• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 mocgratului k Šárince :slight_smile: porod rychlej, tichá závist :sweat_smile: :grinning:
20. črc 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk - :grinning: :grinning: Lenka Ševčíková (Benýšková Lenka) :grinning: :grinning:
20. črc 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ssimmikk - jinak tvůj hlas už je zapsanej :grinning:
20. črc 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@msevy Tak to je škoda, že je to na FB, já ho nemám :slight_smile: ale jsem pro Míšu :dizzy_face:
@ssimmikk děkuju za rady! :slight_smile: hm, projdu si ta mléka a uvidím. páč pixla nutrilonu nám vyjde na týden a něco a stojí skoro 400,-. V Rakousku ty kapičky netuším. zkus to na rakouském googlu. Kapičky se dávají 1x denně 5kapek, ale je to zatraceně malá lahvička, také jsem zvědavá, na jak dlouho vydrží..
Náš malej prdí, že by se za to ani starej chlap nemusel stydět.
Říkám Honzovi: malej zčervená a prdne si. Honza na to: U dospělých je to naopak. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Můžu se zeptat, jaké máte zkušenosti s lahvičkama? nemůžu se zpřátelit s lahvičkama Nuk :rolling_eyes: (first choice) a to byly drahé jak cip.
20. črc 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@msevy :grinning: hihihi :grinning: tak proč nevede Míša??? A když dáte Míšu, tak to bude super, prootže oba kluci budou na M :slight_smile:
20. črc 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee - my používali Avent - byly trochu dražší, ale super, do tý doby, než je začal Matýsek házet na zem - potom tekly u uzávěru, byl vždycky celej mokrej. Teď jsem objednala tomme - antikolikovou, tak jsem na ní zvědavá
20. črc 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk - Míša prohrává o 1 bod:slight_smile:) JInak je to strašně vyrovnaný. No, Míšu zřejmě dáme, ale proč nezapojit kamarády ne? :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy aha, tak nevím, jestli něco nedělám špatně.. malý saje jako divý, ale za 10min vycucne jen 10ml, prostě mu to z toho nejde a pak najednou třeba jo.. s Tommee se mu pije dobře, nejlépe z Difrax :slight_smile:
20. črc 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee - Nuk jsem používala spíš na čaj, nemáš tam ale špatnej dudlík? Jsou jiný na mlíko a jiný na čaje
20. črc 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy aha, jdu na to mrknout.. díky za tip, možná je to tím ? totiž nám tam nechce spolupracovat ta antikoliková dírka..
20. črc 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlásím, že už mám jen 2kg navíc od váhy před těhu. týden po císaři to bylo 7kg.. tak jsem se dnes donutila hupnout na váhu..
20. črc 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ahoj, zítra vám budeme moc držet pěstičky!!! :slight_smile: říct nebo neříct-hlavně, aby pak nenervovali zbytečně Tebe.. o to jde :wink:
20. črc 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1
@hradilenka ahoj holky, nestíhám číst, reaguju jak píšete o kojo z 452 str. my jsme na tom uplně stejně, taky se mi mladej nechce přisávat, je to vždycky na x pokusů, už se mi ale osvědčilo mu dát najíst, něco ucucne, většinou z jednoho, pak si v klidu třeba za hodku než se k tomu dostanu mlíko odsaju a nechám na večer..při dalším kojo nemám prsa tak nalitý a líp se mu chytají. jinak v porodce jsem na odsávačce byla třeba hodinu. zkoušeli jsme i klobouček, ale to mi mlíko moc neteklo..ted už si myslím že by to bylo lepší, taky nad ním uvažuju že dokoupím..ale musí se fakt vydržet, každý den je to o něco lepší, holt než se na to přijde..ted mladýmu teklo mlíko po bradě a usnul u toho po chvíli. V porodce jsem četla že každé dítě to má jinak, postupem času mu stačí kratší doba, některé potřebuje ale třeba 45 min.doufám že to nebudeme my :wink:
20. črc 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee hihihi, to má manžel pravdu :grinning: jiank Nuk vůbec nemám, mám od Bočka a teď na mlíko skleněnou, jinak vše s kulatýma dudlama :wink: a měla jsem je u obou holek a pohoda :wink: malej ti nechce z těch lahviček pít?
no tak to je dobrý jednou denně 5kapek, já dávám jedno kapátko u každýho jídla a mám je tak na týden za 147kč, takže ono to třeba vyjde na stejno.....no Nutrilon je drahej a do akce ho moc nedávají to tam raději dají nějákej dárek :unamused: nevím proč, ale jedno mlíko má víc toho, druhý zase onoho a pak se v tom vyznej co je lepší, každýmu sedí něco jinýho....když jsme dávala tenkrát Mišce bebu, tak tak proslulá nebyla jako je teď.....jsme taky říkala, že si zkusím najít složen těch mlík na netu a uvidím....víš jak to je v reklamách-tohle mlíko je to nej pro vaše děti :grinning:
20. črc 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk on z nich pít chce, ale nejde to, vznikne tam podtlak, že už se mi párkrát stalo, že se tam přisál jak pijavice, jak se podtlakem procucla savička dovnitř :grinning: jj, reklama je reklama a tu musí spotřebitel zaplatit. já koupila nutrilon automaticky, jelikož s tím začínal v porodce. krásně po něm přibírá, ale je fakt, že pokud by bylo něco stejně dobrého a levnějšího, nezlobila bych se... :grinning:
20. črc 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Já když malou dokrmovala ze začárku přes láhev tak mi všechno krásně vydundla z těch lahviček jak máme i tu odsávačku ... Tak mu Vlasti dávej pít z nich ... fakt to jde pohodově .... a malá ani tak netrpěla na prdíky, jako když jsme jí pak dokrmovali přes stříkačku .
@lebapa jj jak píšeš všechny máme stejný probléme ze začátku ... u mě je to už v poho za což jsem ráda ,,, mám mlíkárnu všude sebou :grinning:
20. črc 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
S těma kapkama to je dílo ... to mají ty naše lékárny na tom takový rabat? Když už na Slovensku je to za půlku ... tak jak říkám ... nejlepší byznys jsou léky a vše kolem špitálů a výroba a prodej zbraní .... :rolling_eyes:
20. črc 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ahoj, jj, dávám mu pít hlavně z Difrax-ta nám vyhovuje nejlépe. TT také, ale méně. Ty Nuk jsme nakoupili nahonem.. bylo potřeba. Jojo, byznys.. a jak řekla moje kamarádka (viz ceny očkování- to nás brzo také čeká) na strachu o děti se dobře vydělává...
20. črc 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee aha, tak to teda nejsou moc dobrý flašky, když jde nacucnout dudel a mimi tam musí samo pouštět ten vzduch, právě ty co mám to nedělají, mají cosi v tom dudlu, že tam ten vzduch jde sám, asi je to antikolikový....jak už tu někdo psal, že si objednal od Timme, tak tu mám taky jednu....zkus koupit jinou a uvidíš, ještě mám jednu chico a ta byla taky dobrá,Nuk jsme nikdy neměla, tak nevím....
@hradilenka přesně, už neví na čem by ty prachy nahrabaly :angry:

Holky, budete nechat někdo očkovat mimi na ty rotaviry???
20. črc 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk musím se domluvit s doktorkou ... švagrová říkala, že je to k ničemu. Tak nevím. Kdy budeš nechávat nastřelit náušničky?
20. črc 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jj, z Tomme se mu pije docela dobře-jednu máme. Ty nuk mají také tu antikolikovou dírku, ale prostě to nefunguje :unamused: přítel jednu savičku prorazil víc v té dírce a už to fakčí dobře, ale ostatní ne nebo jak kdy. nějak to vymyslíme :wink:
Rotaviry probereme s mojím, ale asi ano. Pojišťovna na to myslím přistpívá.
20. črc 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee To je zajímavé že ty od TT se Ti moc neosvědčily. Tak musíš zkoušet až kápneš na tu pravou ... jo a z čeho máš u těch druhých dudlík ? Silikon a nebo kaučuk? Ten kaučuk je myslím víc tuhý ten dudlík ...
20. črc 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Na ty láhve TT se dají koupit různé druhy saviček, podle věku dítěte a na jakou stravu to máš... tak nemusíte dělat větší dírky :sweat_smile:
20. črc 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka TT se osvědčila, asi jsem to blbě vyjádřila :wink: . pije se mu z ní fajn, ale z difrax ještě lépe-tam mu asi víc vyhovuje ten tvar savičky. jinak všechny savičky máme silikonové-to mu neva. to mu va jen na dudlíku, ten má kaučukový :slight_smile: dokoupíme difrax a bude :slight_smile: . já jen už, jestli to není na těch láhvičkách nějaký technický problém mnou zaviněný.. :grinning:
20. črc 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Máš tolik těch druhů flašek , že sis ho rozmazlila :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ba né :grinning: ještě jsme měli calmu od medely :grinning:
20. črc 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee chi chi ... :grinning: prý nerozmazlili .... chi chi :grinning:
20. črc 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :grinning: :grinning: a Ty Nikolku krmíš z lahviček? chce pít?
20. črc 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee krmila jsem jen chvíli jak byla na tom dokrmu, jak jsem měla tvrdý prsa ... ale každý mě zrazoval, že jak jednou čuchne k flašce, tak nebude chtít pak dudlat z prsa, tak jsme to valili stříkačkou ... ale z lahvičky jí to šlo suprově .... na posezení vydundla 70ml :slight_smile:
20. črc 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight hmmm tiramisu, tiše závidím :grinning:
20. črc 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek