• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@pepsilight asi se připravuješ a anin o tom nevíš :wink: to mne dneska v třísle už tolik neřeže, tak gruntuju, zrcadla, peru, vysávám asi hnizdím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk to je mi líto :unamused: bio gaia mám napsaný a poznamenaný, doporučila námje i dula na kurzu...
19. črc 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik to uz mam asi zabou ted mam asi obdobi lenocha a pritom vim kolik je tu prace a nechce se mi ale dneska se do toho musim dat jinak se zblaznim :slight_smile: ale ja zadny bolesti nemam malej si dela discoteku takze to asi nevypada
19. črc 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik co je to to bio gaia ? jestli se muzu zeptat ?
19. črc 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
duly nám řekly, že jsou to kapičky na prdíky i na priujem a jsou to probiotika a pak nám doporučily babycalm na prdíky, a mám tu poznámku, že se to dávkuej před jídlem....ale lepší bude se zeptat tady holek, co už maji mimi, třeba msevy :grinning: ty maj zlušenosti :grinning: já mám tohle jen z poznámek z kurzu :grinning:
19. črc 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik aha jee taky se bojim prdiku doufam ze to nebude tak hrozny nechci se koukat na toho myho malynkyho jak trpi a ze nemuzu nak pomoct
19. črc 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky,teď mi volal manžel,a je z toho fakt nervózní,chudák a to ještě vůbec neví,co ho čeká :slight_smile: Né že já bych to věděla teda :slight_smile: Tak si prej zasloužíme poslední večeři :grinning: :grinning: Takže se jdu namalovat,oblíknout a za chvilku,až přijde z práce jdeme na gáblík...

Prdíků se bojí asi každá maminka,nikdo se nevydrží na toho drobka dívat,když se kroutí... Kámošky holčička měla tu tříměsíční koliku a prej děsný...
19. črc 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co máte pro novorozeňátka na horečky,ještě bych dokoupila,ale netuším co??
19. črc 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jee to je krasny taky bych sla jeste taky nekam... :slight_smile:)) jo ja nemam nic v lekarne vsechno si necham predepsat lekarem vubec nevim co a jak to ti snad lekar poradi ne ?
19. črc 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight když já si říkám,že kdyby ji chytla teplota v noci,tak abych ji mohla nějak ulevit. Během dne zavolám dr a skočím koupit... Snad to ze začátku nebud epotřeba. Teď si mi připoměla,že mu ještě musím zavolet,jestli nás vezme,když ve čtvrtek rodíme :slight_smile:
19. črc 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 musi k tobe dojit do dvou dnu je to podle zakona ... takze si nemyslim ze by se neco stalo hned po prijezdu takze se nemusis bat ... :slight_smile:))
19. črc 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 :slight_smile: jéé Ty zítra rodíš ? Přečetla jsem jen konec tady ,,, nestíhám dočítat . Tak přeju aby bylo vše oki, mamina netrpěla a mimi bylo rychle na světě ... !!! :slight_smile:
19. črc 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem ještě nikam nešla, peru, trochu ještě uklízím, připravila jsem si oblečky pro mimi na odchod z porodky i do porodky - záleží prý na jakým patře bych byla - je to zvláštní, ale v každém patře je jiný přístup. Dneska mi pěkně kleslo břicho dolu, teď mi trochu začaly i kontrakce. Lev začíná až v sobotu, tak snad to do té doby vydržíme. Ráda bych lvíčka. Ale ono je to nakonec celkem jedno.......
@pepsilight - už jsem myslela, že rodíš :grinning:
19. črc 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky jsme doma :slight_smile: bylo to náročné ale vše dobře dopadlo a Fíla je úžasnej, stálo to za to :slight_smile: jak se tu máte? jsou tu ještě nějaké těhulky? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@msevy taky uklízíš, hnízdíš? :grinning: teda jsem zvědavá. jestl izítra budeš ještě 2 v 1 :grinning: my zítra jedem do buějk na kontrolu no nevím, jak tu cest uzvládnu =( tak se drž mamino. do soboty je daleko :wink:
19. črc 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik Babycalm jsem měla u Mišky, nic moc, ale jako jediný trošku ulevily aspoňpřes den,ale nejsou od narození....
19. črc 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den. Jsem tady správně? Chodí mezi vás i petrunka z Děčína?

Mám vyřídit, že dnes porodila. Narodila se jí Kačenka 2700 g a 47 cm. Porod lepší než u prvního dítěte, doktor úžasnej, malá se teď hřeje v inkubátoru, ale je naprosto v pořádku.
19. črc 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup - ahooj, Filípek je nádhernej:slight_smile: Nakonec to bylo teda císařem? A jak se cítíš? No čekatelek nás tu už moc není - pokud dobře počítám, tak 4. Tasmaila se neozvala už týden, takže taky zřejmě porodila, u nás zatím pořád nic:slight_smile:)
19. črc 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 - no jasně, tak už to má taky za sebou:slight_smile:) Tak moc gratuluju!!!! a pozdravuji jí
19. črc 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk aha :wink: :slight_smile: díky za radu, hhed si to k tomu připíšu :wink:
19. črc 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Tak to jsem ráda, že jsem tu vaší diskusi našla a mohla vyřídit vzkaz. Ona se tady Péťa určitě brzy ukáže i s fotkama :slight_smile:
19. črc 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky dokopala jsem se do toho uklidila jsem mam hotovo koupelna zachod prach kytky vyluxovano vytreno vylesteny zrcadla vyprano jsem mrtvaaaaaaaaaaa :slight_smile: rodit se jeste nechystam ´kontrakce taky nemam a moc si preju raka
19. črc 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup jee krasne moc blahopreju je krasnej at dela samou radost :slight_smile:
19. črc 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Promiň, že ještě vstupuju do vaší diskuse, ale přesně to, co ty psala Petrunka včera večer. A dneska porodila :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 jj ale petrunka mela stesti malinkej chtel ven ale ten muj je malej pripinacek kterej se prisal a nechce se pustit jak rada bych ho vypudila :slight_smile:
19. črc 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pepsilight - tak teď jsem se dívala na astrologii - tak rak v poslední dekádě je prý citlivý, snílek, neklidný, má sklony k bohemskému životu, přitahují ho okultní vědy. Emoce jimi proudí všemi směry a když dojde na rodinu, neexistuje pro ně nic důležitějšího. Jsou velmi soucitní, naladěni na své okolí.Klíčové slovo pro Raka je oddanost, což z nich dělá ideální společníky do života.
A Lev - v první dekádě - jsou povahy silné, mystické, vznětlivé, nemá rád samotu a donucování. Všichni si všimnou, jakmile do místnosti vstoupí Lev. Toto dramatické a kreativní znamení má jako klíčové slovo přitažlivost. Sebejistotě a šarmu Lva je téměř nemožné odolat. Ať už se jedná o čas strávený s přáteli nebo rodinou, Lev přispívá k atmosféře setkání vždy ze všech nejvíce.

No Matěj je Lev a moc toho na něj nesedí. Cholerik není ani náhodou, spíš má hodně z Raka. Ale Lev ho už taky trochu líznul:slight_smile:))
19. črc 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight - sexovat, sexovat, sexovat :grinning: :grinning:
19. črc 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy s pritelem sme se milovali vcera a vidis jeste tu strasim :D strasne bych si prala racka mam ho vysnenyho ale pri mym stesti se malej narodi az v srpnu :(
19. črc 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já to s tím gruntováním přehnala, ležím a i v klidu mám takové křížové bolesti...sakriš :grinning: co vy jak se cítíte po úklidu? ještě jsme byli na procházce v lukách, tadx v horách =) asi jsem to přehnala =)
19. črc 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight to bude rak, dneska v noci má přijít ochlazení a tou změnou se to rozjede, uvidíš :wink: :wink:
19. črc 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek