• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Ahoj holky, můžu se k vám zase přidat :wink: Byla jsem tu s váma chvíli na začátku, pak nebyl absolutně čas se zapojovat. Termín 25.7. :slight_smile: Pocity smíšený těšení se na porod a zároveň obr strach z něj :grinning:
21. črc 2011 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@akrimala Ahoj, tak takových je vás tu víc, co čekají každým dnem :grinning: já už to mám za sebou. Malý má dnes měsíc :wink: a jak jsi se měla celou dobu? těhu v pohodě? :slight_smile:
21. črc 2011 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee Tak moc gratuluju k chlapíkovi :slight_smile:! Ty jo měsíc :slight_smile: Pamatuju si že jsme si tu povídali o šnecích :grinning: Tak teď to bude o dětěch :grinning: A porod dobrý? Těhu ušlo, jen si teď nakonci říkám jak to rychle uteklo a přitom se to tak příšerně táhlo. Malej je hodnej?
21. črc 2011 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava Sice se neznáme, ale moc gratuluju k mimču. Určitě rozmasírovat pod teplou vodou a dát tvaroh, tak jsem to dělala před šesti lety, tvaroh mi vždycky zabral :wink: Snad to pomůže nebo přijdou i jiný rady.
21. črc 2011 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@akrimala děkuju :slight_smile: je hodnej, ale má zlobivé prdíky :grinning: máš pravdu, nakonec to člověku nějak uteklo to těhotenství.. a věř mi, až bude miminko na světě, utíká to rychlostí světla.. :sunglasses: Jó šneci :grinning: :grinning: ještě ho máte? my měli snůšku vajíček, ale mortalita velká a vlastně nám zbylo z 8 jen 5 dospělých a teď už jen 6 mladých a o 2 je zájem :dizzy_face:
Určitě už máš doma vše pro mimčo nachystáno :slight_smile: kdypak jsi balila tašku do porodky? budeš mít muže u porodu? :slight_smile:
21. črc 2011 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava Také Moc gratuluji k Honzíkovi ... kdy si to stihla? Ani jsem to moc nepostřehla ... Doufám že si to zvládla a jste oba oki :wink:
21. črc 2011 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@akrimala ahojky ja ho mam 24.7 a u me zatim nic jako bych byla v 8 mesici ale snad u to bude brzo :slight_smile:
21. črc 2011 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@akrimala Ahojky po tak dlouhé době :slight_smile: Tak Vás tady ještě pár zbývá co máte termín ke konci ... už to máte taky za pár ... a budeme tady všechny maminy :slight_smile:

Co je s Myškou? Ví někdo? Neporodila už také? Dneska měla rodit Misi , tak snad to všechno dopadlo dobře a ještě tam někde neheká ... :fearful:
21. črc 2011 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka mam pocit ze dneska sla na vyvolani tak uz je treba maminkou :slight_smile:))
21. črc 2011 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,ty brdo,presne jak jsem říkala,vubec po porodu na vás nemám čas.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Od rána neco delám,peru,vařím,žehlím,dopolko byla u nás pediatrička,moc příjemná ženská,tak mi zodpovedela na mé zvýdavé otázky,které jsem mela napsaný,jinak bych na to zapomnela....řekla,že máme používat široké balení,tak už ho provozujeme,co se týče kojení s kloboučkem je to omnoho lepší....zachvíli pujdu dát malý koupel....
@lukava gratulka ku klučíkovi... :wink:
21. črc 2011 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee třeba ta beba sensitiv by nemusela být špatná a vliv by trochu mít mohla, když je přímo na to :wink: je to o každým miminku, některýmu nevadí nic, druhýmu vše, některýmu pomůže cokoliv některýmu nic :unamused: njinak ta teplota jak jsi psala výš, gtak tu má i Niky, pokud to není 37.5 as víc, tak je to prej ok :wink: malá měla taky 37.2,byla teplá a ruce studený a navlečenou ju nemám :wink:
21. črc 2011 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee jo a ty kapky bio gaia jsou prej až od měsíce?
21. črc 2011 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@akrimala ahojda, já mám termín 16.7 ... :grinning: jsem ráda že se přidala ještě nějaká těhotná duše, aspoň nám tu nebude smutno, opravdu tu bříška řídnou :slight_smile:
21. črc 2011 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky děkuju za přivítání je to milý :dizzy_face:

@druidee jojo, nachystáno je, košík dole povlečenej, nebesa navlečený :grinning: postýlku prej složej až budeme v porodce. Tašku jsem balila minulej tejden, nějak se mi do toho nechtělo, dneska jsem si teda ještě koupila omyvatelný přezůvky jak mám v pokynech, omyvatelný jsem teda neměla :sunglasses:

@pepsilight Já ti měla poslíky předminulej tejden, že jsem myslela, že pojedeme a ve 2.30 jako když utne a teď jen sem tam už to není tak inzenzivní, nechápu.
Minulej pátek mi dr. říkal, že dole je to nachystaný, ale co to znamená neví nikdo :slight_smile:

@dpetulinka Tak to tě čeká vyvolání?.......
Jinak naše Ani se narodila 29.7 před šesti lety, tak snad nebudeme mít dejavu :grinning:
21. črc 2011 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak konečně jsem zpět z porodnice. dnes to bylo na dlouho. Monitor taky nadvakrát, poprvé se malá až moc hýbala a byly zkreslené srdeční ozvy, sem tam kontrakce. Napodruhé už byl monitor ukázkový, ale zato tam bylo dost kontrakcí, hodně mě i tvrdlo břicho a bolelo, tak si mě tam už málem nechali. Nakonec mě dr. vyšetřila, čípku tam ještě troška je, otevřená jsem na prst. Tak tam mám dnes o půl sedmé znovu zajet, aby se zjistilo, jestli se jedná o rozbíhající se porod, nebo zda máme ještě čas. Tak uvidíme. Teď mě břicho tvrdne tak po 10 - 12 minutách, myslím, že to ještě nebude tak horké.
@lukava Ahojky, moc gratuluju k Honzíkovi, ať se mu na tom světě moc líbí a je zdravoučkej :dizzy_face: ! Tak vidíš, měly jsme stejný termín a já tu ještě straším :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak budeš mít čas, tak nám napiš, jaký jsi měla porod, jak ti to vlastně začalo, jsme zvědavé :wink:
@akrimala Vítej :slight_smile:
21. črc 2011 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@druidee Jo a bez muže bych porod asi nedala, minule mi byl fakt velkou oporou, bylo příjemný ho tam mít :slight_smile:tak snad to vyjde i tentokrát
21. črc 2011 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@danissa to vypadá nadějně, tak držím palce :slight_smile:
21. črc 2011 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk o tom nic nevím,ale na MMB je prodávají a posílají poštou tak nevím. Narazila jsem na ně na slovenském netu 10ml. Tak uvidím jak to bude
@hradilenka tak mě dr nic takového neříkala. Máme dojít na do poradny až v 6 týdnech. :slight_smile:
21. črc 2011 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@akrimala jé no to by jste měli pěkný :slight_smile: já mám narozeniny 25.7 už jsem teda byla přesvědčená o tom, že v tu dobu bude slečna už dávno venku, ale teď to tak moc nevypadá. Jestli do středy neporodím, tak šup na vyvolání
21. črc 2011 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@danissa jéé, tak to ty nás tu už určitě necháš :slight_smile: tak držíme palečky :slight_smile:
21. črc 2011 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@danissa jejda jejda takze zase o jednu tehulku min tak se tesime na fotecky a popis jaky to bylo :slight_smile:))neboj jsou tu taci co tu na tebe budou cekat:slight_smile:
21. črc 2011 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@akrimala ze by se to stalo fakt 29 ? to by bylo fajn ne ??? ja mam druhy vysneny datum zitra zatim se to ale nechysta jsem zvedava zitra je dalsi KO tam se dozvim ze je to ok a pudu domu :slight_smile:
21. črc 2011 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@akrimala ahojky tak tě vítáme. my máme termín 27.7. tak tu aspon nezustanu sama :grinning:
21. črc 2011 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava ahojky, nám na kurzu duly řekly, at přikládáme tvaroh, ten prý skoro všechno rozežene :wink: a hlavně masírovat a tvarohovat :grinning: a že když to do druhého dne nepomuže, tak pak volat doktorku a aasi to bude na antibiotika...tak tohle mám v poznámkách z kurzu...
21. črc 2011 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky já furt žeru sladký, to je děsný, máte taky ještě takový chutě? Prej že se kolem 38tt váhovej přírůstek zpomalí nebo zastaví, hahááá :angry:
21. črc 2011 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@akrimala nejen sladký, tláskám všechno o106 :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
21. črc 2011 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak my ještě taky nic - ale termín máme 28. -přesně za týden... tak tu chvilku ještě budu strašit. Zítra jdu na kontrolu - na monitor a pak konečně zbalím tašku do porodnice :slight_smile: co kdyby... mám to zatím naházaný na hromadě, tak už by to chtělo nějakou kulturu :slight_smile: Dnes měl přítel konečně volno, tak jsme byly dokoupit poslední chybící věci, já už se sama do obchodů neodvažuji, co kdyby mi rupla voda :astonished: @akrimala haha... já bych sladký furt, nevím kde bych a co bych :slight_smile:
21. črc 2011 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zase zpět - objeli jsme ještě dveře, dokud jsem schopná:slight_smile:)
@pepsilight - no zítřejší termín jsem měla jako jednu z variant, ale já to slíbila Matějovi k narozkám, takže to vidím na to pondělí :grinning: :grinning: I když, podle doktora je čípek ještě dlouhý, nezkracuje se, takže porod prý zatím nehrozí. Jak dlouho je to zatím - to mi neřekl....... :slight_smile: V každém případě je proti vyvolávání porodu, že je radši pro přirozený porod, na vyvolávačku by se šlo až 14dní po termínu, to je nejdýl, co tě nechají těhu....

@akrimala - vítám tě:slight_smile:)
21. črc 2011 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lukava - ahooj, gratuluju ještě jednou k Honzíkovi!!! A jaký to bylo v Podolí? Na co se máme připravit?
21. črc 2011 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka - jéé, to máš narozky ve stejný den jako manžel :grinning: :grinning: tak třeba to vyjde :grinning:
21. črc 2011 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek