tak dobře, že si říkám, že mi přece před porodem nemůže být takhle dobře, že mě snad musí alespoň něco bolet :grinning: uvidíme co na tu naši slečnu zabere.
16. črc 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek