• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@misi.21 upss, to mělo být pro tebe ale taaak to je jedno :wink:
2. únor 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duppe ségra přebalovák má a já si na něj docela zvykla,ale když nebude kam dát,tak si zvyknu i na zem :slight_smile:
2. únor 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duppe Já budu ráda když tam dám komody na oblečení a postýlku,takže si taky nemůžu moc vymýšlet :slight_smile:
2. únor 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duppe ahojky tak co se cvičení týká chodím každé úterý na cvičení pro těhotné a potom je hodinu poradna s porodní asistentkou a nabízeli mi i plavání pro těhotné ale doktor mi řekl a to nemám žádného morouse nebo taK že nedoporučuje chodit na veřejné bazény kvůli infekcím apod. tak na to jsem se vyprdla ale taky chci zkusit speening pro těhu ale to nevím tam jsem ještě nebyla ...jinak to cvičení je na balonech a pak nějaké tanečky to se střídá ob týden
2. únor 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 hele anebo si kup ten přebalovák na postýlku..moc místa to nezabere,pač je na postýlke.....myslím,že to taky nezní špatně.....a pokud ho dáte na komodu,tak to takhle řeší mnoho mamin a taky stojej u toho u zdi....takže si myslím,že je to v celku už běžné....
2. únor 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 a jak bys přebalovala na návšteve?když nebudeš mít přebalovák po ruce?přesne jak za starých dobrých času nekde na posteli nebo na pohovke..přebalit se dá všudeee.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 přesně tak,no uvidíme,je ještě spousta času. A navíc budu mít v pokojíku rozkládací sedačku,kdyby prcek hodně plakal,tak abysme nechali tatínka aspoň trošku vyspat,když na nás bude vydělávat penízky,tak můžu přebalovat na ní...

Já si vždycky myslela,že nechám mimi od mala v pokojíku,ale teď si to nějak neumím představit,že bych ho neměla vedle sebe celou noc...
2. únor 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 prvních několik měsíců 100%ně mít miminko u sebe, až ho budeš kojit/krmit každé 3 hodiny asi by se ti nechtělo chodit do jiného pokoje, tedy mne rozhodně NE :wink:
2. únor 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak jsem ráda, že nejsem jediná lína, která chodit na žádné cvíčo nechce :wink: hned se cítím líp :dizzy_face:
2. únor 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no já bych enmohla dát malou nebo malýho do pokojíku spát...ze začátku bude pekne s náma...a přesne jak píšeš o tatínkovi,už jsem taky rozmejšlela,že pujde když tak spát do obyváku,aby se vyspal...a on na to,že si koupí špunty do uší... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to jsem zvědavá....
2. únor 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duppe no právě,já si to vždy představovala jako leháro,ale i ten strach o mimčo,to bych teda nedala...

já na cvičení budu chodit hlavně kvůli zádům,fakt mě dost bolí už teď,tak ať mi ukážou pořádný cviky... Navíc když se mi prostě chtít nebude,tak nepůjdu... Nejsem nijek vázaná. :slight_smile:
2. únor 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duppe jako pro mne to není línost,leč to,že si za to zaplatím nehorázné prachy,keteré bych využila jinak pro mimino na koupu věciček a tak,a k čemu by mi to bylo?Takový cvičení?Stejne si len myslím,že z nás chtej vydolovat peníze jak se dá...a chodit tam jen pro to,že si s náma popovídaj,zato jim platit fakt nebudu....nekdy to proste nebylo a naše maminy v klidu a v pohode porodili.....to je jen muj názor.....třeba se taky mužu mýlit.... :wink: :wink:
2. únor 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já si hlavně myslím,že když to jde,tak ať si chlap odpočine. Přeci jen je od rána do večera v práci. Neříkám,že já budu mít pohodu,ale přijde mi to fér. Ale určitě se nepřestěhuju na trvalo,chlap taky musí vědět že miminko má... A cestovní postýlku jsem chtěla vždycky,ať nespí jen v ložnici a můžu pořádně větrat byt...
2. únor 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já jdu 15.2. to máme stejně se už těším...ale prý už mimčo nebude vidět na obrazovce celé...jak bude velké
2. únor 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky plánujete 3D uzt?? V kolikátým týdnu je asi tak nejlepší tam jet??
2. únor 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

@duppe ..taky jsem šíleně napnutá, ohledně pohlaví, už abych to věděla... :dizzy_face:

@petrunka01 ..přesně jak říkáš, u prvního jsem tak nervní ohledně výsledků nebyla, ale teď jsem napnutá, jak kšandy a to se ty výsledky dozvím, až 11.2., kdy jdu do poradny..uff...to je ještě doba... :unamused:

@duppe ..joo a ohledně cvičení, no já začnu chodit zase na gravidjogu, jako při prvním těhu...asi někdy v půlce února... :wink:

No nic, malá si tu modeluje s modelínou a já si tu brázdím po netu... :grinning: tak se jí jdu taky věnovat, tak papa
2. únor 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jj, já plánuji...i s Nikčou jsme byli a bylo to krááásný..dostali jsme i dvd a plno fotek a pak když jsem se zpětně koukala na to dvd a pak Niky, když se narodila, tak si byla opravdu moc podobná... :grinning: ..noo a myslím, že nejlepší je chodit cca mezi 22tt - 25tt...tedy u nás to tak aspoň je... :grinning:
2. únor 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 no tak to je dobře,budeme mít stejne UZ...Škoda,že nebude celé videt a to jsem si zrovna chtela vypýtat fotečku....
2. únor 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a mám další dotaz :wink: , ...mi tak napadlo... :wink: v čem budete prát, nebo jak vyčistíte ty hadrové hračky, mazlíčky atď pro miminko?
2. únor 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duppe Já si zase budu nějaký čas kupovat dětský prací prášek-Batole nebo tak něco a budu prát dětský oblečky a plyšáky zvláš´t.Koupím si ho dřív a vyperu v něm věcičky ještě před porodem.Dělala jsem to tak u Šimonka a budu to dělat i teď..
2. únor 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
v čem budu prát nad tím jsem ještě nepřemýšlela teda.... hm holky některé jste fakt zodpovědné budoucí maminky jak to tak čtu:slight_smile: to mám radost
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
2. únor 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duppe já už mám koupený persil sensitive,byl v tescu v akci asi před 2 týdny..a nekteré maminky co jsem četla,tak radej používat Lowelu...tak nevím,ale že kolikrát má na to mimi alergii....
2. únor 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duppe no já začnu prát tak za 2 mesíce,at toho pak moc nemám...stejne zatím mám jenom pár hadříku,tak až se me nastřádá víc,tak na jaro začnu prát....
2. únor 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já se vrhla dneska na tabulku se seznamem věcí, co budeme muset pořídit. Dávám si tam odkazy, ceny,....zatím jsem na 10tis. a to tam mám hlavně věci na spinkání a skoro vždy vybírám to nejlevnější. :slight_smile: Ty ceny jsou síla.
Včera jsem objevila nějaký bazárek pro dvojčata :slight_smile:, ale je strašně nepřehledný, bez fotek......

Ty dekorace jsou super. Moc se mi líbí!!! Asi taky něco objednám :slight_smile:

Na cvičení chodit nemůžu :frowning2:. Mám odpočívat, žádné velké pohyby.....
O spaní přemýšlím - asi s nima bude z počátku spát zvlášť, aby se manžel trošku vyspal (když na nás bude vydělávat :slight_smile:).
2. únor 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 No práve,nekteré sme prvorodičky,tak se potřebujeme vzdelávat a ptát se tých skušenejších...a zodpovednost?jasan to k tomu patří... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aspon jednou v živote budu opravdu zodpovedná... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale neee,tedka jsem si delala srandu...
2. únor 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty taky bych se už asi emla do toho ponořit...ale vubec se me nechce...vytiskal jsem si pár seznamu z netu,co budu potřebovat a tak si to čtu..a pak postupne to budu odškrtávat.... :grinning:
2. únor 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Já tam mám docela dost věcí i z Ikei. Taky tam mají jeden seznam :slight_smile:. Člověk si to ale musí uzpůsobit. Židličku třeba zatím rozhodně neplánuju :slight_smile:.
2. únor 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty jee už se teším,až budeme mít čas,tak kukneme do ikei,aspon me zatím stačí brouzdat po nete po stránkach ikei...to tam pak zas človek nechá pomalu celé jmění..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a když židličku,Tobě asi jedna stačit nebude.... :slight_smile: :slight_smile:
2. únor 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já se doteď přehrabovala v hadříkách na mimi,ségra mi dala co jim je malý,že to nemá kde skladovat,tak ať si vezmu co chci a já nemůžu nuvěřit,že ty miminka jsou tak malinkatý :slight_smile: Já už chci rodit :slight_smile:
2. únor 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tak aspon máš po kom podedit a vybralas neco?že chceš už rodit?no já bych si možná ráda užila,pokud to pujde,to tehotenství...zařizovat,nakupovat pro mimi a ten kolobeh ješte před tím,než to příde na svět..... :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek