• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Dobré ránko pupíci a maminky, počasí je tu tak ošklivé, že ho ani popisovat nebudu :unamused: .
V noci jsme konečně trochu víc normálně spali-malý měl po dlouhé době i klidný spánek docela dlouho. Snad je to díky bio gaia kapkám. Jenže mu leze teplota na 37,2 a často je celý červený, jakoby opálený (né brunátný, když tlačí prdíky :slight_smile: ) a netuším z čeho. na bio gaia o žádných vedlejšácích nepíšou.
@msevy tak držím pěsti :slight_smile: dej pak hned echo :wink:
@dpetulinka asi jdeš také pomalu na řadu, tak teď jsem zvědavá, holky, kdo z vás bude první... msevy nebo Ty :grinning: :dizzy_face:
21. črc 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak se hlasim dneska super noc ji celou prospala bez zastavky na toaletu celou noc az do ted leje je tu tak hnusne ze mam radost ze nikam nemusim bolesti taky nemam malinkej je fakt asi spokojenej :slight_smile: jinak co me trapi moc se nehybe je to normalni ???? mate to taky ???

@druidee jejda to je blby ale miminka maji vetsi teplotu nez my ne ? ale je fajn ze ste vyspali a nabrali nove sily
21. črc 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee to j dobře, že už líp spinkáte, teda teď mi dochází, že ani nevím jakou by mělo mít miminko teplotu. No já mám pocit, že prostě neporodím, půlku těhotenství tě strašej, že to bude dřív a pak... nic ani když už by mělo.
@pepsilight mě taky přijde že se hýbe míň, já myslím že je to tím, že už mají prostě málo místa, vždycky mi jen tak přejedou nožky po boku, udělá se mi boule na břiše, ale žádný prudký pohyby už to moc nejsou :slight_smile:
21. črc 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jo presne je to takovy na palici vzdycky musim zkontrolovat jestli tam je a probudit ho :slight_smile:)) s tim strasenim taky me strasili uz od sestyho mesice ze mam mekkej cipek a podivej jsem tu taky :slight_smile:
21. črc 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Vlasti mi ve špitále říkali, že do 37,3 je to v pohodě ... že se miminka i přehřívají ... nemáš ho moc navlečenýho?
21. črc 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight @dpetulinka jo, někde píšou 36,5 až 37,5 je ok, jinde až jen 37,0 že je ok. ale jiné problémy nemá, tak to bude oki :wink:
21. črc 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ahoj, aha, zase jiná informace :grinning: navlečený určo není, to se mi stalo jen jednou-měl spocené celé záda, od té doby si dávám pozor. spíš jsem si říkala, jestli mu někdy není zima :wink: možná to souvisí s jeho rýmou.
21. črc 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no jasne hlavne se nestrachuj to bude urcite oki ale nekde jsem cetla ze na tohle je to pry dobry mucosolvan myslim nejsem si jista tak kdyby neco tak mu to podat ale jinak nevim nevim :(
21. črc 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tak to bude asi dobrý, když vám jinak nic není, hlavně že ty kapky pomohly, no přemýšlím jestli je nekoupit hned :grinning: ikdyž máme doma ten infacol, tak počkám kdyby třeba zabral.
@pepsilight no přesně, měkkej, zkrácenej, otevíráte se, nic nedělejte... :grinning: a teď nevíme jak ji dostat ven :slight_smile: nález perfektní už měsíc, ach jo. Štve mě že ty bolesti úplně přešli, kdyby mi bylo aspoň blbě, ikdyž to teď možná bude, protože jsem spráskala hromadu smaženýho květáku s bramborem a okurkovým salátkem.
21. črc 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka nikdy jsem si tolik nic neprala aby me neco bolelo ale azto prijde tak si budu prat at to prestane :D ja nevim venku je hnusne komu by se na svet chtelo malejm je u nas krasne tak kam by se hnali :slight_smile:)
21. črc 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pepsilight přesně tak, večer jsem měla vždycky takovou radost, když to začlo bolet :grinning: a do rána ani ťuk :-/ ale pak budeme tlouct hlavou do zdi, ať už to skončí, no to je asi normální :slight_smile:
21. črc 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dpetulinka no nevim jestli se na to tesim ale vim ze se strasne tesim az to vyleze ven zacne rvat a ja budu mit zase telo pro sebe jen moje :D pak nastanou ty problemy a starosti jak tu pisou uz nase maminky tak ja nevim at tam radsi je .. :slight_smile:
21. črc 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hradilenka dostaly jsme jen vitamin D, jinak žádný kapky, ani Miška jiný neměla :confused: :fearful:
21. črc 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk ahoj, tady je info o tom, zda se ty probiotické kapky mohou a jak kombinovat :wink:
http://www.probiotickekapky.cz/poradna/kombinace-s-jinymi-pripravky.html
21. črc 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ssimmikk My máme Kanavit a Vigantol
21. črc 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zpět z KO a vypadá to, že tu budu ještě dlouho strašit jako čekatelka..... Čípek se nezkracuje, na porod se to nechystá, kontrakce minimální, na monitor jsem musela dvakrát, poprvé při kontrakci přestal prďolka spolupracovat - začal tam blbnout, tak mě poslali na oběd a pak znova na monitor - ten už byl dobrý. Další monitor v úterý a kontrola v pátek 29.7. Vyvolávat nechtějí, prý až 14dní po termínu. Tak já tu fakt budu poslední........
21. črc 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka my jen Vigantol,doufám, že to říkám dobře :wink: Miška měla taky oboje, ale teď má Niky jen tohle, tak nevím, ale jednu dobu bylo jedno z toho nedoporučeno, že to máv sobě cosi špatnýho, byla z toho teknrát aféra, vím, že kamoška to musel apřestat dávat i malé, ale nevím zda Kanavit nebo Vigantol :confused: :astonished:

@msevy aby jsi se ještě nedivila kolikrát nic nevypadá na porod a vše se změní během pár hodin :wink:
21. črc 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@druidee děkuji, jdu kouknout :slight_smile:
21. črc 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee super, dají se kombinovat, tak je zkusím a kdžy sami nepomůžou, tak je zkuím zkombinovat s Infacolem :wink: mám strach ho teda vysadit, ale zkusit to budu muset...ale čtu, že jsou až od 1.měsíce :frowning2: to budeme muset ejště teda vydržet :unamused:
21. črc 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matěj tam byl se mnou,tak si to taky vyslechl a pak prohlásil, že to vidí nejpozději do pondělí (to má narozky) :grinning: :grinning: :grinning: Taky to může být až v srpnu a to pak bude nějaký slůňátko
21. črc 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk my máme taky jenom vigantol dr mě říkala že prý ten kanavit Míša dostala už v porodce jako očkování.
My jsme dnes dorazili ke tchánům. Mají tady Horňácké oslavy takže se sjedeme všichni a bude nás plný barák. Do toho všechn 6 vnoučat tak si babi s dědou užijí. Zítra jedeme na Slovensko na ty kapky. Tak pak holky písnu kolik je cena a kdo by měl zájem tak koupím a pošlu poštou. To počasí teda nic moc, ale snad se to umoudří a přestane pršet.
21. črc 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee http://www.feedo.cz/shop/index.html
Tam jsou mlíka, jde tam i otevřít etiketa mlík, tudíž kouknout na složení, ještě to nemám prostudovaný, ale koukala jsme na mlíko beba sensitive - ta je na zácpu, průjem, nadýmání, takže by mohla třeba u prdíků pomoct, určo má nějákých víc probiotik nebo něco, nevím, musím jak budu mít čas si to porovnat....zkus kouknout, já se rozhodla, že zkusím ještě tu bebu a uvidím, protože třeba trošičku uleví, te´d jsme četla článek od pediatričky, že mlíko není původcem nadýmání, jak sjem i včera říala, ale že nějáký mlíka mohou mimi trochu ulevit, tak nevím..... :confused:
21. črc 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
msevy, klídek :wink: do pondělka porodíš, uvidíš :grinning: :grinning:
21. črc 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 ty kapky jsou na slovensku prej levnější, protože jsou jen 5ml :astonished: to jsme se dočetla tady na koníkovi :confused: a prej kdžy se koupí, tak se musí do hodiny dát do lednice, že musí být v chladnu, takže poštou to moc dobrý není, že prej se v tom zničí ty probiotika, dkyž nejsou v chladnu :confused: chjooo, nevíš o tom něco? To víš, čtu na netu články, diskuze..... :grinning: a pak vím i co nemám vědět :grinning:
21. črc 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jee taky jsem byla dvakrat na monitoru to je vopruz neboj my se fakt potkame na sale me ceka ko zitra tak jsem zvedava co mi reknou podle me to samy co minule vse je ok pristi ko mate ..... takze tu zustaneme opravdu spolu se neboj ale myslim ze cipek se muze znemit ze dne na den ne ?
21. črc 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 @ssimmikk
jo to mi DD taky říkala , že se proti tomu očkuje v porodce, ale dává to ještě pak 1 kapku týdně do 1 měsíce a po 1 měsíci jednu kapku měsíčně.
21. črc 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau zensky, uz jsme doma, honzik krasne papa jen ja mam prsa jak v ohni...nevite, co pomuze? jsem ctvrty den po porodu a jsou jak beton, odsavam, chladim, masiruju a nic :angry:
21. črc 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava jeee blahopreju k honzikovi kdy uvidime fotky ?? jaky jsi to mela a co v porodnici ??
21. črc 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava no ahóój, vítáme vás a gratulujeme :slight_smile: nám porodní asistentka vtlouklala do hlavy rozmasírovat to co je zvrtdlý a nejlíp prý v teplý sprše a pak odstříkat, no tak jestli to nepomáhá, tak nemám tucha co bych s tím dělala, ani trochu to pak nepoleví?
21. črc 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk bezva, díky, projdu to. přemýšlím nad tou Bebou. také už jsem slyšela, že mléko na prdíky vliv nemá, tak ani moc jídelníček kojících maminek.

Koukám, že tu řešíte vitamíny. my dáváme vigantol denně a kanavit 1x týdně.
21. črc 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek