• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@micka1 nám řekli že jak máme příjem víc jak 17tis tak nic nedotaneme .... a basta .... nechápu proč to neudělají plošně pro každýho stejně ať má peníze a nebo ne ... tak to zase dostanou jen ti trvale opálení :angry: :angry: :angry:
28. črc 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no takhle se nevešla sestřenka do příjmu o 40 kč a to je na děti sama, jenže se jí tam určo započítali i alimenty od bývalýho ale ty jí ve skutečnosti neplatil..a to jí frajer dal ještě k soudu že je krize tak aby mu alimenty zrušili uplně. naštěstí soudkyně byla při Renče, tak jemu je ještě zvedla protože děti zatím vyrostly a jí ještě poradila jak na něj..no si pořídil další rodinu a statek tak to musí někde ušetřit
28. črc 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jj alimenty se započítávají což je taky pěkný bordel. Alimenty jsou přece pro děti a na pro nás jako rodiče. Těch 2500,- co dostávám na Honzíka ani nepokryje všechny náklady. :angry:
28. črc 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ty opálení spoluobčané v tom umí velmi dobře chodit. Vyhodíš je dveřma a oni vlezou oknem. Myslím že nám ty přídavky teď zamítnout, ale když už jsem tam byla kvůli rodičáku tak jsem ty papíry vzala.
28. črc 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, te´jsme došla ze socky, byla jsme si zažádat o rodičák, přídavky....jsme zvědavá kdy to vyřífdí, potřebuju co nejdřív abych mohla rodičák po šestinedělí přepsat na manžu :slight_smile:hodinu jsme strávila u přepážky, hrůza, furt napište prohlášeí, tohle vypište, tohle podepište a to sjem měla štos papírů vyplněných z domů.....no s údivem musím říct, že to Niky prospala a Míša byla moc hodná :slight_smile: jinak přídavky dostávám na Mišku, tak počítám s tím, že je dostanu i na Niky :wink: njn, jsme sociálky :grinning: ale nemáme na určitý co dostávají příspěvky na vše.....mamka dělá ve špitále a jedna co tam ležela říkala, že dostala od socky 1Otis.na novou postel a to nemáme zdání na co vše ještě berou :angry:

@lukava nemáš za co, snad vám něco pomůže :wink: malou položímpupíkem na termafonek a hladím jí po zádech, nechám jí rozbalenou, někdy se jí to líbí, někdy zase ne, tak jí dám na bok nebo záda a termafonek na pupík....to teplo jí dělá dobře :wink: no jizva mi hnisala nebo co, teklo mi z toho cosi, tak jsme byla v nedělu v břeclavi, mám to vyčištění, teče to furt, ale není totak hrozný, asi alergie na šicí matroš....u mišky se mi to dolle taky rozpadlo :unamused: jinak kojení pomalu a jistě vzdávám, odsaju si max.10ml a to ob krmení, když odsávám častěji, tak pár kapek, už na to nemám sílu, hlavně v noci, řeklabych, že je to spíš symbolický množství než k zasycení.....navíc včera a předevčírem nevím proč, ale vždy mi moje mlíko vyzvracela a to doslova, lítalo to do dálky všude kolem, nic špatnýho jsme nejedla, tak envím co si o tom myslet.... :astonished: a co ty a mimi?
@lebapa jj, o té bebě vím, škoda, že nemají tu Sensitive na prdíky :frowning2: jezasuper cenu a určo se vyplatí jí nakoupit do zásoby, kdo jí má, u Mišky jsme jí tenkrát za tu cenu nakoupila krabic a krabic, měla jsem klid na dlouho, to bylo super :wink:
28. črc 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no jo tak na nás ... :grinning: kde stát ušetří .... ( tam nahoře to zase rozhážou ) tam se hospodaří ... nevím jestli tak hospodaří i s vlastními penězi doma . :angry:
@micka1 Tak to máš na Honzíka celkem vysoké alimenty ... tady jedna od nás bere na tak staré dítě jako máš Ty 300,-Kč a víc z chlapa nedostane. I když vím, že i těch 2500,- je na dítě toho věku málo ... ale oni to berou tak že se na tom mají podílet oba rodiče ... tím pádem je to 5tis a to už vyjít musíš ...
28. črc 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka exmanžel platí nejnižší částku která je, vzhledem k jeho platu by mohl platit i vyšší částku. Zvažuji že budu žádat o zvýšení alimentů. Ex nedodoržuje dohodu kterou máme ohledně školky a to že by se měl polovinou podílet na financování školky. Za celý rok co byl malý ve školce jsem viděla akorát tak jednou 400,- na školné jinak vůbec nic. :unamused:
28. črc 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, máte zajímavý téma, doufám, že tohle jednou nebudu řešit na svoje děti....stát se může cokoliv....je hozný, když někdo platí třeba jen 300kč, znám případ, kdy jen 200kč, kamoška zase bere na malou 3tis., což mi přijde tak akorát, vím, že i tak je to třeba málo, ale jak píše hradilenka, podílet se mají oba rodiče, ale někdy je těžký aby se matkapodílela, když má úříjem třeba jen 8tis. a má plazit ještě bydlení, v nájmu nedostane příplatek na bydlení a nic, takže fakt některým maminkám nezávidím :unamused:
28. črc 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 určo máš přehled, ty beby na akcích bývají častěji? že jsi psala že jsou od dvojky..Honzin náš teprve ted asi zabral, snažila jsem se ho dát spát v tom jeho něco jako pokojíčku a nemohl zabrat, 2x z něj vylítlo mlíko. ted ho mám tady na gauči a bere ho ostošest.asi mu vadí to ticho v tom pokoji nebo nevim, tady hraje tv a je spokojenej. takže z odpoledního spaní nemám nic, včera jsem se natáhla s ním ale pak jsem byla mimo než jsem se uplně probrala.
@ssimmikk no to asi fakt nemá cenu se kvůli té trošce mordovat a mít nervy. já jsem ráda že se u mě aspon jakože napije a na 2x si odstříkám druhé a to mi dá jednu dávku na další jídlo.ale ted mi přijde že toho mám taky míň, taky uvidím jak to bude do budoucna.
28. črc 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 no jo je to všechno o přístupu a dohodě ...
@ssimmikk řeknu Ti že když ti chlapi platí tak málo , že se nestydí ..... asi je to o nátuře .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa tak vidím, že ani ty to nemáš tak jednoduchý s papáním.....ty malýho dokrmuješ Bebou? U nás v kaufu nemají ani ty dvojky, jen ty trojky :astonished:
@hradilenka nevím, je to těžký, ale já bych taky z toho svýho nedostala víc soudně, max.1000kč na obě, protože má základ :sweat_smile: ale věděla bych jak na něj a snad by bokem dal víc :confused: njn, je to těžký....snad to nikdy nebudu muset řešit, ale NIKDY neříkej NIKDY, žeee.....!!! Ono je to hodně o přístupu té ženské, kdybych mu zakazovala se s dětmi stýkat a dělala naschvály, tak mi taky dá jento sdoudně, přesně, ajk to má ta kamoška, protože ta není schopná mu děti dát normálně, takže se ani endivím....
28. črc 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava kez by jsem tu furt a asi dlouho budu nak to zatim nevypada vytok byl jen vytok a nic uz tu koukam 4 den ach jo ja se nedockam :( a co ty ???co malinkej honzik?:slight_smile:
28. črc 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight vydrž prtka vydrž! a nebyla to třeba hlenová zátka? no ven musí tak či tak, já rodila taky po termínu a jakou nám Honzíček teď dělá radost ; ) je to žrout a velký spáč, prostě naše štěstí a lásečka :slight_smile: ...koukám, že máte vybrané jméno Matýsek...jako Matěj, Matyáš, Martin? Všechno je moc hezký, my uvažovali i o Matyášovi
28. črc 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava jee to nevim asi to nepoznam bylo to jako bych si nekolikrat za den pricurla ale nepricurla nevim zitra mam KO tak se na to zeptam a jsem strasne zvedava co mi rekne jestli uz nebo co ..... mame matyska a kdyz ne tak to bude eliska :D jeee to je super ze honzicek je hodnounkej moc si preju aby byl hodnej i ten nas :slight_smile: doufam ze uz pude co nejdriv ven uz tu koukam dlouho :(
28. črc 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight ahoj, já jsem měla taky ten výtok jak popisuješ, říkala jsem to i dr. na kontrole, že mi asi uniká moč, to bylo zrovna po kontrole, tak mi říkal že kdyby to byla plodovka tak to u té prohlídky poznal a že to moč být nemusí, ale taková tekutina a že to bývá u více maminek, ale mě ti to dělalo kolik dní, takže blížící se porod to u mně nehlásilo..i když taky jsem jela s kontrakcema do porodky pár dní na to ale to mě ještě vrátili s práškem na uklidnění..to jsme netušili nikdo že i za týden budu na tom uplně stejně.. ale neboj, pořád čekáš a nakonec tě to překvapí až to nebudeš čekat, co jsem pozorovala tak hodně holek to probudilo v noci. určitě to poznáš až to přijde a jsi v termínu takže už to určitě dlouho trvat nebude..relaxuj posledni chvile s pupikem, zpatky už to nepůjde :slight_smile:
28. črc 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zdravím Vás,konečne mám chviličku čas,tak píšu....gratuluji novým maminkám a že vás teda je...no ale koukám,že nekteré tehulky jsou tady taky,tak at vám to holky rychle uteče a máte mimísky brzo u sebe.....no u nás vše pri starým,s malou sme včera byly na zvážení a za týden přibrala skoro 400 gramov,tak máme velikou radost,že přibírá a prospívá....dneska jsem byla na gynde,jak me povolili stehy tam dole a rozšklebila se me rána,tak me to dneska v lokálu šili a teda musím říct,že po porodu,jka me to šili a jak to přicházelo k sobe,tak se to dalo líp zvládnout,ale dneska me to bolí jak čert,jsem zvedavá,jak překlepu noc,když si človek ani žádnej prášek na bolest nemuže vzít,dala jsem si Paralen,ale ten opravdu nezabírá,tak tiše trpím,doufám,že zítra to bude lepší.....no s malou máme taky problémy s prdíkama,takže ji dávam Infacol,deláme masáže pupíkem,nebo cvičíme nožičkama,piju fenyklový čaj astejne to je vše naprd,večer vždy pořádne řve,chudák,až se z toho pekne opotí...tak rád by jí človek pomohl,ale není jak,proste si to musí protrpět a překlepat ty 3 mesíce a snad poté už to bude lepší....a koukám,že ste probírali,či budit na kojení nebo ne,tak přes den budím po 3 hodinkách,ale jak píšete ,miminká jsou pekne ospalý a ani moc nechtejí papat,tak taky přestanu budit,přibíráme,tak snad to bude v pohode a tedka poslední 2 noci me malá spí od 22 hodiny do 5 nebo do 6 hodin,vubec nemá v noci hlad,tak taky doufám,že to takhle zustane,ale vždy pak ráno už mi pomalu tečou prsa....tak já zas bežím pryč,mejte se holky krásne a až bude zas chvilička,tak přijdu..... :wink:
28. črc 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Jé, tak jsi tu taky ještě? Jsem myslela jestli už nerodíš :slight_smile: Já celý den poslíky, po dvaceti, desti, sedmi, patnácti minutách už je to otravný, kdyby se to aspoň zpravidelnilo :angry: zítra KO, tak jsem zvědavá.
28. črc 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa tak doufam ze dneska v noci .... jinak dekuju za to jsi mi napsala :slight_smile: je fakt ze uz si to pak s pupkem neuziju a myslim ze uz se pak ani nevyspim natoz natahnu :D moc zavidim tehulkam poslicky mela jsem je jen dvakrat a zase nic :(
@akrimala tak to je super aspon ze mas neco ja nic takovy ticho pred bouri a nicccccc taky mam zitra KO tak jsem zvedava co mi reknou.....
28. črc 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight No jo, ale já mám pocit, že i to něco je naprosto k ničemu, jen taková planá naděje, víš jak to myslím, prostě nic z toho. Tak na zítra držím palce
28. črc 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala no i ja :slight_smile:) snad si jeste napisem kdyz ne tak blahopreju k narozenymu detatku pac ja tady budu smrdet az do toho vyvolani fakt zadny priznaky nemam :(
28. črc 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Já jdu k mýmu MUDr. zítra naposledy pak už musím do nemocnice a tam uvidím co mi řeknou, kdy vyvolávat, kdybys měla jít na vyvolání ty?
28. črc 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala no jsem 40+3 tak jestli dobre pocitam tak asi 5.8 a co ty ?
28. črc 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight já jsem 40+2 myslím, že tak dlouho tu nenechávají, jdu rodit do Brandýsa, no uvidím co mi řeknou v pondělí, kdyby to nepřišlo o víkendu, ale věřím v zítřejší pozitivní zprávy :slight_smile:
28. črc 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala to ti tise zavidim :slight_smile: dufam ze to budes mit rychly a bezbolestny a ze to prijde brzy :slight_smile:
28. črc 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoooooj tak co???? už máme všechny odrozeno?
28. črc 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Nebuď z toho smutná, brzy se taky dočkáme :slight_smile: Tak zítra dej vědět jak jsi dopadla, pa
28. črc 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa my jsme si toho všimli i ve sparu a stalo se mě v DM že jsem měla kupón na 25% slevu a chtěla jsem vzít právě bebu 1 a prodavačka mě řekla že se to na žádné mléko 1 nevztahuje. Což mě teda naštvalo. :angry:
28. črc 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dočetla jsem jen 2 strány a musím to vypnout :frowning2: začlo tu pěkně buřit tak raději vypnu pc, za chvíli se malý stejně vzbudí na jídlo a pak šupky do postele
moc gratuluji všem dalším maminkám kmiminkům a přeji hodně lásky a pohody a zbývajícím těhulkám
@akrimala
@pepsilight ať to už přijde co nejrychleji a je to pro vás krásný zážitek a máte miminečka u sebe :slight_smile:
snad někdy nakouknu na dýl, zatím nějak nestíhám s těma dvěma dětma :zipper_mouth: navíc malej bývá takhle večer po koupání vzhůru :zipper_mouth: má to nějaký prohozený, NIky byla naučená po koupání nakojit a spát a on se vykoupe, nakojí a třeba hodinu kouká, takže jedno dítě jde spát a druhý je vzhůru a takhel navečer chce zábavu, jinak jemoc hodný, takže já mám večery te%d tak trochu na prd
28. črc 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už mám holky usnutý :grinning: :dizzy_face: :wink: co víc si může člově přát, jen by mohly chodit spát obě třeba v 19hod., to by bylo žůžo labůžo :grinning: tak já budu dál jen snít :confused:
@micka1 to jsi mě teda nepotěšila, chtěla jsem na tu slevu koupit mlíka :rolling_eyes: vrrr :angry:

Tak jsem si odsála a jdu si lehnout, přeju všem dobrou noc :slight_smile:
28. črc 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno všem tak nám v noci popršelo a teď začíná svítit sluníčko. Udělám oběd a pak nabalím Honzíka aby mohl zítra odjet z našima. Najednu stranu jsem ráda že bude pryč a na druhou mě bude po něm smutno. :frowning2:
29. črc 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek