• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Maminky, kdybyste některá z vás plánovaly kupovat Nutrilon Comfort (na zácpy) tak vám ho mohu poslat. Prodali ho příteli omylem místo Premium a vyměnit to nejde. Stojí okolo 245,- tak bych ho poslala za 190 a poštu hradím. Leží nám tu zbytečně.

Dlouho se neozvala myshka, že? už je to nějaká doba, co šla na vyvolání. Nevíte někdo něco?
a dnes je jeden plánovaný císař, tak držím pěstičky... teď si nevzpomenu na nick :wink:
27. črc 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Teda vy máte hodnou cácorku, já chci taky :grinning:

Jinak já večer opět poslíky a nic z toho :angry:
Od šesti uklízím, celej barák je jak novej a určitě z toho zase nic :sunglasses:
Všechny zdravím a přeju hezkej den :slight_smile:
27. črc 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak to jsem blbě pochopila. Máme takové to klasické zapínání. Nafotím a dám sem. :slight_smile:

@druidee taky doufám že to přejde.
27. črc 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsem stale tu jak jinak :slight_smile: a co vy? muzu se zeptat meli jste taky nektera vodnaty vytok pred porodem? vypada to jako bych si pricurla ale nepricurnu nebo to muze byt plodovka???
27. črc 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Ahoj, omlouvám se, že Vám sem lezu, ale vypadáš nadějně, já to měla v noci a pak s to stupňovalo dopoledne a odpo byla malá na světě. Tak držim palce, ať je to ono a je vše rychlé a bez komplikací :dizzy_face:
27. črc 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inkana vubec nevadi ze sem lezes moc dekuju ale ja uz to mam 2 den tak jestli se nemam uz nak bat ???
27. črc 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight výtok teda mám, ale vodnatej nee, co takhle zavolat svýmu MUDr.?
27. črc 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Aha, tak to nevim. Já dopoledne bežela k doktorce,že to je určo plodovka, ale test byl negativní, ale aspoň mě prohlídla a řekla mi, ať se jdu projít (bylo 11 dopoledne), že odpoledne si malá nejpíš narodí....byla už sestouplá úplně dole a tlačila mi na močák takovým spůsobem, že jsem fakt učůrávala, přitom jsem se necítila vubec jinak než ty předchozí dny. Ve 13h odpo jsem už měla kontrakce po 5 minutách...ale začlo to u mě jako u Tebe :wink:
27. črc 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala
@inkana jee zacinam se strachovat zavolam doktorovi dekuju za rady
27. črc 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ani nevíte, jak su ráda, že malá přibírá, nechtěla prvně papat, tak mě to těší, jde hodně taky do délky, takže přibírání je na místě :slight_smile:

@druidee jj, to mlíčko klidně zkus, u nás to bylo to stejný, už máme spapaný celý balení, občas teda fňuká, ale je to mnohem lepší, vykaká se, vyprdí a je klid, kolik ti malý vypije na jednu dávku mlíka?

@pepsilight zajdi si k mudr., aby to nebyla plodovka :wink:
27. črc 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk malému už dělám 130ml, protože 90 mu už normálně nestačí. ale občas stejně vypije jen 70 nebo tak..
27. črc 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,normálně stalo se mi,že se mi v podpaží udělala bulka,jak se mi nalily prsa a teď z toho teče mlíko,co s tím,jsem o tom v životě ani neslyšela,natož abych to viděla. :confounded: :confounded:
27. črc 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a byl tady doktor a pozval nás v pátek ráno na odběry,že jsme hodně žlutý,tak doufám,že to bude dobrý a malá ještě nebude muset jít pod světlo,chuděra...
27. črc 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si říkala že je dobrý že už moc nekrvácím, ale dnes je to teda hrozné jak teču. :frowning2: navíc ze mš letí ještě očistky někdy větší a někdy menší tak si říkám že to bude asi tím. Uvidím jak to bude zítra když tak se zastavím u dr.
27. črc 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 hm, zrovna dnes jsem tu pročítala starou diskusi na téma očistky. malému je 5týdnů a mě se stále vrací a to jsem po císaři. vždy když si myslím, že už hurá-konec, tak na druhý den zase krvácení či čištění.
prý je to ale normální, někdo čistí celé 6nedělí, někdo i déle někdo chviličku.. sama nevím, ale nadšená z toho nejsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee taky z toho právě nadšená nejsem. tak moc jsem to ještě neměla tak jako dnes. Už aby byl konec. :dizzy_face:
27. črc 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky mezi nama je dalsi maminka :slight_smile: je ji kristinkamazlik dneska 27.7 v 9:11 se narodil Adamek meril 48cm a vazil 2760kg vse je v poradku a malej je jak z kopiraku celej po tatinkovi :D jeste jednou gratuluju :slight_smile:
27. črc 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pepsilight vyřiď srdečné gratulace i od nás :dizzy_face: :dizzy_face:
27. črc 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
jsme doma holky :slight_smile: koukám, že brzy budem maminy všechny :wink:
já tu tak spokojeně sedím, obě holky spí, pračka pere.
elinka je hodné mimčo, krásně papá a jen co se nacpe tak spinká. snad nám to vydrží :wink:
27. črc 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Ahoj, už jsem koukala na fotečky, je nádherná! moc gratuluji! :slight_smile: zrovna dnes jsem se tu holek ptala, jestli o Tobě někdo něco neví, že jsi se dlooouho neozvala od toho vyvolání... to jsi rodila fakt 49hodin?? nebo to tak dlouho trvalo, než se porod rozjel? piš piš, jsem zvědavá! :grinning:
27. črc 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no opravdu sem 49 hodin měla bolesti, i s čekáním to bylo víc jak 72 hodin :sweat_smile:
malá nesestupovala, já se neotvírala a ve finále mi 3x před posledním zatlačením ustaly kontrakce. Už nevěděli co mi píchnout aby jí dostali ven. Ve finále jí doktor doslova vytáhnul. Nacpal do mě ruce a tahal jí za hlavu. Já řvala, že sem se pak styděla :grinning: :grinning: ale bylo to šílený. Jako věřim, že lecos člověk zapomene ale tohle nezapomenu. Žádný další porod už nikdy více. Malá byla chuděrka omotaná pupečníkem, že trvalo snad dvě minuty než jí vymotali aby mi jí mohli dát na břicho. To byl taky jeden z důvodů proč nechtěla sestoupit a taky důvod těch věčně špatných ozev. A taky prostě děloha nepracovala jak by měla, bolet to bolelo ale efekt žádnej.
27. črc 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka holka, ty jsi si teda užila! :frowning2: vůbec si tohle nedovedu představit, páč mám za sebou císař, že.. ale přeběhl mi pořádný mráz po zádech, nechali Tě pěkně dlouho trápit se!! za nějaké řvaní se nestyď! doufám, že jsi řvala i na toho doktora! :grinning: je super, že jste obě v pořádku a už doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale říkám si, proč Tě třeba nevzali císařem, když malá nešla ven?
27. črc 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen jsem pomyslela na to, že půjdeme s malým ven a do půl hodiny slejvák jak prase - zase :rolling_eyes:
27. črc 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Vyřiď odemně také gratulace ....
@myschka Gratuluji k malé ... jak tak čtu taky si to neměla jednoduchý a vytrpěla sis ... naše malá měla ten sám problém ,,, šňůra kolem krku a nešla ven ... jdu se mrknout na fotky :sweat_smile:
27. črc 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já si vydupala, že chci zkusit za každou cenu přirozený porod :sweat_smile: s tím, že děloha nebude vůbec pracovat sem nepočítala.
27. črc 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka šikulka malinká ... blondýna z Londýna :slight_smile:
27. črc 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka :confused: mě by ani nenapadlo, že je to při porodu možné, aby děloha přestala spolupracovat...
27. črc 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka čau Marti, taky u vás tak chčí?
27. črc 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Ahojky taky taky ... nebojse nemáte nic navíc :grinning:
27. črc 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka A co Aduš říká na sestřičku? :slight_smile:
27. črc 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek