• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@kristynkamazlik jj taky me z toho boleli zada ale pri praci ted kdyz sedim tak nic ...
19. črc 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight se máš, já trpím :grinning: :grinning: :grinning: toto bodá a začíná řezat i v podbřišku, jsem trdlo....
19. črc 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik chacha prezili sme bourky vedra zimy uplnek horky koupele stimulaci bradavek dokonce i sex :slight_smile:)))))) a ted to necham na prirode asi to moc hrotim
19. črc 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kristynkamazlik a jeee takze tu zbudu jaaa v pohode jsme smirena aspon se budu kochat vasima krasnyma miminkama
19. črc 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight a pročpak chceš ráčka a ne lva? copak jste s mamželem za znamení? já jsem rak a jaromír ryba, chtěla bych lvíčka, protože v ascendentu jsem lev, tak bychom si asi rozuměli a lvíčci to maji v životě super, jednodušší než citlivý ráčci :grinning:
19. črc 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ne ne neboj já tě v tom nenechám, poslední budu já :grinning:
19. črc 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik ja nevim mam s lvama spatny zkusenosti ja jsem tvrdohlavej kozoroh musim mit posledni slovo jsem desny znameni a pritel je klidny vodnar a nechtela bych se hadat se lvem az bude chtit jit na discoteku a ja mu reknu ne rak bude aspon smutnej nebo tak :D
19. črc 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Připínáček :grinning: :grinning: :grinning:

@msevy Mám synka raka a je: citlivý, snílek, neklidný, emoce jím proudí všemi směry... a jako dítě teda pro rodinu zatím je, že jo? :grinning: Řekla bych, že hlavně sedí ta citlivost a emoce.
19. črc 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight tak to chápu kozoroh a ještě vodnář...ten ráček by byl lepší, jinak se to bude mezi vámi bít....ale ještě je par dní čas.... bude to ráček, uvidíš :wink: :wink:
19. črc 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik no strasne si to preju moc moc moc moc :D :D

@lenik_25 se smejes ale je to pravda :D
19. črc 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a koncem týdne hlásí bouřky - to se to bude rodit :grinning: :grinning:
19. črc 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy uz zase tak se budou drzet jako pribity :D
19. črc 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, mě je to asi celkem jedno. Matýsek je Beran, Matěj Lev, já Blíženec, tak jestli přibyde citlivej Rak nebo temperamentní Lev - Rak by to možná trochu zklidnil, ale zase ty silný emoce, u Lva bych měla trochu strach, aby se časem (v pubertě) nepožrali. Takže já vlastně nevím co je lepší :grinning:
19. črc 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@msevy hezky to máš doma namíchaný :grinning: spíš ten lev, ale to zas budou na vás 2, to by byla silná dvojka :grinning:
19. črc 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky jste dneska tak rozežraný? Já už nevím, co bych snědla...... Vyrážím konečně do toho Tesca, nakoupit zásoby :grinning: :grinning: zatím pááá
19. črc 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no a vyber si .. :slight_smile: jj jsem taky naka rozezrana nevim asi si delame zasoby aby sme to prezili :D
19. črc 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka až ve čtvrtek,zítra budu mít ještě uklízecí den :grinning: :grinning:
19. črc 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jestli mají bio gaia pomoci hned, tak nepomáhají :grinning: začali jsme včera večer a nevím, nevím.. uvidím v následujících dnech..
19. črc 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup Ahojky moc gratuluji ke krásnému klučíkovi :sweat_smile: ať je zdravý a dělá Vám jen samou radost ! :wink:
@lenik_25 Tak jí moc gratuluji k mrňouskovi :wink:
@misi.21 Předtím jsem měla těhu demenci a teď nevím co mám za demenci , když si myslím, že je zítra čt :grinning: Tak tedy až pozítří .... ve čt :grinning: bude to s epi a nebo bez? :confused:
19. črc 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky malej se mi tlaci tak na ja nevim jak to popsat na julku az si skoro ucurnu je to normalni ??
19. črc 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ahoj, no já jsem z toho nějaká v rozpacích, bude to asi nějaká blbina, ale na rodičovské se to po chvililince přepne a na displeji je písmeno H a nejde s tím vůbec nic. zítra zkusím zapnout monitor, třeba se to rozběhne..chlap má pořád dost času a pak ho zas nemá a už mě to začíná štvát..

jinak holky co ty mimča? kdo ještě po mně rodil..já se dávám dokupy, dneska se cítím už mnohem líp, je to i tím že konečně začínám v noci spát. dneska jsem se pustila i do žehlení, musím po troškách. Lenka jak přijela z tábora tak jsem dva dny jen prala a do toho už zas špiníme další..
Trochu bojujeme s kojením, po tom císaři mi trvalo dýl než se nastartovalo mlíčko, nikdo mi totiž neporadil, sestry tam mají kvapíka, v té nemocnici mají i nedonošence takže ptát, ptát ptát a když už jsem se zeptala tak mi bylo předhozeno že mám třetí že si poradím..no až jsem se tam i rozplakala holky..i mi přišlo že na mě vyjeli prý že jsem kojila rok..hm, tak já max druhou dva měsíce, sestra pak koukala no až další den když mi ofiko předepsala dr. příkrm tak jsem to měla bez řečí..no na to lepší už nemyslet, ale mám aspon zkušenost s odsávačkami. v nem. mi zapůjčili elektrickou, hodinu jsem ždímala dvacítku, cestou dom manžel koupil od aventu ruční a hned to bylo znát, takže přes den kolikrát jen kojím a dokrmuju na noc nebo ráno..ještě budu zítra volat kojo poradkyni, tak snad to vychytáme a příkrmu se zbavíme
19. črc 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight ahoj, tyhle pocity jsem taky měla, říkala jsem ještě dr. na kontrole že mi asi i uniká moč a on že to je jiná tekutina, že to tak jen vypadá..takže je to normální, nemusíš mít obavy
19. črc 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa tak jo malej tam dela kotrmelce a ono to boli ale jinak moc dekuju :slight_smile:
19. črc 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik no já malé dávám kapky Infacol, hodně sdi je chválí a je fakt, že je to mírnější ty prdíky, ale úplně asi nepomůže nic :frowning2:
19. črc 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight třeba to bude už ončo a v noci pojedete :grinning: :grinning: :wink: :wink:
19. črc 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk aa další typ, děkuji jdu si to zapsat :slight_smile:
19. črc 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tak pak mi dej vědět, zda pomohly, ale měli by zabrat hned ne? A nemůžou se ty kapky, když jsou na mikroflóru kombinovat skapkama na prdíky?
19. črc 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik není za co, u Mišky ten Infacol ještě nebyl, hodně ho shání i maminky z ciziny, mají dobrý recenze na netu a judr.mi je taky doporučila, nejhorší co nám teda vůbec nepomohl byl sabsimpelx nebo jak se to píše a vše ostatní jediný co malinko zabralo jsoufakt baby calm a infacol teď u Niky, no a nejlepší je prej kominovat s čajíkem na prdíky :wink:
19. črc 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lebapa no tak vidím, že jsi si v porodnici užila :unamused: jak se cítíš po císaři? Proč jsi naněj nakonec šla? Jestli jsi to už psala, tak promiň, že se ptám, nějak nestíhám dočítat :sweat_smile:
19. črc 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no myslím že bez,mají tam ten plyn,tak bych zkusila co to udělá,ale nevím nevím,jestli je pak nebudu prosit,aby mě napíchli :slight_smile:
19. črc 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek