• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@lebapa - :grinning: ještě když jsme jeli do porodnice, tak jsme se bavili o těch jménech a pořád nebylo jasno. Když se nás na porodním sále ptali na jméno, tak Matěj sám řekl, že Davídek :grinning: Prý, když se mi to jméno tolik líbi a dala jsem mu takový nádherný dárek, tak chce dát to jméno :slight_smile:
30. črc 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,mám problém. Nejde mi dát do profilu že mám holčičku,pořát mi to počítá týdny. Dostanu se na fotoportrét,na údaje o mě ale jak chci změnit něco v těhotenství,tak mi to píše,že profil neexistuje... Nevíte jak na to??
31. črc 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy tak to je krásný, no myslím že to manžel vyřešil uplně nej, my mamky to prostě bereme trochu jinak a říkat si pak že se dítě mělo jmenovat jinak to není moc dobrý, vidím to u kamarádky. Do dneška lituje že podlehla a dala co chtěl přítel, i když jí se asi to jméno líbilo mnohem míň než tobě ten Míša.

Holky u nás lilo celou noc až do teď, snad odpol bude líp a vytáhneme kočárek. Honzin dlabal ve 22, 24 hod.od 3 do 5hod byl vzhuru a v 6 se znova vzbudil. byla jsem tak zblbá že jsem se hned chystala zas kojit i když jedl ještě před tou pátou a mezi tím mi okamžitě usnul v ruce.tak jsem ho položila vedle sebe,dala jsem si k němu hlavu a spal pomalu do devíti.no vyžaduje si hodně moji blízkost, jen máme problém s tím aby ho taťka nějak nebouchnul když se obrací.
31. črc 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tak to nevím proč ti to píše, já když jsem rušila těhu, tak jsem tam tuším odklikla tu první verzi, že nechci napsat info o stavu nebo jak to tam je. pak mi to zmizelo a Honzíka jsem přidala jako další dítě, kouknu tam jak to bylo psaný, už si to nepamatuju
31. črc 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tak mě to teď taky hlásí co tobě, možná na tom zrovna pracují, tak to zkus třeba odpol, předtím mi to šlo, teď tam mám taky ten odkaz jak píšeš
31. črc 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak ja tu jeste furt strasim jsem z toho uz nestastna porad to nevypa ze by se melo neco dit ticho po pesine zitra k vam uz ani nepatrim ja nechci na vyvolavani fakt uz nevim :(
31. črc 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup ahojky, ěmla jsme to stejný, ale na straně pravé, štěstí, že už to polevilo, byla to síla, drž se!!!
31. črc 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 taky mě to tam nechce pustit, chtěla sem přidat fotku Elinky a nejde to
31. črc 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vyrazili na oběd ke tchánům. To je paráda když nemusím vařit. budeme tady asi do úterý. Martin musí jít pomoct udělat dřevo do lesa a tchán chce vyorat brambory, ale když vidím to počasí tak z brambor asi nic nebude.
Ve čtvrtek se asi zajedeme podívat za Honzíkem na dovču. :slight_smile: Včera jsem poumývala okna v ložnici a u Honzíka a než jsem uklidila v pokojíku hračky tak jsem byla unavená jako kotě.
31. črc 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Taky tu pořád straším, dneska ráno odešla hlenová zátka, dali jsme dvouhodinovou prochajdu na houbách jsem totálně ko, poslíci otravujou pořád. Volala jsem před chvílí do porodky, nástup zítra mezi 7-8 hod. a jako mi ta PA říkala, že to může trvat několik dní to vyvolání, tak mě fakt uklidnila! :angry:
31. črc 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala tak ty uz zitra :( tak to jsem tu sama :( u me zadny poslicci zacinam pochybovat ze jsem tehotna :(
31. črc 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight No, právě zítra a to jsem termín měla 25,7., myslela jsem že by mě mohli nechat tak do středy ještě doma :frowning2:
31. črc 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala tak to se mas :slight_smile: ja ho mela 24 .7 a koukam tu a koukam no budu drzet pesti at je vse ok a rychly :slight_smile: snad se nam to dostavi rychle
31. črc 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Taky budu držet palce, určitě se tu pak sejdeme :slight_smile:
31. črc 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my dnes byli u tchýně na obědě a pak přijela moje mamča a vzala malou ven, s Ondrou jsme zalehli a dvě hodiny spali zaklesnutý k sobě, ikdyž to nesnáším, ale já bych asi spala i ve stoje a bylo by mi to jedno :grinning:
@akrimala držíme palce, ať to zvládnete co nejlíp :slight_smile: na to vůbec nemysli, určitě to bude ještě ten den.
@pepsilight taky se dočkáte, jej ani nevíš co bych dala za to, kdyby si aspoň na půl noci vlezla zase do bříška a já mohla spáááát :grinning:
31. črc 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen jsem tu na skok, pročítám vždy jen v rychlosti tak 2stránky dozadu.. tak jsem dost mimo kontext, takže zbývají ještě 2 těhulenky???? :dizzy_face: :dizzy_face:

@zup ahojky, viz císař já už ok. měla jsem problém s pravou stranou asi první 3týdny, teď už pohoda, jen když prohmatám bříško, ještě je to docela citlivé. už jsem stihla i menzes :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to asi i proto, že už nekojím.
@msevy moc gratuluji k Davídkovi, teda na té fotce jak držíš Davídka přímo po porodu, vypadáš neuvěřitelně v relaxu, jakobys ležela na lehátku při opalování :grinning: :grinning: :grinning: - naprosto žádná známka vyčerpání, námahy...porodu!!! :grinning: já vypadám ještě dnes jako zničená troska a to jsem měla císař :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Měli jsme nákupní víkend. Taky jsem dnes volala městskou, páč nám jeden kokodák zaparkoval-zablokoval auto. Tak hodina, než se to vyřešilo. Debil dostal jen 100 pokutu. A držkovou ode mě a od policajta :grinning:

Malej minulou noc řádil - sovička. v sedm ráno jsem to už vzdala a nastoupil Honza, abych se prospala. mno, jsem se vzbudila před 13.h :grinning:

Holky, také se vám děti pročůrají naprosto mimo plínu? občas dám ještě jednorázovku, většinou už ale jen látkové, ale jestli mám ruce levé či co, že občas pročůrá cokoliv, že má mokré záda, ale plína suchá. a to utahuju pleny, co to jde...
:grinning:
Včera jsme koupili malému dřevěnou hrazdičku a zkoušíme jiné savičky než ty nuk-ty mu fakt nejdou.
Dnes se mi podařil dobrý kauf v tescu. měli ve výprodeji dámské vložky Tesco, sice bez křídel, ale 20ks za 3,70! tak jsem vzala 4 balení :dizzy_face:

31. črc 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee závidím, že se můžeš prospat aspoň přes den :frowning2: my dnes noc hroznou, vstáváme každou půhodinu, pokud vůbec usneme, přes den mám v plánu jen spát, ať mi ji Ondra nosí jen na kojení, jsem úplně vyždímaná, ale obávám se že to nebude reálný. Musíme k doktorce, na pojišťovnu, vůbec se mi nechce, chjoch.
1. srp 2011 v 06:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak nam asi praskla voda cekam na pritele a doufam ze to plodovka je jinak nevim ta ostuda ze nepoznam ze to je plodovka doufam ze jo zatim jsem vesela nic neboli :slight_smile: tak drzte palecky zatim paaa
1. srp 2011 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight jupí :slight_smile: držíme palce, ať je to rychlé :slight_smile:
1. srp 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight tfuj tfuj...tak uz :slight_smile:
1. srp 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight ¨- huráá, držím palce!!!!
1. srp 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee - :grinning: Jo, pak už to relax byl. Ale konstatovala jsem, že první porod byl sice o mnoho delší, ale samotný tlačení nebylo tak bolestivý jako u druhýho. To jsem si i s chutí zařvala :grinning: Kontrakce sice míň bolestivý, kratší, ale při tlačení to bylo šílený. Spíš si říkám, že je to tím, jak jsem byla u prvního porodu vyčerpaná z dlouhých kontrakcí, tak mi pak to tlačení nepřišlo tak strašný. Tady to bylo naopak.¨
Jinak u mě teda hormony blbnou neskutečně - jsem nervozní, podrážděná, včera jsem hodinu brečela - a žádný vážný důvod k tomu nebyl........Matěj se tomu směje a musím říct, že kdyby nebyl doma, tak bych to asi nezvládala. Skvěle se stará o Matýska, obskakuje mě, střídá mě u Davídka, abych se taky mohla trochu věnovat Matýskovi - no až půjde do práce, tak to bude doma horor.....
1. srp 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, to zas dneska bude počásko..
@pepsilight tak že by to vyšlo dneska? myslím na vás holky, nakonec jste se sešly a poslední mimi budou třeba ještě dneska obě :slight_smile:
@dpetulinka no to se malá předvádí teda, ale neboj, teď si to všechno nespaní vybere a po druhém měsíci nejdýl budete spát krásně. Honzík dneska klasika, zas max po 2,5 hod vzhuru,takže jsem spala po hodině, naštěstí si neudělal tu svojí pozorovací pauzu mezi 3 - 5 hod,tak to šlo. Tatínek prospal krmení před pátou a sedmou a chudák se nasnídal a okamžitě padnul na gaučku :angry: no ale vaření mu přenechám. ted bude 14 dní doma, tak jsem rozdělila práce a vaření mě fakt neba. Holky nám dneska asi do pátku odjíždí do Prahy s tchánovejma, zatím si brášky moc nestíhají užít.
1. srp 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy tak to máte stejný zážitky jako my, celej porod mi nepřišel tak hroznej, ale to tlačení to bylo šílený, myslela jsem že vypustím duši, ty kontrakce bych klidně prodýchala, neměla jsem žádný tlaky, to jsem myslela že je to moje poslední půlhodinka :grinning: Ondra mi pak říkal, že jsme byla úplně fialová, já jsem tlačila kontrakce nekontrakce, jen aby byla venku a to jsem si teda panečku taky zařvala :slight_smile:
@lebapa ááá to vám závidím, Ondra ten teda spí v noci jak zabitej, to musí malá hodně řvát aby ho probrala, ale dopolko si ji třeba na dvě hoďky nechá u sebe, abych si mohla jít lehnout než se vzbudí na jídlo a ve čtvrtek jde do práce, tak jsem zvědavá jak tu budeme válčit sami.
Jinak jsme se vrátili od doktorky, pěkně přibíráme, tak mám radost, že mám mlíko :grinning: jinak prej ji už klidně můžu dát ty probiotický kapky :astonished: jsem koukala, tka jsem pro ně Ondru vyslala do polska a zkusíme je na noc dát.
1. srp 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , .... tak u nád O5 škaredě mlhavo prší .... hlavně že na netu psali polojasno ... tak nevím kde to slunko je? Už to neřeším a srpen bude to samé v bleděmodrým :angry: :angry: :angry: .
@akrimala
@pepsilight džím holky palošky aby Vám to vyšlo co nejíp bylo to krátké a moc to nebolelo ,... však pak za to dostanete krásný dáreček :sweat_smile:
@druidee Mi se malá počůrává jen na místo k tomu určené :grinning: ... do plíny :slight_smile: Vlasti a dáváš na ty plíny i takové ty pogumované kalhotky , aby to neproteklo? Myslím, že se to dávalo za nás ... ale teď nevím jaké jsou zlepšováky :wink: Nedáváš mu je moc nízko? Vím asi blbé otázky ,ale mě jinak nic nenapadá, proč to je vedle .... :confused: Jinak jsem si půjčila knížky Kořínkové a až je dočtu najíždím na dělenou stravu :grinning:
1. srp 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurá hurá ještě usnula, konečně mám čas se nasnídat :grinning:
1. srp 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Nápodobně :grinning:
1. srp 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hradilenka ahoj, v pohodě :grinning: , já si ty otázky také kladu :grinning: :grinning: je fakt, že on má hroznou srandu z toho, že přebalování naprosto sabotuje-pracuje nožičkama naprosto opačně, než potřebuju-umýt prcku a nožky nahoru, tak je just natáhne a nehnu s ním a když chci plenu zapnout či látkovku obalit, tak je skrčí k bříšku a necouvne jen tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , tak jsem kolikrát ráda, že tu plenu na sobě má :grinning: :grinning: svrchní kalhotky mám..na jednorázovky je nedávám, jen na látkové. holt asi málo utahuju :sunglasses:
@dpetulinka snídaně už jsem vzdala. za dopoledne stíhám jen kafe a léky :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes posnídám guláš, co jsem právě dovařila a že se mi porád nezdál, tak jsem přidávala koření a jsem zvědavá, co na ten ohňový guláš, kt. z toho vznikl, řekne přítel :grinning: jo, jsem fakt ráda, že mě přítel nechá prospat. dnes malého dostal na hodinku, než šel do práce.Jinak dnes jsem naspala asi 2 hodiny. Malý ze začátku spal jak andílek a já ale nemohla zabrat. zato nad ránem bych chrupčila, ale to už začla malému noční směna... :grinning:
@pepsilight držím pěstičky!!!!!!! :dizzy_face:

Taky je tu fujtajblácké počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@msevy to nic, to přejde.. co já se nabulela-už v porodnici a doma ještě víc, no nechápala jsem. přítel už málem plakal někdy se mnou nebo spíš nademnou :grinning: :grinning:
1. srp 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee máš můj obdiv, přemýšlím jestli ještě vůbec někdy budu vařit :grinning: jé guláš... no to bych si dala, ale nevím co by na ohňový guláš řekla malá :grinning: jojo to je přesný, my máme nejdelší to první spaní po koupání, ale mě se nikdy nechce jít spát, koukám na film a pak... ou je, pak máme noční řádění :slight_smile:

Holky já dnes bulela ráno při kojení, ze zoufalství jak jsem utahaná a jak malou trápí to bříško :slight_smile: už je to zas dobrý, hormony dělaj svoje :slight_smile: Jdu dát vařit brambory a spát, víc nezvládnu, snad nebudu spát sama :grinning:
1. srp 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak my jsme ješě u tchánů, ale jelikož zase prší tak dnes jedeme domů. Martin měli jít zítra dělat dřevo do hor, ale nejdou. Ve středu se chceme jet podívat za našima a za Honzíkem. Už se na něho těším. :slight_smile:
1. srp 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek