• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@pepsilight - my dvě se v tom Podolí ještě opravdu potkáme :grinning: :grinning:
18. črc 2011 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy jéé no super :slight_smile: gratulujeme moc :slight_smile: sakryš na se má :grinning:
@pepsilight my už teď máme odhad 3,5 a pořád nerodíme :grinning: budem tady spolu, neboj :grinning:
18. črc 2011 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka - na minulý kontrole jsem se ptala na váhu a to nechtěli měřit, ale prý se přibírá opravdu každý týden +- 500g (mimčo). No tak to budu mít asi zase cvalíka a to byl první odhad do 3kg
18. črc 2011 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy mě tedakaždý dr říká,že ty poslední týdny přibírá 200-250g...

Jinak jsem zpátky od kadeřnice,znovu u nás otevřeli rosman,tak jsem tam byla mrknout a čekala jsem snad 20 minut u pokladny a to tam jsou tři,fakt mazec. Mají dobrýý ceny,koupila jsem si sprcháč palmolive za 16 Kč a měli levný toaleťáky,kapesníky a spousty výrobků 1+1. Ale kdo by se stím tahal,tak jsem vzala jen pár drobností a u pokladny ještě sleva 10% na celý nákup,takže lidí fakt mraky.

POdbřišek pořát bolí jako čert,už je to únavný.Jdu dělat rizoto a pak dožehlit pár triček,co už jsem včera nestihla. Malá se tam dost bolestivě šponuje,tak to jdu rozhýbat trošku.
18. črc 2011 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy kolik měl Matýsek? Mě dělá utz každý týden a přibírá tak okolo 300g zatím, jsem zvědavá kolik budeme mít ve středu. Ale říkal, že je to strašně individuální, že některé miminko může přibrat ještě kilo a některé nic, tak uvidíme no. Taky je to jen odhad, když kolikrát vidím, že jsou schopný se seknout skoro o kilo :D
@misi.21 týýý brďo, já chci taky :D to se u nás asi konat nebude co? já jdu dnes tvořit hovězí guláš, ne že bych na něj teda měla chuť, ale slíbila jsem to, ale ještě mám čas. Tak ať to přejde a nebo nepřejde :slight_smile: třeba už to bude :slight_smile:
18. črc 2011 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka s tím nepočítám,bolí mě to fakt už dlouho,to už bych musela rodit třikrát... Oni tady tu prodejnu rekonstruovali,tak proto ty slevy,dnes nově otevřeno. Já měla pár věcí,ale lidi vozili vrchovatý vozíky,tak si dneska pěkně vydělají...
18. črc 2011 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 tak to jo :/ já už si připadám divná, že mě ani nic nebolí, to snad není možný, hlavně už se mi nechce ve středu na kontrolu, doufám že mi nebude dělat hamiltona :angry: bléé, ať si to tam ta berďule prošťouchne sama :grinning:
18. črc 2011 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka - Máťa měl 3470g, teď by prý mělo být mimčo drobnější, tak v to taky doufám
18. črc 2011 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka já když si představím,jakej jsem ještě před pár týdny měla strach z vyvolávačky a teď se na to těším,protože vím,že už to konečně bude,doufám že se zase doktorka nerozhodne jinak. Jsem taky dost zvědavá na monitoor,jestli už tam něco bude a jestli se mi to dole nějak pohnulo,protože mezi minulou a předminulou kontrolou se nezměnilo vůbec nic...Malá si tam kopká,asi je tam spokojená...Kdyby věděla,jak moc se na ni už těšíme :slight_smile:
18. črc 2011 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy mě taky říkali,že bude droboulinká a podívej,jak krásně vyrostla. Teď už mi asi odhad dělat taky nebude,tak jsem zvědavá,kolik bude porodní váha.Ale já těm jejich odhadům stejně moc nevěřím.
18. črc 2011 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 - no taky se na to moc nespolíhám. Jedu do jesliček - měli tam Matýskovi napsat do knížky věnování, tak jí jedu vyzvednout, pak k tomu očnímu a musím něco vybrat Matějovi k narozkám. Ale co........... Tak se tu zatím mějte, jsem zvědavá, kolik se nás tu večer sejde - jestli někdo třeba nepojede :grinning: :grinning:
18. črc 2011 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, nějak to tu řídne, což?pořád ny vás myslím, jak to zvládáte s bříškama, ale už se vám to krátí a budete je mít brzo u sebe :wink:
potřebovala bych opět radu, asi nejspíš už od maminek, co už děti mají. tento víkend máme jet na návštěvu do strakonic, je to něco přes hodku z prahy. samozřejmě s miminkem. pepíčkovi tento týden budou tři týdny, myslíte, že to není moc brzy? mám z toho trochu strach, abychom mu nepřevrátili nebo nenarušili rytmus. ale už bych moc ráda změnila aspon na chvilku prostředí a taky se s epíčkem pochlubila. nebude to pro něj náročný?
18. črc 2011 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka co je to ten hamilton? vím, že jsi se o tom už několikrát zminovala. a bolí tě to?
18. črc 2011 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy tak večer pa :wink: :slight_smile:
18. črc 2011 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@leia1 to ti natrhnout ten vak blan, střčí ti prst až kam to jde a snaží se to natrhnout, od toho naše surovce bolí úplně všechno, zlatá doktorka co jsem k ní chodila před ním :angry: a co jinak Pepíček? Všechno v pohodě zvládáte? Já si pořád neumím představit jaký to bude až se malá narodí :slight_smile:
@msevy tak to ještě nebyl tak strašně velikej, to je hezká váha, uvidíme uvidíme, jak píšete je to odhad seknout se můžou třeba o půl kila.
@misi.21 mě už se na tu kontrolu vůbec nechce, to bylo pořád přenášet nebudete, bude to určitě dřív... jojo, kdyby věděli :slight_smile: ale už se nám to krátí, brzo to prostě bude chtě nechtě :grinning:
18. črc 2011 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka no u mě na 100% chtě :grinning: Už včera bylo pozdě.

No pkud se seknou u nás o půl kila,tak to bude takovej náš malej obřík přes 4 kilča :slight_smile: a ty bodýnka 50 nám budou na prd. Kupovala jsem je,jak mi říkali,že bude malinká,tak aby ve všem neplavala :slight_smile: Já myslím,že tenhle týden to vypadá na dost porodů :slight_smile:
18. črc 2011 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka ty voe, to zní hrozněěěě.a to jako ti dělaj proto, aby ti jako prdli tu plodovou vodu? jakto, že se jim to ještě nepovedlo? a koukám že už přenášíš. jak dlouho? asi se malý v tvým bříšku moc líbí :slight_smile:
no s pepíčkem je to boj, mlíčko se mi asi už pořádně nerozjede, pořád nenakojím dávku co potřebuje a už jsem asi ztratila nadšení nebo co. takže jsme už na 90 procent na lahvičce, je to jednodušší a já nemám teploty, protože kdykoliv jsem chtěla kojit, tak jsem vždycky chytla zápal a bylo mi zle. ale jinak kromě toho krmení je to skvělý. zápřah, ale skvělý. právě ani nestíhám to tady moc číst a sledovat. a jsem moc ráda, že mi tady vždycky pěkně poradíte, páč někdy úplně propadám panice :slight_smile:
18. črc 2011 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@leia1 no oni ti uvolní ten vak nebo co to je a rozrodit by se po tom měla ženská sama,píchání vody je něco jinýho. A asi záleží spíš na dr,protože většinou to tak moc nebolí,podle toho,co jsem četla...Ale asi je to dosti nepříjemné... Ikdyž mě teď už bolí i normální vyšetření.
18. črc 2011 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 o oblečení už vůbec nepřemýšlím, myslím, že půlku neoblíkneme :grinning:
@leia1 taky si říkám, že to zní hrozně, třeba to tak hrozný není, já nevím :grinning: oni to dělají asi až když člověk přenáší a asi jak kdo, musíš být trochu otevřená, aspoň na ten prst, aby se tam nacpal, to nerupnou plodovku, jen nějakej ten vak a pak by měli přijít kontrakce, myslím že Marťa tu psala, že ji ho dělali. No my máme ještě jeden termín v sobotu, doktor furt néé, toho se nedočkáte :grinning: haha... je to tu, tak jsem zvědavá jak dlouho nás nechá, malý se tam asi daří dobře, takže já počítám že minimálně do příští středy se mnou nic dělat nebudou. Věřím, že to je náročný člověk to dlouho nevydží, když vidíš že to nejde, radši lahvičku a být v pohodě, než se stresovat kvůli tomu, že máš mlíčka málo. Jo až já tu budu psát zoufalý zprávy, tak vy už budete všechny zajetý maminy :slight_smile: snad mi nebudou moc šílet hormony po porodu :grinning:
18. črc 2011 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 já ti povím, že jsem od patnácti chodila k doktorce a nikdy mě vyšetření nebolelo, nikdy mi to nevadilo a u tohodle doktora?... když do mě narve vždycky to zrcadlo, tak si říkám, že snad ani nemůžu rodit, když mě bolí i vyšetření.
18. črc 2011 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka já myslím,že jí ho dělali dokonce dvakrát a pokaždé nikdo jiný,protože psala,že až ten druhý cítila a že to asi dr udělala pořádně no a pak porodila.

Dovařím rýži,trošku zkilturním kuchyň a asi se půjdu naložit do vany,je mi nějak divně,tak si odpočinu. Manžel má hroznej bordel v ložnici,dělá si elektriku u počítača,tak tamje jak po boji,to si dneska dodělá a uklidí a zbytek bytu jsem udělala včera,tak je takovej klidnější den...
18. črc 2011 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 asi máš pravdu. No my si jdeme na chvilku lehnout, vařit budu až odpoledne, dneska žádný plány, tak poklidím, nechce se mi moc prát, bude určitě pršet, ale zas to tu nechci nechávat, kdyby náhodou ... :slight_smile:
18. črc 2011 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa Ahoj, nám to ze začátku taky pořád hlásilo. přítel to nějak vypnul, ale jak...? jinak 2x už to spustilo planý poplach-monitor dechu. ale koukla jsem na malého, ten v klídku spal, tak jsme to moc neřešili. když jsem toříkala naší mudr. tak říkala, že je to běžné a že to chce selský rozum. jsme dobří, že jsme neletěli na pohotovost, jako hodně rodičů.

Dnes v noci jsem naspala asi 2 hodiny. Prdy se nevzdávají a začínají mít převahu :rolling_eyes:
18. črc 2011 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy díky :wink:
@dpetulinka to je jasný ... ty naše děti jsou všechny nejkrásnější :sweat_smile:

Tak KO u DD dopadla dobře máme 3,75 kg takže pěkně nabíráme. Dostaly jsme kapičky s vitamínky .... :wink:
18. črc 2011 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hradilenka a s kolika kilčama vás propouštěli z porodky??
18. črc 2011 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 Porodní byla 3,85 a pak byl úbytek z porodky náš propouštěli s 3,55. Takže za 6 dnů doma 20dg nahoře :wink:
18. črc 2011 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 Ta martina furt nic že? No jestli jí prcek nenabírá, tak jí nepustí až bude mít dk nahoře :slight_smile:
18. črc 2011 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka no zatím nic. Třeba musela na císaře,to pouští ještě dýl. Uvidíme,až bude mít čas se ozvat...
18. črc 2011 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky těhulky a maminy
tak Honzík už je dnes konečně bez horečky. Byli na kontrole u dr tak už je dobrý a ATB musí dobrát. Michalka váží 3810g je z ní malý otesánek. :slight_smile: Byli jsem ve městě už 3 den lítám po sociálce kvůli rodičáku a přídavkům. Ještě jsem stihla zajít kvůli občance abych si tam nechala Míšu napsat. Takže ještě se musím vyfotit a nová občanka se bude dělat. To papírování mě začíná docela štvát. :angry:
18. črc 2011 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jsem zpět - skoro jednooká. Doktorka mi v oku našla nějakou sraženinu, tak mi to vyškrábla, mám škráblou rohovku, bolí to jako čert. Dostala jsem mastičku a kapky Floxal, na 3 týdny mám utrum s čočkama - to se zblázním, protože na brýle nejsem zase moc zvyklá. Prý by se to během 3dnů mělo mírně zlepšit, no to doufám, když mám za 3 dny termín....... Z oka mi teče, tak koukám spíš jedním okem. Doufám, že dneska to nepřijde, protože bych na prďolu ani neviděla..... :unamused:
@leia1 - myslím, že to můžete v pohodě absolvovat. My jeli s Matýskem domu do Prahy, když mu bylo asi 10dní. Poprvé jel ve vajíčku, zastavovali jsme tak po hodce, abych ho vždycky vyndala z vajíčka, aby se mu zádíčka protáhly - přece jenom je to dálka. Jinak jsme ho vozili v hluboké korbě - přikšírovaný k pásům a on byl v ní taky připoutaný. Je to lepší na zádíčka, ale záleží co máš za kočárek, jestli jde takhle připoutat. Celou cestu nám vždycky prospal a to jsme jezdili hodně. Takže já bych se toho nebála.
18. črc 2011 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek