• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@kristynkamazlik - tak jak dopadla KO ?
20. črc 2011 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa no tak ja mám odsávku od awentu a dneska jsme se snažila neco odsávat,ale nejak me to nejde,mne se nedá ješte to mlíko odstříkavat ,jde mi jen po kapkách a ne nejakej gejzír....v porodce sme delali přes stříkačku,ale odsávat me tam nenaučili,takže nevím,jak to bude dál...no v každém případe zítra přijde k nám pediatrička,tak se na to zeptám....

Holky,taky balíte naširoko?me při propuštení mudr řekl,že mám hnedka začít se širokým balením a do 3 týdnu se pak objednat na ortopedii....no jo,ono se mu to lehko řekne,ale já nejak nevím,jak na to....mám koupený ortopedický kalhotky a když jsem tam dala ješte látkovku,tak chudák malá,muselo se jí v tom pekne blbe ležet....to bude další otázka na pediatričku,at me to hezky ukáže,jak se to balí....
20. črc 2011 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 - proč na široko? Má malá nějaký problémy s kyčlema?
20. črc 2011 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy ahojky holky, hlásím kontrola za náma :grinning: dole je to všechno už moooc nasáklý nebo prosáklý, příprava těla na porod :wink: takže porod muže přijít kdykoliv, hups je to nějak rychlý :grinning: doktor byl báječnej, na UTZ jsme se dozvěděli, jen to, že míry a miminko je krásně ukázkový - doslova, ale míry nám doktor neřekl, je to prý překvápko, když jdem na toho císaře :wink: pak jsme si zajeli vo Včelní na obídek, přežrali jsme se o 106 a pak jsem jela na nehty, tak jsem v klidu, už mužem rodit, mám udělaní nehtx na další 4 týdny :grinning: jen dle tarotu dnes todit nesmím 20.7. je špatné datum, tohle mi tvrdí švagrová :wink: jina kočko koukám jména stále nerozhodně :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2011 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
teda jak to tady čtu, začínám mít obavy z kojení, jak to zvládnem :wink: :wink: :wink: :wink: docela se toho bojím toho kojení :wink: a pak tu čtu prdíky jak big problém, ted i kyčle, mne se nějak i přestalo chtít rodit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2011 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy no ortoped se byl v porodce na malou podívat v nedeli a řekl mi,že je všechno ok....a včera mudr,co nás propouštel me řekl,že už se to tedka delá preventivne všem miminkám,tak at to doma už balíme takhle...já se radší zítra zeptám pediatričky a za 3 týdny se objednáme na ortopku....
20. črc 2011 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristynkamazlik - jj, už jsem to na FB stopla, takhle bych se nikam nedostala:slight_smile:) Je to teď na Matějovi, co vybere, to dáme - líbí se mi obě jména. Nejlepší je, že jeho odině se líbí Vojta a naší zase Míša, tak uvidíme, kdo vyhraje :grinning: :grinning: no vidíš, tak ještě pojedeš z nás zbylých nejdřív:slight_smile:) Mě je teď fajn, žádný bolesti, zítra jedeme dopol.na KO, tak jsem zvědavá co mi dr.řekne.
@tasmailla1 - ty jo, tak to je zase něco novýho - tohle jsme ještě před 3 rokama nemuseli........
20. črc 2011 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy se máš,
ted jsem si lehla a bolí mne fakt všechno, ještě jsme byli v tescu na kaufech, jsem ko :slight_smile: ale neboj, já si to nechám na příští středu, to vy tady už všicí budete mít mimina a já tu budu poslední těhule :grinning:
20. črc 2011 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy jsem zvědavá na to jméno :grinning: :grinning: :grinning: jak se rozhodnete
20. črc 2011 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristynkamazlik - spíš jak se rozhodne tatínek :grinning: :grinning: ať má taky o čem přemýšlet.......proč jenom já? :grinning:
20. črc 2011 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky začíná mi být nějak nevolno :grinning: :grinning:
20. črc 2011 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
20. črc 2011 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 - hele hele, nepředbíhej :grinning: :grinning: pojedeme pěkně všechny dohromady :grinning: Bolí břicho?
20. črc 2011 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
20. črc 2011 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy jo,když si uvědomím,že zítra touhle dobou budu možná ještě na hekárně,tak mě bolí všechno,ne jen břicho :grinning: :grinning: :grinning:
@kristynkamazlik se moc nesměj :slight_smile: Ty víš taky datum a to je podle mě o dost horší než když to přijde samo... :slight_smile:
20. črc 2011 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
holky něco vám posíoám pro pobavení...podotýkám suchánek je tam užasnej :grinning: http://www.youtube.com/watch?v=pRTsAjZ1TsE&feature=player_embedded
20. črc 2011 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@tasmailla1 ahoj, malý má kyčle ok a nebalíme ani preventivně. kontrola bude na šestinedělní prohlídce.
20. črc 2011 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
holky koukám, že jsem vám tam zkopírovala partičku, ale ne tak vtipnou, tak tady je náprava a doufám, že jsem to trefila, jmenuje se to partička - seznamka, jak už jsem psala, exceluje tam suchánek =) http://www.youtube.com/watch?v=JxouM-C6zOA&feature=related
20. črc 2011 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky tak se hlasim dneska jsme byli s maminkou meli jsme vybernej obed malej se dneska moc nehyba sem tam ale nic moc tak se trochu strachuju jinak nic tico po pesine jinak jsme byli v ikee no a to se vazeni neda si nic nekoupit a to jsem sla pro jednu vec kterou nemeli a misto toho nakoupeno plno blbosti ktere nepotrebujes ale je to ve sleve jsou tam ted fakt slevy nevim jak nabytek ja byla v doplnkach .... jak to tady ctu tak vsechny vas neco boli proc me neeee :slight_smile:)
20. črc 2011 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepsilight ahojky :wink: no buď ráda, že tě nic nebolí :grinning: jee tak jste si užili kaufy, já bych tak šla nakupovat do ikei, i doplnky, asi hnízdím, nejradši bych doma všechno vyházela a obměnila za nové a moderní věci..hmmmm..
20. črc 2011 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristynkamazlik jooo ted mi mluvis z duse taky bych to tak nejradsi udelala ale to nejde sakra a uplne nejradsi bych vymenila i byt k tomu dokoupila chatu a novy auto skoda :(
20. črc 2011 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepsilight Haha, tak jako ty, já dopadnu v Ikey vždycky. To, co potřebujeme nekoupíme, zato si vždycky domů odnesu plno kravin, které tam přece nemůžu nechat :slight_smile: Jinak taky se mi malá dnes moc nehýbe, až teď po večeři se trochu probrala. Taky už jsem se strachovala, to je hrozný, jak už se člověk pozoruje. Ještěže zítra mě čeká KO, hned budu klidnější. A dnes mě taky nic nebolí, takže klid :wink: .
@kristynkamazlik No hezký, hezký, ale ještě nespěchej, musíš ještě pár dní vydržet :wink: Jen já být na tvém místě, tak bych ty míry z doktora vymámila, byla bych hrozně zvědavá :grinning: !
20. črc 2011 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@danissa no to proste nejde dneska tam meli dracenu za 25 kc nekup to to ...... :slight_smile: :slight_smile: dneska je tak hnusne to vypada jako podzim KO mam az v patek asi umru
20. črc 2011 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepsilight Neboj, neumřeš :wink: , jen dvakrát se vyspíš a bude pátek :grinning: :grinning: Ale fakt to neutíká ty poslední dny, že?
Fuj, jsem se zase přejedla a hekám, jsem nepoučitelná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2011 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@danissa vymámit míry, to fakt nešlo, prý máme krásné mimi a ukazkové těhu, jen co se týká velikostí, a jak je mimi natočeno a taaak :wink: :slight_smile: prostě doktor nic neprozradil :grinning: taky si přejem vydržet do toho 27.7. nooooo uvidíme... a kdy máš ty termín? :wink:
20. črc 2011 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@danissa jojo vleče se to :grinning:
20. črc 2011 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepsilight chápu, taky bych jí koupila :grinning:
Holky mám otázku - jelikož jsem se k vám připojila až dost pozdě, tak nevím, jestli jste tady probíraly MONITOR DECHU....pořizovat, nepořizovat??? Nemám ho a stále si nad tím lámu hlavu....
@kristynkamazlik Já měla termín dle PM i dle UTZ 14.7.2011, hmmm, tak to nestihneme :grinning: , ale zítra nás čeká KO a pokud se nebude nic dít, tak v neděli frčíme na vyvolávání :slight_smile: Tak je to dobře, že máte ukázkové miminko, hlavně, že je vše v pořádku :wink:
20. črc 2011 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@danissa ja dneska jim a jim nevim delame si zasoby ... jo to bude patek a dallllllllllllllllllllllllllllllllll ? :D no je fakt jak jsem rvala ze mi tech 8 mesicu neutika tak to menim uteklo to :D
20. črc 2011 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek