• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@pepsilight Ty máš teda chutě, to je mazec :grinning: Já, kdybych toto všechno pojedla, tak by mě bylo asi hodně blbě :grinning: Ale což, když si tělo a mimčo si žádá své, tak to tak prostě musí být :grinning: . Jinak teď , když už vidím před sebou nějaké jasné datum, tak už jsem trochu klidnější a vím, že prostě buď anebo :sunglasses:
18. črc 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jee ted se tady rechtam jak jen muzu jsi me pobavila jo jahody taky bych si dala dneska jsem koukala na meloun ale nechtelo se mi ho tahat tak ho pujdu koupit zitra :slight_smile:) s tvym manzelem to vidim podobne s mym pritelem taky si myslim ze to tak bude on se tesi snad vic nez ja a to me tak stve :angry: :slight_smile:
18. črc 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight - tak hlavně aby mu to vydrželo - koupání, přebalování, procházky s kočárkem - ať si můžeš odpočinout. Matěj takhle tenkrát vyrazil na hriště s kočárkem a vrátil se s nosem nahoru, jak na něj mamči obdivně koukaly :grinning: :grinning: :grinning: To mi ani nemusel říkat, potkat samotnýho chlapa s kočárkem - to je docela sexy :grinning: Takže si to užíval
18. črc 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danissa ja sem se branila jeden den a ono to nejde preste nejde vydrzet :D ja jsem cely tehu nemela chute jen sem tam neco jinak nic treba moje maminka jedla se mnou sadru me tam mohla zazdit :D ale mam pevny kosti aspon :D jediny co musim mit je led jsem na nej uplne vysazena musim chroupat a jakmile ho nemam je to des ted nedavno jsem rozbyla lednici jak jinak jsem do ni stourala az jsem ji propichla tak jsme tejden nemeli lednici a jsem z toho vyla hotova ne ze nemame jidlo ale ze neni led tak mi ho musel pritel vozit z prace :D uplne jsem se vecer trasla ne na pritele ale na ten led :D ted uz mame lednici tak neotravuju ale meli byste bejt u toho jak rvu a prosim do telefonu at mi priveze led :D
18. črc 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. črc 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jee netras at se nemusim bat :D jo trese se na kocarek kdyz jsme pro nej jeli tak byl stestim bez sebe museli sme ho smontovat a hned jezdil po pokoji ale ja jsem rekla ze ho musime odvizt k nasim jsem poverciva tak je ted u nasich a kdyz sme tam tak jde jezdit a zjistila jsem ze nejezdi jenom pritel ale taky mama a tata takze jsem se pobavila jak jezdi s prazdnym kocarkem po pokoji :D
18. črc 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight s chutěma tě uplně chápu, dneska jsme jeli pro melouna a oni ho neměli!!! málem jsem plakala zoufalstvím :grinning: ale opravdu :slight_smile: v mrazáku mám neustálou zasobu mražených jahod s cukrem a z lidla nanuky vodový citron a pomeranč, jenže ted na mne leze angina :frowning2: pořád do sebe hustím zmrzku, a před měsícem to byly hranolky a měsíc před tím tlašenka s cibulí :grinning: a stěma telefonatama, přesně, dneska jsem si vlezla do vany kolem druhé odpo a zrovna volal, jéje to bylo, že se nedovolal :grinning: ti naši chlapi jsou z toho vyplesklý víc než my :grinning: je to sranda, směji se mu a on pak tak chudák kouká :grinning:
18. črc 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik - no ty tvoje chutě byly taky dobrý :grinning: Já u Matýska ujížděla na podmáslí a teď na zahuštěným sladkým mlíku. Ale v posledních dnech nemůžu být bez mrože a nektarinky. :slight_smile:
18. črc 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik jj mluvis mi z duse :D ja na to nemam co napsat souhlasim :slight_smile:)))
18. črc 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy chudák malej, takhle byl z toho vyplesklej, JE MI HO LÍTO :grinning: to zas jaromír se na porod strašně těšil, vše studoval, nacvičovali jsme ruzné polohy pči porodu, tak jak jsme se to učili na kurzu a bum ho, jdem na císaře, je zklamanej, ale zase kvuli mne je rád, že prý nebudu trpět :wink: ale počká na chodbě a až malého vyndaji. zavolůaji si ho a on u mělého bude jako první a bude fotit a plakat a taaaak :grinning: tak a ted k tomu jmenu a co zklusit uplně jiné, když se nemuzete rozhodnout? :wink:
18. črc 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight ti chlapi se těší víc než my, vid? taky to tak máš doma? já se tu směji, jak to ti chlapi prořívaj, ten muj se strašně těší a mám pocit, že on je těhotnej, ne já :grinning: prožívá to neskutečně, všechno nastudoval, dokonce měl i ten syndrom, někde mám napsáno jak se ten syndrom jmenuje, nevzpomenu si, dokonce měl ze začátku těhu i žaludeční problémy, pak ho pálila žáha, pak ho bolely zuby a já nic :grinning: tláskám o 106 a ty jak píše msevy jahody s cukrem? no labuuuužo :grinning: :grinning:
18. črc 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik - neeeeee, už žádný další jméno!!!! Ať si tatínek rozhodne sám. Už je mi to jedno!!!!
@msevy díky leni za zkušenost. já se stejně budu bát, jak to zvládnem. i ta samotná návštěva bude náročná, tak jsem zvědavá, jak na to pepíček zareaguje. doufám, že mu to nerozhodí rytmus.
a jak to vypadá s tebou? jak se cítíš? už je to asi na prd, vid. pořád sleduju, jak to máte s tím jménem. jsem zvědavá, co u vás nakonec zvítězí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@pepsilight :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: led? chapu, já si dělala i vodu se stavou, bylo to tak silné!!!!!!!
18. črc 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 - no už si s tím jménem připadám jak blázen a je mi to vůči malýmu i nepříjemný, že se pořád nijak nejmenuje. Neboj, cestu zvládnete skvěle, když tak budete zastavovat na krmení, to ale není takovej problém, Děti tu cestu většinou prospí. A na jak dlouho tam jedete? Asi bych tam nejela jenom na víkend, ale na více dní, ať si malej trochu zvykne i na jiný prostředí. A pak až tam bude jezdit na prázdniny, tak to tam bude aspoň pořádně znát - jako Máťa, ani se mnou nechce mluvit po telefonu, jak má pořád hodně práce :grinning: Jinak už je to občas náročný, ale když nejsou vedra, tak to jde. No jo, už se to blíží:slight_smile:
18. črc 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no vidíš, jak je malinkej zaměstnanej u babi s dědou. to je super :grinning: uřívá si to milášek.. nakonec si to matýsek užívá o106 a co ty, mamino, doufám, že jsi v poho a neteskníš :wink: :slight_smile: :slight_smile:
18. črc 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik jo naprosto ten syndrom to ma to je jasny kdyz jsem zjistila ze jsem tehotna mel sok asi 3 hodinovej pak mu doslo ze bude tatou a od ty doby neprosvyhl jedinou prohlidku snad jen tri ale vdycky si to v praci prohodil aby mohl jit se mnou u myho gyndy neslo aby sel dovntir je mu stacilo ze sedi v cekarne :D ted v podoli to taky nejde ale je mu staci ze je se mnou je to tak hezky.... a to nemluvim a vecernim papani jime spolu vsechno jakmile si neda jeden tak ten druhej si neda taky dokonce jsme pribrali stejne :D mam nahore 20 jeee to posloucham to jsem ale tlustej a ja na to jsi nejkrasnejsi takze mi to mame obraceny strasne vsechno proziva jsme ted moc citlivi tak se bojim aby to u porodu zvladl :slight_smile:
18. črc 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Nééé, to zahuštěný sladký mlíko jsi mě neměla připomínat...teď mám na něj nehoráznou chuť :angry: :angry: :grinning: Zítra ho musím mít!!!!! Jojo, chlapi jsou rozromilí, jak to prožívají!
18. črc 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik -první tejden byl strašnej - to jsem večer i pobrekávala, jak se mi stejskalo. Teď už je to v pohodě:slight_smile: Hlavně, když slyším jak to naše strašně nabilo, strašně s ním omládli - užívají si to.A ty jeho hlášky - včera jsem učurávala smíchy, když mi mamka vyprávěla co zase prohlásil:slight_smile:): Ráno přišel, že si dá holík (rohlík), tak mamka měla tendenci ho trochu něco naučit, tak mu říká:" Matýsku, řekni pěkně rrrrrrr, jako rrrrohlík." A Máťa zase - chtel bych holík. Tak to mamka zkusila znova a Máťa na to: víš co, dám si ladsi chlebik :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight :grinning: :grinning: :grinning: se tu tlemím, fakt máme uplně stejný chlapi :grinning: taky přibral, taky řeší špíčky a já ho uklidnuju, jak je nejkrásnější a nej nej tatka :grinning: a na gyndu jezdí se mnou pravidelně, a když slyší srdíško, tak má i vlhké oči a já niiiic :grinning: a ten syndrom ještě pokračuje, po porodu tito muži na týden onemocní, prožívaji bolesti a trpí =) píšu pro přátele deníček, tak až to vyštrachám, pošlu ti odkaz na ten syndrom, někde to mám uložené, a fakt jaromír prožíval a prořívá to samé :grinning: dneska ho pro jistotu bolí záda v kříži!!
18. črc 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu koukat na mého oblíbeného dr. ludskeho, mrknu sem o reklamách :wink:
holky asi bysme si meli prestat delat chute :D omlouvam se ze jsem to nacala :D jinak vykoupime kramy
@msevy :grinning: :grinning: :grinning: Matýsek je kluk chytrej!!!
18. črc 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy to je mazák :grinning: ted to tady čtu jaromirovi a tlemime se, až nám tešou slzy,matýsek je prostě hlásič :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik :D :D nekecej ze i po porodu :D jo tak ja se bavim :D
@msevy je tó sladky jak malinky umej hned vymyslet neco jinyho ze jim to tam pali ... :D
18. črc 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa joooo období sladkého mléka už mám za sebou, hmmmm salko mnamky mnam, uplně vás holky chápu :grinning:
18. črc 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik - až mě mrzí, že u toho nejsem, aspoň si to zapisuju:slight_smile: V sobotu jela segra s manželem Vltavu, tak ho pod Vyšákem naložili a že ho svezou do Rožmberka, kde na ně naši počkají. Máťa seděl veprostřed, ale protože tam na peřejích cákalo a Máťa je na tohle cimprlich, tak se hrnul dopředu, nakonec vystrnadil segru z háčka, ta si musela sednout doprostřed a Máta byl ve předu a naprosto spokojenej :grinning: To jsou věci, který mě mrzí, že u nich nejsem, ale aspoň mi posílají skoro každej den naši fotky :slight_smile:
18. črc 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight
@kristynkamazlik
@danissa - holky, tenhle věk je naprosto úžasnej. Někdy vás i přejde vztek, když něco takovýho zahlásí, tak se musíte smát. Moc výchovný to není, ale někdy se to nedá udržet :grinning: :grinning: Už se na něj strašně těším, hříbečka mýho milovanýho.
18. črc 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight tak d o ted jsem hledala v mém deníčku co jsem psala v zimě m\slím v unoru o tom snydromu, tak to kopiruju:
ˇˇDnes jsem našla úžasný článek, nedávno jsem psala, jak mi doktor řekl, že můj muž trpí syndromem afrického kmene, neboť je hodně citlivý a prožívá těhotenství víc než já =). Tak prý tohle prožívá každý pátý muž!! Říká se tomu ´´couvade syndrom ´´=) Jako couvade syndrom se označují obtíže, kterými podle literatury trpí až 20 % partnerů těhotných žen a které imitují těhotenské příznaky: ranní zvracení, podivné chutě, pálení žáhy, bolesti zubů a další. Odtrženy od prapůvodního magického rituálu, jaký je možné pozorovat u „primitivních národů“, vystupují zdánlivě samostatně jako onemocnění, pro které se nenajde přiměřené patologicko-anatomické vysvětlení. Jaromíra začala pálit žáha cca před měsícem, no a zuby ho chytly už po vánocích, proto navštívil Mengela s plastovým ochranným štítem přes celý obličej =). Dalším příznakem podivné chutě, též trpí, neb nedopne kalhoty =) prostě má takové chutě, že sní na co přijde =) takže nám zbývá už jen ranní zvracení, ale vzhledem k tomu, že deníček prochází recenzí – miláčkem, záhy určitě začne i blejt, to budou rána raníčka =) Výraz couvade pochází z francouzsko-baskického slova couver, což značí vyklubávat se, líhnout se, sedět na vejcích. Již 60 let př. Kr. Diodorus Siculus zaznamenává: Pakliže žena porodí dítě na ostrově Korsika, manžel onemocní a po určitý počet dní leží na lůžku. Podobných pozorování je více. Frazer ve Zlaté ratolesti píše, že byla upálena nejedna čarodějnice proto, že přenesla porodní bolesti z rodičky na jejího manžela. Takže po porodu mne čeká nejen péče o dítě, ale i o ležícího chorého skomírajícího skoro kojícího Jaromíra =) Miluji svého muže =) Ve středu jsem zašla na poslech srdce k panu doktorovi, a hned jsem mu řekla, j ak se ten syndrom jmenuje, musela jsem mu to napsat na papírek, ccc ješita, určitě to šel studovat =) ˇˇ
18. črc 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy tohle je krasny ja se nemuzu dockat asi to nebudu jednoduchy ale snad se to zvladnout da :D mam strach jestli to zvladnu ale snad jo
18. črc 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek