• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@pepsilight to mám taky bolesti do zad....jsem fakt zvědavá, kdy to přijde :confused: Hlavně nechci vyvolání, takže do pondělka musí ven :grinning:
26. črc 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala Tak jo asi to necháme píchnout ... už teď ... a bude ... :slight_smile: Jen je musíme napřed koupit ... :slight_smile: Proč nechceš na vyvolání? Já na něm byla a bylo to v poho max.spokojenost :sweat_smile:
@leia1 No raději běž k lékaři ... raději 100x zbytečně jak jednou nejít ....

26. črc 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Fakt? Tos mě trošku uklidnila, jsem slyšela jak je to o dost horší atd....No radši bych si to protrpěla doma a tam jela jen porodit, no :grinning:
26. črc 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala Mi dali v 9 tabletku a ve 14:21 byla malá venku ... bolesti jsem měla asi jen 2 hodiny z toho hodinu před porodem jsem si nechala píchnout epi .... jinak bych tam asi umřela :grinning:
26. črc 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak je maminky a těhulky? Koukám, že těhulky odpočítávají zbývající čas do porodu :wink:

@akrimala kdo z mého okolí byl na vyvolání, tak si t chválil, že to bylo rychlý, ale taky jsem si myslela, že je to horší než začít rodit sama :slight_smile:

26. črc 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já budu nechávat Míši naušnice nastřelovat. Už to mám domluveno u mamčiné šéfky ve zlatnictví. Bolí to daleko míň než klasické píchání a zdá se mi daleko šetrnějšíí vůči miminku. Když to natřelují tak i s naušnicí. Když to dělají klasicky tak propíchnou ucho a do toho ještě rvou naušnici. Já mám jednou uši píchnuté od malička a pak v 15 jsem si je nechala píchnout ještě jednou. Víc už si je píchat nenechala. Raději si je nechávám nastřelit. Nastřelené už je mám 4*.
26. črc 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já jsem nemocná mám angínu a k tomu ještě nějakou alergii tak mě slzavý oči a mám je jako králík který má mixematózu. Dr mě dala ATB a nějaké kapky do očí.
26. črc 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 Já mám uši normál píchané a pak v 17 jsem si nechala nastřeli vím že to nebolí ... já si myslím, že se spíš to mimčo lekne. Taky bych nechala nastřelit, ale má doktorka nemá tu pistoli ... nebo jak se tomu říká. Říkala že jak propíchne tak než vydělá jehlu, tak že tím protáhne náušničku ... já to raději nechám píchnout u dr ... přece je to jen pucek aby se něco nestalo. Ty máš náušničky už vybrané? Jo a kdy to budeš nastřelovat ? Myslím ve kterém týdnu.
To je nefaň , že si nemocná , ale to počasí k tomu spěje ... to není léto to je hnus .... :confounded: Tak se brzy uzdrav ... !!!
@ssimmikk Ahojky co jizva už je to lepší?
26. črc 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky a pupíci, odskočila jsem si za vámi opět z války z prdíky. bio gaia docela zabírají, tak jsem prckovi k tomu přidala pravidelně fenykl, že to bude ještě lepší a ouvej, trpí ještě víc s bříškem, hůř se mu říhá.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... tak fenykl už nee :angry: naštěstí je statečný a neplače, jen pořád skučí a tlačí :frowning2:
Počasí jak na konci světa, tak trčíme doma. Včera jsem vařila rajskou, dnes jsem ohřívala to samé :slight_smile:
Úspěšně používáme látkovky, mám radost. :dizzy_face: jen to musíme vyladit. Zatím je to 3pračky týdně navíc, což je pohoda.
26. črc 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 to nevím,ale já teda nemám odvahu se na to podívat,stačí že to cítím...

Jinak jsem se vám chtěla pochlubit,jak se mi ihned po porodu zase spravila pleť,už jsem skoro bez pupínků,jen je pořád trošku mastnější,ale je to bájo,už nejsem na pohled jako puberťák :slight_smile:
26. črc 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 brzy se uzdrav :wink:
@hradilenka jizva je lepší, už mi to teče teda z obou stran, ale není to tak hrozný a hlavně to nepálí jako naposledy, snad už to bude jen lepší :wink: a co ty a malá?
@druidee já jsme malé koupila to mlíko beba-sensitive a je nám fakt líp, už neplače celý den, jen občas tlačí a fňuká, ráno je to teda horší, ale není to tak hrozný jakto bylo, hlavně se sama i vykaká, což je fajn :wink: takže v něm asi budeme pokračovat :slight_smile:
@misi.21 to máš dobrý, to mně se po porodu pleť teda zhoršila a jsem jako puboš :cry:
26. črc 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Malá je zlatíčko ... stále spinká je moc hodná. Jen dneska v noci nás vylekala , jak nemohla dýchat naštěstí odsávačka to vyřešila a pak zase spinunkala jako belinda ... ale pro jistotu jsem s ní byla dnes u dr. Tak je vše oki. A pěkně přibírá ... bude to asi holka krev a mlíko :grinning: žádná Twigi :grinning:
Je fajn, že to máš už lepší ... koukám každý tady má snad nějaké problémy po porodu ... s kojením teda každá a se spodkem každá druhá .... to je hrůza :fearful:
26. črc 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka udělají ti ve zlatnictví. Jak je mamka tak tam to dělají právě i miminkům.. :slight_smile:
26. črc 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka my máme naušnicky dovje. Jedny od Martinové mamky a druhé od mé tety.
26. črc 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nastřelovat budeme ve 3 měsicích
26. črc 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no se ti to rika vy uz to mate za sebou a kazdy den se k nam prida dalsi maminka a ubyde tehulka a ja tu furt jsem a mam pocit ze skoro posledni :(
26. črc 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala jj je to ale neprijemna bolest co ?
26. črc 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se musím naší mudr.zeptat na ty naušničky
@hradilenka no tak to ti tiše závidím, to ani jedna z holek nebyly spící miminko :unamused: a to jsme si dělalal naděje, že druhý bude a já si to užiju :grinning: jj, mě už nic nepřekvapí, porotže po M jsme se taky dole rozpárala :confused: jinak kdo má ještě problémy se spodkem? Nějak nestíhám dočítat :unamused:
@pepsilight neboj taky se dočkáš a nastanou chvíle, dky budeš vzpomínat na těhu :slight_smile:
26. črc 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk ahoj, taky jsme řešily naušničky, postupem času se to pořád mění, ale myslím že čím dřív tím líp. u první holky jsem to nechala na mudr a dala jí je nastřelit když už byla po trojím očkování co se tenkrát dělalo. bylo jí snad půl roku.nechala jsem jí je nejdřív nastřelit, to se fakt spíš jen lekla, ale skoro po měsíci se jí jedno ouško zanítilo a musela jsem jí je vyndat.pak na3/4 roku jsem jí je nechala píchnout, řvala jak tur, tím pádem jí i víc tekla krev i když to prý moc nebolí. U Báry jsem jí je nechala ještě v 6ti nedělí píchnout od známe zdrv. sestry, pěkně si jí stáhla v osušce a ani si snad nevšimla že jí něco píchá, naprostá pohoda. tenkrát mi totiž příbuzná říkala že je své holce nechala píchnout, prý v 6ti nedělí mají imunitu ještě od nás, pak 2 týdny je nemám dávat a od 2 měsíce že už mají svojí imunitu, takže zas pak. ale jak je to dneska to už nevím, jen píšu zkušenost že čím dřív tím je to fakt lepší
26. črc 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak zdravím všechny maminky a těhumaminky, dneska jsme byli na převážení, dost jsme v porodce schodili po tom císaři, šli jsme domu s 3,250 kg a dneska po 10ti dnech přibral na 3,62 kg a 2 cm vyrostl, tak mám velkou radost. zatím stále přikrmujeme, ale odstříkávání mlíka je mnohem lepší a i už si přicházíme na svůj systém. Přestaly se mu líbit kloboučky a i mi přijde že fakt natáhl mnohem víc vzduchu, takže ted z jednoho kojím normal a druhé odstříkávám..trochu blázinec ale jak je vidět tak funguje :sweat_smile:
26. črc 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Takže další pozitivní ohlas na vyvolání, já se bála z toho důvdou, že jsem si to jako chtěla protrpět co nejvíc doma s Ani jsme jeli brzy, páč jsem nevěděla jak to bude rychlý, pomalý a musela jsem dostat atb na streptokoka, tentokrát spěchat nemusíme, měla jsem negativní

@pepsilight jo, to je, dneska jsem trochu panikařila, páč se tam prcek moc nehejbal, zato teď má párty....uf, konečně :grinning: Koukám že jsi měla termín o jeden den dřív, tak to jsem zvědavá jestli budu dřív já nebo ty :slight_smile:
26. črc 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no snad jo uz bych rada mezi vas maminky :slight_smile:

@akrimala to se mi taky stalo ale pak vecer presne party :D neboj tady kazdej porodil driv nez ja mas to jisty :slight_smile:
26. črc 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Tak jsme poslední červencovky :wink: ale je fakt, že už toho mám plný brejle :sunglasses: Kolik u vás nechávají přenášet?
26. črc 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Pěkný míry máte, naše malá z porodnice jela s 2.7kg a po 14dnech měla nahoře půl kg, takže 3.26 a 4cm navíc :slight_smile: jinak s naušnicema je to těžký, moje kamoška nechala píchnout malé a té to hnisalo a vše, museli je vyndat a pak jí je nechala nastřelit a v pohodě, já Mišce taky nechala nastřelit, do píchání bych asi nešla....
@akrimala ze své zkušenosti nevím, jen říkám co sjme slyšela od okolí :wink:
26. črc 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrá ráno všem tak naše princezna si usmyslela že bude zlobit. Přes den toho moc nenaspí a večer usiná tak kolem 8 a budí se ve 2 to se nají a usne při flašce. Takže tím pádem nechá tak půlku flaše a pak se budí každé dvě hodiny na jídlo. Už to tak dělá druhý den. Do toho se budí Honzík tak kolem 3 a chodí za náma do ložnice. Takže je to fakt mazec. :slight_smile: Příští týden si snad chviku odpočinu. Honzík odjíždí z našima na dovču a my zůstáváme doma. Martin bud mít celý týden volno.
27. črc 2011 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... včera slibovali polojasno a tady nezasvítilo sluníčko celý den ... dneska je to to samé jako přes kopírák :angry: :angry: :angry: to je čas jako na dušičky :rolling_eyes: .... už z toho začínám chytat depky :confounded:

@lebapa @ssimmikk
pěkně papáte

Dneska by měli pustit domů peťulinku ne? :confused: Jsem zvědavá na fotečky malé :sweat_smile:
A jak se vede melounkům..? Je to nekonečný co?
27. črc 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 Ahojky no tak to fakt zlobí :slight_smile: měla by si jí domluvit chi chi .... třeba to pomůže. Ta naše papá tak kolem 12 a budí seaž ráno ... tak většinou přes noc spíme ... jen výjmečně se ozve ... když je pokaděná. To budeš mít fajn, odpočineš si a Tvůj Ti se vším pomůže ...
Díky za názor na náušnice ... ale ptala jsem se jaké máš ... nemyslela jsem od koho z rodiny , ale ještli závěsné a nebo jaký mají uchycení na ouško ...
27. črc 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, u nás už vylejzá sluníčko, tak snad bude líp, ale už jsem si říkala že 3/4 věcí mám s krátkým rukávem a kratasy a nakonec neutaháme vůbec nic.
@micka1 Honzík se budí na půlnoc,pak na třetí a sedmou, teď tři dny mezi tím ještě brečel na krkání co půl hodky jsem u něj byla, dneska mezi kojením spal a zas jsem nemohla zabrat já, takže jsem spala vždycky po hodince..je to asi hodně podobný u více z nás.
@ssimmikk no takhle byla Barborka, měla 2,9 kg a pak to rychle doháněla, na půl roce měla pomalu 9 kg, byla fakt ukrutně tlustoučká když se kouknu na fotky, ten druhý půl rok už pak přibírala míň, měla taky trošku pohybu navíc, ale pohodářka je pořád :slight_smile: Naušničky bych už holce dala taky jen nastřelit, píchat ne i když u té Barči to bylo v poho. S Lénou to nakonec dopadlo ještě tak že jsme před pár lety to už chodila do školy šli znova na nastřelení, protože dr. na ušním co jí je píchala zvolila velice slabou jehlu a jak se jí naušničky musely vyndat, tak zaboha nešly zpátky a hned jí to zarůstalo. Od toho nastřelení má klid, byla jsem u paní co píchá i piersingy ve studiu.
27. črc 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Ahoj, tak to mlíčko také zkusíme :dizzy_face: . Sleduji, že u malého je to pár dní ok, pár dní krize (viz ty prdíky)
27. črc 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa @ssimmikk jů, mimča vám krásně přibírají, šikulky :dizzy_face:
@hradilenka Také mě to počasí už dost deptá..
@micka1 :grinning: to je čísílko, neboj, to přejde. No, náš malý poslední dny jedl i po 5 hodinách, tak jsem se tajně těšila, že to tak zůstane, ale teď je to zase co 3 hodiny během dne i noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: do toho prdíky, nebo se mu nechce v noci spát a dělá binčus a pořád "volá" někoho k postýlce.. :sweat_smile:

Holky, jak to děláte, že vám mimča v noci tak dlouho spí??? chci recept :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek