• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@msevy nedivím se, že se na něj namužeš ani zlobit., je opravdu sladkej matýsek :grinning: jak maj tem mozečekuž vychytralej, neskutečný :grinning:
18. črc 2011 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristynkamazlik jo tak to je presne ono jee mam doma tehotnou zenskou boze :D jsem zvedava jaky to budem mit po porodu .... :D
18. črc 2011 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepsilight - jestli jsme to zvládly, to poznáme až budou v pubertě :wink:
18. črc 2011 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepsilight po porodu určitě dám vědět, jestli jaromír ulehnul a marodil :grinning:
18. črc 2011 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, jdu si lehnout, snad bude klidná noc a zítra se tu zase sejdeme :grinning: mějte se zatím, pááá
18. črc 2011 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy brou brou a zítra pa :wink: :slight_smile:
18. črc 2011 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko :slight_smile: tak jak jste na tom? Zbyl tu ještě někdo? :slight_smile: já se parádně vyspala, sice by se podle toho mýho buzení mohl nastavovat čas, ale hned jsem zase zabrala. Kdo ví jestli se ta naše beruška nebude budit o půlnoci, ve dvě a v pět, to by docela šlo :grinning: mamka už to má natrénovaný. Hodila jsem prádlo do pračky, na chvilku se ještě natáhnu a půjdu navštívit kamarádku do práce.
19. črc 2011 v 06:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,já běžím za chvilku na kontrolu,snad už poslední a domluvíme se co a jak a kdy :slight_smile:
U nás nebe bez mráčku,tak asi nebude ten slibovanej chládek,no uvidíme. Jdu dát sprchu a povalím,ať tam jsem brzy a vezme mě na čas,ať tam zase nemusím dobu vysedávat.
Koukám že jste toho dost nakecaly,tak jestli budu mít čas,tak vás potom dočtu. Zatím tady nezlobte... :grinning:
19. črc 2011 v 07:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko, zatím jsem tu taky 2v1, břicho pěkně kleslo dolu - že by se to už začalo chystat? Na kontrolu jdu ve čtvrtek dopoll. tak jsem zvědavá jestli do té doby vydržíme:slight_smile:

@dpetulinka - ty pořád Kindervajco? :grinning: :grinning: Už máš dávno mít malou z sebe :slight_smile:
19. črc 2011 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 - ať KO dopadne dobře, pak dej vědět, pa
19. črc 2011 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 dej vědět, vy se určitě už domluvíte, sakryš :grinning:
@msevy kleslo ti bříško? to já mám pod prsama pořád mičudu. No já jsme zvědavá co nám řekne, my jdeme zítra, no jo potvůrka podivná :grinning: drží se zuby nehty.

Joo u nás dnes bude asi pařák :angry: uvidíme co budeme dělat, mažu pryč, tak papa
19. črc 2011 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka - tak to bude velká krasavice, když se tak dlouho chystá :slight_smile: Hezký den, papa
19. črc 2011 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy no velká bude určitě :grinning: což mě až tak netěší. I vám hezký den :slight_smile:
19. črc 2011 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
krásné ránko všem, hlásím, stáůle jsme 2 v 1 :grinning: :grinning:
19. črc 2011 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristynkamazlik - krásné ránko:slight_smile:
19. črc 2011 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezké ráno, taky jsem se zcela "nečekaně" probudila do dnešního rána 2v1 :sunglasses: . Spala jsem docela dobře, jen to vstávání na záchod, ale to už je klasika.
@msevy Tak to jdeme na konrolu společně, tak jsem zvědavá. No jestli Ti kleslo bříško, tak to je dobré znamení, že se to chystá. Však já říkám, že mě snad všechny předběhnete ještě před mým vyvoláváním :slight_smile: .
@dpetulinka Ty naše holky se snad domluvily, že nás budou takto napínat :grinning:
@misi.21 Ať kontrola dobře dopadne a potom dej vědět, co a jak :wink:
@kristynkamazlik No já už myslela, že se tady neukážeš, po těch tvých včerejších bolestech a jen nám dáš vědět, že už to máš za sebou :wink: Ale vypadá to, že do toho 27.7. chceš počkat :wink:
19. črc 2011 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdu převlíct postele a to by bylo, aby to nebylo :grinning:
19. črc 2011 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@danissa ahojky jojo ono se to nějak zastavilo, jak píšete, jen v noci na záchod, a řezavá bolest v podbřišku ustala, asi se ty vazy či svaly se už dořezaly :grinning: :grinning: takže krásná noc :grinning: holky jsem hotová, od rána volá jaromír, má v kanclu debila kolegu, co je nad ním, oba kreslí projekty, a on ho denně buzeruje, jako že neví, kdy se to narodí, prostě potřebuje vědět ten debil přesný datum porodu, aby mohl rozvrhnout plán výroby a a na jaromíra hodil všechny projekty, hajzl jeden sám po práci doma nemaká, protože dělá na baráku, má 2 malé děti a toho mýho terorizuje at mu dá přesnej datum porodu..se obávám, že jaromir dnes dá výpověd!!! on je ten jeho kolega fakt kretím, neni to jen z mé hlavy a já nevím, co říct, jak mu pomoci, protože jejich šéf stojí za tím debilem, protože ho asi píchá či co..prominte, že to tu píšu, ale strašně mi pomohlo se z toho vykecat!!!nejhorší je, že toho kolegu znám a fakt je to idiot, kterej všem všechno závidí, a je náladovej na pěst, takovej ten starej mladej, jestli víte a závidí vám i nos mezi očima, ach jo.....
19. črc 2011 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristynkamazlik Já jsem tady ty šílený řezavý bolesti měla asi před týdnem, pak taky ustaly a od té doby nic. Myslím, že to je tím, jak klesá bříško. Je fakt, že teď mám ztvrdlé břicho a zase začínám tady ty bolesti cítit. Ale beztak to zase přejde a nic z toho :frowning2: .
Teda chápu, jak musíš být z toho přítelovýho kolegy nevrlá :angry: !! Je to pěknej blbec, když ho tak takhle buzeruje kvůli datumu porodu, má dvě malý děti, tak snad ví, že to se přece nedá s přesností naplánovat!! Je to fakt hňup, blbý je, že šéf stojí za ním. Chudák Jaromír, snad to přebouří a bude dobře! Pokud je ta práce dobrá a baví ho, tak je zase škoda, aby dával výpověď. To tam takhle má pořád, nebo spíše je to střídavě oblačno?
19. črc 2011 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
děkuji =) je to střídavě oblačno a tak...kolega je na pěst vždy v pondělí, jeho manželka s echce rozvádět a tak...takže si to vylejvá v práci blbec...on má totiž strach, že jaromír to na týden zapíchne a on bude muset makat...ach jo....jinak ty bolesti, asi to tak bude, mám bříško uplně dole, že si nevidím na pupík :grinning: je to cca od pátku, kdy mi bříško kleslo, dřív jsem si mohla polořit sklenivi na bčíško, jak bylo vysoko a tem mám pod prsama šikminu a bříško aaaaž dole...takže ty už máš bolesti za sebou, bčíško dole a nic? :slight_smile: to je teda sajgon, a co přijde ted, když ne porod? :grinning: a kdy že máš ty termín?
19. črc 2011 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak koukám,že bříško kleslo pomalu už všem - takže která odjede dřív :grinning: Holky, tady jsem si stáhla numerologii jmen (hlasování na FB se zatím nikam pořádně nevychýlilo......viď Vladěnko:slight_smile:)), tak mi to zase vychází tak půl na půl:slight_smile:)) VLožím to sem,mrkněte se. Na mě to teda sedí pěkně, na oba Matěje taky. :slight_smile:
19. črc 2011 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí

Michal Ševčík
Vaše Činné číslo
- je podstatou dané bytosti - jaký je člověk uvnitř, dostaneme ho součtem čísel jména
1 - vynalézavost, nervové napětí

Vaše Dědičné číslo
- ukazuje přínosy našich předků pro naší fyzickou, duševní i duchovní stránku, dostaneme ho součtem čísel příjmení
6 - něha, soulad, rovnováha

Vaše Vibrační číslo
- informuje o osobnosti jedince, tj. jak se jeví ostatním, dostaneme ho sečtením činného a dědičného čísla
7 - Sedmička je číslo neustálého intelektuálního a filozofického hledání. Řídí ji planeta Uran. Je to myslitel a originální a nezávislý intelektuál. Má velký pozorovací talent, je schopna přemýšlet a rozjímat, proto dává přednost samostatné práci. V tichu a osamění dosahuje ostatně těch nejlepších výsledků. Zajímá ji vše, co je zvláštní a nezvyklé : má intelektuální intuici a tvůrčí schopnosti. Bohužel je to pesimista trpící úzkostí, který se často uzavírá do sebe a bloudí v kruhu. Touha po nezávislosti ovlivňuje i citový život, jen těžko vstoupí do nějakého svazku, jedině když potká podobnou bytost se stejnými životními ideály.

Vaše Číslo realizace
- toto číslo ukazuje hodnotu charakteru, je součtem souhlásek jména a přijmení
1 - Uplatnit se, vést, rozhodovat.

VAŠE Číslo duše (Intimní č.)
- informuje o vnitřních nebo skrytých ideálech a touhách dané osoby, dostanete ho součtem samohlásek jména a přijmení
6 - Touha po klidu a souladu. Šestka se vyhýbá napětí a konfliktům; přesto má duši prostředníka. Přijímá odpovědnost a má umělecké sklony. Přisuzuje velký význam životě ve dvou a rodině vůbec. Má ráda umění, touží po vyrovnaném a šťastném citovém životě.

Vojtěch Ševčík
Vaše Činné číslo
- je podstatou dané bytosti - jaký je člověk uvnitř, dostaneme ho součtem čísel jména
11 - síla a napětí

Vaše Dědičné číslo
- ukazuje přínosy našich předků pro naší fyzickou, duševní i duchovní stránku, dostaneme ho součtem čísel příjmení
6 - něha, soulad, rovnováha

Vaše Vibrační číslo
- informuje o osobnosti jedince, tj. jak se jeví ostatním, dostaneme ho sečtením činného a dědičného čísla
8 - Osmička je číslem moci, síly a úspěchu. Odpovídá jí planeta Mars. Je to aktivní a energická bytost, ráda dobývá a miluje výzvy. Svou ctižádost však obrací spíše k hodnotám materiálním než duchovním. Touží získat moc, což se jí daří díky smyslu pro realitu, rozhodnosti a pohotovosti. Má navíc to, čemu se říká čich. Je netrpělivá a nerada ztrácí čas, hodně utrácí a ještě víc pracuje. Ráda žije intenzivně, naplno, někdy je však tvrdá, netolerantní a tvrdohlavá. Po stránce citové je upřímná, přímočará, vášnivá a žárlivá.

Vaše Číslo realizace
- toto číslo ukazuje hodnotu charakteru, je součtem souhlásek jména a přijmení
1 - Uplatnit se, vést, rozhodovat.

VAŠE Číslo duše (Intimní č.)
- informuje o vnitřních nebo skrytých ideálech a touhách dané osoby, dostanete ho součtem samohlásek jména a přijmení
7 - Touha po vnitřním životě. Je to rozjímání a rozum. Latentní nebo skutečné sobectví. Citová zdrženlivost. Tradicionalismus. Sedmička může žít v určitém osamění, často se jeví jako uzavřená a odtažitá. Touží po bohatém vnitřním životě a vývoji.
19. črc 2011 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy no cococo :grinning: jsme 2 v 1 tak jsme tam hodili 2 hlasy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2011 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristynkamazlik - to je Pavla taky .-) :grinning: :grinning:
19. črc 2011 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@msevy ted se tu tlemím, pája tam hodila taky 2 hlasy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: joo holka jsem opravdu zvědavá jak se rozhodnete...míša či vojtíšek hmmmm :wink:
19. črc 2011 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristynkamazlik ¨- zatím je to 3:1 pro Míšu:slight_smile:)))
19. črc 2011 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy Vojtíšek...

Jsem zpět z kontroly,na grafu zase skoro rovinka,takže se teď držte,ve čtvrtek rodím :grinning: Třikrát hurá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dr mi povídá,jestli chci zítra nebo čtvrtek,tak jsem vzala ten čtvrtek,abych stihla doma ještě všechno naklidit a udělat co potřebuju. Takže dneska mám vařeno,tak jdu prát,skládat a žehlit prádlo. Večer si ještě preventivně zasmejčím s vysavačem po bytě a vysvětlím malý,že teď už má opravdu poslední šanci vykouknout sama. Zítra manželovi uvařím něco do ledničky na dva dny,zbytek se obstará sám.
A pokud bujde vše OK,tak za týden už jsme doma z porodky :slight_smile:
Chlap je z toho docela v šoku,říkal mi do telefonu,že má takovej divnej pocit kolem žaludku,no normálně se bojí víc než já,ale ono to na mě dolehne zítra v noci :slight_smile:
Rodičům řekneme,že jdu v pondělí,aby se nenervovali a bude to pro ně větší překvapení.Tak to chce manžel. Myslíte že to není blbý říct jim,že rodím až po neděli??Že nebudou vědět,že zrovna teď rodíme,ale pak zavoláme,že už je na světě?? Nebo radši říct pravdu,budou vynervovaný víc než my...
19. črc 2011 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 je to je super, budete to mít za sebou :wink: :slight_smile: a z mého pohledu a mé rodiny, je lepší říct rodíme v pondělé a překvapit je, protože jinak moje mamča by pořád volala a nespala by a strachovala by se...takže doporučuji nechat je v klidu a překvapit je :grinning: :wink: my jdem na kontrolu zítra tak uvidíme jak jsme natom, jestli to zvládnem vydržet do toho císaře 27.7.
19. črc 2011 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy Když ten Vojtěch Ševčík zní taaak hezky :dizzy_face: :dizzy_face: Dávám hlas alespoň tady za Vojtíška :slight_smile:
@kristynkamazlik Jo je to sajgon. Člověk to má nastudovaný z knížek a z netu, jak by to mělo všechno hezky probíhat a ono to je nakonec všechno jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jaktoooooo :grinning: ?

Holky u nás je taky boj se jménem. Zatím horkou favoritkou je Sofie, pak se nám líbí Ellen - ale naše příjmení začíná taky na "N", tak se to divně vyslovuje. Včera manžel přišel s tím, že by se mu líbily dvě jména dohromady - Sofie Ellen. Ale to mě zase přijde už neoriginální kvůli těm Gottovým dcerám, obě dvě mají dvě jména, že? No a mě se ve snu zdálo o jméně Bella, a to se mě hodně zalíbilo, no manžel se na to moc netváří. Co myslíte vy?
19. črc 2011 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 Teda já koukám, pěknej fofr :slight_smile: . Máš termín později než já a rodíš dřív, to je nespravedlivý, :cry: :cry: Ale moc Ti to přeju, konečně to budeš mít za sebou :slight_smile: . Co víš, třeba ještě dnes na těbe zaťuká, že chce ven. Tak budeme ve čtvrtek držet všechny palce, co máme!! Jinak taky bych rodičům řekla až po neděli, víš, jaký budou mít krásný překvápko? To bude stát za to :slight_smile:.
19. črc 2011 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek