• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Ahoj holky, tak jsem zpět z porodnice. Dnes mi natočili jen monitor, srdíčko v pořádku :slight_smile: no a stahy dělohy žádné, normálně teď byla děloha nejklidnější ze všech monitorů :sunglasses: , tak ono néé, aby se to chystalo, ono se to snad brzdí. Další KO ve čtvrtek a když nic, tak desátý den po termínu vyvolávačka, což by bylo v teď v neděli 24.7. Óóó, jak bych si přála, aby se malá umoudřila a vykoukla přirozeně!

@msevy Supééér, díky za zprávu od lukavy a gratulujeme k Honzíkovi. Jak já závidím :slight_smile: , samozřejmě v dobrém. S tím okem, to ti teda ještě chybělo - doufám, že to bude brzy dobré, hlavně, aby tě to nebolelo a brzy se to vyléčilo!!
@dpetulinka Taky se cítím divně, že mě pořád nic moc nebolí, pohodička, to jsme na tom teda úplně stejně. Tak kdy my dvě porodíme? Ty už sis nějak domlouvala vyvolávání?
18. črc 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem mluvila s doktorem, měl nějaký hoňky, takže jsme se domluvili akorát na kontrolu ve čtvrtek, na ten stop stav v Podolí jsem se zapomněla zeptat. Ale když tam Lukava rodila, tak to asi s tím nebude tak horký :slight_smile: Holky, já už jsem s tím jménem úplně zničená a zblblá. Dneska jsem mluvila s tetama v jesličkách o jménech, tak Vojtíšků je teď nejvíc, ale když mi řekly, jaký děti jim tam budou od září chodit - dvojčata Hugo a Max, holčička Luna - no myslím, že je úplně jedno, jaký jméno dáme :grinning: Pořád mám pocit, že ten Michal není zrovna nej - když pak na něj zavolám Míšo, tak se otočí i půlka holek. Vidím to na výběr po porodu :grinning:
18. črc 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Jo, se jménama, to je kumšt. Přesně vím, o čem mluvíš :wink: Mě se třeba Michal líbí, ale je fakt, že zase Míša může být kluk i holčička. Vojtěch se mi líbí moc, toho bych dala :wink: . Holčička Luna? Ty lidi se těm dětem snad mstí, nebo já nevím, mě to prostě přijde trošku ujeté. Zvláš´t, když se takové jméno dá k typicky českému příjmení, to zní potom hrozně.
18. črc 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy tak to je mi líto, s tím okem...sraženina, a z čeho se to stalo: bouchla ses do něj? nebo ses škrábla? nebo ja kto vzniklo proboha? ty oči vid? já vlastně kvuli nim jdu na císaře, zvykat si na brýle to ti moc nezávidím, ale zase 3 TÝDNY, to uteče jak voda =) tak se drž :wink: :slight_smile: a s tím jménem? ty men bavíš kočko fakt jo :wink: se tu tlemím, ale jak říkáš, stačí si to rozmyslet po porodu :slight_smile: se tu tlemím u nás by teda max fakt nešel - Max Štich :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy a jestli je hodně Vojtíšků? to neřeš, tady kolem je zas hodně adámku a taky to neřešíme :wink: :wink: vojtíšek vojta je fakt hezký
18. črc 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy p.s. dokonce ten debil pes pod námi je Alan a dítě bude Adam..řvou na psa alánku a my budem křičet adámku :wink: :grinning: :grinning: ale vím že tu důlouho bydlet nebudem, tak to neřešíme :wink:
18. črc 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa Tak to máš jak já, já mám každej monitor dělohu klidnější a klidnější :grinning: říkal teda že se tam něco děje, ale nic moc významnýho. Na kontrolu jdu až ve středu, tak uvidíme co mi řeknou, ale dřív jak příští středu se podle mě vyvolávat nebude, možná i dýl.
@msevy já jsem pro Vojtu, hrozně se mi to líbí a je mi úplně jedno jesti se to dává nebo ne :slight_smile:
18. črc 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik Alánku - Adámku, to mě fakt pobavilo, úpřimně jsem se zasmála :grinning: :grinning:
18. črc 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Ach to čekání :frowning2: !!!
18. črc 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik - doktorka říkala, že tam bylo něco jako gel nebo něco takovýho. Netuším teda gel z čeho, spíš to bylo asi něco z čočky. Dneska to bolí jako čert, snad to bude v noci dobrý. No s tím Vojtíškem - nelíbí se mi Vojtěch, ale už jsem včera řekla Matějovi, ať si vybere jméno jaký chce, já vybrala pro holčičku, tak se smířím se vším co vybere. Ale výběr má jenom z Vojty nebo Michala. Jak ho znám, dal by Václav po bráchovi a tchánovi a bylo by. Takže volnost ve výběru, ale odsaď podsaď :grinning: :grinning:
@danissa - no ani jsem se radši neptala, jaký má tak holčička příjmení :slight_smile: S Matýskem už chodila do třídy holčička Frída Janečková, to jsem si taky říkala, jak tohle mohli dát, ale pak už si na to jméno zvyknete a nepřijde vám to, když ho slyšíte často. Ale u holčiček je téměř jistota, že to příjmení prostě jednou změní, ale u kluka je to na celý život......
18. črc 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa :grinning: :grinning: to jsem ráda, že jsem někoho pobavila, nám tady z toho čokla už hrabe :grinning:
18. črc 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa to čekání je fakt děs a od rána mám takové řezavé bolesti v podbřišku, i když myji nádobí, skoro nemohu chodit, ach jo :wink: závidím, že nemáte bolesti :slight_smile:
18. črc 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Frída Janečková??? Já se picnu, to bych fakt chtěla poznat ty rodiče :grinning: :grinning: No jasnačka, je to o zvyku, ale někdy skutečně človek kroutí hlavou, kam na to ty lidí chodí.... Já jsem se jednou setkala se jménem, a to fakt nekecám - Kráska Nováková :grinning: :grinning: Byla to teda už stará paní.... zvláštní, že dřív vůbec takové jméno matrika povolila, kdoví, jak to s tím křestním jménem měla...
@kristynkamazlik Čéče, aby tys do té porodky nefrčela nejdřív z nás :wink:
18. črc 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy hlavně ne Václava, to se mi tak nelíbí :unamused: to už je lepší josef - pepíno =) tak jsem zvědavá a opravdu moc, co vyberete :grinning: mne se zase holčičí strasně moc začíná líbit jasmínka...no to doma neprojde, to vím, ale tak se mi líbí to jméno...a jak jsem už psala, nejhezší jméno pro holku je anabel, jenže to vubec neprošlo, akorát anetka prošla...no popravdě, jak víme, že to bude kluk, tak jsme zašli na matriku, tam jsme nadiktovali adámka a když se paní zeptala jaké holčičí? hned jsem řekla anetku, jaromír zalapal po dechu, a viubec to nešekal, a jen jsem řekla, ty dáváš dítěti příjmení, já jméno, a nebo snad anabel? tak se smál, že jsem tu anabel nenahlásila :wink:
18. črc 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa no taky se toho bojím, že pofrčíme :grinning: partner tu nam ne kouká divně, říká nepojedem? já klídek, to jsou poslíčci, to holky tady na konékovi maji už několik dní..ho chudáka uklidnuju, lžu mu :grinning: musíme vydržet do 27.7. teda byl oby to fajn :grinning:
18. črc 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik Ono i to datum 27.7. je krásný, tak se nedivím, že by jsi to chtěla vydržet. Ale když si malej usmyslí jít ven už teď, co naděláte :wink:? Má nejlepší kamarádka má holčičku narozenou 27.7.2007, hezký, že?
18. črc 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa - znám holčičku co se jmenuje Albertina. Tatínek mi říkal, že to měl být kluk Albert - tak se jmenují všichni chlapi v rodině a když se narodila holka, tak jí to jméno nechali........ No masakr.

Tak jsem se mrkla na net a asi to změníme na toho Vojtíška. Teda já to nezměním - změní to Matěj, ale já to napíšu do papírů, on to podepíše :grinning: :grinning: :grinning: Našla jsem diskusi, kde maminka psala, že mají staršího Vojtu a ten mladší bude Matěj - my to máme naopak a už je mi jedno, jestli jich je hodně. Samy tety v jesličkách potvrdily, že to je vždycky nějaká vlna, teď je hodně Vojtíšků, Emiček i Vítků, za 2 roky to bude zase jinak.
18. črc 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa - hezký datum, ale hodně sedmiček prý není dobrý. Moc na to nevěřím, ale už mi to řeklo víc lidí. Tak snad bude mít malá štěstí:slight_smile:
@kristynkamazlik - že by? :grinning: :grinning: Nakonec tu zůstanu ještě poslední........ Dneska je mi fajn, až na to oko, ale bolesti v břiše dneska nejsou. Jak je pod mrakem, tak je mi dobře :slight_smile:
18. črc 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa tak to je krásné datum :grinning: no já mám v rodním čísle tři 7 a tři 1 =) 11.7.77 a melj když vydrží tak bude 27.7.11
18. črc 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Chudák Albertinka, jakpak jí říkaji? Berto?? Myslíš, že budeš poslední? No, abys mě ještě nepředběhla :wink: :sunglasses:
18. črc 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik Tak to byste fakt měli vychytaný :slight_smile:
18. črc 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa - co jsem slyšela, tak normálně Albertinko. Zas tak moc je neznám, ale tohle se nedá zapomenout :slight_smile: A jestli si vezme nějakýho třeba Vošnágla, tak to bude celý život chudák.......
18. črc 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak se hlasim z postele dneska zase lenosim jak jinak ja jsem snad ten nejlinejsi clovek spim pres den ale v noci ne a ne usnout takze to mam prehozeny :slight_smile: vcera tady psala petrunka jak mela hranolky no a prestavte si ja nebyla lina si je jit koupit a udelat ale s tou nejtucnejsi veci mela jsem k tomu cibuli a volsky oka no a na zaver tiramusu jsem prase ale malej asi potreboval nakej tuk pred tou zaverecnou akci :DDDD a co vy ?? jak ste se dneska meli ?
@msevy tak to jsi dneska mela honku co ?? s tim okem ti to nezavidim ale snad se ti to co nejdriv zlepsi :slight_smile: a s tim jmenem moc se mi libi vojtisek taky jsem ho chtela ale pritel mi ho zatrhl a jednoznacne jsme se dohodli na matyskovy ale toho uz mas mam pocit ze misu je vic nez vojtisku tak to bylo a bude ne ??

@danissa jee to cekani to nejhorsi a kdyby to nevyslo tak jdes na vyvolavacku na muj termin :D ale to jsem te asi nepotesila co ? :D neboj ono to prijde jak jsem psala vcera lukave kdyz to nejmin cekas :slight_smile:)
18. črc 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy před chvílí jsme přijeli z tesca a jaromír se ptal, jak si na tom, tak říkám stále 2 v 1 a on se smál a říká, co když porodíme dřív? a viděla jsem ten strach v jeho očích,chudák :grinning: ti chlapi....doufám, že ty bolesti trochu poleví, bolelo mne i to, jak jsme najeli autem třeba na kanál..tak uvidíme :wink:
18. črc 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. črc 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight ach jo, ted jse mti písla zprávičku a nějak mi to tu spadlo :frowning2: psala jsem, že tvé chutě absolutně chápu :grinning: prostě malinkej v bříšku ty hraniolky zrovna potřebuje :grinning: to jsou chutě což? normálak nejím čokoládu a ted jsem do sebe hodila čokošku s náplní třešnovou :wink: :slight_smile: po porodu to shodíme, to vstávání a tak, žádné vyčitky :grinning:
18. črc 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik jee tak to mam radost ze na tom s tim chlapem nejsem sama :D minule kdyz sme sli jenom na prohlidku tak uz se bal tak jsem zvedava jakej bude na sale :slight_smile: ale mas pravdu ty oci ... se uplne bojis ze porodi za tebe ja jsem ted desne hlidana pritel ted hodne pracuje aby byl pak se mnou a malym takze mi vola i 30x denne jestli je vse ok mame nastesti volani zadarmo no a jakmile mu to nezvednu protoze povetsinou spim tak mam i 3 neprijaty hovory takze mam doma plasana a pak se uklidni k porodu kdyz te takhle plasej :slight_smile:)
18. črc 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik jj to se mi taky deje pisu fakt dlouhou zpravu piplam se s tim premejslim kde neudelat chyby a spadne mi to to te takkkkk nastve :D no ale kdybys to videla jsem jenom pro ty hranolky v jednom obchode je nemeli a ja uz premyslela ze jestli je v tom druhym mit nebudou tak to je konec se zblaznim pitomy hranolky ti to uplne zatemni mozek k normalnimu mysleni no to jsem rict nechtela takze jsem sla jenom pro hranolky a k tomu jsem MUSELA mit i bramburky neuveritelny jsem zvedava jaky by to bylo kdybych to nekoupila :slight_smile:
18. črc 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight - snad se to do porodu aspoň trochu zlepší, doufám, že kapky zaberou. Matěj mi taky volá přes den jak jsme na tom - už se nemůže dočkat :grinning: :grinning: teď jsem mluvila se segrou, ta je zase 100% pro Michala, no tak je to půl na půl. Uvidíme, jak se rozhodne Matěj - asi to fakt nechám na něm.

@kristynkamazlik - to víš, neví co ho tam na sále čeká a jaký to pak všechno bude:slight_smile:) Matěj byl taky tenkrát vyjukanej, ale byl naprosto zlatej. Strašně pomáhal, nejhorší prý pro něj bylo, když viděl, že mám bolesti a věděl, že mi nemůže nijak pomoct .To prý pro něj bylo strašně frustrující. Pak taky přijel domu, padnul do postele a jenom koukal do stropu. Dostal potom prý strašnou třesavku, jak mu to všechno najednou došlo :grinning: :grinning: Nebyl schopnej s našima to ani oslavit, museli to nechat na další den, jak byl vyfluslej :grinning: :grinning:
18. črc 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight - takhle mě navnadila tenkrát tasmaila s jahodama - tak dlouho tady psala, jak si je dává s cukrem, až jsem přijela k našim, šla na zahradu, orvala všechny jahody a udělala si obrmísu s cukrem :grinning: :grinning:
18. črc 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek