• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Ahoj holky přeju dobré ráno ... u nás je už konečně celkem hezky svítí sluníčko, tak by jsme dnes chtěli s malou provětrat kočárek .... budeme mít premiéru :slight_smile: .
@micka1 Tak to je blbý, že má Honzík teploty .... je léto a on musé ležet a navíc ještě když má doma malou čerstvou ségru ... jak to zvládáš 2 děti ? Malá nespí? Nám spí stále ... musíme jí furt budit na krmení . Jak si na tom u malé s kojením? Vím že u Honzíka si říkala , že si neměla mlíko. Teď Tě v porodce rozkojily?
@dpetulinka Tak přeji dobrou zábavu .... asi poslední :grinning: pak Ti to nastane :wink: Natrénuj si to na tu svou svatbu ... :grinning:
16. črc 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránko přeji všem :wink: :slight_smile:
16. črc 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa ahojky ale císař je plánován kvuli tomu, že mi před 3 týdny našli dírku v sítnici pravého oka, a tu mi laserem zaletovali, tak pro to...a v 38. týdnu by mne měli fiknout, dřív z duvodu i toho, že si píchám fraxiparin na srážlivost krve...no už aby to bylo za námi :wink: :slight_smile: takže fakt je to jen kvuli očím...
16. črc 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy ahojky kočko ... Vojtíšek je mooooc hezký jméno :wink: :wink:
16. črc 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jee svatba, závidím, užijte si to i ten taneček :wink: :slight_smile: já bych šla pařit :slight_smile: ale jak píšeš, nohy jak konve už od rána!! necítím ruce jak mne brní a to jak jsem celá heeezky oteklá ani neřeším :grinning: a jestli se nevejdeš do šatů. a nebo si připadáš tlustá, nee tak to neni, my jsme přeci jen krásné těhulky :wink: :slight_smile: užij si to, a jak tu holky píšou, malái bude třeba fakt víc společenská a nebo tím tancem to pujde rychle, a ješě dnes porodíte :wink:
16. črc 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak se taky hlasim dnesni noc opet nic jen krece a neprijemny bolesti ktere vedli na nastevy toalety snad tisickrat je to neprijemny konecne ale musim rict ze bez drbani bylo to z tech globuli huraaa uz jsem zapominala jaky to je kdyz te nic nelochtaaa ted me zbudil kamarad pritele jestli uz vyrazil k nemu do prace na zkousku protozo pritele mi ted vyhodili z prace ted pred porodem jsou to lidi no nic venku to zatim vypada nadejne ze by to dneska vydrzelo nebo se zatahne ???a co vy jak se mate ??
16. črc 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight ahojky :wink: :slight_smile: tady na jihu je zatím krásně, ale od Rakous jdou mraky :unamused: jinak noc dnes absolutně v pohodě, skoro žádné bolesti...s tím přítelem a prací, to je mi líto...ale bude líp :wink: :slight_smile: kdy že máš termín porodu?
16. črc 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik ahojky :slight_smile: s pritelem se k tomu stavime celem to bude dobry to vim :slight_smile: ja jsem mela termin 5.7 hahahahah a druhej mam ted 24.7 ale asi zacinam bejt soudna a prekracuju k tomu ze budu prenaset a tolik jsem si prala raka a ne lva ale to je jedno :slight_smile:) a co ty ?
16. črc 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight no vidis, to je moc dobre, ze se ti ulevilo...svedeni bricha je k zblazneni, tak se doktori taky jednou trefili :slight_smile:
s tou praci je to hloupe, ale co nadelas, treba najde casem i neco lepsiho... brala bych to tak, ze te bude mit pritel vic na ocich a treba bude mit i vic casu pomahat s mimcem. Muj muz je ucitel a jsem docela rada, ze ma ted prazdniny a pomaha... asi jedina vyhoda ucitelske profese :wink:
16. črc 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko těhulky a maminky :grinning: , u nás taktéž sluníčko a vedro od rána. Ještěže máme tak skvěle odizolovaný dům, že se nám tady stále drží max 22 stupňů. Tak jsem pěkně v chládečku a je mi fajn. Holky já teda v noci taky hodně špatně spím, spíš nespím. Vidím, že to máme asi všechny podobně. Ale kupodivu, vůbec nenatíkám, tak vás úplně lituju, které s tím máte trápení, já to vůbec neznám. Jediný co, tak mě občas brní ruce a asi i trochu natečou. Už aby jsme to měly všechny za sebou. Mít miminko v létě je krásná věc, ale ta zátěž na organismus je šílená. že bych měla rodit v nejbližších hodinách, tak to si vůbec nemyslím, sice břicho bolí, jako bych strávila nějaký čas v posilovně, ale jinak zhola nic :confounded: .
@kristynkamazlik Aha, tak proto císař. No hlavní je, aby jsi na tom byla zdravotně v pořádku a prcek taky. Je úplně jedno, jak na ten svět vykoukne :wink: Tak už to máš taky za pár... :wink:
@pepsilight Tak to jsem ráda, že ti to svědění polevuje, hlavně, že se přišlo na příčinu, Jinak přítelovi přeju, aby brzo našel novou práci a dařilo se mu :wink: !!
16. črc 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava Tak co holka, rodíme, rodíme :grinning: :grinning: !!
16. črc 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava jj to je opravdu asi jedina vyhoda ja kdybych mela bejt ucitelka no hahaha ja bych je nic nenaucila a hlavne bych se hned slozila kdyz si vzpomenu na sebe jaka jsem byla ja ve skole takovej hajzlik ten musi mit nervy z ocele klobouk dolu....no nemyslim si ze bude doma pritel si praci najde rychle aby nas mohl zivit a pak si teprve bude uzivat na to jsem hrda :slight_smile:) a jaka byla dnesni noc naka zmena ?

@danissa jj diky jsem taky rada ze to prestalo aspon nepujdu na sal s tema rozskrabanima nohama a rukama bricho uz neresim :slight_smile:

holky taky vam malej tlaci tim tvrdnutim bricha na zebra to docela boli
16. črc 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se, jsme celí :grinning: D Jak píšete, v noci taky strašně špatně spím. Vzbudím se kolem čtvrté, páté a pak už nezaberu. Nebo usnu až kolem 7 a spím (jako dneska) do půl jedenácté. Matěj mě už budil, že je snídaně na stole a já v posteli totálně mrtvá :grinning: Teď se jedeme mrknout na ložnice a ještě na nějaké obklady. Tak přeju všem zatím krásný den a večer páá
16. črc 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight jee to tě lituji, takhle přenášet, že tě nechaji doktoři...neboj ráčka ještě stihneš =) taky jsem ve znamení raka 11.7. a termín císaře máme na 27.7. tak už se těším...fiknou mne v 38. týdnu...ale jak tu píšou holky, brní mne ruce, mám uplně mrtvé prsty, vubec necítím konečky, a pravá ruka je v noci jako v ohni, ale co bychom nevydrželi pro ty naše prďolky v bříšku :grinning: a dneska se mi špatně dýchá tak už sjem si prdla injekci, píchám si fraxiparine na krev, ale myslím, že dneska je to tím počáskem...bčera bylo krásně a dnes to vypadá na pařák :slight_smile: :wink: jooo to je úděl-stará prvorodička =) já bych zas chtěla lvíčka, přeji si, aby tam mimísek vydržel :wink: lvi to maji v životě lehčí =)
16. črc 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa jojo snad už za pár :wink: dneska je to počásko děs běs :wink:
16. črc 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no ahojky :wink: :slight_smile: stále 2 v 1 ? užij si nakupování, tady na jihu je děsný dusno...tak papa a opatruj se :slight_smile:
16. črc 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka zatím se to dá zvládnout. Pořád je s nám aněkdo doma. Minulý týden byl s náma Martin a tento týden mamka. Jinak taťka (děda) je doma pořád. Takže se to dá. Ani teď jsem se nerozkojila. Odsávala jsem tak 100 denně a tento týden už skoro nic. Myslím že teď je to tím že je HOnzík nemocný a jsem neustále ve shonu. Začali jsem dávat nutrilon a bebu a na zkoušku jsem koupila ten nový sunar defence,ale ten teda moc malou nezasití. Takže jsem znovu koupila bebu. Martin říkal že třeba u toho třetího už to půjde. Jsem myslela že ho zapleštím. :angry: jenom když to vyslovil.
16. črc 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Michalka bude nespavec po mě. Je teda fakt že večer usíná tak kolem 22 a spí tak do 2 pak se nají a spí tak do 6. Přes den už je víc vzůhuru.
16. črc 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 Tak to je škoda s tím mlíčkem .... ale co se dá dělat ... hlevně nestresovat :slight_smile:

16. črc 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 ahoj, také už nekojím. malý je na nutrilonu, tak nějak mám pocit, že mu chutná, vyhovuje. ani nevím, jak to poznat třeba-že ho nezasytí..? teda, docela závidím to noční spaní malé Michalky.. !! náš spí dobře jen přes den a stále se budí celý den a noc na jídlo co 3hodiny, vyjímečně 4hodiny.
Jinak já dnes použila na pomoc malému poprvé prdíkový vyprošťovák teploměr - úspěšně:slight_smile:
16. črc 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já dávám do mléka sabsimplex. Zatím málá moc na prdíky netrpí. Zvažuji že koupím probiotické kapky. Dr nám je taky doporučila. budeme muset zajet na Slovensko tam je mají do 300,- a tady ty samé stojí kolem 600,-. Ještě že to máme od tchánu na Slovensko kousek asi tak 20 km. :slight_smile:
16. črc 2011 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já mám po Honzíkovi od baby desing je polohovací, má odělávací pultík. Byla jsem s ní spokojená využívali jsem ji asi tak do 2 let.
16. črc 2011 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahóój všem :slight_smile: tak hlásím, že svatba byla skvělá, moc jsme si to užili, tancovali jsme o sto šest, jedli o sto sedm :grinning: a stále stále stále nerodíme :grinning:
17. črc 2011 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 Opravdu tam mají za tak skvělou cenu? A nechtělo by se vám nakoupit jich víc a potom je na koníkovi prodat? :slight_smile:
17. črc 2011 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka dobré ráno, tanečnice :wink: koukala jsem na fotečku a fakt vám to moc slušelo! Máš můj obdiv, žes vydržela v těch botech na podpatcích, to by mě asi zničilo. Taky nerodíme, jen spát se nedá. Koukám, že na tom jsme podobně, když po tak dlouhém dni vstáváš takhle brzy. Včera jsme sexovali jak diví a šla jsem spát až v jednu a už od šesti tady strašim. \už se mi zdají i sny o císaři... no krása!
17. črc 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava krásné ranko i vám :slight_smile: děkujeme :slight_smile: neblázni, nevydržela, jen přes obřad, pak jsem skočila do žabek :grinning: no spát se nedá, já se přemlouvám od půl šesté opět, to je naše hodina, ale ještě jsme zabrali asi do sedmi.
Jinak holky držte palce, včera přišla švagrová s tím, že je asi těhotná :slight_smile: že byla u doktora, teda kvůli úplně něčemu jinému, že by to byl asi druhý týden, musí v pondělí znovu, jestli to náhodou není mimoděložní, tak na ni moc myslím a doufám že ne. Poštěstilo by se jim to krásně, vysadili antikoncepci před dvěma měsící :slight_smile:
17. črc 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka v těch botech musel být ten obřad sakra dlouhej :wink: zlatý žabky, viď?
tak to moc držíme palce! třeba si bude pak mít Klárka s kým hrát :wink: já mám sestřenku (Kláru :grinning: ) o dva roky mladší a děsně dobře si rozumíme. Skoro líp jak se ségrou. S tou jsme totiž o sedm. Nebudu předbíhat, já vim! Hlavně, aby jim to vyšlo!
17. črc 2011 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava ale docela to šlo, ikdyž měli to v kostele a obřad byl dlouhej v jakýchkoliv botech :grinning: oni jsou hrozně pohodlný, jen v tom teple mi byly kapku těsný :grinning:
Bylo by to prima, byli bychom spolu ještě dva roky na mateřský, no přesně nepředbíhat... já hned taky úsměv na tváři, no počítám jen s dobrou zprávou :slight_smile:
Jo, tak to já mám bráchu a taky jsme o sedm :slight_smile: taky nejsme úplně na stejný vlně :grinning:
17. črc 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Tak ale v kostele aspoň neměli moc horko. Jinak počasí jim vyšlo super, že jo? Teda u nás bylo celý den nádherně. Je to o štěstí, fakt...v náš svatební den byla kosa a pršelo.
Tak to mi určitě rozumíš, jak jsem to myslela :wink: Ségra si ještě hrála s barbínama a já už myslela na úplně jiné věci :grinning: :grinning: Teď teprve mám pocit, že se ten věkový rozdíl trochu začíná stírat.
17. črc 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka tu cenu mě říkala dr tak snad je to pravda. Uvidíme jaké cena tam opravdu je a když některá bude chtít tak je nakoupím a pošlu. :slight_smile:
17. črc 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek