• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee no,mně to vykládej, dnes už máme bolení od 5.30hod. a jsem KO :unamused: už si fakt nevím rady, pláče jako blázen, utišit jí nejde, masíruju, cvičím atd., nic nepomáhá....já už fakt nevím, e teda fakt, že když jí nedám Onfacol, tak je to ještě horší, takže nějáký účinek to má, několikrát jsme jho místo před jídlem dala do mlíka a to je jak šumák, ty bubliny z toho zmizí.....probiotika prej většinou začnou mít účinek po týdnu a víc....nevím,a le podle mě si to musí to mimi asi odtrpět, nic asi nepomůže úplně :angry:
22. črc 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka závidím :grinning: myslím ty nohy, jsem jak slonice :grinning: na to se nemohiu dočkat, až mi odplasknou nohy a i ruce :wink:
22. črc 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee dáváš malýmu čaj? My co ho dáváme, tak se líp vykadí, má to řidší :wink:
22. črc 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka nic tě nebolí, ááááá,já chci takýýý, já nemůžu na záda, bolest v kžříži jako p...e, nic nepomáhá a o točení hlavy nemluvě :angry:
22. črc 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ahoj =) jdu na cisaře, jaj koiukáim strie se objevily až po? nooo to mám pěkné vyhlídky a to mažu stále stále :grinning: s tím počáskem, hlásím, tadxy na jihu od včerejška od rána ani kapka, dokonce včera bylo polojasno, dnes je zataženo...ale sucho...mohu se zeptat na toho císaře? neb mne ve středu řeká, je nepříjemné cevkování? děkuji za odpověd, jsem taková z toho celá vyplesklá :wink: :slight_smile:
22. črc 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk máš pravdu, prostě asi jak si střevíčka zvykají na fungování, tak to tak je. Jinak Nutrilon pění jak sviň, to jsem si všimla.. takže až po týdnu? nj.. tak to měl malý krásnou klidnou noc (tu minulou) i bez toho, což je potěšující :slight_smile: :dizzy_face: musím říct, že mi tolik nepláče, ale pořád vrčí, mručí, křičí, kroutí se, rudne, tlačí.. když už jde opravdu do pláče, to už je co říct, to spíš, když mu zdrhne dudlík a není nikdo, kdo by ho podal :grinning: :grinning: :grinning: . ale i tak je hrozné, jak se pořád snaží a trápí se :cry: hodně pomůže dudlík, nebo náruč a poklepávat zadeček. zjistila jsem, že ho totálně uklidňuje vibrování, co je v lehátku!
22. črc 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka už jenom chviličku a bude to :grinning: vydrž :grinning:
22. črc 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk čajík nedávám. on má stolici v pohodě, spíš jen občas bojuje s tím, dostat jí do plíny :wink: . jinak jsem zjistila, že na tuhou stolici je nutrilon comfort (a prý docela p omáhá) totiž ho příteli prodali v lékárně místo premium :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak nám leží doma :rolling_eyes: páč lístek od toho nemá, no dnes to zkusíme vyměnit..uvidíme.
22. črc 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no já dávám čaj a je to ok, i mudr.říkala, že u UM mám dávat čaj, mišce jsem taky dávala :slight_smile: přece jen v tom teple.....nevím,a le četla jsme, že účinek těchprobiotik je většinou po týdnu až 10dnech, je možný, že vám už zabraly, nevím....Niky mi pláče a už nevím, proč to musí mít obě holky, chjooo, druhej ani enví co to kolika je....
22. črc 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik ahoj, taky plánovaný císař? no, já předtím ani čárku na břiše a teď jsem jak zebra :rolling_eyes: nejsem z těch, co by z toho měly depku, ale byla jsem dost překvapená :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jsem si jistá, že je to fakt i dost o genech!
Cévkování naprosto nebolí :slight_smile: pokud budeš mít svorky místo stehů, tak to vyndávání také naprosto nebolí (jedna holka mě strašila, že je to hrůza, ale prd :wink: ):slight_smile: půjdeš na spinál nebo celkovou? pokud spinál, tak si nech vše vysvětlit. budu držet pěstičky :dizzy_face: no já řeším očistky po císaři. odpovědi stále "to je individuální, ale není to tak jak po normálním porodu" jsou pro mě dost nepřesné...
22. črc 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk to je supr, že čajík pomáhá :dizzy_face: :dizzy_face: no, drž se, určo to přejde. dětský pláč umí hodně stresovat a ta bezmoc, že člověk neví, jak mimču ulevit.. snad se maličké brzo uleví, ta probiotika prý opravdu ulevují. já si myslela, že to trvá, než začnou působit, ale nedočetla jsem se to v letáčku :wink:
jdu žehlit, holky mějte se a krásný zbytek dne i přes to nekrásné počásko.. jak to vyjde, zas nakouknu
@kristynkamazlik :grinning: to jsi asi hodně na jihu, že tam neprší, jestli Ty nám nepíšeš někde z dovolené :grinning: :grinning:
22. črc 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jé děkuji, jsi mne trošku uklidnila :grinning: jojo pujdem pod celkovou, neb si píchám fraxiparin na ředění krve a u tohodle dělaj císaře v celkové, alw přítel tam budew čekat, až malkého vyndaji, hned si ho zavolaji a on bude u mrňouska :grinning: a strie? hlavně aby bylo miminko zdravé a strie vyblednou časem =) tak už se těším ve středu jdem na to a bude tu mrňous :wink: takže jsi po císaři a už nemáš bčíško? to je super :grinning:
22. črc 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik NO ještě chvíli po porodu jsem byla napuchlá fest .... teď jsem poloviční na nohách a rukách i stehna , lýtka měla jsem to plné vody ... tak jsem ráda, že je to už fuč ... byla jsem jak velryba :grinning:
Co se týká cévkování , tak taky z vlastní zkušenosti říkám, že nebolí ... taky jsem měla z toho lepa před operací ... ale je možné, že je to i rukama ... tak pokud to někdo neumí, tak to může i bolet ....
@ssimmikk Já si myslím , že do skončení šestinedělí Tě to přejde ... mě teď začala jen trochu krční páteř, ale to je způsobené tím jak kojím a čučím na malou s hlavou svěšenou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@druidee mám taky strie ... začalo mi to asi 14 dní před porodem ... jak mi malá čapla dolů, tak mě začalo hrozně svědět břicho, jen jsem si tam neviděla a říkala si proč mě svrbí? Pak jsem na to přišla popraskalo mi ... ale snad to nebude tak hrozné ... navíc v mém věku už je to celkem šumák :grinning:
Jinak na ty prdíky zkus heřmánkový a nebo fenyklový čajík ... pokud máš UM tak čajík dávat můžeš .... mělo by to zabrat ...
22. črc 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jéje kéž by na dovolené :grinning: nene přestěhovala jsme se z Budějc do Krumlova, takže fakt na jihu, a asi vás naštvu, ale tady prosvítá sluníčko, tak aspon to počásko pošlu k vám na sever :wink: :grinning:
22. črc 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no doufám, že to přejde, protože mi dává zabrat vstat i ze sedu :unamused: záda, to je svinstvo...
22. črc 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak to už se opravdu těším, až to budu mít za sebou, nedovedu si představit být ještě opuchlejší :grinning: ta kuže tak štápe na rukách a i nohách a ty prsty uplně jak cizí a neohnu je, prž karpalná syndrom, už to mám měsíc, prý to zmizí, ale čím se toblíží a zavodnuju se, tím je to větší sajgon :grinning: :grinning: ale už se těším, jak píšeš, že ti oplaskly nohy a ruce, že se vejdu do booooot :grinning:
22. črc 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik holky tady svítí sluníčko, mám číslo na svatého petra, tak mu brnknu, at vám tam to počásko pošle :grinning:
22. črc 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jj já na to trpěla celé těhu, tak vím o čem píšeš ... pro mě bylo horší celé těhu jak porod ...
@kristynkamazlik jj to bude dobrý uvidíš už to máš zapár a pak Ti na ty otoky dají léky si myslím... já je tedy beru
22. črc 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik - pošli i do Prahy, tady je hnusně. Neprší, ale je tu zataženo. No já jsem ještě v županu, dám upéct sekanou s bramborem, okurkový salát a budu se válet doma:slight_smile:) Bolesti žádný, prostě ve středu budeš mamča a já budu pořád ještě vyčkávat...
22. črc 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka aha díky, tak to já si kdyžtak oně řeknu :grinning: jsme uplně neohrabaná a prsty jak cizí, vubec vnich nic necítím, jenom v malíčkách, tak se bojím abych vubec ucítila malého, jak bude heboučkej...
22. črc 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy nebudeš, uvidíš, v pondělí to tu je jak na koni :grinning: já dneska budu péct jenom buchtu, přijde jaromirovo maminka pomoct, jen očima u kávičky, s tapetováním :grinning: tak bue obyvák jak novej :grinning: my máme od včera francouzský brambory se okurk. salátem, tak mne vaření dnes mine a akorát upeču perník s hooodně vysokou čokoládovou polevou :wink: počásko posílám, do 2 hodin ho tam máte :grinning:
22. črc 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak to jsi měla asi dobrej porod.....já teda u Mišky hrůza, nešla ven, už mi hrozili i císařem a u císaře jsme řekla, že ty bolesti jsou teda hrozný, né u císaře, ale po něm, primářka sdaa říkala, že vícerodičky to prožívají hůř než úrvorodičky, protože děloha už zažila porod a o to je to horší :astonished: takže i když jsem neměla aani jedno těhu růžový a omezuje člověka pupí a vše, tak teda nemůžu říct, že porod byl lepší jak těhu :fearful: jen abych se těch bolestí zbavila, začly mi u Mišky a když přestanou, tak jen na chvíli :unamused: a co mimi?
22. črc 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my si užíváme nic nedělání. tcháni nás obskakují a jsou úplně hotový z malé. Martin je dnes odpoledne už doma tak vyrazíme na kapky. Švagr budou hlídat Mišu a HOnzík jede s náma. :slight_smile:
22. črc 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak se tez hlasim dneska na nohou od pul 6 jsem utahana jak kun a to jsem dneska nic nedelala jen jela na KO dneska to bylo super nejrychlesi KO co jsem zazila v podoli mimco jak jinak na monitoru spalo takze nas dneska budili zvoneckem a tleskanim pak jsem si tam zacvicila a stejne na nas prdelo ale dobry poradna rychla a doktorka benesova super prej na porod pripraveno a tak zase nezbyva nez cekat dostala jsem prasky na zelezo tak budu zase jist ja jsem za cely tehu nesnedla takovejch prasku tako ted desny.... :slight_smile: no rozloucila jsem se slovy tak se mejte pristi tyden :D uz nevim dneska je dalsi datum a zase nic tak mam dalsi :D 1.8 moc hezky datum :slight_smile:
22. črc 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight - u Tebe je to aspoň připravený na finále, ale já tu budu trčet ještě tak 14dní. Přenášet jsem chtěla, ale ne až do srpna.......na slůně si fakt netroufám....... No, tak mi to tam v Podolí na sálech a šestinedělí okoukni a dej pak vědět, až budeš doma s malým a já tu pořád s břichem.... :slight_smile:
22. črc 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk mimi u nás dobrý ... je moc hodňoučká :slight_smile:
22. črc 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@msevy nene my se potkame me nic neboli vas aspon neco jo takze bud v klidku ja se jeste nikam nechystam a kdyz jo tak pojedeme spolu :slight_smile: ja chci toho 1.8 to je moc hezky datum na slona si taky netroufam ale asi nebude zbiti :D
22. črc 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight - no tak já bych ráda toho 25.7. nebo jestli mám přenášet tak dlouho, tak 2.8. - to má zase mamka narozky:slight_smile:))
22. črc 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no ja jsem se s cervencem rozloucila :D jak koukam na petulinku tak se tesim na srpen treba venku uz búde krasne a teplicko na velky prochajdy
22. črc 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jasně a 8.8. je také hezké datum a atak dále :grinning: ne v pondělí porodíš, uvidíš :grinning:
22. črc 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek