• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@pepsilight - o víkendu jedeš, jeslti to tam je všechno připravený, tak do neděle je malej na světě. Srpen si asi rezervuju já-))) Malej prostě tuší, že v malým bytě by to bylo náročný, tak mi chce udělat radost a přijít rovnou do novýho - ale to bude až tak v polovině srpna..........no, táta (děda) má kdyžtak 20.srpna narozky,...........to by už bylo ale slušný slůně :grinning: :grinning:
22. črc 2011 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristynkamazlik . to se ti to směje, když už máš jasný termín - taky bych se smála........ :grinning:
22. črc 2011 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy no myslim ze to uz davno budeme rodicema a ty dvojnasobna :slight_smile: petulinka je taky pripravena a vidis jeste tu s nami je takze ja se nestresuju jenom je blby ze nebedu mit racka ale nevadi lev bude snad taky hodnej :slight_smile: ty jo ja jsem uplne vyrizena nemuzu vubec nic takova lenost :D
22. črc 2011 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepsilight - :slight_smile:)) tak to jsme na tom stejně. Nechce se mi vůbec nic dělat a už asi začínám blbnout - na youtube jsem si pustila Beverly Hills :grinning: :grinning: A docela se bavím..... :grinning:
22. črc 2011 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy chi kdyz si na to vzpomenu ta era jakvsichni milovali brendona a kelly jj chapu taky se ted bavim :D jsem zvedava jak pak zvladnu tu peci kdyz ted uz se mi nic nechce to nedam
22. črc 2011 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepsilight - hlavně jak jsme obdivovali ty jejich hadry - teď se tomu směju :grinning: :grinning: Joo a dylan - to byl kabrňák :grinning: :grinning: :grinning: Skoro dvojnásobná mamina a takhle tu blbnu :grinning: Je vidět, že nemám co dělat.....
22. črc 2011 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem doma z KO a jsem ko :grinning: Monitor dobrý, dole taky dobrý, ale o víkendu si MUDr. myslí, že to nebude, ale prej kdo ví, tak aby se v tom prase vyznalo :grinning: taky se ve mě pěkně pošťoural, tak jsem si říkala jestli mi nedělal ten chvat :grinning: hamiltona, ale to by mi asi řekl, že? Každopádně od včera mám bolesti v kříži fakt velký, ach jo. Půjdu se natáhnout, dokud můžu :grinning:
22. črc 2011 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@akrimala - tak uvidíš:slight_smile:) kdyžtak tu budeme strašit do srpna spolu:slight_smile:)
22. črc 2011 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím Vás, píšu Vám místo manželky. V čera jsem rodili a máme dceru Simonku, 3.25kg a měřit budou dnes.Jestli můžu něco říct za ntatínky u porodu, tak všichni chlapi by u toho porodu měli být povinně, protože když jsem včera viděl co ta ženská musí vydržet, tak ji strašně obdivuji.... Mějte se.
22. črc 2011 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@misi.21 Moc Vám oběma gratuluji k Simonce .... !!! Ať je zdravá a dělá Vám jen samou radost ... ! :wink: Manžela jsem měla taky u porodu ..... byla jsem tomu moc ráda a on taky :wink: Posílám pozdrav manželce :sweat_smile:
22. črc 2011 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 gratulujeme k Simonce :slight_smile:

Tak jsem byli na tom slovensku tak kapky jsme koupili je jich těch 5 ml a cena 260,- ptala jsem se u nás v lékárně tak měli taky jenom těch 5 ml za 619,- Jinak jsem ještě koupila Bebu pro Míšu byla o 35,- levnější než u nás v lékarně. Ještě že to máme od tchánů jenom takový kousek a moc jsem neprojeli. :slight_smile:
22. črc 2011 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 - gratuluju k Simonce!!! Úplně mě ten dovětek rozbrečel.......
22. črc 2011 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 taky se připájím a gratuluji obema rodičum...taky jsem mela manžu u porodu a byla jsem za to hrozně ráda....tak at hezky malá roste.... :wink:
22. črc 2011 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 - krásný fotečky, malá je nádherná:slight_smile:
22. črc 2011 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 gratuluju moc k dcerce, ať hezky roste a dělá jen samou radost..taky myslím že je super když je tatínek u porodu, pro toho našeho to jsou také zážitky na celý život

nějak ten pc moc nestíhám, holky těhulky myslím že už se vám to všem krátí, teď je to bouřkové počásko, nic nic a bude tady taky psát další manžel nebo přítel :slight_smile:
Dneska manžel odvezl děti k mamce mojí, přijela jí na týden sestra s vnoučatama tak už se nemohly dočkat. Doma hodně pomáhaly, běhaly dávat dudlíka nebo ho přinesly, na druhou stranu večer jsem toho měla už docela dost, milion otázek co Honzíček, proč Honzíček, ale tak to má asi být :wink: Ani jsme se nedostali ven s kočárem, je to pech v tom počásku, doufám že zítra bude líp a procházka se zadaří
22. črc 2011 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy to je dobre ze nemas co delat odpocivej pak si asi neodpocinem neumim si to predstavit ty budes mit jeste vetsi zaprah nez my s jednim ty mas jeste kouzelnyho matyska dneska jsem musela rict mame historku s hohlikem tak sme se smali a smali jak jsou deti nekdy kouzelny :D jinak ja ted vstavala takze vecer strasim do 4 do rana :(
@akrimala tak to mas podobny to neva ze do vikendu to nebude ver mi ze nekdy to bude a ven to musi s tema bolestma to nikomu nezavidim ja proste nic neprozivam takze ani nevim o cem mluvite :slight_smile:
@misi.21 strasne blahopreju doufam ze se mi tam pritel nezborti a vydrzi to tam jako vy :slight_smile:
22. črc 2011 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 mě o balení na široko taky nic neříkali, jinak s tím odsáváním, je to den po dni. taky mi to mlíko kapalo snad po půl kapkách, postupně je to lepší, ale je znát jak si odstříkávám víc to s tou horší bradavkou, z toho si už za mnohem kratší čas odstříkám 60tku, z toho druhýho mnohem míň.
22. črc 2011 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 Koupila si nám taky a nebo ne....? :confused:
22. črc 2011 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 Jé, tak to taky moc gratuluju :slight_smile:
22. črc 2011 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepsilight - no záhul to asi bude, ale snad to zvládneme.... Budou to velký změny, hlavně teda pro Máťu.

Ty jo, dneska mám pořádně tvrdý břicho, ale pořád nahoře, jakoby se tlačil pod žebra. On prostě ví, že jsme ještě nevybrali jméno, tak si chce počkat :slight_smile:
22. črc 2011 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@msevy jo to znam uplne ti ztvrdne bricho udela se ti takova boule pod zebrama a skoro nemuzes dychat ze jo ?? to je neprijemny ..... no ja si neumim ani predstavit starat se o jedno miminko natoz o dva ale na druhou stranu to bude fajn takovej malej pomocnik vsechno poda udela a nauci malyho takze ty malyho ucit nic nemusis vsechno se bude ucit od matyska :slight_smile: to je hezky ... ja furt lezim to neni mozny ja se k nicemu nedokopu dneska ne rezignovala jsem a necham to na zitrek taky den :D
22. črc 2011 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepsilight - zatím to tak vypadá, že by mohl pomáhat, ale uvidíme, až bude denně poslouchat pláč, jak se k tomu postaví. A co ho naučí - to radši nechci ani domýšlet :grinning: tak dneska jsem ten den pěkně proflákala...... až mě to nějak unavilo :grinning:
22. črc 2011 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy jj jsem na tom uplne stejne ale zitra se do vseho musim dat co kdyz by hahaha nahadou ?? prece neodjedu z nevypranim pradlem a vyluxovanym bytem ze jo ?? :D i kdyz mohla bych to nechat na priteli :D aĺe to by dopadlo :D s tim ucenim to bude pohoda jestli ho nauci hohlik tak mas napul vyhrano :D
22. črc 2011 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
22. črc 2011 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy vy ještě nemáte vybraný jméno pro mimčo :grinning: :grinning: ?
22. črc 2011 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
holky hlásím, je vytapetováno :unamused: uf, jsem uplně hotová :grinning: je to moc krásný, ale bordel všude kolem mne a to bylo vygruntováno ach jo :grinning: já tapetovala a dodělávala v ložnici tapety pro Adámka, tak to už je hotový a v obývákiu taky, zítra to jen poklidím a mužem rodit :grinning: přiznám se jsem uplně hotovson, nechápu jak mne tohle všechno tak strašně unavilo :grinning: taky se cítíte tak nemotorné a unavené? :grinning: ja ksje mod rána na nohouch tak mi otekly ruce ještě víc, ale bříško to mi kleslo uplně dolu, ale uplně :grinning: msevy: to je jesnačka, malej prostě nevykoukne, dokud mu nevyberete jméno :grinning: :grinning: :grinning: pepsilight: chápu unavu, ty miminka nám prstě žerou energii :grinning: uplně nás vysávaj, upírci malinkatí :grinning:
22. črc 2011 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepsilight :grinning: :grinning: :grinning: kdyby to byl jenom holik, tak je to v pohodě :grinning: :grinning:
@akrimala - máme jenom pro holčičku. u chlapečka jsem už bezradná. Teda - já bych prosadila Davídka, manžel chtěl Michala, ale tam si pořád nejsem jistá. Vojtíška jsme už zamítli, Štěpánka taky, no zatím nejsme schopni se dohodnout, takže myslím, že vybereme na porodním sále...
22. črc 2011 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristynkamazlik - no takže to je u vás jasný, jedeš o víkendu :grinning: :grinning: Já mám zase dneska břicho nahoře, kope mě pěkně pod žebra nebo u žlučníku. Myslím, že u nás ani ta velká manželská romantika nic nerozběhne......prostě, když nechce, tak nechce....
22. črc 2011 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy :grinning: :grinning: :grinning: nene pojedu až po tobě, v uterý a ty v pondělí :grinning: poškej počkej, nějak mi inuklo, že Vojtíšek už jako zase ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já mám teda v těch vašich jménech pěknej maglajs, se nedivím malinkýmu, že se mu nechce ven :grinning:
22. črc 2011 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristynkamazlik ty jo to bych nedala tepetovat fakt ne !! stacila mi dnesni KO a jsem hotova jeste ted ted sla vydrhnout kuchyn no umejt nadobi a zase funim jak prase .. :D
@msevy ty jsi dobra :slight_smile: vsechny nas posles rodit o vikendu nene ja ti rikam ze my na sebe pockame :D
22. črc 2011 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek