Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

Holky jste tu některá? 🙂 Já jsem se sem do těhu diskuzí nejdříve bála nakukovat, o jedno miminko jsme už letos na jaře přišli v 7tt. Ale dnes jsem po kontrole a vše vypadá v pořádku a přesně odpovídáme 8tt a tlouklo nám srdíčko x-). Na miminko jsme čekali dva a půl roku. A dneškem nás tedy i "propustili" z péče CAR k obvodnímu gynekologovi. Tak teď už věříme že bude vše jen a jen dobré 🙂. A nakouknu sem a tady červenec ještě vůbec nevidím 😃, tak snad se brzy nějaké nastávající maminky přidají 😉.
kristynkamazlik
19. črc 2011
@pepsilight asi se připravuješ a anin o tom nevíš 😉 to mne dneska v třísle už tolik neřeže, tak gruntuju, zrcadla, peru, vysávám asi hnizdím 😃 😃 😃 😃
kristynkamazlik
19. črc 2011
@ssimmikk to je mi líto :-| bio gaia mám napsaný a poznamenaný, doporučila námje i dula na kurzu...
pepsilight
19. črc 2011
@kristynkamazlik to uz mam asi zabou ted mam asi obdobi lenocha a pritom vim kolik je tu prace a nechce se mi ale dneska se do toho musim dat jinak se zblaznim 🙂 ale ja zadny bolesti nemam malej si dela discoteku takze to asi nevypada
pepsilight
19. črc 2011
@kristynkamazlik co je to to bio gaia ? jestli se muzu zeptat ?
kristynkamazlik
19. črc 2011
duly nám řekly, že jsou to kapičky na prdíky i na priujem a jsou to probiotika a pak nám doporučily babycalm na prdíky, a mám tu poznámku, že se to dávkuej před jídlem....ale lepší bude se zeptat tady holek, co už maji mimi, třeba msevy 😃 ty maj zlušenosti 😃 já mám tohle jen z poznámek z kurzu 😃
pepsilight
19. črc 2011
@kristynkamazlik aha jee taky se bojim prdiku doufam ze to nebude tak hrozny nechci se koukat na toho myho malynkyho jak trpi a ze nemuzu nak pomoct
misi.21
19. črc 2011
Tak holky,teď mi volal manžel,a je z toho fakt nervózní,chudák a to ještě vůbec neví,co ho čeká 🙂 Né že já bych to věděla teda 🙂 Tak si prej zasloužíme poslední večeři 😃 😃 Takže se jdu namalovat,oblíknout a za chvilku,až přijde z práce jdeme na gáblík...

Prdíků se bojí asi každá maminka,nikdo se nevydrží na toho drobka dívat,když se kroutí... Kámošky holčička měla tu tříměsíční koliku a prej děsný...
misi.21
19. črc 2011
Holky co máte pro novorozeňátka na horečky,ještě bych dokoupila,ale netuším co??
pepsilight
19. črc 2011
@misi.21 jee to je krasny taky bych sla jeste taky nekam... 🙂)) jo ja nemam nic v lekarne vsechno si necham predepsat lekarem vubec nevim co a jak to ti snad lekar poradi ne ?
misi.21
19. črc 2011
@pepsilight když já si říkám,že kdyby ji chytla teplota v noci,tak abych ji mohla nějak ulevit. Během dne zavolám dr a skočím koupit... Snad to ze začátku nebud epotřeba. Teď si mi připoměla,že mu ještě musím zavolet,jestli nás vezme,když ve čtvrtek rodíme 🙂
pepsilight
19. črc 2011
@misi.21 musi k tobe dojit do dvou dnu je to podle zakona ... takze si nemyslim ze by se neco stalo hned po prijezdu takze se nemusis bat ... 🙂))
hradilenka
19. črc 2011
@misi.21 🙂 jéé Ty zítra rodíš ? Přečetla jsem jen konec tady ,,, nestíhám dočítat . Tak přeju aby bylo vše oki, mamina netrpěla a mimi bylo rychle na světě ... !!! 🙂
msevy
19. črc 2011
Ahoj holky, tak jsem ještě nikam nešla, peru, trochu ještě uklízím, připravila jsem si oblečky pro mimi na odchod z porodky i do porodky - záleží prý na jakým patře bych byla - je to zvláštní, ale v každém patře je jiný přístup. Dneska mi pěkně kleslo břicho dolu, teď mi trochu začaly i kontrakce. Lev začíná až v sobotu, tak snad to do té doby vydržíme. Ráda bych lvíčka. Ale ono je to nakonec celkem jedno.......
@pepsilight - už jsem myslela, že rodíš 😃
zup
19. črc 2011
ahoj kočky jsme doma 🙂 bylo to náročné ale vše dobře dopadlo a Fíla je úžasnej, stálo to za to 🙂 jak se tu máte? jsou tu ještě nějaké těhulky? 😃 😃 😃 😃
kristynkamazlik
19. črc 2011
@msevy taky uklízíš, hnízdíš? 😃 teda jsem zvědavá. jestl izítra budeš ještě 2 v 1 😃 my zítra jedem do buějk na kontrolu no nevím, jak tu cest uzvládnu 😞 tak se drž mamino. do soboty je daleko 😉
ssimmikk
19. črc 2011
@kristynkamazlik Babycalm jsem měla u Mišky, nic moc, ale jako jediný trošku ulevily aspoňpřes den,ale nejsou od narození....
lenik_25
19. črc 2011
Hezký den. Jsem tady správně? Chodí mezi vás i petrunka z Děčína?

Mám vyřídit, že dnes porodila. Narodila se jí Kačenka 2700 g a 47 cm. Porod lepší než u prvního dítěte, doktor úžasnej, malá se teď hřeje v inkubátoru, ale je naprosto v pořádku.
msevy
19. črc 2011
@zup - ahooj, Filípek je nádhernej🙂 Nakonec to bylo teda císařem? A jak se cítíš? No čekatelek nás tu už moc není - pokud dobře počítám, tak 4. Tasmaila se neozvala už týden, takže taky zřejmě porodila, u nás zatím pořád nic🙂)
msevy
19. črc 2011
@lenik_25 - no jasně, tak už to má taky za sebou🙂) Tak moc gratuluju!!!! a pozdravuji jí
kristynkamazlik
19. črc 2011
@ssimmikk aha 😉 🙂 díky za radu, hhed si to k tomu připíšu 😉
lenik_25
19. črc 2011
@msevy Tak to jsem ráda, že jsem tu vaší diskusi našla a mohla vyřídit vzkaz. Ona se tady Péťa určitě brzy ukáže i s fotkama 🙂
pepsilight
19. črc 2011
tak holky dokopala jsem se do toho uklidila jsem mam hotovo koupelna zachod prach kytky vyluxovano vytreno vylesteny zrcadla vyprano jsem mrtvaaaaaaaaaaa 🙂 rodit se jeste nechystam ´kontrakce taky nemam a moc si preju raka
pepsilight
19. črc 2011
@zup jee krasne moc blahopreju je krasnej at dela samou radost 🙂
lenik_25
19. črc 2011
@pepsilight Promiň, že ještě vstupuju do vaší diskuse, ale přesně to, co ty psala Petrunka včera večer. A dneska porodila 😃 😃 😃
pepsilight
19. črc 2011
@lenik_25 jj ale petrunka mela stesti malinkej chtel ven ale ten muj je malej pripinacek kterej se prisal a nechce se pustit jak rada bych ho vypudila 🙂
msevy
19. črc 2011
@pepsilight - tak teď jsem se dívala na astrologii - tak rak v poslední dekádě je prý citlivý, snílek, neklidný, má sklony k bohemskému životu, přitahují ho okultní vědy. Emoce jimi proudí všemi směry a když dojde na rodinu, neexistuje pro ně nic důležitějšího. Jsou velmi soucitní, naladěni na své okolí.Klíčové slovo pro Raka je oddanost, což z nich dělá ideální společníky do života.
A Lev - v první dekádě - jsou povahy silné, mystické, vznětlivé, nemá rád samotu a donucování. Všichni si všimnou, jakmile do místnosti vstoupí Lev. Toto dramatické a kreativní znamení má jako klíčové slovo přitažlivost. Sebejistotě a šarmu Lva je téměř nemožné odolat. Ať už se jedná o čas strávený s přáteli nebo rodinou, Lev přispívá k atmosféře setkání vždy ze všech nejvíce.

No Matěj je Lev a moc toho na něj nesedí. Cholerik není ani náhodou, spíš má hodně z Raka. Ale Lev ho už taky trochu líznul🙂))
msevy
19. črc 2011
@pepsilight - sexovat, sexovat, sexovat 😃 😃
pepsilight
19. črc 2011
@msevy s pritelem sme se milovali vcera a vidis jeste tu strasim 😃 strasne bych si prala racka mam ho vysnenyho ale pri mym stesti se malej narodi az v srpnu 😞
kristynkamazlik
19. črc 2011
holky já to s tím gruntováním přehnala, ležím a i v klidu mám takové křížové bolesti...sakriš 😃 co vy jak se cítíte po úklidu? ještě jsme byli na procházce v lukách, tadx v horách 🙂 asi jsem to přehnala 🙂
kristynkamazlik
19. črc 2011
@pepsilight to bude rak, dneska v noci má přijít ochlazení a tou změnou se to rozjede, uvidíš 😉 😉

Začni psát odpověď...

Odešli