• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@pepsilight - no koukám, jaký jsi ranní ptáče - já dneska spala jak mimino. Žádný bolesti, jenom teď ráno tlaky a trochu poslíčci, ale zatím to k ničemu nevede. Neměli to Petulince vyvolávat? Nebo vlastně ona měla termín někdy v polovině července ne? Tak už to asi přišlo.....no jo, ubývá nás....

Odjíždíme do Kika, mrknout na další ložnice - to je poslední místo, kde by něco mohli mít. Než porodím, ať máme zjištěno co nejvíc. Což se asi podaří, jak to tak u mě vypadá - času máme zřejmě ještě dost... Včera jsme mluvili po tel. s Matýskem, tak je u babičky a dědy vysmátej, akorát grilovali, Máťa vyprávěl, dostával u toho záchvaty smíchu, prostě mu vůbec nechybíme :slight_smile: :slight_smile: A já už bych ho chtěla mít tak u sebe.....
24. črc 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju krásnou nedeli,opet nestíhám sem pravidelne chodit,ale všechno poctive dočítavám....
@ssimmikk přesne jak píšem hancazivocich,kuchat ti to rozhodne nebudou,to ti hnisá ranka po drénu,to se po operacích občas stáva,zajed určo k doktorovi,podívaj se ti na to,když by byl vevnitř ješte hnis,tak to vymačkaj,ale kuchat to nebudou a dle nálezu bys chodila na převazy,věčšinou dávaj i antibiotika....

Tak holky, ráno sme si udelaly vyjíždku s manžou a malou na gyndu,me se rozpadla rána na hrázi,to je tak když používaj stehy ,které vypadaj a ne ty klasický,které se pak vytahujou a každý telo se s tím popasuje,moje kuže je asi jiná,když to nepřijala...ty jo,strach jsem mela velkej,že me to budou šít....ale mudr se na to podíval a napsal me oplachy,tak si tedka budu oplachovat hráz 2 krát denne a ve čtvrtek na kontrolu a když se jim to bude zdát čistý,tak me tam daj 2 stehy.,už ty normální ,klasický,které se pak vyndávají..no na pohled to vubec nevypadá hezky a pak až tam bude jízva,to taky nebude nic moc,ale určo to bude lepší než ted....docela to bolí a ty oplachy pekne štípou,ale jsem predci ženská,která zvládla porod,tak tohle me předci nemuže rozhodit....
24. črc 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich vůbec nevadí, žejsi sem vlezla, je to diskuze :wink: děkuju za uklidnění, dnes si zajedu do Břeclavi a uvidím....děkuju
24. črc 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 taky se mi rozpadlo šití dole po Mišce, musela jsme oplachovat a chodila na čištění, hrozilo mi šití, ale nakonec se to samo zhojilo, drž se :wink:
24. črc 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk - nemáš zač - jsem zdravotní sestra, už jsem toho zažila dost... Neboj, bude to ok...Jen to cestování s prckama po doktorech je záhul..
24. črc 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Tak vidíš bude to v poho
@tasmailla1 rozpadlo se Tio šití? To slyším prvně ... :slight_smile: Asi málo utahoval při tom štrikování :grinning: tak snad to bude dobré.

Ahoj holky, já dočítám vždy jen poslední stránku víc toho nestíhám ... teď už jak jsem bez břicha a nic mě nebolí, tak jsem hyperaktivní v úklidu ... dneska jsem se dala do pucování trouby .... pak musím udělat něco na jídlo žehlit atd. U nás je dneska zase škaredě ... pod mrakem a brrr zima ... to je příšerný červenec.... ale já to předpokládala, že ty prázdniny nebudou za nic stát .... :frowning2: a to jsem malé koupila šatičky .... v takové zimě jí je dát nemůžu :unamused: :angry: sakra :grinning:
24. črc 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy vydrž mamko, za chvilku máš matýska u sebe :grinning: teda ten se má u babí a dědy :grinning:
24. črc 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak přeji krásné skoro poledne, hlásím, stále 2 v 1 :grinning: šla jsem spát až v pul třetí a spala do desíti, a začalo mne bolet v kříži, jinak opravdu pohoda jazz :grinning: holyk už se nám to krátí což těhulky?
24. črc 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jojo dekuji,ale svinka pálí a štípe to jak čert....
@hradilenka no ty stehy,co dávaj ,tak venku samy vypadaj a vevnitř se vstřebaj a když vypadaj brzo,co byl muj případ,tak hrozí,že se rána od sebe oddálí a je rozjetá.....a ješte k tomu me mudr vyšetřoval zrcadly i prstem a teda vevnitř je prej všechno ok,všechno zavřeno,takže jenom tady kuže a podkoží se me rozjelo....no já jsem byla hyperaktivní ,když jsem přijela z porodky,ale tedka ,jak se me to rozjelo,tak chodím opet jak kachna,no pohled jak když jsem byla tehu,síce tedka bez břicha,líp se me dýchá a nohy už taky hezky splaskávaj,už obuji i baleríny... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vařím to jo každý den,žehlit budu zítra....no ale říkali,že srpen to leto jistí,takže snad vylezem venku..i když my pujdem dneska asi s malou na prochajdu do lesíka,je tu příjemne 24 stupnu,tak se trošku pujdem nadýchat čerstvýho vzduchu....
24. črc 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich njn, je to záhul, to mi stačilo, když jsme cestovala s Miškou po mudrech, ale co nadělám, kdybych to měla u baráku, tak je to ok, ale rodila jsme v břeclavi, takže 50km :sweat_smile:
@tasmailla1 no to mi povídej, úplně to cítím, fuj, kroutila jsme se jak žížala, když mi to vždy vyčistili :confused:
Holky moc děkuju, jste mě uklidnily, já su hrozná, jak jsou nějáký komplikace nebo jde o to být bez holek, tak stresuju a myslím na nejhorší :unamused:
24. črc 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Tak to jo... mi se nic nerozjelo :slight_smile: ještě že tak ... můj zase pracuje, tak jsme doma samotné .... na procházku to tady stejně moc není ... člověk by přemýšlel kdy ho překvapí déšt :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak si to na procházce užijte ... ! Já mám nožky už splasklé úplně, jen mě bolí kotníky a nárt jak jsem to tam měla nateklé, tak to asi bude chvíli ještě trvat , ale jinak je to úleva .... Tak je fajn, že Ti to taky tak brzo odpuchlo :slight_smile: . Ještě to břucho dolů a ty kg a je to že? Mi zbývá dát dolů asi 6 kg ale chtěla bych pak hubnout dál ... na svých kdysi 59kg :sweat_smile: no snad se mi to podaří ... :wink:
24. črc 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk To je v poho taky bych stresovala ... nemám ráda návštěvy špitálu :slight_smile: Tak ať Ti to dobře dopadne :wink:
24. črc 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no ale nastesti jeste jsem zabrala diky bohu :slight_smile: s postelama drzim palecky at vyberete tu nejlepsi :slight_smile: s matyskem je to vesely jak se bavi to je ti jeste vic smutne nez kdyby jemu bylo smutno co ? ale hlavni je ze je na vzduchu a ma se fajn :slight_smile: s petulinkou asi prisel cas tak jsem zvedava jak asi dopadla :slight_smile:
@kristynkamazlik hlasim ze se konecne zacalo neco dit diky tomu jsem stavala akhle brzo ale zacali me bolet zada v krizi a slo to do podbrisku ted vim ze to byli poslicci mela jsem aspon trosku radost ze neco deje a trochu strach protoze jsem tu sama pritel v praci tak jsem si rikala ze kdyby se to zacalo horsit tak co budu delat ale nic jak jinak :D a jeste k tomu se nam rozbilo auto takze jsme bez auta jsem zvedava jak to vsechno vyresime vsechno se nam kazi ted pred porodem :( jo a to jeste nam netece tepla voda je odstavka takze jsem vcera skakala ve studeny to me podrzte :slight_smile:

@tasmailla1 to jsem nevedela ze se to muze rozpadnout uplne koukam jak tur :confused: no ale asi je hlavni ze jinak jsi v poradku a ze z toho neni infekce ale je to husty furt naky problemy s kojenim a ted s hrazi no nak uz se zase netesim :(
24. črc 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
my byli teď s malou na chvíli venku,bylo hezky.už se zatahuje.Šli jsme i se Šimonkem já neměla šanci si kočárek vůbec vyzkoušet.Nechtěli mi ho půjčit,lotři jedni:slight_smile:
Malá docela dost spí,hlavně teda přes den.Ale i dneska v noci to bylo fajn.Kačka usnula v osm,vzbudila se v 11 na jídlo a pak spala skoro do pěti.Pak se zadařilo ještě na hodinku usnout a vstávali jsme v 7,což mi přišlo docela jako luxus po posledních pár nocech.
24. črc 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se hlásím z porodky s posilou :slight_smile: Klárka je úžasná, porod byl skvělej trval jen 5,5h od první bolesti, do půl jedný do rána jsem spala jak zabitá a nic mi nebylo :slight_smile: nástřih minimální mám jen dva stehy. Malá saje o sto šest, doufám že se mi brzo spustí mlíčko, aby neměla hlad. Jak se jinak všichni máte? ještě někdo neporodil? Docelka by mě zajímalo kolik vážím :grinning: doufám, že aspoň o ty tři a půl kila míň :grinning:
24. črc 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak jsme byla v břeclavi, přístup opět fajn, to se jen tak nevidí, ošetřovala mě příno primářka a tak jsme se bavili a říkala, že podle toho co slyší, že se mi rozpadlo šití i dole po Mišce a co vidí, tak by řekla, že mám alergii na matroš na šití, takže vyčištěno, zbytek co tam byl venku a mělo by to být ok....

@petrunka01 gratuluju k vyspání, já teda musím Niky taky pochválit, dnes vydržela 5hodin jen spát :slight_smile: a to jak v noci prděla to byl luxus :grinning:
@dpetulinka super, že bylo vše rychlý a máte se fajn, gratuluju k malé :slight_smile:

24. črc 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka moc blahopreju to je krasny ze to trvalo takhle kratce je fajn ze jsi to mela rychly tesime se na fotecky s vahou si nedelej starosti zhubnes na to tata :slight_smile: uzivej si malou ja za sebe muzu rict tise zavidim o dalsi tehulku min a maminku vic :slight_smile:
24. črc 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight ahojky tak co bolesti? dostavily se přez den? j ádnes celý den ležím, a nechám se obskakovat od přítele, vubec nic nedělám, jen se válím, neb mne bolí v kříži, stále stále =) neboj bude líp :wink: auto opravář opraví a zas budete jezdit ,já tohle znám když se to s..e tak se to s..e!! :slight_smile: :wink: jinak tady na jihu je od rána taaak hnusné počásko, celý den prší, a máme tu 12 stupnu!!! to neni léto brrrrrr...
24. črc 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. črc 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Také moc gratuluju k malé Klárce .... ! :wink: Ať je zdravá a hodná .... :sweat_smile: Je fajn, že byl porod ok .... co víc si přát že? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujeme za gratulace, no jasně co si přát víc, fakt bych neměnila. Teď spinkáme, čekám až se vzbudí, půjdeme na kontrolu s pupíčkem, zkusíme dát nějakej dlabanec a snad bude trochu spát i v noci :slight_smile:

@pepsilight tak ještě nic? Bude to brzo a pak ani nebudeš vědět, jak si k tomu cvrčkovi přišla :slight_smile:
24. črc 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka - ahojky, gratuluju ke Klárce - už jsme si říkaly, že asi rodíš :grinning: Tak to jsi měla super porod - to bych taky brala.

Jinak jsme jeli teď kolem osmé domu od tchýně a chytlly mě takový bolesti, že jsem myslela, že pojedeme. Celou cestu jsem se kroutila jak had, přešlo to až doma. Tak jsem si dala teplou vanu, popíjíme vínko, tak uvidíme jak to bude. Matěj prostě počítá se zítřkem :grinning: :grinning: :grinning: Dokonce už má od zítřka 14 dní dovolenou, takže to vidím asi takhle - já porodím a Matěj bude mít už po dovolené, takže nastoupí hned do práce - zákon schválnosti :grinning: :grinning:
Tak přeju všem hezký večer,
@pepsilight - ty na mě pěkně počkej, v Podolí se sejdeme :grinning: :grinning:

Mějte se, páá
24. črc 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik jo boli ale da se to vyrdzet je to jako takova akupunktura tisice jehel zabodnutejch v krizi ale myslim ze to nic neni uvidime se i v pondeli :D jj presne jak jsi napsala kdyz se to tak se to .... jsem zvedava kolik to bude stat a jak dlouho to bude trvat ...
@dpetulinka jj mas pravdu tak at uz je to tady .. :slight_smile: uzivej si malinky taky se na to moc tesim dokud jsou maly tak to jde obavam se vetsiho veku :D
@msevy neboj ja cekam zatim se nic tak hroznyho nedeje ty aspon neco mas ja jen tu akupunkturu kdyz nebudu vnimat tu bolest je to takova masaz :D budu tu jeste pristi a ten dalsi tyden bud v klidu :slight_smile:
24. črc 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka gratuluji ke Klárce! Zrovna jsem se přišla podívat kolik je nových miminek, nějak nemůžu spát a to jsem děsně unavená, prsa konečně dobrý, ale byl to nářez, už jsem se bála, aby z toho nebyla třeba mastitida hned na začátek
@pepsilight tak holka! Co nového?
@msevy tak co? stihne se to ještě během Matějovi dovči? Mohly byste si dát s Pepsilight už rande v Podolí :wink:

jo holky jaký používáte plínky? Náš Honzík se mi osypal a je to jen v místech zapínání plenky. Mám Huggies newborn ... koupila jsem mega balení a teď mi asi zbudou. Jaké plenky sednou vám? Začínáme zvažovat jiné, možná celulózové. Teď jsem zabalila do látkovky a uvidím, jestli nastane nějaká změna, jestli to je tou plenou nebo ne.
25. črc 2011 ve 03:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava Ahojky já mám taky hagísky a pak pemprsky jak normální tak s tím heřmánkem a ťuk ťuk ťuk .... vypadá to , že ta naše alergická není což jsem moc ráda ...... zkus tyhle používá je známá a je spokojená i když jsou drahé ...http://www.zbozi.cz/522600-pampers-premium-care-newborn-78/?q=pampers&r=hint&sId=8G3SvzBJw_N8gm3d8tan

Ahoj holky .... hlásím u nás opět hnusně a mokro :grinning: .... sluníčko kdepak jsi? :confused:
25. črc 2011 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím do nového dne, u nás to vypadá na slunečný.
@dpetulinka gratuluju holky, to jste to zvládly fakt super, ještě to kojení postupně přijde a máte vyhráno.
My zatím lehce válčíme, pořád kojím a dokrmuju a odstříkávám. Noci jsou kritický, do půlnoci po koupání spí, ale pak do rána co půl nebo hodinku brečí, snad prdíky, nevim, ale taky se mu nechce do postýlky. Ráno jel tatka do práce, zalezla jsem si s ním pak k holce do pokoje když nás taťka nechtěl nechat samotný a na hodinku usnul.

Asi dneska budu muset zajet pro něco na sebe..co jsem měla kratasy,tak byly normal - ne těhu a teď jsem v nich jak v pytli a do svýho oblečení se nevejdu ani zaboha. Zítra jedeme k doktorce na vážení, ani bych snad neměla v čem vyrazit :confounded:
25. črc 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka moc gratulujeme :slight_smile:
my jsme ještě poslední den u tchánů. Martin má ranní a jak dojde z práce tak jedeme ku domovu. Víkend byl skvělý. Je to blbé že to tak napíšu, ale byla jsem ráda že Mišu si pořád někdo bral a dával ji najíst a přebaloval. Já jsem měla čas se věnovat Honzíkovi. V sobotu jsme byli na jarmarku a pak na kolotočích. Honzík si toho užíval že mě má jenom pro sebe. :slight_smile: Náš taťka byl tak pyšný když mu každý řekl že Míša je podobná a jak se naparoval. Nikomu nechtěl půjčit kočár. Ještě že v neděli dopoledne byl hlídat na parkovišti že si kočárku užili i obě babičky. :grinning:
25. črc 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ahoj, taky jsem přešla na kloboučky a je to lepší. ještě si odsávám, abych měla toho mlíka víc, ale už ne tolikrát, jen když cítím že Honzin toho málo vytáhnul. si myslím že je taky pěknej lenoch, holky jsem tu chvíli kojila normalně i když jsem toho asi taky moc neměla. S tím balením na široko jsem byla podobně u té druhé, byla v dubnu tak mi dr. dala recept a ve zdrv. potřebách jsem pořídila takovou dečku, je na sucháč s kšandičkama, výhoda je že můžeš dávat normální velikost oblečení, dává se na oblečený mimčo a hlavně se nepaří. zkus se zeptat, určo něco podobnýho stále vyrábí a prodávají i bez doporučení
25. črc 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa tak to jsem na tom z oblečením stejně. Já jsem nadávala že se do ničeho nevlezu. Jedny 3/4 už jsem si koupila.
25. črc 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 no moje maminka se už třese na to co si po mně bude moct oblíkat :angry: sice je o hlavu vyšší ale na kratasy to vliv nemá..tak už mě bude slíkat i babi, ne jen dcera :pensive: :wink:
25. črc 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek