• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@lukava Bylo to moc hezký, i slza ukápla :slight_smile: počasí měli nádherný, bylo krásně, ale zase nebyl takovej šílenej pařák. Tak to vám alespoň napršelo štěstí :slight_smile:
Joo, myslím, že op sedmi letech už je člověk spíš jedináček :slight_smile:
@micka1 No kdyby to tak bylo bylo by to super, určitě bych si jedny vzala, myslím že se neztratí a kdyžtak pomůžou někde jinde.
17. črc 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 já si tyto koupila taky sabsimplex , ale v lékárně mi říkali, že jsou až od 3 týdnů ... Ty je dáváš už teď? Pokud by si kupovala na tom slovensku, tak bych si vzala taky jedny prosím .... :sweat_smile:
17. črc 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ahoj holky ... o Martině nemá nikdy zprávy?
17. črc 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka o Martině NIC, stopro je v porodce a Myschka asi taky... obě tu fakt dlouho nebyly
17. črc 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeji krásné pozdní ránko :wink: :slight_smile:
17. črc 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava
@hradilenka o holkách žádný zprávy, myslím na ně, určitě už jsou maminy :slight_smile:
17. črc 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkou neděli :slight_smile: , tak já se dnes vydudynkala až do 10:00 :dizzy_face: :dizzy_face: . V pět jsem teda už byla jako obvykle vyspaná, ale pak jsem nějak zabrala a spala až do 10:00. Nádhera, to jsem potřebovala, takhle dosyta se vyspat. Teď jsem se "nasnídala" a je mi fajn, jen samozřejmě k porodu ani známky :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Malá se v bříšku pěkně hemží, vystrkuje ruky, nohy, prostě maximální spokojenost.

@dpetulinka Tak to je super, že jste si tak báječně svatbu užili. Kdo by to byl řek, že budeš v den termínu juchat na svatbě, že :wink: ? Taky bych na nějakou svatbu šla, dala bych si koláčky a cukroví a dort....jůůůů, asi budu muset něco upéct nebo navštívit cukrárnu. Jinak moc hezká zpráva od švagrové, tak hlavně, aby vše bylo OK :slight_smile: .
@lukava Tak jak se cítíš? Taky pohodička jazz?

Jinak k těm sourozencům, já mám jednu ségru o 8,5 let mladší a byla jsem, jak její chůva. Ona na mě byla opica hodně závislá a pořád mi byla za zadkem. Což se mi samozřejmě v pubertě přestávalo líbit. Ale máme se moc rádi. Teď je jí skoro 19 let, ještě je taková divoška, ale už i "normálně" pokecáme. No naše nejmladší sestra je ode mě mladší o 22 let :grinning:. Mamča si pořídila ve 42 letech ještě benjamínka, takže proto. A je to miláček celé rodiny :dizzy_face:.

Dnes bude pařák, tak nevím, jaký program na dnes vymyslet.... Všem přeju hezkou neděli :dizzy_face: .
17. črc 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka mě ho napsala dr že když dostává Miša bebu tak to mám přidávat. už teď. Holky v pátek jedeme ke tchánům tak sjedeme na Slovensko a pak vám písnu co a jak.
17. črc 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
něco trochu jsem dočetla,

ty probio kapičky jsou supeR - u Martínka jsem je používala - objedNávala jsem Je jednou z MMB, jinak jsem je sehnala v PL a teď je Zuze taky dávám - sehnala mi je spolupacientka z HK, která byla ze Slovenska a stály tam 245,- Kč.Píšou na nich teda, že jsou od 3 měsíců, ale už je Zuze dávám a žádný problémy nemá.

Jinak zatím kojím, ale nevim, taky si nejsem úpně jistá - dr. je teda zatím spokojená a Zuza snad taky... na poslední kontrole měla 2760g :slight_smile:. Ale má rýmu chudinka. Marťa měl taky virózu s teplotama, pak jsem začala chrchlat a smrkat i já a Zuza tu rýmu dostala :frowning2:
dnes hodim do albafotečky, tak vám sem pak hodim odkaz.

všem těhulkám přeji, ať jim to uteče a maminkám hodné dětičky :grinning:
17. črc 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. črc 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky hlasim se po noci celkem klidne a hlavne s jednou zastavkou na zachod asi se malej lekl a hlasi ze ven nepujde a nepujde tak jsem s tim smirena :slight_smile:))))) stavala jsem az ted piju visnovej juice a mam 2 nektarinky v telce nic nedavaj jak jinak tak jsem zvedava co dneska budu delat vim ale fakt se mi do toho nechce musim zehlit kouka to na me uz 2 den tak se do toho musim dat a co vy co dneska budete delat ? :slight_smile:
17. črc 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 ono to prý začíná dost od 14dne věku. našemu malému se to docela stupňuje, bohužel. ty probiotické kapky jsou bio gaia? vím, že nějaké takové kamarádka také sháněla na Slovensku za polovinu, než u nás..
Já tuto noc nespala skoro vůbec. Naštěstí si přítel vzal malého od šesti do teď a tak jsem to dospala a vstala akorát k hotovému obědu - uvařil svíčkovou :sunglasses:
17. črc 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,tak u nás se pořát nic neděje,jen podbřišek bolí čím dál víc. Zítra jdu ke kadeřnici,dát se trošku do kupy,pak na to nebude ze začátku čas. V úterý na kontrolu a tam se uvidí,kdy to vypukne :slight_smile: Už se strašně moc těším,dneska už jsem si nachystala plenky k přebalováku a ty jedničky jsou tak malinkatý,to snad ani není možný :slight_smile:
Před chvilkou jsme doobědvali,manžel udělal maso gyros,jak teď dávají v televizi s tím drasingem a k tomu zeleninový salátek a čerstvě dopečené houstičky,mňam,jsem se přecpala,tak počkám až mi slehne a půjdu vysát celej byt,ať se rozhýbu,včera na to nebyl čas a pak vydrhnu ještě vanu a dám si koupel,už se těším,poslední dobou se staršně ráda rochním. :grinning:

Vyprala jsem věci pro mimi do porodnice,už poslední,už to měnit nebudu :slight_smile:
Večer mě čeká ještě žehlení,tak si jdu naa chvilku dáchnout,ať mám na vše dost síly :grinning: Včera byla odpočinková sobota,tak dnes pracovní neděle :grinning:
17. črc 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jo to jsou ony bio gaia :slight_smile:
17. črc 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 Zuzanka je krásňoučká :dizzy_face: :dizzy_face:
@druidee Teda, ty máš šikovného přítele, to je skvělé, že ti takto pomáhá :slight_smile:
17. črc 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa - děkuji :dizzy_face:
17. črc 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím hlasujte! Potřebujeme nasbírat co nejvíce hlasů do soutěžě Angry birds....je to kluk mojí sestřenky...neee teda náš, abych se nechlubila cizím peřím :wink:
http://www.soutez-angrybirds.cz/#/fullSize.php?id=188
17. črc 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava tak to tam mas :slight_smile: drzim palecky at vyhrajete
17. črc 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lukava taky jsme tam přihodili jeden hlásek :wink: :slight_smile:
17. črc 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@peta3 moc krásná holčička - další krásně vlasatá :dizzy_face: :dizzy_face:
@lukava máte tam hlas :wink:
@danissa jo, je šikovný.. a já svíčkovou ještě nikdy sama nevařila. musím ho brzo něčím trumfnout :grinning:

Hm, nemůžu si přijít na jméno :angry: :rolling_eyes: malému jsem ostříhala nehtíčky. Pilníkem to nešlo, jelikož je má ještě dost měkké.. ale i přesto se dokáže tak šíleně poškrábat.. jenže se mi podařilo vyštípnout mu kousínek kůžičky z palečku. :cry:
17. črc 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee
@kristynkamazlik
@pepsilight děkujeme za hlasy :dizzy_face: :dizzy_face:
holky mě dneska fakt tvrdne břicho, ale raduju se určitě předčasně... a manžel do toho "už jedem"? a já na to, trpělivost přináší růže, ale píchají teda pěkně :fearful:
17. črc 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, hlásím se mezi živými :slight_smile:
nahlašte mi některá nová miminka, dočítat budu asi až někdy v týdnu..včera jsme přišli dom, rodila jsem normal, ale nesestupovala mi děloha, takže to pak byl fofr. Císaře jsem měla v celkové narkóze, takže až manžel mi vypravoval jak to bylo až tajemný, že se přihnala bouřka, zahřmělo a Honzík spustil svoji první písničku :slight_smile: ..no ve dvě hod v noci jsem se probrala a hned mu psala co a jak, takže až pak jsem zjistila co a míry a tak se nám povedlo. Jsem ráda že tam pak hned mohl být, že jsem se dozvěděla jak kopal nohama, manžel musel asistovat při čištění po porodu a chytal mu nohu a tak..takže šťastnej jak blecha..
17. črc 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ahoj, tak dneska trochu ladíme tu chůvičku, ještě jsem neměla moc chuti do toho. nějak nám to pořád pípá, možná kvůli teplotě vzduchu nevim, ale nemůžu se dostat na to nastavení z výroby..no bude to akce, jdu pátrat jestli nenajdu na netu ještě nějaký návod
17. črc 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava jeee ze by ?? msevy se dneska taky neozvala takze by ste se tam potkali??jen me tu nechte ja si poradim :D ale me dneska taky tvrdne bricho tak prolitavam net jestli to neco znamena a co jsem cetla tak je to normalni ale nevim jak u tebe :slight_smile: zadny priznaky taky nemam takze u nas nic... :slight_smile:
17. črc 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight AAAle, to budou urcite jen poslíčci. Neboj! Každopádně jsem ráda, že se něco dějě, že se snad už i něco chystá. poslední dny byl takový klid, že už jsem z toho byla na nervy.
@lebapa HURÁ! Už jste taky doma : ) MOC GRATULUJU K HONZÍKOVI! Moc se Vám povedl, hned jsem koukala na fotečku :dizzy_face: Tak to už se může Léňa klidně vrátit z tábora a taky bezva, že to manžel stihl k porodu :slight_smile: :slight_smile:
17. črc 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava jj tak ja budu zitra cekat jestli napises nebo ne ! :slight_smile: hlavne bud v klidu ono to vzdycky prijde kdyz to nejmin cekas a zrovna se ti to nehodi :slight_smile:))
17. črc 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
ne,že mě tu necháte jako poslední:slight_smile:...mně teda břicho dost tvrdne už nějakou dobu a nic z toho.Dneska v noci by se mi to ale fakt nehodilo,jelikož manžel je na noční a nemohl by dorazit.Takže se celkem obávám,že to dneska fakt bude-zákon schválnosti.Ale to neovlivním,tak se nemá cenu stresovat dopředu.Tašku sbalenou mám,na odvoz si zavolám kdyžtak sanitku(manžel stejně neřídí),a v nejhorším to prostě zvládnu sama,no..nebyla bych první ani poslední.Aspoň,že Šíma je pryč-na dovolený s příbuznýma,takže bych nemusela shánět hlídání.
17. črc 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 je krásná kočička vlasatá :slight_smile:
@druidee tedá, to je moc dobře, že tě kluci taky nechají odpočinout, jsem zvědavá jak to bude fungovat u nás:slight_smile:@lebapa tak vás vítáme zpět :slight_smile: Honzík je krásnej, hned bych mu dala pusinu na tu jeho vyšpulenou :slight_smile:
@lukava taky jdeme hodit hlásek :slight_smile:
@pepsilight to mě ani neříkejte holky, u nás stále ticho po pěšině, neděje se vůbec nic, teď jsme přijeli domů, byli jsme u maminy na obědě a na procházce, zítra se chystám na koupaliště, už vůbec nepočítám s tím že bych měla rodit :grinning: jen Ondra je jaksi mrzutý, že musí ráno do práce :grinning:
17. črc 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 taky jsem nervózní když jsem sama doma v noci, kolikrát si říkám že to určitě bude, když tu ten chlap není a pak se ráno probudím a ... nic :grinning: neboj se nic, poslední tu budu já :grinning:
17. črc 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka neboj,nebudeš poslední.Já při prvním těhu to samý,žádný poslíčky,žádný příznaky a pak šup,jednou večer mě bolelo břicho a bylo to ono:slight_smile:.Jinak,manžel má dneska poslední noční,pak má už jen jednu denní směnu a dovolenou do konce měsíce.Takže ten zákon schválnosti by dneska byl fakt pořádnej..
17. črc 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek