• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
no holky to teda děkuju - takže je to 3:3:slight_smile:))

Bella se mi taky líbila, ale všichni okamžitě reagovali - Bela a Sebastian (Bela byl pes), takže to padlo. Když vám začíná přijmení na N, tak bych dala Sofie - to je krásný jméno. Kamarád má holčičky Soffi a Betynku, strašně se mi to líbí
19. črc 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danissa jak jsem už psala, u mne vyhrávala Annabella =) jenže doma neprošla ani česká verze anabela...bella, anna, prostě chápu jeto krásné jméno bella...a sofie ellen je nádherný a originální =) no vidíš msevy, tak dej michal vojtěch nebo vojtěch michal obě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a máíš to, prý je to 3:3 :grinning:
19. črc 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme po delší době nakoukla a dočíst vás asi nestihnu, nějak to tuenstíhám, přibyla nějáká maminka nebo stále jsou všechny co byly 2v1???
Niky byla vzhůru celej den a celou noc o víkendu, tak jsem totálně KO, nějak nezvládám spánek a dospávat vše co by bylo potřeba, chjooo, jsme zvědavá jak dlouho to takhle vydržím....
A co maminky, jak je s miminkama? Ze všech stran poslouchám, jaqk všem mimi jen spí a jí a to jsme teda ani u jedné z holek nezažila, tak nevím, asi má manžel energický spermie nebo já vajíčka....nebo mají naše děti nějáký nevybíjecí baterie :angry:
19. črc 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Díky :wink: , já to vidím, tak, že se nakonec stejně s manželem shodneme pouze na té Sofii, ale pořád nám to vrtá hlavou....
19. črc 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik Anabela je taky krásné jméno, ach jo.... :slight_smile:
19. črc 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@msevy za mě Michal :wink: mám bráchy Michala a doma Míšu a je to super jméno co se dá dost skloňovat :slight_smile:
19. črc 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik - ještě že jsme vyřadili toho Davídka, taky z toho mohl být Michal David :grinning: :grinning:
19. črc 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ssimmikk - díky, takže je to 4:3 pro Míšu :slight_smile:
19. črc 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa - tak to tě naprosto chápu, s tím vrtáním - taky jsem byla 100% rozhodnutá o jméně a najednou mi začalo jít hlavou, co když to bude takhle a jak na něj budeme volat a jestli to jde k Matýskovi..... :slight_smile:
19. črc 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě že u nás nebyl se jmény žádný problém :slight_smile: Já teď spíš začínám přemýšlet,jestli to bude ta holka nebo klučík :slight_smile:
19. črc 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mě asi jebne :angry: od 7hod.malá řve, já už fakt teda nevím, hlad nemá, přejezená není, prdy mi nepřijdou, že by to byly, protože prděla i kakala, už jsem zkoušela jí pomoct a nic, pupík tvrdej ani nafouklej nemá, já se snad dám na modlení....nemáte nějákou ověřenou metodu??? Kroutí se jak žížala, což dělá furt a řve, jak tarzan....já si fakt musím vše odtrpět a žádný dítě nebudu mít spaví a klidný :frowning2:
19. črc 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk to mne mrzí, bohužel radu sem nehodím, neb jsem prvorodička, to je mi líto :unamused:
19. črc 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa my měli jasno v té holčičce, anetka, jak už jsem psala, ohlásila jsme to tatínkovi až na matrice, spíš se mu ulevilo, že jsem tam nehodila tu anabel :grinning: ale koukal jak puk na anetku :grinning: stejně to bude kluk, tak to tak neřešil a na bříško jsme od začátku mluvili adámku, tak ten se uchytil, všicí odhlasovali a už v rodině všicí říkaji jooo adámek jak dlouho tam bude a co m ukoupit a tak...sranda by byla, kdyby to byla nakonec holka :grinning: tatka je natěšenej na kluka, že to bude fotbalista, já ho straším, jen aby to nebyl šachista :grinning:
19. črc 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk -no tak to je těžký, píšeš že se kroutí, tak to bych viděla asi opravdu na to bříško. Zkus jí ho promasírovat. Máťu jsem teda vždycky uklidnila tím, že jsem mu potichu začala něco zpívat a chovala jsem ho. Ale je fakt, že on na prdíky skoro netrpěl a krásně nám spinkal. Co jí dát do kočárku a zkusit uhoupat? Těžko se to radí, taky z toho mám strach, jakej bude druhej prďolka....
19. črc 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy zkusila jsme už vše, kočár, mít ju na pupku, choval, houpat, na boku, schoulenoudo klubíčka, na pupíku, ale žádnej výsledek, u Mišky to bylo to stejný, akorát že řvala každej večer třeba dvě tři hodiny vkuse,ale ona chvilku neřve, pak zase řve a prdíky mi nepřijdou, že by to byly, i když se kroutí,ona s kroutí furt, je jak žížala, v noci jsme ju hledala, zavinovačka byla prázdná a ona ležela v rohu postýlky....takže malá cestovatelka, když je na pupíku, tak má hlavičku furt nahoře....za chvílu jdeme k mudr.převážit a změřit, tak jí to řeknu, protože to je tak 1hodinu po jídle a skoro po každým,přitom odbrknutá je pořádně a několikrát :frowning2: chjooo, tiše ti závidím, že malej naprdíky netrpěl, protože to je fakt hrůza, jen doufám, že tohle nebude do půlk roku jako u Mišky....
19. črc 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk my to máme podobné malá skoro celé dopoledne pofňukávala pomohlo nám že jsem ji držele asi tak půl hodiny na tygříka. Teď už je celkem klid.
19. črc 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no mě taky pomáhá, jak psala msevy, když mu potichounku zpívám a kolíbám ho.
jo a holky mega objev!!!!!!!!!!!!!!!!! aspoň teda pro mně. malej pořád vyplivoval dudlíčka a nechtěl ho. já myslela, že není asi ten dudlíkovej typ. no a pak mně napadlo koupit takovej ten obyčejnej, jakej jsme měli my, když jsme byli malý. takovou tu kytičku. no a včera se nám pepíček tak krásně uklidnil a dudá si a jak rád. no paráda. to je něco, co? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. črc 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si vybrala na stránkách Podolí nadstandart, teď jenom doufám, že bude volný - je to 5 pokojů, tak snad budu mít štěstí.... :slight_smile:
19. črc 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 :slight_smile: :slight_smile: - tak mu asi vyhovuje víc tenhle tvar dudlíku v pusince:slight_smile:)
19. črc 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk - ale taky trpěl na prdíky, ale hodně s tím bojoval sám. Plakal tak 4x za to šestinedělí, kdy je trápí nejvíc. No teď mám vypsané kapičky, které by snad měly pomoci, tak kdyžtak nakoupím a zkusím :slight_smile:
19. črc 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik :grinning: :grinning: taky se může stát, že malej bude talentovanej úplně na něco jinýho, než na sport :grinning:
19. črc 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Ahoj, jsme na tom podobně. já zas celou noc nespala. malý pořád kňourá, poplakává, vrčí, mručí... prdíky vyhrávají. koupili jsme včera bio gaia za českou cenu :stuck_out_tongue_closed_eyes: jelikož už nic nezabírá-mazání, teplá plena, masáže, cvičit nožičkama.. tak nevím. jen trošku to chování a povídání pomůže, jak píšou holky.
Bříško má trošku tužší, to říkala i mudr. ale prý to neva.
@leia1 jo, i dudlíky jsou věda :grinning: náš malý nechce silikonové, ale latexové :slight_smile:
19. črc 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vás zase nedočtu, malý se budí na jídlo už půl hoďky a teď už to myslí vážně.. :slight_smile:
19. črc 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no já chci taky ten nadstandart,tak jsem zvědavá,jestli bude,jsou tam jenom dva,ale když jsme se byli dívat v porodce,tak zrovna byli volný oba...
19. črc 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak snad nám to vyjde:slight_smile: Jdu se chystat a běžím ještě do Tesca. Tak se tu zatím mějte, pááá
19. črc 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky taky se dneska hlasim 2v1 jak jinak :slight_smile: dneska jsem spala do pul druhy to nechapu pred trema dny jsem nemohla spat a ted muzu chrapat cely dny co to je ?? je to normalni :slight_smile:) ze by se me telo pripravovalo na malyho certika ?? jinak jsem haha po snidani a koukam na telku jak jinak na me ceka uklizeni a ne a ne se k tomu dokopat radsi bych si sla zase lehnout... malej dneska dela kotrmelce takze asi ven nechce :slight_smile: a co vy ? jak se dneska mate ?
19. črc 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee my teď dávám sabsimplex, ale v pátek jedeme ke tchánům a tak sjedem na slovensko. Tak snad už to bude lepší. Naštěstí Mišu to netrápí tak moc že by nám brečela v kuse. Honzík to chytal každý večer tak na 3 hodiny. To bylo šílený.
19. črc 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight ahojky :wink: spíš krásné ráno :wink: závidím, jak mužeš takhle spinkat :wink:
19. črc 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik ja to taky nechapu :slight_smile: pred 3 dny jsem spat nemohla a ted ? muzu spat a spat ... asi telo uz rezignovalo a reklo si ze se nebude stresovat a bude radsi odpocivat :slight_smile:
19. črc 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee a pomáhají ty bio gaia?
No holky je to boj s pupíkem u miminek, ale proč to musí mít obě moje holky, chjooo...
19. črc 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek