• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Ahojky,tak dneska noc hrůza. Malá od půl osmé jedla a usnula až o půlnoci,po pěti minutkách se budila a chtěla víc. Bojím se,abych měla dost mlíka,ale zase si říkám,že kdybych musela dokrmovat,tak by aspoň byla spokojená a neplakala by. Ráno jsme byli u dr na odběěrech na tu žloutenku,tak doufám,že to bude v pohodě. Doufám,že bude dnešní noc lepší,je mi ji líto berušky. Teď spinká,tak uvidíme jak dlouho. Trošku uklízím a peru,ať tady není binec...
29. črc 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... co jste nám to tady zase z čech poslaly? :angry: Je tady zase pěkně hnusně :angry: A noc byla taky super ... ta naše psice dostala průjem ... ( uvařila jsem jí maso a asi to na ní bylo moc silný ) tak jsem s ní v noci byla 3x venku .... naštěstí mě vždycky vzbudila a nepo....la se doma. Tak jsem byla v 1h pak ve 3h a pak v 5h .... narvala jsem do ní živočišný uhlí, ale zatím to nemá nějak účinek :unamused: ....malá spinkala celou noc ... probudila se až v 6h, tak se napapala a spinkala do půl desáté. Dneska jdeme koukat po náušničkách jaký tady mají .... možná i nějaké koupíme pokud se budou líbit ...
29. črc 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prosím vás, malá mácelou noc vřelou hlavičku, teplotu 37.7C bez odečtu, v porodnici i u Mišky mi říkali, že se to toleruje do 37.5C, pak se to musí řešit, volala jsme ráno k mudr.ta tam není a sestrami řekla, že se to toleruje do 38C bez odečtu,což mi přijde hodně, ale prej to tak říká i mudr......nevíte někdo? Vím, že řeším blbý dvě desetiny, ale malá mi skoro furt spinká a je dost teplá :frowning2:
29. črc 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Vlasti taky si to tak měla s tím bříškem....? http://www.stream.cz/uservideo/537142-nejpohyblivejsi-miminko-v-brisku :grinning: jsi povídala že byl Jindříšek hyperaktivní ..... :slight_smile:
29. črc 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Ahojky .... mi v porodnici říkali do 37,3 .... :confused:
29. črc 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk - zavolej si k zastupující dr. nebo přímo na dětské - na nějakou ambulanci... Ať ti poradí - i se možná budete muset přijet ukázat..
Jo a někde ses ptala na stoličky po UM?Ty viď? Tak není to nakonec průjmík? Je možný, že když máš v ráně po CR infekci, tak třeba se něco dostalo k malé?
Pak nevím, jestli se očkuje - jestli jste nechali naočkovat proti TBC - zkontroluj pupínek na ruce a pupíček... Jestli není zarudnutý nebo tak..
29. črc 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk dneska jsem to taky cetla ze se toleruje do 38 ale ja jsem to cetla tak nevim :(

jinak dnesni KO ok prej sem pripravena tak nevim co malymu je mame to s pritelem hodne podporovat :D a asi mi udelali hamiltona protoze to certovsky bolelo a spinim tak treba o vikendu v pondeli dalsi KO a pak ve stredu dalsi a to uz se bude rozhodovat kdy pujdu na vyvolani myslim si ze to bude v patek tak aspon ze tak snad uz to prijde :slight_smile:
29. črc 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jé, Marti, to video znám. kdysi v prvním trimestru jsem na to se zděšením a úžasem koukala - no padala mi brada dolů. proti tomuhle miminu je náš Jindříšek totální lenoch :dizzy_face: :grinning:
29. črc 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem procházku s kočárkem nestihla. Než jsme se stihli vůbec vyřídit s jídlem a oblečením, zase pršelo. A dnes to ani nekomentuju.
@ssimmikk ahoj, nebudu kecat- také bych byla nervózní, kdyby měl malý takovou teplotku i když děti prý mívají teplotku často a často o nic nejde, pokud to není horečka... našemu malému stoupne teplota i když hodně brečí. pokud Ti ale sestra řekla, že je to ok, zkus vydržet, možná se to zpraví. malý měl také spavé dny a vyšší teplotu-jak jsme začli ty bio gaia, ale to asi nebylo tím..
29. črc 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď všude na netu čtu, že do 38C je to normální, ale to se mi zdá fakt už hdoně na malý miminko, chjooo, já tohle neznám,buď neměla miška vlbec teplotu nebo měla nad 39C....no k zastupující nepůjdu, to je pi.a na entou, odpoledne si zavolám na pohotovost a zeptám se....
stejně tam třeba pojedu s M, urvala se s ní houpačka...
@hancazivocich celou jsme jí kontrolovala a nic nemá, je jen spavější a má zvýšenou teplotu :frowning2:
29. črc 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Honzík jak teď měl tu angínu a teploty 38-39 tak mě Mudr říkala že do 38 nemám dávat léky na snížení až pokud by to vylezlo přes 38.
29. črc 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si právě říkám, zda ot nemůže mít tou změnou mlía,a le to už dobrala celý balení a má druhý, to by se projevilo dřív, teda pokud je možný z toho mít zvýšenou teplotu :astonished:
@hancazivocich nevím, má stolici takovou kaši, míchaný vajíčka teda mám hutnější, kouskovatý, kdžy je dělám, tak nevím....chjo, no uvidím co odpoledne....
29. črc 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to s tím sluníčkem nějak zakřikla. :frowning2:
29. črc 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 to je fakt zajímavý, ja každej mudr.říká něco jinýho, pak si má člověk vybrat, léky jí zatím nedávám....ale Honzíkovi jsou 3roky, ne? To už se bere normálně ta teplot, ne? Já jsem myslela, že od tří elt nebo tak nějak se měří v podpaží a bere se ta teplota, jak u dospělýho, co já se nedozvím :astonished:
29. črc 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk měřím ho v podpaží a Míši jsem v porodce měřila taky v podpaží. Jestli si ještě dobře pamatuji tak v porodce když jsem byla s Honzíkem tak jsem měřila v zadečku a odečítalo se 5.
29. črc 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prodávám krosnu na nošení dítěte. Jedná se o ZOPA Carrier v modré barvě. Používá se od půl roky do 15. kg. Kupovala jsem ji novou a použili jsem ji 4 pak už v ní nechtěl HOnzík být. Původní cena 1800,- teď 900,- Kdo by měl zájem tak písnite. Sešla se nám ještě jedna krosna.
29. črc 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás to vypadá na slunečný den. Honzin docela rychle přichází na to jak se usíná u maminky,teď jsem s ním tady blbla, snad mi vyšel pátý pokus a bude spát, jinak nemůže zabrat a bulinuje.Taťka nám přijel ráno z práce tak ho nechci nechat řinčet.
no jen jsem to dopsala tak se tady zvednul pěknej vítr.
@micka1 jo tak s tou Bebou to mají fakt vychytaný, ta 1.se kupuje 100pro nejvíc, ty pokračovací už rodiče kupují levnější značky tak potřebují zvýšit prodej..no je jasné že na tom nemůžou prodělat. Tak teď už aspoň vím, díky za info.
@ssimmikk S těma teplotama ani netuším jak to je, ale organismus dětí je mnohem vychytanější jak ten náš. mimča se dovedou poprat se vším mnohem líp, tak uvidíš jak bude malé, pak písni. Jinak mě v porodce neříkali vůbec nic co a jak, fakt jim tam chybí sestry navíc aby byly pro maminky po porodu, ty co tam byly nestíhaly, lítaly pro mimča na porodní a měly i nedonošence, pořád z toho mám divný pocit. Na jipce super ale rozhodovat se znova kam jít rodit fakt nevím jestli bych šla zas tam kde jsem byla. Na jednom pokoji se nás sešlo asi 6 maminek aby ukázali koupání, samo že jsme se tam ani nevešly a tím péče skončila.
29. črc 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je teda zase dnes den, já už fakt nevím...jenda sinamele hlavu, druhá má zvýšenou teplotu a pak má být člověk v klidu :confused:
@micka1 i když měříš v podpaží 3letýmu dítku a má do 38C, tak to nic není? To etda čumím :astonished: , jsme si myslela, že nad 37C je zvýšený teplota a je dobrý to řešit-tím myslím u tříletých, né u miminek :wink:
@lebapa tak to je blbý, když takhle neměli čas, v Břeclavi teda byly dvě sestry na novoroz., jedna byla tam a druhá chodila po pokojích, čas měli vždy, když člověk potřeboval, chodily se ptát atd., teplotu jsme musely miminkům v porodnici měřit....
29. črc 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak je to tak... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě nemám po šestinedělí a moje tělo nelenilo a hurá menzes a ve velkém stylu :rolling_eyes:
@lebapa mno, trochu mi to připomíná můj pobyt v porodce. když jsem měla malého koupat, tak jsem nadrzo zavolala sestru a počkala si na ni, ale to bylo asi poprvé a naposled, co jsem se fakt nedala odbýt.
29. črc 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se Jindrovi včera narodil kamarád Matýsek s 1250g :slight_smile:
29. črc 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny

@pepsilight Tak jsem taky po KO, na prst otevřená, připravená k porodu, taky mi dr. radil tulení, tulení a zase tulení a ještě horkou vanu. Pokud to o víkendu nebude v pondělí nástup do nemocnice....už jsem si pobulela, pěkně to se mnou tříská :grinning:
29. črc 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala v pondeli mam teprve dalsi ko a jeste ve stredu v patek me ceka vyvolavacka taky to tam je pripraveny a taky se mame tulit tak budem praktikovat ale jsem smirena s vyvolavackou :(
29. črc 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýýý, to je kolotoč :grinning: kadíme, čůráme, převlíkáme, blinkáme, baštíme, brečíme stokrát za den :grinning: jen to spaní nás moc nebaví :slight_smile: prdy prdy prdy... parchanti jedny, nejradši bych je vymýtila ze světa, to naše chuďátko pěkně trápěj, tak nahříváme, masírujeme, cvičíme, ale nejlíp zapůsobí stejně teploměr... to pak mamku celou pokadíme a je na chvilku pokoj. Teď už jsme vykoupaný a slečna spí, já mažu do sprchy a taky spát, dnes jsme měli mega maraton všech těhlech procedůr a když mi to kotě pak tři hodiny spalo, tak tu byla návštěva, nestíhám se ani najíst :slight_smile:
@pepsilight já měla jít na vyvolávačku ve čtvrtek a v sobotu jsme porodili sami, třeba to ještě přijde a když ne, tak co, hlavně že už bude mrňous venku :slight_smile:
29. črc 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@akrimala nebulet, nebulet :slight_smile: to se mnou to teď tříská stokrát víc než v těhu... je to děsný, docela se těším až skončí šestinedělí :grinning:
29. črc 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsem se radovala jaké máme spavé a papavé mimčo a dneska mi to teda předvedl v plné parádě, ráno mě dvakrát ohodil a celý den bečel, jak když ho na nože berou, nepomáhalo nic až teď jsem ho pevně zavinula do zavinovačky a konečně usnul, se mi z toho chce úplně brečet, jak já jsem po dnešku vyfluslá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a do toho se hlásí návštěva za návštěvou...všichni se chtějí přijít podívat, no šestinedělí je šestinedělí, zkouška odvahy řekla bych :angry:
29. črc 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dpetulinka taky bojujeme, tak věz, že jsme v tom spolu a VYDRŽ!!! to zvládneme, dětičky rychle rostou a stojí to určitě za to :wink:
29. črc 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala zkus se dát nějak víc do klidu, to jediné asi zabere, lehko se to radí, ale hůř dělá...taky jsem byla po termínu jak na trní, udělejte si s taťkou třeba hezký romantický večer... u nás to zabralo, večer jsme se krásně pomilovali a den na to jsem začla rodit, prostě chce to klid a relax, s láskou se dostal do bříška, s láskou vyleze ven :wink:
29. črc 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@druidee tak to je teda červená radost grrrr....kolik to máš celkem dní po porodu? Abych věděla, na co se mám psychicky připravit. A očistky jsi měla až do teď nebo to přešlo dřív? Už mě to moc neba pořád lovit tu porodnickou vložku v síťovkách
29. črc 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava já ti povím že jsem se dnes i rozbrečela, šli jsme na procházku a skoro celou cestu probrečela, až jsem ji musela vzít do náruče, pak se zklidnila a na chvilku usnula. Pak si říkám hlavně nebreč nebudeš mít mlíko, no jsem jak blázen :grinning: je to náročný, každej den je jinej, k tomu mám šílený návaly, vždycky se zpotím jak čuně, asi hormony. Jo ty návštěvy... povím ti že možná brzo udělám přítrž a řeknu dost a až po šestinedělí. Ještě že mi při koupání nebrečí, to už bych asi skočila z okna, ale vaničku v porodnici teda k smrti nesnášela, to brečela až byla fialová. Snad bříšku bude zítra trochu líp. Utíkám do postele :slight_smile: papa
29. črc 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka my taky vaničku nedávali...brečel až byl rudej vzteky, kyblík se mu taky líbí, ale takovou hezkou kyblíčkovou fotečku jako má Klárka náš Honzík teda nemá ; )....bude dobře, zkus si odpočinout, papa
29. črc 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek