• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@msevy a co vybRALI JSTE dveře? koukla si na ty v barvě šampaň? :slight_smile: :wink: my nakonec v kiku sehnali nádhernéhoi medvídka pu, poslední samolepky, tak zítra to hodime na zeď :grinning: jaromirovi se ty samolepky s fotbalem líbily :grinning: a odpo jsem vrátila té babě poštou ty drahé samolepky,tak jsem zvědavá =) jak se cítítš? jak ti je?
21. črc 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy tak aspon ze vime jak dlouho nechaj prenaset tak tu budeme spolu vsichni ......myslim ze se cipek zkracuje strasne rychle ale nejsem si jista ... jsem zvedava co mi reknou zitra podam info
21. črc 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik - no vybrali, ale cena nás trochu rozhodila. Pán chtěl asi, abych ještě dneska porodila......., prý tam byl včera klient podepsat smlouvu a jeho paní pak večer porodila - ani se nedivím, když pak viděla tu částku.... :grinning: Tak to musíme ještě propočítat. To se nedivím, že se mu ty samolepky líbily - já jsem z nich nadšená - asi do nich půjdu - ale tajně - teď šetříme všude, kde se dá. :slight_smile: Jinak je mi fajn, bolesti žádný, mám pocit, že jsem tak v sedmým měsíci a ne na konci...... A co u tebe? Nakonec to budeš mít ještě dřív za sebou než já :slight_smile:
21. črc 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight - no jo, ale minulý týden byl tak napůl měkký a dneska zase, že se to k porodu vůbec nechystá, že se ještě nezkracuje. Tak nevím, mám pocit, že si ze mě prďola začíná utahovat........jednou tak, pak zas jinak
21. črc 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy a nebo lekari ... vis jak ja pred 2 tydny otevrana prej na prst a minulej tyden zase lekarka rikala ze to tak nevidi tak co si pak mas myslet ?? a kdbych se nezeptala jak je na tom malej tak se se mnou nikdo nebavi fakt se tesim na zitrek co bude ....
21. črc 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight - asi budeme mít nějaký seladony - a prý že se čančají jenom holky.... :grinning:
21. črc 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@msevy no a ted psala na fotoblogu taky jedna cekatelka a moc me tim pobavila teda rekl to jeji manzel ale bylo to chytry ze prej maly dostavaji od nas samy dobroty a pamlsky no a pak budou dostavat jen mliko no tak kam by spechal no to je fakt kam by spechal .... oni jsou tak maly a tak vycurany a strasne chytry
21. črc 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@msevy NĚJAKÝ metrosexuáli :grinning: jéje to budou šampooooni :grinning: jak píše
@pepsilight prostě se tam nejen fintí, ale pochutnávaji si na těch dobrotách a oni moooc dobře ví, co je venku čeká..to mne fakt pobavilo :grinning:
21. črc 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik
@pepsilight - utáhnem jim opasky - a jak si to rychle rozmyslí............
21. črc 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenomže s mojí rozežraností to bude hoooodně těžký..........
21. črc 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy s mojí taky, právě jsem tam Adámkovi hodila delissu xxl :grinning:
21. črc 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik
@msevy s tou rozezranosti souhlas a VELKEJ to proste nejde bez tech dobrot bejt jenze jim nedochazi ze si to pak muzou dat taky az budou dospeli ze jo ???
21. črc 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kristynkamazlik :grinning: - no my teď zdlábli zavináče a mám šílenou chuť na nektarinku, ale nějak mám strach to míchat. Ale stejně na ní dojde :grinning: :grinning:
21. črc 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@msevy jen si dej takovy prasarny jsou nejlepsi a ty malinky je milujou jen si dej pak budem jist tri dny stary pecivo :(
21. črc 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@micka1 tak pak dej vědět, ale četla jsme na netu, že masjí být do hodiny zase v lednici, některý firmy je právě posílají s čímsi co to chladí :astonished: jinak do poradny jdeme taky až v 6týdnech :wink:
21. črc 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight - no, ono kvůli prdíkům je starý pečivo nejlepší :grinning: :grinning: Čerstvý chleba nebo rohlíky je to nejhorší - to by ses pak nevyspala, jak by malej řádil, takže k něčemu dobrý to bude :grinning:
21. črc 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy já myslím, že tu nektarinku zvládneš raz dva :grinning: říkej si, malej to prostě chce, má na to chuť :grinning:
21. črc 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik :grinning: nene, nechám si jí na zítra,. Mám tam poslední, nechce se mi zítra běhat na nákup, ale Matěj mi slíbil celý košík nektarinek :grinning: Tu poslední si nechám pěkně na dopoledne :slight_smile: Košíček dorazí až večer, tak ať mě nehoní přes den mlsná....
21. črc 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, mě tak mrzí, že nestíhám dočítat.. vypadá to tu na veselé debaty :dizzy_face: :slight_smile:
@ssimmikk ju, zběžně jsem to prošla, ale nebyl na to klid..zdá se mi, že malému se lépe prdí, dneska měl i bublinkovou koupel v kyblíčku :grinning: :grinning: uvidím, zda ještě lépe zaberou ty kapičky, prý zabírají postupně. jj, jsou od 1.měsíce. no, malý má měsíc dnes..tak je dostal 2dny předem :sweat_smile:
Čekám , až se mládě probudí na večeři. už hodinu přetahuje spánek :slight_smile: to ta koupel :wink:
@msevy tak stále v celku :wink:
@hradilenka mám pocit, jestli Myshka nešla na vyvolání?? jo, na misi jsem si vzpoměla :slight_smile:
@akrimala jů, tak to je hezké, že budou mít děti narozky blízko sebe. že by sourozenečka malá dostala k narozeninám? :grinning:
21. črc 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jdu spát .Přeju všem klidnou noc, čekatelkám i maminkám. páááá
21. črc 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. črc 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee taky nestíhám dočítat, nic si z toho nedělej :confused: prej se probiotika mohou dát i o něco dřív než po jednom měsíci, to mi řekli v lékárně a taky si myslím, že to ničemu neuškodí, malá je 1.7., takže ten týden předem si myslím, že je pohoda, u Mišky jsem kolikrát dostala i léky co byly třeba od tří elt a byl jí rok....přece jne to nejsou léky, ale vitamínky....
21. črc 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala já za poslední měsíc přibrala to samý co za těch předchozích osm :grinning: od večera do rána nevydržím bez jídla, většinou tak kolem pátý musím vstát a jít se najíst :grinning: takže... co k tomu dodat :slight_smile:
@msevy na to vůbec nespoléhej, já si myslím, že čípek pak může zmizet během pár hodin, podívej já mám nález naprosto ukázkový k porodu už měsíc :grinning: čípek v tahu, pěkně se otevírám a malá se tam stejně drží o sto šest, tak ono těžko říct, jestli to vůbec něco ukazuje :grinning: :grinning: :grinning:
no jsem na to zvědavá, já už to beru kdykoliv, klidně v pondělí :slight_smile: hlavně se mi nechce na vyvolání, byla bych radši kdyby to přišlo samo.
holky já jestli ještě jednou uslyším, tys ještě neporodila? Tak už to bude? Jsi ještě celá? Tak kdy? .... tak půjdu normálně skočit z mostu :slight_smile:
21. črc 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak tu stále straším, vůbec nepřestává pršet, je strašný počasí a já mám strašnou náladu :frowning2:
22. črc 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno, tak už jsme tu dvě..... v noci jsem skoro nespala, na boku už to snad ani nejde, jak je mám už otlačené, bolesti v břiše, ale nic se neděje. No, stěžovat si nemůžu - chtěla jsem přenášet, tak to tady je.... :slight_smile: Ale aspoň kdybych mohla spát.......
22. črc 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka @msevy dobré ráno těhulky, vy máte teda výdrž :wink:
@ssimmikk taky myslím, že to neuškodí :wink: ale malého teď prdy zase zlobí jak blázen :frowning2: , asi koupím něco na kombinování.
22. črc 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy joo, ještě minulý týden jsem spala normálně teď je to šílený, celou noc se modlím aby už bylo ráno, když spím dvě hodiny v kuse je to zázrak, včera jsem se budila po půl hodině, kdyby už tam ten pupík nebyl, to by byla paráda, pak už nebudem spát jen kvůli prdíkům :grinning:
@druidee zase vás to trápí? :unamused: ach jo, už aby byly větší a měli na ně sílu
22. črc 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... u nás furt prší :angry: To nemůžu vzít ani psa ven a kočár taky ne ,...
nevím jak Vám miminka , ale ta naše je pokaděná stále ... jen si prcne a už má v gatích :grinning:
S tím spaním Vám to nezávidím, jsem ráda, že to mám za sebou ... už mě nic nebolí ... nohy mi už taky odpuchly, takže paráda .... :wink:
22. črc 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka uuuf, dobré :grinning: nakonec se teď vykadil za 2 a je zase po pár hodinách klid :sweat_smile: vivat! :grinning:
@hradilenka ahoj, to dělal malý ze začátku, teď už fajn, 1x denně nadílka :dizzy_face: tady je p odobně. pořád prší a převaluje se mlha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bříško už mi téměř zmizelo, strií se nedopočítám-objevily se hned po císaři, co jsem se prvně podívala na břicho :unamused: takové růžové lesklé mrchy. jen se stále dost potím, ale né tolik, jako těsně po císaři.
22. črc 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránko všem :grinning: hlásím stále 2 v 1, ale celou noc jsem nespala. poslíčci jako p...e :wink: :slight_smile: a do toho jak mne brní ruce, tak ta pravá pálila jak v ohni, takže jsem ledovala a stejně to nepomohlo...takže jsem přešetla za noc pul knižky :grinning: a usnula až v šest ráno :grinning: ale? holky už se nám to krátí, no neni to krásný :grinning:
22. črc 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek