• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@dpetulinka Ty jo, co se to dozvídám, moc gratuluju ke Klárce :slight_smile:
Dneska termín, mám pocit, že budu těhu ještě na vánoce :confused:
25. črc 2011 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
kráisné ránko všem :grinning: hlásím stále 2 v 1, bohužel, zítra už se nepřivítám, od osmi mám nástup v porodnici a ve středu nás asi šmiknou, když pujde vše oká :wink: :slight_smile:
@msevy copak tu ještě děláš kočko? :grinning: no dneska máš rodit :grinning:
@pepsilight holky tak už to rozjeďte, dneska mám msevy rodit tak šupšup pepsilight, už se holky balte :grinning: :wink: ještě máte uterý, no přeci vás nepředběhnu :slight_smile: :wink:

jinak tady počáško hnus 10 stupnu, vubec to nechápu, včera celý den propršelo a 12 stupnu, přestává se dařit i palmě na terasce, a fuchsie mi opadává, prostě zima brrrr...co bychom takxy chtěli že? u vás ted pršelo pořád a u nás svítitlo sluníčko, tak jen doufám, že vám ten déšt z jihu a zimu nepřivolám :wink:
25. črc 2011 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
mám ohromný dotat na maminky i těhulky, mámn sbalenou tašku do porodnice, veeelkou tašku, a zjištuji, že se mi tam jako fakt všechno nevejde, a taky se mi s ní nechce tahat, jak mne bolí záda, je blbý si vzít kufr? :grinning: :wink:
25. črc 2011 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@akrimala ahojky ne do vanoc to určo nebude :wink: :slight_smile:
25. črc 2011 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka taky gratuluji k princezne,tak si to holky pekne spolu užívejte a at ste zdravoučké.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@lebapa no já ty kalhotky na široký balení mám se suchým zipem,takže balíme o 106....

Jinak holky přeju krásnej den,u nás svítí sluníčko,ale taky tam je zima.....včera sme byly na prochajde a super,malá spala,vypadala spokojene,asi se jí to i líbilo.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tedka mám chviličku,když spinká,tak peru,ale nic víc se me nechce...malá má snád v sobe zabudovaný budíček,v noci se me budí po 3 hodinách,přesne jak říkala pediatrička kojit po 3 hodinách....ale tím myslela přes den a tá naše princezna si to vzala po svém,předci nebude v noci o hladu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2011 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@tasmailla1 to je krásný, jak malinká se pravidelně budí, se tu usmívám a už se těším na toho našeho prďolku, tiše závidím a pochopitelně od srdíčka přeji :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. črc 2011 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristynkamazlik ahojky taky jsem stale 2v1 dneska se msevy neozvala tak ze by ? tak to jsem tu posledni :( s tim kufrem si nic nedelej urco nejsi jedina taky kdybych nemela na vyber tak si ho beru.... jinak pocasi u nas krasne krasne ale zima ... v noci jsem se bezva vyspala bolesti pryc jak jinak takze jak dlouho tu jeste budu ? :(
25. črc 2011 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava u nas vse pri starym jak jinak asi ho budou muset vyhanet protozee malymu se nechce a nechce vcera trochu bolesti dneska nic tak fakt nevim co jeste dal :slight_smile: ale snad uz to bude at sme taky tri :slight_smile:
25. črc 2011 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristynkamazlik no to je krásný,jak se budí,ale já bych se ráda i vyspala..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taky se dočkáš a bude mimi u tebe....
@pepsilight no co se týče kufru,já šla do porodky jak tetka z moravy-cestovní taška,kosmetický kufrík,igelitka a kabelka,ovešaná jak vánoční stromeček.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2011 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@tasmailla1 nekecej no a vidis :D :D taky taky ti hlavu neutrhli co ? :D ze jsi to pobrala nebo pritel .... ja mam jednu a furt se mi to tam nevejde ale to mi pak prinese pritel az tam jsem lina jeste neco pribalovat kdyz se to tam nevejde mam to oddeleny :D
25. črc 2011 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepsilight :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to neni možný, jak říkám určo porodíš dřív než já =) jestli mi nedopadnou krevní testy, tak buh ví, kdy nás fiknou, kvuli té trombofilii a anemii, tak se to mozná posune, hlavu vzhuru :wink: budeš to mít za sebou dřív než já uvidíš =)
teda já to nechápu, nám řekli, at si vezmem do porodky 4 ručníky, vložky, župan 2 x přezuvky, plenky, toal, potřeby, a atd.... a mně se to do velké tašky nevejde,župan mi zabere pulku místa a tak tam budu jak blázen s kufrem :grinning: :grinning: :grinning: a je mi to uplně jedno :grinning:
to je dobře, že se ti dneska dobře spinkalo :slight_smile: :wink: já spala do 5. hodiny a pak jsem si četla a usínala a pořád dokola...ale bez bolestí, takže super...jen ty ruce, jsou pořád jak v ohni a vubec mi nefungují prsty, ale po porodu to přejde a na to se těším, vždyt já mám ty prsty uplně mrtvý a představa, že neucítím miminko, jak je heboučký noooo, představa nic moc :slight_smile: :wink:
msevy tu není, tak jen doufám, že když tak písne aspon sms :grinning: :wink:
25. črc 2011 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 no právě, takhle jak vanoční stromeček bych šla i já, mně se fakt do té obr tašky všechno nevejde a tak jsem se rozhodla, že to naflákám do kufru a basta :grinning:
25. črc 2011 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 zase je to pravidelný, každé 3 hodinky :grinning: a jak tu čtu jsou i miminka, co pláčou, mně by se to líbilo po 3 hodinách :wink: :slight_smile:
25. črc 2011 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepsilight vyhaneci metoda u nas asi zabrala...vecer pred porodem jsme se s tatkou krasne pomilovali a asi to zabralo, protoze rano uz mi bylo nejak "jinak" ve ctyri zacly velmi nepravidelne kontrakce a ve dve v noci jsem byla na prijmu uz na devet s kontrakcema kazdou druhou minutu....jak jsme ho vyrobili, tak jsme ho vypudili ; ), treba u vás taky něco zabere a nebo to možná byla shoda náhod
25. črc 2011 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
25. črc 2011 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím taky furt 2v1 :frowning2: jinak včera jsem konečně zbalila tašku do porodky, je obr veliká a už se vidím, až tam v porodce budu něco hledat, jak budu vše rozhazovat, než něco najdu :frowning2: kdybych měla kufr, hned ho beru, ale kvůli porodnici ho pořizovat nebudu...
25. črc 2011 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lukava a jak jsi cítila ty nepravidelný kontrakce? Mně malinko pobolívá v podbříšku, jako kdybych měla dostat menzes, ale to taky jenom chvilkama... toť vše... přirozená vyháněcí metoda zatím taky nezabrala :frowning2:
25. črc 2011 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@mili01 tak to je fajn, ještě nějaká těhulka :wink: je to k uzoufání což? to čekání :wink: jak jsem psala, dneska to nahážu do kufru, přesně tak po císaři s bčichem a ještě se hrabat v obr tašce :grinning: nahážu to do kufru :grinning:
25. črc 2011 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristynkamazlik hih nebo ty ... :slight_smile: treba ty testy dopadnou tak ze si te tam nechaj a budes maminkou jeste dneska :slight_smile: s tou taskou plus zupan mam napsrosto stejny taky jsem to tam ravala a pak rezignovala je proste otevrena nejde zavrit:D s tema rukama je to blby to na to nic neni ??? musi na to neco bejt ne ?
25. črc 2011 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava jee kez by taky se milujem lezu po zemi chodim do schodu stimuluju bradavky a tak uz jsem se na to vyprdla a vcera celej den lezela a taky se nic nestalo :D tak malej se tam asi ma :slight_smile: barak bazen jidlo teplo muze se vyprazdnovat kam chce nikdo ho nesekyruje tak se hnat :D
25. črc 2011 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kristynkamazlik ano, stále ještě těhule... holky tu už mají i měsíční mimina, a my furt čekáme... i když já věděla, že budu z posledních, ale už by ta naše malá mohla taky ven... mám šíleně oteklý kotníky, necítím prsty na rukách - ale prý je to normální povídala na kontrole paní doktorka.. a může přetrvávat celý šestinedelí :zipper_mouth: což mě teda nepotěšilo...Když máš kufr, vem si ho..je to mnohem skladnější i v tý porodce - postavíš ke zdi a hotovo.. s taškou to bude opruz :slight_smile: a ty už máš jistý, že to bude císař? To už máš i plán, kdy to proběhne, nebo zatím ne? Mně řekli, že tady čekají maximálne do 41+3 tt, to už bych musela ležet na oddělení. V pátek budu na kontrole 40+1, budou kromě monitoru dělat i ultrazvuk a malou měřit a vážit? (netuším jak)....
25. črc 2011 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava Ahoj, viděla jsem, jak se malý osypal :frowning2: ... snad to brzo zmizí :wink: ! našemu huggiesky vyhovovaly, v podstatě snesl vše. . teď už je téměř stále na látkovkách. akorát jak rád a hodně jí, tak hodně čůrá a z většiny se totálně pročůrá..
@micka1 @lebapa holky, musím zaklepat, že se vejdu do všeho, jen doma chodím rozeplá, ať mi to netlačí na jizvu, ještě je to citlivé :slight_smile:
25. črc 2011 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristynkamazlik - no právě, že dneska asi porodíme :grinning: :grinning: Budu na Tebe ve středu myslet - pak napiš

Od 3hod ráno kontrakce po půl hodině až do 6hod, pak jsem si dala teplou vanu a do 9hod klid. Teď kontrakce nepravidelné, od 5min - do půl hodiny. Ale nic mi neodešlo, ani zátka, ani voda nic, tak mě to trochu mate. Kdy odject. Zatím je to hodně nepravidelné ale občas masakr.......... Včera jsem si vyběhla schody, dala teplou vanu, červený vínko, romantika a asi to zabralo :grinning: :grinning: Teď jsem ještě vyluxovala, vytřela, vařím, tak to snad taky pomůže... Holky, když mám toho streptokoka, po kolika minutách by bylo dobré ject? Porodnici máme asi 10min od baráku.
25. črc 2011 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy mi dali do žíly ATB asi tak hodinu a půl před porodem a měla jsem jen jednu dávku jsem alergická na PNC tak mi dali něco jiného ... držím palečky aby to dnes vyšlo a bylo vše ok a bez potíží :wink:
25. črc 2011 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy taky jsem před porodem nepozorovala, že by mi odešla hlenová zátka, plodovka praskla až na sále...tím bych se neřídila, my jeli, když byly kontra po 5 min, navíc jsem začla krvácet, tak bylo rozhodnuto, hodně zdaru a sil! určitě to už je na spadnutí :wink:
25. črc 2011 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky díky, zatím je to hodně nepravidelný, teď po 6min, předtím skoro po 20min., no ještě počkám jak budu moct a jak to vydržím :slight_smile: Matěj má naštěstí už dovolenou a dneska má ke všemu ještě 35.narozeniny, tak jestli to vyjde, tak to bude superdárek :grinning:
25. črc 2011 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy Držím palce :slight_smile: Na jménu jste se už dohodli? :slight_smile:
25. črc 2011 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy moooc gratuluji k narozkám :grinning: at to manža pořádně oslaví :grinning: nooooo já měla pravdu chich, dneska už nebudeš 2 v 1 :grinning: no Leni mne taky zjistili streptokoka, ale u císaře je to jedno, ale řekli mi, že kdybych rodila normálně, tak nejméně 2 hodiny před porodem ti musí aplikovat antibiotika, když to nestihnou, tak až po porodu, taky se sto stává :wink: držím pěstičky tfuj tfuj myslíme na tebe :wink: drž se :grinning:
25. črc 2011 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@akrimala super dotaz, tak co, už máte jméno ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2011 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepsilight na ty ruce fakt nic není!!! je to syndrom karpálního tunelu či co, a prý to odezní po porodu, je to děs, necítím prsty, takže když tžehlím opařím se, tak nic :grinning: pořád to brní, jako když máš mravence, horší je, že poslední dny to v noci z toho brnění až pálí, jak v ohni...sestra i doktor říkali, že ted fakt na to nic není, bud ty nervy utlačuje voda v těle a nebo miminko blbě tlačí na páteř :frowning2: ale už jenom 2 dny a bude to :slight_smile: :grinning: no a co ty? msevy nám asi na 100% dneska porodí a ty nic? :wink:
25. črc 2011 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek