• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@kristynkamazlik - však jim to za chvíli vrátíte i s úrokama, až bude malej v noci řádit :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2011 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepsilight - to už jsou možná trochu i nervy, jak se to blíží. Já teda musím říct, že co je Matýsek u našich a jak mám na sebe a na všechno dost času, tak jsem v pohodě. Nenervuju se, teda občas mě trochu nervoza přepadne v noci, jak si uvědomím, že se to blíží a my pak budeme všichni v malým bytě, protože novej ještě není hotovej, ale jinak jsem docela v poho. Až na to, že pořád ještě nemáme 100% vybrané jméno - vidím to až na sále :grinning:
18. črc 2011 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@danissa Mi se zase zdálo, že se mi táhne celé těhotenství ... ale to bylo asi tím, že mě všechno bolelo, jak záda tak klouby a poslední 2 měsíce jsem nemohla spát.
18. črc 2011 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristynkamazlik Jak já ti rozumím s těma psama! Naprosto s tebou soucítím! Naši sousedi mají čtyři maďarské ohaře, totální závisláky na páníčcích, takže když v 7 ráno odjedou do práce, tak začnou ti blázni štěkat jak o život a štěkají celé dopoledne, někdy s 10 minutovýma přestávkama. No hukot, jak něco, i přes kvalitní zdi a plastová okna to mám, jak kdyby mě štěkali u postele. Do toho chodí ve stejnou dobu po ulici taková trochu praštěná ženská, která roznáší letáky a kolem ní běhají 3 podvraťáci a taky celou cestu štěkají. Takže koncert naprosto báječnej. Jsem zvědavá, co na to malá, jestli jí to bude budit nebo ne. Je to fakt nepříjemný.
Jinak poslíčky jsi měla pěkný :wink:
18. črc 2011 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy mohla bych ti dát číslo na doktora Diblíka, je to super oční, před 5 lety, jak jse mti psala, jak jse měla problémy s očima po operaci, tak on jedinej mi pomohl...tak kdybys nesehnala tu svou doktorku, písnu ti to ju? přesně už nevím, dke to byl ov praze, ale.....to kdyžtak dohledám na netu :grinning: :wink:
18. črc 2011 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy takze taky s brylema ? ja taky cocky jsem td teda vyloucila :slight_smile: ja je mam nastesti jen na dalku takze v tomhle pripade snad na malyho a pritele uvidim a snad mi je pak nekdo poda jinak bude mela :D jsem na sebe tolik zvedava :D
18. črc 2011 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy Mám na Tebe dotaz , Ty máš už zkušenosti. Můj byl na matrice, ale zapoměl se zeptat, jestli se prcek píše do OP rodičů? Máte tam zapsanýho Mytyho? Já si myslím, že by to tam mělo být uvedený a nebo ne? :confused:
18. črc 2011 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy taky se na tu pomstu těším, a a jestli sousedi ceknou, at si mne nepřejou..někdy mám pocit, že žijem v kotcích a ne v bytovce, i ten muj klidnej taťka doma je z toho zoufalej :wink: jen ho uklidnuiji čekej čekej vrátíme jim to :grinning: :grinning: :grinning: v no už vlastně za 10 dní rodíme, toto letí :wink:
@kristynkamazlik - právě že potřebujeme zvláštní míry u sedačky, aby se nám tam vešla a to je docela problém sehnat. Včera jsme byli v Lutzu, tak mají docela velký výběr, ale zatím jsem vybrala sedačku Polstrin - super kvalita, ale taky super cena, takže tu si pořídíme asi až po Vánocích :grinning: no a ložnici bych chtěla bílou s hnědou ve vysokým lesku, včera jsme jednu viděli v Mobelixu - vždycky jsme si mysleli, že tam mají šmejdy, ale tahle ložnice se nám líbila zatím nejvíc. Je hned k odebrání, tak uvidíme, až nám udělají podlahy, jak by se tam hodila. Asi jak jsme včera hodně chodili, tak mi pak nebylo dobře a taky tím vedrem. Dneska je mi fajn :grinning:
@msevy Se jménem jste na tom stejně, jako my :wink: Taky pořád špekulujeme, cesta do porodky rozhodne :wink:

S tou nervozitou jsem taky na štíru. Někdy jsem protivná sama sobě, jiné dny jsem naprosto v pohodě. Včera jsem měla zase např. den pláče - všechno mě rozbrečelo, nejvíc odpledne, když jsem se dívala na film Anna a král, strašně mě to dojímalo :cry: Ale to zkrátka k těhu patří :wink:
18. črc 2011 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy asi jo urco jsou to nervy doufam ze to prejde :slight_smile:
18. črc 2011 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy se tu tlemím :grinning: ještě fakt nemáte to jméno? :grinning: v sobotu jsem viděla táden starí miminko od známé, a vyprávěla, jak se malá narodila a s tatkou se hádali na sále po porodu, jestli to bude terezka nebo zuzanka :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2011 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka - to záleží na tobě - nemusí tam být zapsaný. Ale když budete cestovat v rámci EU, tak je to prý lepší. Máme ho tam oba. Sice u ženský je to pak trochu diskriminace, protože když sháníš práci a uvidí tam, že máš dítě, tak většinou dají přednost bezdětným. Na druhou stranu by jim to správně mělo být jedno, jestli máš jedno, dvě nebo tři děti. Ale realita je jiná. Na cestování mimo EU (nebo možná už i v rámci EU - navím jak to teď je) je potřeba prý mít pas mimča.
18. črc 2011 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@danissa no to jsem ráda, že men tu někdo chápe :grinning: já si fakt někdy připasám jak hysterka, ale ti psi se nedaj do nekonečna poslouchat a chápu tebe, to je sajgon, že si lidé pořizují takhle velký psi a nevěnují se jejich výchově!!! včera jsem řekla, že jestli ejště jednou štěkne, že ho otrávím :grinning: ale myslím, že boj zašne, až se nám narodí mimi, to budu nevrlá a budem to muset řešit...a ještě mnamka, bydlíme v nové zastavbě a každá 2. rodina tu má psa a nikdo neuklízí po nich ...... no prostě děs běs...n a dětském hřišti hned vedle baráčku si hraje 10 dětí a tam sedí se psama a prostě hruza...já psi miluji, naši maji knirašku, ale nestalo by se, abxchom po ní neuklidili,. nebo s ní šli na dětské hčistě...všichni tu jen nadávaji a nikdo nic neřeší, tak to budem muset vzít do vlastních s miláčkme a začít jednat :grinning: nechce se mi do toho, ale je to fakt síla!!!
18. črc 2011 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepsilight - jj, taky vidím špatně na dálku, ale s čočkama to prý kvůli tlakům v očích nedovolí. Hlavně neotvírej při tlačení oči - já to asi udělala, pak jsem měla krvavý celý oko. Matýsek taky, tak to jsme byli dvojka :grinning: :grinning:
18. črc 2011 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristynkamazlik - máme zapsanýho Michala, ale pořád nad tím spekuluju - sice Matěj a Michal jdou hezky k sobě, ale když si vezmu, kolik jde u Matýska zdrobnělin a u Michala jenom Míša, mišák, miška, Matěj mu prý bude v pubertě říkat Miky, tak nevím. Hlavně když zavolám Míšo, tak se otočí polovina holek. Takže ještě máme k dispozici Vojtíška. Michal Ševčík nebo Vojtěch Ševčík.
18. črc 2011 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristynkamazlik jojo, to je taky vrchol, že tak málo lidí umí po svých miláčcích uklízet exkrementy. To už má být naprosto samozřejmá věc. Nejhorší je to po zimě, že? To roztaje sníh a všichni ti bobani vylezou na povrch, fuuuj. U nás je naštěstí dětské hřiště oplocené a je tam zákaz vodění psů, takže to se drží čisté. Ale ulice, to je taky kapitola sama pro sebe.
18. črc 2011 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristynkamazlik - tak to se Ti nedivím, taky bych zuřila, kdybych měla nasráno i na dětským hřišti..........
18. črc 2011 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy jééééé kočko jak já bych zařizovala, závidím ti to, nakupovat a začizovat byxteček, to miluji :grinning: mám novinu, my budem ve středu tapetovat, už jsem jsme nakoupili tapetxy :grinning: a pláču doma, že bych si je ještě chtěla užít, než mne fiknou toho 27.7. musím doma takjhle nenápadně plakat, jinak by se tapetovalo až po porodu :grinning: jakou barvu sedačky sis vybrala? a do jakých barev mistnosti plánujete? a s tím lítáním po obchodech, to tě obdivuji, já už sotva chodím :grinning: se ti nedivím, že ti pak tvrdne bříško, mi to přehnali s ťapkáním ve středu a to pak byly bolesti a ted ve středu jedem na kontrolu do budějc tak uvidíme, a sháníme koberec, jen kusovej do obýváku...tak to taky vidím na malé běhání :wink:
18. črc 2011 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy nemužu to do toho kecat. ale vojtíšek je krásný :wink: :slight_smile: Asi jak doma říkaj Jaromírovi Míšo, tak mi to přijde takové obyč..ale každej to máme jinak..my dáme toho Adámka a zase kamarádka křičí adama ne, všicí známe někoho s nějakým jménem a přirovnánáme a pak to jméno bud máme nebo nemáme rádi :wink: :slight_smile: a co Davídek? to už padlo? kámočka má davídka a říkaji mu dádo, dádulko a už nám to ani nepřijde :wink:
18. črc 2011 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristynkamazlik - pro koberec zajedťe do Lišova ke Strnadovi - tam má největší výběr a dobrý ceny. Kuchyni budeme mít v barvě šampaň s tmavě šedou a nerez doplňky, je součástí toho obývák, tam bych chtěla mít skříňky šampaň s hnědou a měl by tam být nějaký výrazný kus nábytku, tak jsem myslela dát tam bordo sedačku nebo nějakou jinou výraznou barvu. Matýsek bude mít pokoj pro fotbalisty - zelenohnědý, sháním ještě dekorace na zeď fotbalové nebo tenisové a ložnici bych chtěla mít bílou s hnědou. Oživit to chci stěnama - buď výraznou tapetu nebo malbu, jak v kuchyni tak v ložnici. Plány jsou velký, jaká bude realita - to se uvidí:slight_smile:)
18. črc 2011 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristynkamazlik - Davídka jsem už zavrhla, Matějovi se moc nelíbil. Když jsme čekali Matýska, tak Matěj strašně toužil po tom aby se jmenoval Vojtíšek, mě se tenkrát strašně líbil Martínek. No a teď se mi začíná víc a víc líbit ten Vojtíšek :grinning: Nelíbí se mi jenom ten Vojtěch, ale zase si říkám, že tahkle se bude představovat max.někde v práci, jinak bude pro všechny (až bude starší) Vojta.
18. črc 2011 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@danissa přesně tak...já tu žiju krátce, ale holky v baráku si to hřiště vydupaly od města, ale nikdo nepočítal, ž tam bude tolik psu a atd...takže na oplocení je docela pozdě...ale mámv plánu to řešit :wink: ale jinak je to fakt hnus
18. črc 2011 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy mně se taky líbí Vojtíšek :wink: :slight_smile: tak jsem zvědavá, co nakonec vyberete :grinning: jéé a s tím zařizováním, fakt závidím, a máš užasný vkus, taky mám ráda tyhle tlumené barvy, a bílá hmmm :wink: tak až to bude, tak to pak nafoť a pošli fotečky :slight_smile:
18. črc 2011 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristynkamazlik - no zatím to tam bude spíš takový mišmaš, dochází penízky, tak musíme postupně. Důležitý je,když budeme mít kde spát, kde se mýt a kde vařit:slight_smile:) Je to ještě běh na dlouhou trať. To s tím hřištěm by ale mělo řešit město, mít hřiště před barákem a bát se tam chodit kvůli psům, to je hrozný.
18. črc 2011 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, teď jsem dostala zprávu od Lukavy - Honzík:slight_smile:) tak že by nás tu bylo čekatelek zase míň? :grinning: :grinning:
18. črc 2011 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Lukava píše - dnes 7,14hod, 3,5kilo, kontrakce od včera od 16hod, jsem zašitá až za ušima :grinning: :grinning:
18. črc 2011 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
18. črc 2011 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy no tak to je super :slight_smile: to ji blahopreju tak to tady zbydu jen ja :( to je celkem pasak 3,5 kilo ty jo :slight_smile:
18. črc 2011 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@danissa vůůůbec nic :slight_smile: pohodička, klídek :grinning: tak dej vědět jak u doktůrka.
@hradilenka :slight_smile: nezlobila bych se vůbec, ale bude nejkrásnější i když bude plešatá :grinning:
@kristynkamazlik no jsem na to zvědavá.
18. črc 2011 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek