• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
holky muzu se zeptat kolik stoji ten infacol ??
19. črc 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup gratuluju k Filípkovi, tak další chlap, je fakt moc krásnej..závidím že jsi porodila normal a mohla se hned potěšit miminkem, ten pocit se nezapomíná.budeme pak muset udělat sumárum kolik holčiček a kolik klučíků se nám v tom červenci narodilo :sunglasses:
19. črc 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight ten infacol jsem kupovala v lékárně Max za 147kč....ale myslím, že ti bude cena úplně jedno, hlavně že miminku trochu uleví....
19. črc 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa toběmalýho po císaři nedali?
19. črc 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,no konečne jsem se sem dostala,tak vám oznamuji nádhernou novinu,dne 15. 7. se nám narodila holčička Šárka,míry mela krásný 3560 g a 53 cm,dnes nás propustili z porodky,tak už sme rádi,že sme doma u tatínka....jinak vše je ok,až na to ,že bojujeme s kojením,la eto snad má ze začátku každá,no co,musíme to se Šárkou pořádne vypilovat a bude to ok....no šancu nemám ani náhodou tohle všechno dočítat,to bych u toho strávila noc.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jinak po dobu mý nepřítomnosti je tady další mamina ??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ssimmikk to mas pravdu :slight_smile: jen me to zajmalo :slight_smile:
19. črc 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no hura tady se strasne resilo kdepak asi jsi moc moc ti blahopreju mame naky fotecky ? a jakej byl porod ? je to fesanda krasny miry :slight_smile:
19. črc 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No fotky sem pak dám až zítra nekdy navečer...tedka už na to sílu nemám..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no já snad ani tady psát nebudu,že jsem mela perfektní porod..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: od začátku kontrakcí jsem porodila za 2 hodiny,byla to parádní rychlovka,málem to ani tatínek nestihl.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ssimmikk no já taky nestíhám dočítat, nějak jsem stále mimo :slight_smile: jak jsem byla ten týden předtím v porodce tak už asi to jim bylo divný protože jsem na tom byla uplně stejně. jenže tenkrat mi doktorka dala ještě ten prášek jak jsem tady psala že mě to pak přešlo na kolik dní..no ted už jsem byla v termínu, Pavla poslali dom, divila jsem se že za dvě hodinky se najednou rozhodli že mi píchnou vodu..jako..no to popíšu až bude sprpen, přitom u holek jsem o tom vůbec nevěděla..dělohu jsem měla pořád vysoko a nevím jestli tam bylo víc důvodů ale prý něco s pup.šňůrou..to už jsem měla problém u holek, proto jsem si to hlídala a na ult nic zvláštního nebylo..pak malýmu začínalo habrovat srdíčko tak se to nejdřív ještě pokusili rozběhnout tuplem a pak na hr stavěli a šla jsem do celkový..dobrý že jsem to netušila předem ale na druhou stranu jsem byla připravená na to že mimčo hned uvidím a ono nic..no ale dobrý..dneska už mě jizva skoro nebolí, oproti včerejšku je to o 100pro lepší, ještě to kojo doladíme a napravím si záda
19. črc 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jůů, ahoj, blahopřeji k Šárce, byla teda pěkňoučká..taky mapuju kdo jak tady je nebo není..a jen klidně piš že se to dá zvládnou tak rychle, je to moc prima :dizzy_face:
19. črc 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk nedali, měla jsem celkovou, rodila jsem v noci, dopoledne mi ho položili ani ne snad na 5 min. vedle mně a pak až zas bůchví kdy donesli zas na takovou chviličku jestli se nechytne..ráno už jsem "běhala" a čekala kdy mě přeloží z JIP na normal pokoj, jenže bylo plno a prý že malýho mi zas dopol donesou..jasně že nedonesli a viděla jsem ho zas až kolem poledne když mě konečně přestěhovali..ale jak mi ho tam dali tak už jsem jim ho zpátky nedala ani na noc, takže cvíčo to bylo pěkný
19. črc 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jee to je krasny .... :slight_smile:)) tak se budeme tesit na fotecky a az nam vse povis jakmile si poradne odpocines :slight_smile:
19. črc 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1
@zup holky gratuluji k miminkům :slight_smile:
19. črc 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tak už jsem na to přišla. háček byl v tom že se musela zapnout nejdřív ta rodičovská. tak uvidíme jak to bude fungovat. snad mladýho uslyším. zítra budeme pilovat :slight_smile:
19. črc 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa tak hlavně,že vše dobře dopadlo :slight_smile: to, že ti malýho nedávaly je teda blbý :frowning2: já jsem Niky měla hned druhej den ráno nastálo :wink:
19. črc 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no asi to bylo tou celkovou narkózou, nevim..no je to za námi. No a co na Verunku Miška? pomáhá? se mnou tam na pokoji byla holčina, doma skoro tříletou holčičku a narodil se jí páreček. Baru moje říkala že je na tom stejně jak my..dvě holčičky a klučík :grinning: ..no si myslím že má doma pěknej záhul, tak na ní myslím a hlavně to nej ještě přijde.
19. črc 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Miška je zlatíčko, vybírá plinky-obrázky :grinning: , dnes když Niky plakala, tak mě furt říkala, ať jí vezmu k mudr.že je asi nemocná a byla z toho celá nesvá...je to miláček, nečekala jsem, že to vezme takhle dobře!!! Niky je teda ďáblík, spání moc nedává o víkendu i nespala den a noc, ze zavinovačky mi v noci vyleze ven,takže tam leží jen zapnutá rychlozavinovačka a ona je jinde :astonished: když jí zakryju, tak se za chvilku odkope a už ztrácím naději, že alespoň ona bude dítko co nebude trpět na prdíky a bude jen spát a jíst jako ostatní miminka :sweat_smile: co víc dodat, jsme docela KO, teď Veru leží oči má jako vykulený, jak kdyby právě vstala a bylo ráno :frowning2: takže asi budeme mít dvě aktivity doma, envím zda má manža tak energický spermie nebo já vajíca :grinning: obě holky jsou jak kdyby měli enegrizer baterky a já jak kdybych neměla ani nabíječku :fearful:
Jinak teda koukám, ale holky co bly ve špitále po celkové narkoze, tak neměli po císaři takový bolesti a dřív jim bylo všem líp :astonished: no a tvojí spolubydlící teda nezávidím, dvojčítka jsou krásná věc, ale mít teď doma místo jedné Verči dvě tak čilý miminka, tak ž si asi hodím mašlu :sweat_smile:
19. črc 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Přidávám se ke gratulantům ... hlavně ať je malá zdravá a hodná :sweat_smile: Měla si bezva porod ... tak si malou dostala k svátku ... dodatečne vše nej i kněmu ... :wink: Jo s Epi a nebo bez...? :grinning: :confused: :grinning:
19. črc 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jaké je prozatím skóre? Myslím poměr holky - kluci ... počítal to někdo? :confused:
19. črc 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ranní ptáčátka kdepak jste ? Těhulky vyspávají a mamče kojí a přebalují :grinning: já to stihla už všechno i s koupelí pokaděného zadečku :sweat_smile:
20. črc 2011 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka dekuju za gratulku....no zvládla jsem to bez epidurálu,protože to bylo tak rychlý.....me nestihli ani vyprázdnit ,nic...za hodku a pol jsem byla otevřená na 10 a šlo se rovnou na sál,tak jsem pobyla 25 minut a malá byla na svete....ješte si sestry delali srandu,at zavolám manželoj,t přijede a donese si sváču...no na ni by nemel ani čas ji sníst a ješte to chudák málem nestihl,píchli mi plodovku akorát,když přicházel a za chvíli byla malá venku,nástřih ani šití jsem necítila...no proste bylo to bezva...ale je fakt,že ke koncu jsem myslela,že snad umřu,jaká to byla bolest,ale naštestí to bylo tak rychlý,že už ani nevím,co to je.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no nakojila jsem malou,ale máme problémy,co já mám mlíka dost,spustilo se me až v pondelí,jinak dovtedy bylo ticho po pěšine,ale malá se mi blbe přisává,bud je rozčílená a to je fakt maze,anebo pekne usíná ato taky nesaje....ráno jsem kojila jenom 5 minut z jenoho prsa,no uvidíme,objednám se k pediatričke,jsem zvedavá,co řekne.....mám už koupenou odsávačku ,tak to jedu skoušet....no teda žádná sláva s tím kojením a docela me to štve,protože mlíko mám,ale malá protestuje,jsem zvedavá,či se to nekdy zmení,me ani neřekli,jak často mám kojit,v porodnici to bylo po 2 hodkách a v noci sa naposled kojilo v 11 a pak ráno se začlo v 5 hodin....a kojilo se 15 minut z jednoho a 15 z druhýho prsa,ale to já teda nedávám,zvládnla malá včera 25 minut z jednoho prsa,ale pak už navečer aráno teda jenom takový rychlovky 5-minutovky.....
20. črc 2011 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no a ješte co me štve,nejak se malý nelíbí v postýlce,furt v ní řve... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: do pulnoci sme byly vzhuru my i sousedi.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak nevím,jak ji to mám naučit,že se spí v postýlce,tedka ráno me brečela furt,tak spí na polštáři na naší posteli,ale na to ji učit nechci,to si rychle zvykne.....
20. črc 2011 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoky, ráda bych vyspávala, ale to bych nesměla mít manžela "slona". Vstával dneska brzo a upadlo mu snad všechno, co mohlo. Takže o spánku nemůže být ani řeč. No, zalehnu asi po obědě. Od včerejška mi není moc dobře, bolesti v zádech i v podbřišku - do víkendu to přijde.....nějak to tak tuším
:slight_smile:
@hradilenka - tak jak v noci spíte?
20. črc 2011 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - ahojky:slight_smile: a zkoušela jsi kojící kloboučky? Líp se pak můžou přisát. Já měla mlíka taky hodně, ale Matýsek se nemohl pořád přicucnout, nakonec ty kloboučky pomohly. A musela jsem ho po 3hod.budit, protože pil málo. Ale to bylo asi tak týden, pak jsme se rozkojili. S tou postýlkou je to někdy taky problém - ze začátku, než si zvykne. To víš, v bříšku měla těsnější prostředí, teď má kolem sebe hodně místa a to prý může někdy způsobovat tyhlety problémy se spaním. Tak jí zabalit do rychlozavinovačky napevno, ať je v těsnějším, třeba to pomůže. Ale je mi jasný, radí se to dobře, u Máti to takhle fungovalo a u druhýho u vidím, že budu šílet, protože to bude všechno jinak :grinning:
20. črc 2011 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - tiše závidím, že jsi to měla takový rychlý...... :slight_smile: Tak to bych taky chtěla, ale při mý smůle to bude zas na půl dne
20. črc 2011 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Tak to si měla bezva porod manžel byl i u porodu? Nakonec si to nenechal ujít co? No už se těším na fotečky. S tím kojením jsme na tom stejně. Taky se mi prsa nalily až v pondělí odpoledne a v úterý jak nás pouštěli domů, jsem je měla jak šutr. Malá měla problém to prso chytit do pusenky jak bylo tvrdé, tak jsem byla ráda, že jsem si všechno koupila tu osdávačku a tak ... připadala jsem si jak dojná ... K .... :grinning: stále jsem odsávala a malou jsme krmili formou dokrmu přes lahvičku a stříkačku ... byl to docela záhul, ale pak za 2 dny mi prsy povolila a už je to oki. Musíš stále odsávat mlíko a nevzdávat se ... chce to čas a neporopadnout panice. Jinak my v porodce krmily co 2-3 hod i v noci ( musela jsem jí stále na krmení budit i ve dne .... a lechtat šimrat aby u toho nespinkala) . Tady u nás mi DD řekla, že jí mám nakojit a pak jí nechat až se sama vzbudí. V noci to samé nebudit nechat spát až se sama přihlásí. Je pravda, že od té doby se vyspím :grinning: . Tak malou nakojím kolem půlnoci a pak spí až do 6 a někdy i dýl by spala.
To že Ti malá řve je možná způsobené prdíky ... my malou po kojení nosíme ... špónuje se kope nožkama a pak je rachot jak z kulometu Ratatata a je klid ... usměje se a jdeme spinkat. V postýlce je pak hodná. Tak to zkus možná je to to samé.
Jo dotaz kdy to na Tebe přišlo? Kdo Tě vezl nakonec do porodky?
@msevy My spíme dobře ... :sweat_smile: malá je andílek :sweat_smile:
Tak máš tucha, že o víkendu to vypukne jo? :slight_smile:
20. črc 2011 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no skoušela jsem ty kloboučky v porodke,občas pomohly,občas ne.....tak si je budu muset koupit a skoušet to s nima,doufám,že se to zlepší,protože je škoda toho mléka,když ho mám,abych to takhle vzdávala.....no v zavinke spala v noci a v pohode,ale přes den se jí tam nejak nelíbí.... :grinning: a jak si dloho kojila?myslím třeba pul hodku?nebo i dýl? a pil ti z obou prsou?mne malá pije vždy iba z jednoho a na to druhý už usíná,tak nevím,či si to mám odstříkavat to druhý,nebo?
20. črc 2011 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 holky teda ještě jednou gratulujeme, to je úžasný že jste to takhle krásně zvládli, s kojením držíme palce, já teď mažu na kontrolu, držte mi palce ať mi udělá hamiltona, protože už toho mám nějak plný zuby :grinning: v noci jsem ani jednu hodinu nespala v kuse, mám tak strašně otlačený břicho :angry: na spinkání jsem taky pro zavinovačku, myslím že dětičkám je v ní líp a třeba dát postýlku k posteli, ať má pocit, že nejsi daleko.
20. črc 2011 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Tak držím palce .... aby byla malá už venku ... a Ty si měla už klid od bříška ... uf to je bez něj pohoda .... mě se tak ulevilo ... klouby záda .... můžu se zohnout :grinning:
20. črc 2011 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - tenkrát jsem to musela i ukázat u doktorce, malej vypil strašně málo a trvalo to přes 20min.Ale to měl žloutenku, tak byl i unavený - pořád usínal. Takže jsem musela, budit po 3hodinách a během kojení ho taky budit - lechtat pod bradičkou nebo mu do ní drcat, aby se probudil a začal zase sát. Z jednoho prsa jsem kojila co to šlo, pak jsem to vždycky zkusila i z druhýho a zbytek odsála. A u dalšího kojení jsem ty prsa prohodila. Určitě to mlíko nevylejvej - můžeš ho zamrazit - v mrazáku vydrží 2měsíce, může se pak někdy hodit:slight_smile:

@hradilenka - no mám tucha, že do víkendu. Dneska mě bolí podbřišek už od rána - jako bych to měla dostat, křeče, tlaky do zad......uvidíme co z toho bude. Zítra mám mít KO, tak jestli tam ještě pojedu nebo už budu v porodce....... :slight_smile:
20. črc 2011 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek