• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@mili01 doufám, že ty ruce nám povolí hned po porodu :grinning: nevím jak bych chovala miminko, neb mi už i selhávaj prsty, něco držet je nad výkon, ale trvá to tak jen během dopoledne, pak už to jde :grinning: jinak císaře máme plánovanýho, zítra ráno v 8 hodin nástup do nemocnice, a pozítří 27.7. císař, dnes jsme přesně 38 týden, a císaře mám z duvodu očí...našli mi dírku na sítnici v právím oku a v červnu mi to laserem zacelovali, následek po operaci před 5 lety, kdy jsem si nechala odstranit dioptrie..no a proč v 38 t? do toho mám trombofilii ( porucha srážlivost ikrve ), zjistili mi ji v 7 měsíci tak si píchám denně injekce, a přeci je tam poořád riziko, že se něco muže stát a tak...tak to fikaj už v 38 t. jsme pro doktory zázrak, jak malej tak já, že žijem neb jsem měla hodnoty tak vysoký, že nevěřili, že jsme oká...samé radosti, ale beru to s humorem, to by se jinak člověk zbláznil :grinning: :wink:
25. črc 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kristynkamazlik - blbej dotaz - ještě nemáme :grinning: Matěj chce Michala, já Davida. Tak to bude asi opravdu rozhodnutí až na sále :grinning: Zatím to zvládám, teď přišla až po pů hodině, ale už je to síla....., no na 100% to ještě není jistý, taky můžu porodit až zítra, ale to bych teda nerada. Doufám, že tentokrát to bude rychlý.....
25. črc 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy CO TU ještě děláš? :grinning: já být tebou tak už jedu :grinning: :wink: já dnes gruntovala, připravila postýlku, vytřela, luxovala, přijdou odpo známý a nemohu se hnoiut a to jsem si ráno říkala, jak je fajn, že men nic nebolí a ted trpím jako pes..ale oproti tobě je mi dobře :grinning: jéééé budem na tebe myslet kočko, drž se, no jsem zvědavá jak se bude malej jmenovat, se z vás picnu, vojtíšek už je pasé tak ted davídek :grinning: jen aby to nebyl franta či alois, jsem zvědavá, co vás hnedka po porodu napadne za jméno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: drž se :wink: :slight_smile:
25. črc 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik - hlavně ať to po mně nechtějí vědět během kontrakcí - to bych jim odkývala všechno :grinning: :grinning: Zatím jsem doma, budu volat doktorovi, kdy mám vůbec dorazit .Jak mi nic neodteklo, tak nevím. Kdyby to aspoň přišlo pravidelně..... Tak ve středu budeme mít už ty naše prcky 100% u sebe :grinning:
25. črc 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy to je krásný :grinning: jojo ve středu už snad jo, ty na tuty, u mne až jak dopadnou krevní testy :wink: drž se holka, ty jo, u žjeto tady mamko :grinning: a co pepsilight, už se balí? :grinning: :grinning: to abyste si lehly spolu do Podolí :grinning: tak až se mrňousek narodí a daji ti ho do rukou tak hned první jméno, co ti bleskne hlavou, tak mu ho dejte, tohle prý funguje, jen se to u nás moc nedělá, tahle metoda :wink: tak pišpiš dokud tu ještě budeš ju? a co ti řekne doktor, si myslím, ež ti řekne, at pčijedete :wink:
25. črc 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik jú tak to držím palce, malý je bojovník,tolik překážek a předse k Vám přišel :slight_smile: takže o víkendu už budete určo 2 :slight_smile: to my zatím nevíme... necháme se překvapit. Stejně ještě musím došít nebesa, tak malá asi čeká, až to bude mít všechno jak pro princeznu :slight_smile: akorát ty otoky mně trápí - přesně jak říkáš, dopoledne je to nejhorší, to se mi blbě rukama cokoliv dělá....
25. črc 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 je děkujem, jojo do víkendu bychom už mohli být 2 :grinning: dneska jsem žehlila a čančala nebesa, docela je to fuška mít ruce nad hlavou, dělala jsem to dopo, takže paže pálily jako bejk :wink: ale věřím tomu, že to přejde po porodu, musíme tomu věřit, vždyt to neni normální :grinning: ta tvoje malinká, ta si počká, to je jasnačka, se v bříšku krášlí, jééé holčička, to se bude s mamkou parádit :wink: :slight_smile:
25. črc 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak nás dneska pustili,hroznejch porodů a potřebovali postele,tak to zbytečně neprodlužovali. Simča je moc hodná,budí se na jídlo po 4 hodinkách,jinak spinká,ale když jsem ji doma chtěla nakojit,tak nastal problém,snad to bude v pořádku. Teprve včera se mi začali nalívat prsa,tak konečně jsme nic neshodili ale deko přibrali :slight_smile: ,jinak by si nás tam nechali,jenže do dnešního odpoledne se mi hrozně nalili,jsou fakt obří a ona nechce moc pít,špatně se jí přisává ikdyž před kojením odstříknu aby byla bradavka měkčí a navíc jak vstává dlouho,tak je to na prd,potřebovala ybch,aby mi každý dvě hodinky odsávala aspoň trošku,jenže není možný ji vzbudit,to už jsem taky zkoušela,tak doufám,že nebude hubnout a já že nedostanu zánět :unamused:

Jinak porod popíšu,až tady budou mít všichni po,abych vás neděsila,ale za to štěstí stojí každá bolest.... A měla jsem to celkem rychle za sebou,od 13,00 silný kontrakce a v 15,57 byla venku.. Vyvolání v 9,00 a já si už dopo blázen myslela,že to bolí :slight_smile: Naštěstí si můžu sednout,ikdyž to bolí,tak jsem tak nějak pohyblivá,ale ten špek co mi zůstal,no hrůza...

Jo a bez toho plynu bych šití nedala,měla jsem nástřih a ještě jsem praskla,takže jsem ztratila dost krve prý a šili a šili,nemohli to zastavit a mám tam dole prý hrozně tvrdou tkáň a já jak jsem si tam dejchala,tak mi to bylo celkem šumák :grinning:
25. črc 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já jsem ještě asi i plná vody, kotníky mám pořád napuchlý i když dneska už je to zas o něco lepší, ale nějak jsem nabrala na stehnech a pupika mam porad pěknýho. v sobotu jsme si byli sednout u nás v restauračce a manžel mi pak říkal jak mi to slušelo, do zrcadla moc nekoukám tak jsem byla spokojená že to až tak hrozný se mnou nebude a čáskem bude líp :dizzy_face:
25. črc 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jee tak drzim palecky pak popises co a jak na sale ju ja tu budu jeste asi trcet :slight_smile:)) jak ja ti to zavidim :D ale moc preju :slight_smile:))

@kristynkamazlik jasne jen me tu nechte ja si tady poradim koukam na tasku kazdej den a nic dneska jsem uklizela varila a desne me bolej zada ale jinak nic takze dneska to nebude ja se po..... malej si dava na cas ale proc ? :slight_smile:
25. črc 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 prima že už jste doma, no s kojením to je pak taky akce, taky nás to trápilo, teď už je líp ale stejně máme co pořád ladit. když už teče mlíčko tak zas se mladej nechce přisát, no ale já osobně už to nikdy jindy nezažiju tak to nijak nehrotím.prsa si nahřejvej před kojením, ono ti to uvolní a líp se Simče bude dlabat a tobě se taky uleví.
25. črc 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.Jak tak čtu,problémy s kojením nemám jen já.Mlíka dost,malý to snad stačí,i když do poradny jdeme ve středu,tak uvidíme,jak nám roste a přibírá.Problém je v tom,že se špatně přisává a mě strašně bolej bradavky.Ale tak děsně,že jsem se dneska při kojení rozbrečela.U Šimonka to bylo taky tak,ale pomohly mi kloboučky.Jenže musímsehnat nějaký malinký.Ty,co mám jsou na Kačku moc velký a neutáhne to.
25. črc 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky podavam hlaseni tak nase msevy dneska porodila chlapecka jmenem DAVIDEK byla to bleskovka moc ji blahopreju :slight_smile: narodil se v 18:59 ma 3,50 a 50 cm manzel dostal davidka k narozenim jeste jednou obrovska gratulace :slight_smile:
25. črc 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight bezva zprava, myslela jsem si, ze pojedou, moc zdravime a gratulujeme :slight_smile: Krasa! A co Vy? Neco se pohlo?
26. črc 2011 ve 02:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 moc gratuluji a můžeš být na sebe hrdá, žes to zvládla, aťse všechno rychle zhojí a nemáš žádné trápení s kojením ; )
Vím, o čem mluvíš. Já měla čtvrtý den po porodu při odchodu z porodky "kozy jako beton". Skoro si mě tam kvůli tomu chtěli nechat.
přesně, jak píše labepa nahřívání funguje skvěle před kojením (např. masáž nebo teplá sprcha), po kojení mi pomáhalo naopak chladit (přikládala jsem tvaroh - zabalíš např. do velkého kapesníku vychlazenou kostku tvarohu a přiložíš). Měla jsem teda asi výhodu, že malej je opravdu dravec, takže cucal krásně i ze ztvrdlé bradavky. Jinak na nahřátí a zvláčnění prsů mi moc dobře zabral i masážní olej na prsy od Weledy. Krásně voní po fenyklu a i teď, když se to zlepšilo, je příjemné se rozmazlovat ; ) Jak mi ty prsy tak zatvrdly, měla jsem i trochu teplotu a už v porodnici mi doporučila dětská vzít si dva paraleny. To taky myslim pomohlo....a samozřejmě odsávačka ; )
Břicho nezmizí hned, ale jde to fakt rychle. Jsem dnes týden po porodu a už je to fakt jen malá pneumatika.
26. črc 2011 ve 02:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Moc gratuluju k malé :sweat_smile:
26. črc 2011 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Že jí také moc gratuluji k Davídkovi ... to bude u nich na rok veselo .... 2 narozeniny :grinning:
26. črc 2011 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Další miminko, paráda, velká gratulace, hezký jméno :slight_smile:
26. črc 2011 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
gratuluju k Davídkovi :slight_smile:

Holky moc děkuju za gratulace.
V noci se denska malá budila jak stopky po třech hodinkách,tak supr,jenže prostě odmítá jedno prso a já jsem ráda,že vypije aspoň něco,tak z jednoho odstříkávám a druhé saje,ale zatvrdliny stejně nevysaje. Taky se přisaje jenom na bradavku a kousek,ale co s ní...Když ji chytnu za krčkem a chci ji přiložit,tak je řev,asi si to pamatuje z porodky,jak ji sestry vždycky přimáčkly.
Kloboučky mi včera manžel scháněl a ve dvou lékárnách neměli,tak dneska se podívá jinde,taky mě to hrozně bolí,když začne sát,ale to je asi právě tím,že saje jen bradavku a přitom by se tak krásně napila,kdyby se nechla trošku postrčit :slight_smile:
Teď ještě spinká,tak trošku uklidím a jdu prát,je tady plnej koš,ale nic jiného nedělám. Tchýně mi včera poslala oběd,tak ani vařit nemusím.

Jo a z manžela jsem paf,je z ní úplně odvařenej :slight_smile: Sedí u postýlky a kouká na ni,po každýn kojení se ptá jestli dobrý a tak. Je to krásný :slight_smile:
A bez něj bych fakt porod nedala,hrozně mi pomohl. Pak mi říkal,že se mu chtělo brečet,jak mě tam viděl v těch velkejch bolestech. No a nakonec jsme brečeli všichni :slight_smile:
26. črc 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dnes jsem hupla na váhu,tak v porodce jsem nechala 7kg a zbyly 3 kilča a špek,ale ten zmizí až cvičením,je to celý povislý... :angry: :angry:
26. črc 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 To je super, že je manža takovej jakej je :slight_smile:
Kojení se zaběhne, já jsem taky válčila, když jsem měla první, strašně, strašně mě bolely bradavky ještě si to pamatuju a určitě to bude i teď, ale když se to naučíte je to krásnej pocit. Váhu teda tiše závidím, já hupsla ráno taky a protočily se mi panenky :grinning:
26. črc 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Ahoj, moc gratuluji k SImonce :dizzy_face: :dizzy_face: na kojení určitě příjdete. já už teda nekojím, ale laktační poradkyně mi říkala, že pokud odmítá jeden prs (taky mi to malý dělal), má se k němu častěji dávat, že si zvykne. příliš nalitá prsa chladit a odstříkávat. super váhové skóre! špek nebo povolená kůže zmizí, potřebuje trochu času :wink: :grinning:
@pepsilight velké gratulace msevy :slight_smile: už abysme brzo gratulovali i Tobě, viď :wink: :grinning:
26. črc 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... byly jsme dnes s malou u paní doktorky ...v noci se dusila tak jsme odsávali hleny z nosíku. Pak už byla noc klidná .... tak je podle dr vše v pořádku .... dobře jsme to odsáli. Pro jistotu jsme koupili nosní kapky Libenar a já si koupila mamavit aby měla malá vše v mlíčku.
Máme 4kg ... paní doktorka jen zírala :grinning: za týden přírůstek 25dk :slight_smile:
Holky co máte dcery kdy budete píchat náušničky? Paní doktorky jsem se ptala a prý to můžem píchnout už 9.8. ... prý jak chci ... tak nevím kdy? :confused:
26. črc 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Tak hlavně, že je všechno v pořádku. Před šesti lety nám je dr. píchala na měsíci, osobně si myslím čím dřív tím líp. Ale mojí kamarádce, má teď měsíc a půl holčičku je píchne až na třech měsících, dřív to prý nedělá.
26. črc 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala Aha ... no já si taky myslím čím dřív tím líp ... má doktorka nenastřeluje ale píchá ... každý říká, že to nastřelení je lepší ... za nás to taky nebylo a uši máme ok ... jen nevím jak to tak prťavé ouško ... aby až bude větší měla pěkně na středu ... aby to neměla někde na lalůčku naspodu ... :confused:
26. črc 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava ahojky asi jo ale ne o moc zacali mi poslicci ale to je asi tim ze jsem vcera uklizela a prehnala to bolesti jak blazen v krizovy oblasti a dneska do podbrisku ale zase ale se to vydrzet a ted je klid tak ja nevim asi si ze me malej dela srandicky :slight_smile:
@hradilenka to je moc hezky dvojty narozeniny taky bych si to prala ale my vsichni jsme zimni :slight_smile:
@misi.21 to je krasny mas moc hodnyho manzela :slight_smile: s tim kojenim je to blby koukam ze je to fakt problem mam z toho strach :(
@hradilenka jee to je krasna vaha :slight_smile: cvalik jen at papa ja nevim pry to neboli to pichnuti cim driv tim lip si myslim :slight_smile:
26. črc 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Ty máš na msevy telefon? Tak jí moc pozdravuj :slight_smile: S těma narozeninama to budou mít fajn slavit je společně ... má to i jiné výhody ani jeden nezapomene, že ten druhý má narozrniny :grinning: Už Vás holky moc nezbývá .... za chvíli to máte taky za sebou ... a s tím kojením se neboj ... jen to chce překonat pak je to už fajn....
26. črc 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mám takový ošemetný dotaz. dneska jsem při sprchování a následného obhlížení jizvy se zrcátkem zjistila, že tam vevnitř mám jakoby sliznici, co vypadá tvarem jako švestka nebo taková boulička, tak si říkám, jestli to není děloha a jestli to tak má být? Jako venku to není, ale zdá se mi to dost blízko už. Tak nevím, zda jsem to popsala dobře, ale nevypadá to moc hezky a bojím se, aby to nebyl problém.
26. črc 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Anička je má taky píchnutý, ptala se nás jak to chceme, samozřejmě na střed, že jo, a má to píchnutý hezky a žádný problémy s tím nebyly, mě by spíš přišlo horší to natřelení?.....ale nevím....asi jsem stará škola :grinning:
26. črc 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 Ty jo, tak to by asi chtělo radši k MUDr., abys měla klid.
26. črc 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek