• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@dpetulinka juu tak to se mas a zitra koupak jo ?? :slight_smile: tak to uz bych se bala ............ ja jsem dneska taaaaaaaaak lina cetla jsem ze pred porodem mate ten hnizdici instink u me to bylo 2 denni gruntovani a ted jsem tak unavena a neschopna nic udelat :slight_smile:
17. črc 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight u mě se taky střídá potřeba sterilního prostředí s následnou neschopností cokoliv dělat :grinning: ještě potom tendence být pořád doma a nebo furt někde lítat a něco dělat :grinning: nevím, nevím no :grinning:
@petrunka01 tak to dneska určitě ještě zvládnete :slight_smile: fakt nic? No tak snad taky někdy budeme rodit, mě je tak dobře, že si říkám, že to snad ani není možný :slight_smile:
17. črc 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jo tak to jsem rada ze nejsem sama :slight_smile:)) ale ted se me drzi nalada a nene se pustit jsem uz neprijemna i na sebe takovou chmuru jsem nikdy nezazila snad uz to bude brzo at mam po tyhle nalade jinak nevim chudaci lidi v mym okoli :(
17. črc 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky mívám záchvaty uklízení a totálního nicnedělání:slight_smile:.Zvlášť teď ,když máme Šimonka pryč,tak buď vymýšlím,co bych ještě uklidila,nebo proležím celý odpoledne na gauči s knížkou.Navíc ani nevařím,to u nás zajišťuje manža.
Práě jsem si upekla v troubě hranolky a doslova se jich přežrala.Teď se půjdu plácnout k TV a kouknu na Soukromé pasti.Pak si ještě asi budu číst.Mně se poslední dobou večer nechce nějak spát,zato přes den usínám pomalu i vestoje.V noci celkem spím,to jo,ale pořád se budím-jdu na záchod,s funěním se otáčím,ale naštěstí hned zase usnu.
17. črc 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight taky jsem protivná hlavně vždycky z ničeho nic :-/
@petrunka01 to já mám teď se spaním docela pech, hlavně kolem druhý a pátý, to nemůžu pak usnout. Tak to máš teď pohodičku, jen si to užívej :slight_smile: já jsem teď spráskala špagety a jdu na meloun :grinning: a ještě tam je výslužka ze svatby hmmm, tak ta asi taky padne.
17. črc 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,už jsem tady a ještě celá :grinning: Večer jsem měla kontrakce, docela silné, ale asi za 10minut to přešlo, pak ještě kolem páté ráno a dneska odpoledne mi taky nějak nebylo dobře. Tlaky v zádech, bolesti břicha. Teď už je mi fajn, tak to asi budou jenom poslíčci.
@lebapa - vítám tě doma, je krásná, že se to do třetice povedlo s chlapečkem :grinning: Tak hlavně se teď rychle uzdravuj a Honzíkovi přeju ať krásně sílí a roste

Zítra má Matěj večer firemní akci, v úterý večer má taky nějaké jednání - no snad to v tyhle dny nepřijde.... Na Foru Porodnice Podolí tam někdo psal, že tam prý mají stop stav - tak zítra budu večer mluvit s tím svým doktorem, tak se ho chci zeptat, co je na tom pravdy- nerada bych jezdila po Praze a hledala kde mě odrodí.... Dám pak vědět.
17. črc 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy nene stop stav jo ?? tak to je parada jsem zvedava kde nas kdyztak vezmou druha moznost je apolinar nebo motol jinak nevim ...... tak uvidis treba dneska pojedes :slight_smile:
17. črc 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa vítej doma a gratuluji k HOnzíkovi. :slight_smile:

Honzík je dnes už trochu lepší. Má sice zvýšenou teplotu, ale už to není těch 38-39. Začal kýchat a zpustila se mu rýma. Tak snad už máme vyhráno. Zítra jdeme do poradny z Michalkou a HOnzík má taky kontrolu.
17. črc 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight - nestraš - ty máš vybrané datum, já taky:slight_smile:) Matýsek je 22.3., já 22.5., tak by bylo krásný kdyby se to povedlo 22.7. ne? Anebo 25.7. to má Matěj narozky, tak by to dostal tatínek jako dárek :grinning: :grinning: Teď je mi fajn, občas mírná bolest, tak uvidíme. S tím stop stavem to zítra večer zjistím,snad to nebude tak horký
17. črc 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahój, nikde nikdo? :confused: já dnes spala jako pařez, ani mě nevzbudilo že mi jde chlap do práce, což se mi nestalo za celé těhu, bylo to fajn. Venku se příjemně ochladilo, ikdyž na koupálko to teda nebude :grinning: klasika...
18. črc 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,pokud by byl porod podle bolestí břicha a tak,tak už jsem dávno porodila. Mě hrozně bolí podbřišek,ale už delší domu,v noci se kolikrát nemůžu pořádně otočit,hrozně mě vždycky píchne v levém boku a když spím na pravém,tak mě vždycky hrozně bolí pravá noha,jenže já prostě nevydržím spát jen na jednom boku celou noc.Hrozně mě to bolí i když si lehám,kolikrát mě manžel přidržuje,abych si ulevula,no děs.

Dneska jsem se budila snad třikrát do hodiny,často jsem chodila na záchod,ale naštěstí vždycky zase hned usnula,ale staejně je to otravný se furt budit.Spala jsem ale 2 hodinky odpoledne,tak jestli to nebylo taky tím...

Za chvilku jdu ke kadeřnici a zítra se konečně rozhodne,kdy to vyvolání,že by se mi to rozjelo samo,s tím už vůbec nepočítám,manža taky věčně mluví k bříšku,ať už jde ven,ale nic si z nás nedělá.A to mi každej říkal,že porodím o dva týdny dřív,já si to taky chvilku myslela...

Jinak u nás deštivo a 14°,manžela jsem poslala autem,že budu klidnější kdyby něco,ale takový štěstí já nemám :slight_smile:

Dneska už by mohli pustit tu Martinu ne? Pokud rodila ve čtvrtek...Už se těším na další mimča,holky snažte se :grinning:
18. črc 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Ahojky moc Ti gratuluju k synovi Honzíkovi ....!!! Ať je zdravý a dělá mamce a taťkovi jen radost :wink: Jak se cítíš po císaři? Už si v poho?
18. črc 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no venku je nad moje ocekavani skvele zadny vedro huraaa.. :slight_smile: ja jsem se dneska vyspala taky moc dobre opet s jednou zastavkou na zachod takze se malej asi boji :slight_smile:

@misi.21 jeee tak to mam jen nekdy ze se nemuzu otocit boli te fakt vsechno ale posledni dva dny nic ticho :slight_smile:) taky uz premejslim nad tim jak budu prenaset a ze mi to budou muset vyvolat ale je to zatim moje domenka ty se to dozvis :slight_smile:)
18. črc 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava Taky jsem dala hlásek :wink:
@dpetulinka jsem říkala , že @peta3 má stejně vláskatou jako my a je jí i dost podobná ...

Jinak holky dobré ráno, u nás je taky pod mrakem a zima. Naše malá Nikolka kadí o 106 ... včera to zvládla 3x a dneska se jí to už povedlo taky :grinning: Dneska jdeme na první prohlídku k DD tak jsem zvědavá jak dopadneme jestli nás pochválí a kolik bude malá Niki vážit.
Martina rodila v pátek ne? Tak by jí měli pustit dneska ,ale jen v případě, že bude mimi přibývat , jinak si tam poleží déle tak jako já .... byla jsem tam o den déle.
18. črc 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to my právě nevíme kdy, protože ve čtvrtek už tu nebyla, tak jsme mysleli jestli nezapůsobila bouřka :slight_smile: Holky se vám moc povedly, já mám takovouhle vláskatou slečnu vysněnou, tak jsem zvědavá jestli bude a nebo jestli budeme mít blondýnu po taťkoj :slight_smile: hlavně že ji to jde :grinning:
@pepsilight dnes se spalo jedna báseň, fakt jo :slight_smile:
18. črc 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska je naprosto úžasně, přesně tak mi to vyhovuje :grinning: Spala jsem taky docela dobře, na záchod jenom jednou a docela rychle jsem zase usnula.Bolesti žádný, břicho nahoře, na porod to nevypadá :slight_smile: Koukala jsem se, Martina tu byla naposledy 13, to přišla pak ta šílená buřina, tak jestli ten den rodila normálně, tak by dneska už měla být doma. Jsem zvědavá co mají a hlavně jaký to měla...
Zase se mi vrátil zánět do oka, no jestli s tímhle budu rodit, tak to bude fajn :confounded: Přes den v poho, jakmile si lehnu, teče mi z oka jak blázen. Jdu hledat nějakýho očního, co by mě vzal.
18. črc 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeji krásné ránko všem :wink: :slight_smile:
18. črc 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy ahojky kočko a já myslela, že už rodíte :wink: :slight_smile:
18. črc 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
@lebapa Také se připojuji ke gratulaci k Honzíkovi, ať je zdravoučké a spokojené miminko :dizzy_face: !!
@misi.21 Asi jsem dnes měla hodně podobnou noc jako ty. Taky mě budily bolesti v podbřišku, na záchodě aspoň 5x, ale ráno šlus, teď už mě zase nic nebolí a jsem OK. Taky jsem si říkala, že určitě porodím dřív, nějak jsem spolíhala, že to budu mít jak mamka, která u nás všech třech holek vždycky rodila dřív. Ale ono nééé, každé mimčo má svou hlavu :grinning: .
@dpetulinka To je dobře, že ses tak dobře vyspala, no už musíme nabírat síly na ty budoucí probdělé noci :wink: Jinak stále nic? Taky klidový stav jako u mě?

@hradilenka Nikolka je šikula, že jí to kadění tak dobře jde :wink: , nebolí jí bříško a je spokojené miminko. To je přání snad každé čerstvé maminy. Tak ať prohlídka dobře dopadne a dr. je spokojená :slight_smile:

Já jdu ve 12 na monitor a prohlídku do porodnice, tak jsem zvědavá, snad to tam "dole" zase trochu pokročilo. Taky se chci zeptat, jak dlouho mě nechají přenášet, moc bych si přála, abych do konce tohoto týdne už měla malou v náručí, snad se mnou budou souhlasit :wink: . Hezký den všem, dnes nebude pařák, což je značka ideál, hned se mi lépe dýchá.
@msevy Ahojky ... no koukám aby toho nebylo málo tak do toho ještě oko ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@dpetulinka Tak Ti přeju taky tu vláskatou :dizzy_face:
S tou Marťou jsem taky zvědavá ... co to bude jestli Matěj a nebo Šárka :sweat_smile: a taky jsem zvědavá jak to holka zvládla :wink:
@dpetulinka ahojky ne ne nebudeš, poslední to tu završím já :grinning: :wink:
18. črc 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Ahojky, takže taky pohoda, vánek, žádné předporodní stavy. To oko teda musí být nepříjemné, kdyby jsi nenašla žádného očního, co by tě vzal, tak možná i obvoďák by ti dokázal poradit. Ať jsi brzo v pořádku!
@kristynkamazlik Ahojky, jakou noc jsi měla ty?
18. črc 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik - včera to tak vypadalo, že v noci pojedeme, ale to bylo asi tím vedrem. Taky jsme lítali po obchodech - sháníme ložnici a sedačku, tak to mohlo i souviset s tím. Na zahradě jsem si dala nohy nahoru a bylo fajn :slight_smile: Dneska to na žádný tlaky zatím nevypadá, Matěj má večer akci, tak snad se nebudeme po Praze nahánět :slight_smile:
18. črc 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa Když se s doktorem domluvíš tak by Tě podle mě měli poslat na vyvolání .... ale je to asi doktor od doktora ... Tak ať Ti to dobře dopadne .... ! :wink:
@msevy ahojky a zkousela jsi opthalky me moc pomohli :slight_smile: ale radsi si tam dojdi vim ze je jak je vodickova tak v jedny ulici co protina k narodni tride sem ti asi neporadila ale je tam poliklinika a ocni tak tam je to zaroven i pohotovost
@danissa ahojky prej nechavaj prenaset do 41+2-3 a pak vyvolavaj ale to uz budes davno maminkou :slight_smile:))
@hradilenka
@pepsilight Tak to bych snad skutečně měla mít do neděle po všem :wink: 41+3 budu v neděli. Jak jsem celé těhu měla pocit, že to letí, jak ďas, tak teď mám pocit, že se to táhne, jak sopel. Ale to asi my všechny čekatelky, že :wink: ?
18. črc 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight - dávám si Ocuflash, doktorka je tam až odpoledne, teda jestli nemá dovolenou. Odpol.jí budu volat. Přes den je to celkem v pohodě, ale večer mi vadí i to světlo z lampy a jakmile lehnu tak to jsou potoky slz. Takhle rodit na sále pod světly - no nevím nevím. Rodila bych poloslepá - což asi stejně budu, v čočkách rodit nesmím kvůli tlaku a brýle jsem si u Matýska vzala až po porodu :slight_smile:
18. črc 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa no uplně báječnou :wink: :slight_smile: nemohla jsem spát bolestí v tříslech a podbřišku, a pak když jsem zabrala, tak už to šlo, do toho mne v pul osmé ráno vzbudil čokl od sousedů, řve každej den jako blázen, asi ho otrávím :grinning: :grinning: je to fakt o nervy...žijeme v takových nových bytovkách a je znát, že dělníci asi ošidili materiál na stavbě, protože tady je fakt všechno slyšet, a když pes zaštěká, ej to jako by byl u mého ucha, ach jo :slight_smile: :wink: takže si člověk ani nepospí a to pod námi maji hned k bytešku pozemek, akm toho zlobila psa vypouštěj a opět stšká o 106 :wink: a nad námi bydlí mladej kluk a má ročního labradora, a ten za vije a pláče, prostě užasná noc i den :wink: :wink:
jj dneska je moje nalada jeste horsi v zivote jsem tolik neprijemna nebyla nastesti je pritel v praci a nevidi me mate to samy?? a jestli jo je proti tomu neco ? :slight_smile:))
@msevy a jakou sedačku či ložnici máte v merku? :wink:
18. črc 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek