• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@lukava :wink: malý má 6 neděl v úterý.. no, stále jsem ještě trošku špinila.. doma už jsem používala normal vložky i kalhotky, jinak by mě už taky trefilo.. :grinning: Ale já nekojím a jsem po císaři.. Často kojící maminky mají menzes později po porodu
@dpetulinka jo, to pocení je z hormonů, já v porodnici propotila papuče, že jsem v nich čvachtala, jakobych je namočila a to tak bylo asi 3dny v kuse, bleeeeeee a pocení celkově taky, bleeeeee :rolling_eyes: už je to pryč :sweat_smile: no a o psychickém rozpoložení po příjezdu domů ani nebudu mluvit... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :grinning:
Jo, chtělo by to nějakého vymítače prdů :pensive:
@akrimala @pepsilight těhulky držte se, už to bude, jdete do finiše! máte můj obdiv a už se těším na ty vaše drobečky :dizzy_face:
29. črc 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka @lukava jsem ráda, že je nás tu víc kyblíčkářů :dizzy_face:
29. črc 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dpetulinka
@lukava holky, hlavu vzhůru, bude líp :wink: taky se necítím nejlíp a prdíky trápí, ale musím evydržet, musím teda říct, že s Miškou to bylo horší ty prdy, ale zase jsem nebyla já tak rozhozená jako teď, to si člověk nevybere, takže maminky bude líp, držte se!!! :wink:
29. črc 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee @ssimmikk @lukavajá jsem nejdřív nevěděla jestli ten kyblík využiju, ale když jsem viděla jak je ve vaničce nešťastná, tak
jsem ráda že ho máme, dám ji tam vždycky jen olejíček a ani ji pokaždé nemydlím, hezky si tam hoví. Já jsem nějak permanentně unavená, večer jsem se samozřejmě chtěla koukat na film, tak mi utekly tři drahocený hodiny spánku :grinning: ikdyž noc byla docela dobrá, až teď k ránu už jsme nespali, teď má na bříšku ohřátej pytlík s peckama a chrní. Zase měla takovou škytavku, že se poblinkala. Koupila jsem fenyklový čaj od ukončeného prvního týdne a teď přemýšlím že ani nevím na jakou teplotu ji ho mám ohřát když bych ji ho chtěla dát :confused: a v čem ohříváte? žádnej speciální vynález na to nemám, tak buď hrnek s vodou nebo mikrovlnka :grinning:
No dala jsem si kakao a jdu zase zalehnout k těm prďolkám. Jo jinak holky, je problém když miminko neleží na rovném? Malé se to vůbec nelíbí v hacce je to dobrý a v postýlce má velikej péřovej polštář, kterýmu podložím rohy a spí na něm, je to normálně zvýšená poloha, mám ji tam v zavinovačce, přivezla mi ho mamka s tetou, prý jsme takhle spaly všechny děti i ta poslední tříletá... vypadá zdravě :grinning: malá je tam spokojená, ale zase bych byla nerala aby pak měla nějaký problémy se zádíčkama nebo tak.
30. črc 2011 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka takže na čaj si vodu ohřeju, dám do něj čaj a pak dávám malé, nemá se znovu ohřívat, ale vždy si ho před tím ohřeju trochu v mikrovlnce nebo v ohřívači na papu, mudr.říkala, že má být pokojové teploty, že neohřívat, ale malámi teda rozhodně čaj,který tu stojí a je vychladlej nechce, takže vždy trochu ohřeju :wink: jinak v noci jsme zastáncem, aby dítko spalo v postýlce, což u nás zatím je ok, zda podkládat nebo ne, to už je na tobě, já jí nechávám spát na rovným...nevím zda je dobrý, aby mimi spalo v měkkým :sweat_smile: já jsme asi divná, ale neuznávám ani nošení v šátku, kde je dítko pokroucený atd., nevím, ale já bych tak být teda nechtěla, maminky je tam nosí kolikrát v těch vedrech, tam snad nemůže to mimi ani dýchat, dkžy je celý zabalený :astonished: to jsme teda pěkně odbočila od tématu :grinning:
30. črc 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka polštář na spaní je super :slight_smile: miminka milují když jsou něčím obejmuta, Fíďa musí taky spát v zavince jinak se sám sebe leká - svých končetin, takže se neboj je to OK dokonce nám to radila naše dula, buď polštář nebo takové ty závěsné houpačky kde jsou jakoby v šátku
30. črc 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky.
Jdu se k vám vykecat...:slight_smile:.Už začínám být mírně zoufalá.Že se nevyspím a budu stále unavená,to bych čekala a s tím bych se i vyrovnala,to se zlepší.Ale děsně mě štve kojení.Pořád se mi bradavky nezahojily,dělám všechno možný i nemožný a stejně to bolí jak čert.Doma pořád chodím do půl těla a děsím se každýho kojení a vycházky,kdy si musím vzít podprdu a triko,protože i to není moc příjemný.Navíc nevím,jestli to malý stačí,někdy brečí,někdy usne hned.Je shcopná přerušovaně pít i hodinu a to už je na mě moc,kroutím se jak žížala.Koupila jsem si kloboučky,ale bohužel je malá neutáhne,tahá,ale myslím,že se nenapije.Už jsme koupili pro jistotu i lahvičky a mlíko,kdyby bylo potřeba dokrmovat.V pondělí asi zajdu k dr.na převážení.Naštěstí ji máme 5 min od baráku a je to stará známá,chodila jsme k ní já i manžel.
U Šimonka jsem kloboučky používala a dávala i příkr z lahve,tak to asi bude teď podobný.
Jo,holky,co máte dvě děti.Jak to zvládáte?M8m pomalu depku z toho,že nemám na Šímu čas.A když už náhodou nějaký čas je,tak si se mnou ani mc hrát nechce.Je mi to líto,do toho to kojení a hormony šestinedělky a jsem na odstřel:frowning2:.
30. črc 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk děkuji za radu :slight_smile: tak zkusíme dát čajík na škytavku, ať ji nemám pořád u prsu a třeba to trochu i na ty prdíky zabere
@zup jé tak to jsi mě uklidnila, přes den totiž spíme v hacce a v noci na tom polštáři, ona je tam vlastně rovně, je dost pevnej, ale přijde mi že je právě spokojená, že ji to objímá a je jí teplíčko.
@petrunka01 skoro děkuju bohu že tenhle portál existuje, že člověk ví, že v tom není sám. Bradavky jsou mrchy, já už nevím jestli blbě kojím, ale jak to říkáš, pořád chodím s prsama vyvalenejma a přesně řeším jestli mám dost mlíka... teď pila hodinu a stejně pořád hledá, pila z obou a už je nemám tka nalitý jako jsem je měla v porodnici, normálně si můžu lehnout na břicho, to jsem předtím nemohla. Jinak já si jdu v pondělí pro mastičku na bradavky castor equi myslím že se jmenuje, má ji naše porodní asistentka, jinak je na předpis, ale stálo by možná za to aby sis ji nechala napsat, stojí asi šedesát korun a prý fakt na ty bradavky pomáhá. Držím moc palečky, neumím si představit, že bych měla už jednoho špunta doma.
30. črc 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 jejda, to je jak kdybych to psala já, Miška to teda nese statečně a dost si hraje sama, ale teda chodí a chce se mnou hrát aspoň domino, pexeso atd., snažím se si s ní hrát, někdy je to pohoda a někdy fakt nestíhám, jak kdy....většinou na mě padá depka, že s ejí málo věnuju večer, dkyž jí vidím spát jako andílka nebo když si hraje na hřišti s dětma, je hodně do sportu, vydrží hrát fotbal i hodiny a děti jejího věku si většinou chtějí jen s balonem házet nebo to s ní nezvládají, kope velký rány a už dost dětí uděřila hodně, takže mám strach, když si nemá s ým jít kopat a chodí se ptát dětí a ty ju odmítají, že si chcou ejn házet, tak n mě padá vše co je kolem a mám co dělat abych nebrečela, tak jdu, chvíli s ní hraju fotbal, ale mám strach, přece jen jse po císaři a te´d na pohotovosti mi primářka řekla, že mám vše dělat opatrně :unamused: chápu jak se cítíš a věř, že v tom nejsi sama, je nás víc, je to těžký, ale člověk to musí nějak překonat, večer padám do postele zbytá jako pes, než holky vykoupu, nají se, než usnou to je někdy taky doba, pak než se já najím, osprchuju, tk je třeba 23hod., to zase pak vstávám k Niky v noci a ráno mistává brzo zase Miška :unamused: snad se to postupem času urovná, věřím v to, protože nic jinýho nezbývá, než jen věřit :confused: drž se, povykládej si s manželem, ať pohlídá chvilku mimi pokud je ta možnost a věnuj se jen malýmu :wink: u nás tohle moc nejde, protože manža je den co den a to i dnes od rána do večera v práci :confounded: o kojení raději pomlčet, nejde se rozkojit, už v to ani nevěřím a těch 10ml co si musím odsávat, protože V to z prsa neutahne, má co dělat s flaškou, tak to je taky nářez, než nakrmím, odsaju, než si brkne, přebalím atd., tak je hodina pryč a někdy i víc, už to pomalu a jistě s tou trochou mlíka vzdávám a smiřuju se, že bude jen na UM :pensive:
@dpetulinka na škytavku trpíme taky hodně a většinou, když j má, tak se ani napít nechce, nejvíc mě štve, že když je to po jídle, tak blinká :angry: malá po mě už dva dny ten fenyklovej prská, nevím proč, tak jsme koupila heřmánkovej se směsí bylin, je i na nadýmání, tak uvidím, zatím se na něj moc netváří....uvařila jsme i kmínovej a ten jí zatím chutnal, měla ho teda jen jednou :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak napiš, jak jste dopadly :wink: moc nechápu polohu ve které malý spí, ale to je jedno :sweat_smile:
30. črc 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 tak vidím že nejsem sama kdo má výčitky svědoví že se prvnímu dítě nevěnuje tak by měl. :frowning2: Občas na Honzíka dost křičím až mě to mrzí. Navíc nechce chodit ven beze mě a to mě štve. Snažím si s ním hrát a chodit na procházky. Večer Honzíka uspávám jenom já tak aspoň taková málá útěcha že na něho mám čas. To si čteme a vyprávíme co jsem celý den dělali.
30. črc 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,pořát bojujeme s kojením,už jsem z toho zoufalá,teď na chvilku usnula,ale od rána je boj. Přisaje se a pije,ale usíná u toho,tak ji budím. Z jednoho pije kolikrát i půl hodiny,pak usne,vyplivne bradavku,ale za 5min je řev,dokud ji zase nepřiložím. Takhle ej to pořád dokola,už nevím co s ní. Myslím,že se přisává dobře,ale prostě většinu času asi jenom dudá nebo co...
30. črc 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jestli je nažloutlá tak je to tím ... děti se žloutenkou jsou unavené .. chce to čas... šimrat na škraňkách a na bradičce ... taky to zabírá na nožkách .... to bude ok jen vydržet ... já na malou u kojení i dost mluvím... taky se mi zdá že to zabírá ... :slight_smile:
30. črc 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky,jsem ráda,že se tu můžu vykecat.Vaše problémy vám nepřeju,ale jsem ráda,že v tom nejsem sama.Teď jsem kojila zase skoro hodinu a stále nespí,Měla škytavku,teď asi bolení bříška...to je pořád něco.
Mně na ty bradavky docela pomáhá lázeň v řepíku a obyč genciálka.Mám taky napsáno plno dalších mastí a přípravků,kdyžtak zase vyzkouším příští týden.Jsou tam i nějaká homeo.
30. črc 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééé holky jste mě tak uklidnili jsem na tom úúúúplně stejně co se týká Nikolky a věnování se jí, depkám, nevyspání, prdíků, bolesti při kojení, máme to všechny na stejno,jsem si oddychla že v tom nejsem sama
30. črc 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je tu ještě někdo TĚHU? nebo jsem v tom sama... za dva dny vlastně ani nepatřím do tohoto tématu, když se malá vyloupne až v srpnu :frowning2: Ráno k nám dorazila tchýně, zůstane celý týden.. těšila jsem se na ní, ale od rána jsem už slyšela tolik rad, že už bych nejraděj "zdrhla" do porodky.... :confounded: Včera jsem byla na kontrole, doporučili mií ležet na levé straně a už moc "nelítat" - tchýně tvrdí opak - prý musím ležet na pravý straně, abych se otevírala... začínám být na prášky :grinning: a chodit a chodit... Včera jsme si udělali romantický večer s polovičkou ale nějak nezabírá... já už nevím co... Další kontrola v úterý... do té doby se tady asi zblázním...
30. črc 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 Já tu jsem :sunglasses: a moc nadšená teda nejsem :grinning:
Ježiš tyhle rady tchýní to je děsný :angry:
My romantika večer i ráno a nic, myslím, že to u nás ani nezabere.
Proč ležet a moc nelítat?
30. črc 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tý jo na jednu stranu vám nezávidím na druhou vám závidím ty poslední dny s těhu bříškem
30. črc 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se po návratu z porodky :grinning: Pouštěli nás až dneska, protože máme vysoký hodnoty žloutenky, ještě se rozhodovalo, jestli ho dají pod lampu - naštěstí nás pustili, protože přibíral. Taky pije jak duha, mlíka mám, že bych mohla kojit ještě další 3 děti :grinning: No v pondělí (25.7.) to byl docela masakr - v 17hod jsme přijeli do porodnice -kontrakce nepravidelné, někdy po 6min, pak po 20min, ale už byly dost silné, tak jsme vyrazili. Na příjmu zjistili, že jsem otevřená už na 7cm a pak už to byl fofr. Dali mi antib.na toho streptokoka a šlo se v 18hod na sál. Epidural nepřicházel v úvahu, klystýr taky ne (no já běhala na záchod hodně doma, takže asi žádná velká nehoda nebyla....) Voda mi praskla až ve sprše, ale to byl neskutečný šok. Klečela jsem na zemi, omotaná kolem držadla a najednou jsem měla šílený nutkání tlačit, to se nedalo zastavit - mezi nohama se mi objevila normálně kulatá "věc", tak jsem zařvala na manžela, ať jde zazvonit na doktorku, že mám asi hlavičku venku. To byla blána, jak se dostala ven, tak najednou praskla a hektolitry plodovky ve sprše....... Tak to jsem ještě nezažila. V tu chvíli se šlo okamžitě rodit - malej bohužel měl omotanou šňůru kolem krku, takže se hlavička pořád vracela zpátky, ale nakonec se zadařilo a v 18.57hod byl venku. Fialovej v obličeji a na nožičkách, takže mi ho dali na chvíli na břicho a jeli zahřívat. Takže druhý porod byl bleskurychlej, jak jsem si přála, ale zase jsem si ten epidural neužila...... Malej je přesná kopie Matýska, taky mi v porodnici dělalo problémy říkat mu Davídku, pořád jsem mu říkala a mluvila o něm jako o Matýskovi. Díky žloutence pořád spí, ale má zřejmě prohozený rytmus, protože nejvíc spí ve dne a kolem 4hod ráno trochu řádí. Prdíky zatím minim.. Matýsek je na jednu stranu šťastný, že má bráchu, pořád si ho chodí prohlížet a pusinkovat, ale začal taky šíleně zlobit - neposlouchá, dělá naschvály, vůbec nevím jak tohle zvládnem.
30. črc 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, tak koukám, že druhomatky válčí všechny. Já dneska zvládla první procházku s aduš a kočárem v dešti :unamused: cestou jsme nakoupily rohlíky a mlíko a domů sem přišla se řvoucí Eli a nevěděla co dřív.Míra je od prvního dne v práci tak sem na všechno sama. aduš se naštěstí celkem zabaví a zatím nežárlí ale taky mi ujíždí nervy, hlavně když mi malá brečí pač jí trápí prdíky a do toho aduš otravuje s nějakou kravinou nebo zrovna při kojení vymýšlí kraviny a přidělává mi práci.Kojíme teda v poiho, prsa nebolí a malá by se napila a spala kdyby jí netrápilo občas bříško. ale organizace domácnosti má teda rezervy :sweat_smile: :sweat_smile: zapla sem teda pračku ale ještě sem nezvládla prádlo pověsit pač s eli na rukou to nějak nejde :sweat_smile: :grinning:
30. črc 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy taky se mi stává, že Eli říkám aduš :wink:
30. črc 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
S těma bradavkama to mám taky - v porodnici jsem druhý den v noci kojila malýho 15x!!! a jak jsem ještě neměla pořádně mlíko a on pořádně sál, tak jsem měla úplně na bradavkách strupy. Ty další 2 dny to byl porod, když jsem měla kojit. Docela pomohl Bepanthen, teď už je to o hodně lepší - takže asi to chce jenom vydržet. Ale taky jsem tam uvažovala,že bych odsávala a dávala malýmu z lahvičky, jak to bolelo. Musím zaklepat, teď už je to docela v poho.
30. črc 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala tak jsme alespoň 2, já myslela, že jsem snad poslední.... Proč ležet a nelítat popravdě netuším, minulý týden jsem právě dostala radu chodit na procházky... a teď už nelítat... je ale pravda, že o nějakém lítaní moc nemůže být reč .. ledva se sunu :slight_smile: @msevy moc gratuluji!!!
30. črc 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy
@myschka co sjem dojela z porodnice, tak Miška taky neposlouchá a teda vůbec, nevím zda je to tím, že byla s tatínkem, prootže s ním cloumá a spíš jsou jako kamarádi než rodič a dítko :angry: nebo zda žárlí a upozorňuje na sebe, ale to bych enřekla, cokoliv po ní chci, třeba aby si po sobě uklidila, tak je mela, vždy prostě vybuchnu :frowning2: dnes už jsem jí dala i na zadek, prootže tohle se nedá, trpím to už tři týdny a nejsem ze železa :confounded: chjooo a tojsme simyslela, že jsme sama taková matka, manželovi jsme říkala, že mi řpijde, že jsem smutná saň, na jedné straně mám v sobě smutek a na druhé nervíka :unamused: pračku taky zapnu, ale pověsit prádlo je někdy horší a o žehlení ani nemluvě :grinning: nějak se mi to kupí :sweat_smile: a v noci na to teda sílu už fakt nemám :pensive:
30. črc 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk - tak to je to samý u nás. Dneska, když jeli pro nás do porodnice, tak se prý vyčural na chodbě na zem (to ještě nikdy neudělal) a teď jeli s manželem k babičce a nakupovat, tak udělal šílenou scénu, že chce jiný boty a nikdo mu nedokázal vysvětlit, že to jsou malé boty, připravené na uklizení do skříně. Skončilo to tak, že manžel nevydržel, dal mu pořádně na zadek, takže odjížděli s brekem. Takhle prý zlobí asi 2dny, no tak nevím co nás ještě čeká. Přitom, když šel dneska v poledne spát (šli jsme si lehnout všichni), tak chtěl Davídka vedle sebe v naší posteli, takže jsme tam nakonec leželi všichni a já sledovala, jak se k němu má. Takže zatím mi to jako žárlení nepřipadá - spíš jenom jesti nemá strach, aby jsme ho nepřehlíželi, tak na sebe takhle upozorňuje
30. črc 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka přesně totéž jsem zrovna řešila, malej spí přes den v hacce a je naprosto blaženej, na noc ho dávám do postýlky, ale už jsem si i říkala, že ho snad nechám i v noci v té hacce... připadá mi v ní takový spokojenější než na rovné matraci v postýlce. nejspíš taky dáme do postýlky ten velký polštář a bude vymalováno :wink:

jinak holky druhomatky máte můj obdiv, já mám plný brejle :sunglasses: jednoho ukvičenýho honzíka a kdyby k tomu byl ještě sourozenec neposlucha asi by mě rovnou vezli do Bohnic, držte se a vydržte!

mně na bradavky pomohl purelan, nemusí se ani umývat před kojením : )
30. črc 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy ahoj, gratuluju k Davídkovi, tak nakonec jsi manžela přehlasovala? :slight_smile:
no holky já jsem ráda že mám ty svoje ratolesti už tak velký, jak jsem si zvykla tak bych nechtěla aby jim byly zas tři roky, i když když jsme chtěli Báru tak mi Léňa přišla už hodně veliká..jinak teď byly týden u našich a těšila jsem se že po tom prvním týdnu budu na malýho sama. Holky pomáhají, ale stále řešit která ho bude chovat a která si ho vezme na krkání, která ho svlíkne a tak, i to na mě pak večer už bylo až až. ato jsou uplně jiné starosti jak s těmi malými. Samy se koupou i s jídlem pomůžou. Naštěstí Bára byla hodnější jak ta první, takže jsem tenkrát byla připravená na psycho a ono přišlo až mnohem mnohem dýl.a to byla Bára v noci třeba dvě hodiny vzůru, ale to si vystačila sama a nebrečela, jen jsem musela vydržet že si chtěla prostě hrát. Pak jsme jeli na týden na hory a tam se srovnala a už i pak doma zas spala v poho. S Honzinem i když v noci třeba dneska byl od tří co půl hodinky vzhůru tak už to vnímám jinak a zatím si připadám že mi stačí spát míň jak jemu..ale zatím, počítám že to ještě přijde.
@petrunka01 no není jednoduchý zůstat v klidu, to máš trápení s těma prsama.My skončili že z jednoho kojím normal, druhé odsávám, tam mám víc vpáčenou bradavku a línech chlap nechce tahat :slight_smile: dokrmuju Bebou a z jednoho nebo dvojího odstříkání to střídám s mojím. Dneska jsem to probírala se sestřenkou - dětskou sestrou a říkala že to jako já děla hodně maminek. tak snad nám to kojení chvíli ještě vydrží, myslím že bez příkrmu už nebudeme, ale aspon vím že toho snědl dost. No přeju aby jste to taky co nejdřív vyladili tak aby ti to vyhovovalo
30. črc 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vidím že my matky druho rodičky to máme s prvníma dětma fakt stejné. Já jsem si myslela že Honzík zlobí spíše proto, že byl u exmanžela, ale když se nad tím zamyslím tak zlobí co jsem doma z porodky. Nejvíc vyžaduje pozornost když krmí Míšu nebo ji převlíkám. to by čerti sebrali. Ve středu jsem tak vylítla že dostal na zadek. Nejhorší je že pak to večer obečím že se k němu tak chovám. V pátek byl venku s Martinem a s míšou a takovu dělal že chce jít dom a kopal do dveří. Já jsem ne něho křičela že bude venku že ho nemůžu mít pořád za zadkem. Naštěstí si dal říct a tak šli na hřiště. K Míše se chová velice pěkně pomáhá mě. Musíme doufat že se to čase srovná a my budeme zase klidné a pohodové matky. :slight_smile:
30. črc 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 @msevy
přesně tohle je i u nás :unamused: a s tím čůráním, tak to mi Miška udělala taky :angry: já si právě myslela, že něco není v pořádku, že to dělá, že jsme někde udělala chybu, tak mě utěšuje, že to není jen u nás...jinak nám se vyskytl další problém a to dost velkej, že Miška koktá a to teda už docela hodně, někdy jí z věty nerozumíme nic :frowning2:
30. črc 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo mamči díky za vaše slova, jsem ráda že to není jen u nás a že to tedy není mnou uff, NIky je taky jiná než byla před tím a to se fakt snažíme se jí věnovat až je mi líto že je malej kolikrát vzhůru a jen tak čučí v košíku a já si ho kloudně nevšimnu neužiju, ale když nepláče nechám ho tam abych se mohla věnovat NIkolce nebo jiným věcem. Taky je te%d taková prudérnější, neposlušnější ale na malého je mooooc hodná a pozorná tak snad se to časem srovná. Už aby bylo lepší počasí a mohli jsem být víc venku.
Jinak píďala má teda taky takovej přeházenej režim :frowning2: snad se to časem srovná, v noci vstáváme co 3 hod a přes den spí i 5 :zipper_mouth: i když dnes tedy prudil skoro celý den :frowning2:

@msevy gratuluji moc k Davídkovi :slight_smile: a přeji hodně zdravíčka a rodinné pohody

no jdu nakojit a půjdem chrupat, tak dobrou a snad zase brzy nakouknu
30. črc 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a add očistky tak je stále taky ještě mám
a matky císařovny jak se cítíte po císaři???? jako já tentokrát dost blbě, pořád mě ještě bolí břicho na dotek a nevím zda mi tam něco stáhli nebo jak odstraňovali srůsty z min. jizvy, ale hrozně mě to táhne na levé straně, nemůžu ani spát na levém boku bych se po... bolestí :-////
30. črc 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek