• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@misi.21 držím pěsti štěstí, aby očička dobře dopadly a vy jste nemusely na oční, já tam s Míšou nakonec musela :frowning2: není co závidět....lepší nezažít!!!
3. srp 2011 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojík trošku jsem dočítala, teď čekám až se malej vzbudí na jídlo, teda spíš ho ududávám aby jedl až v 10 :grinning:
taky nejsme očkovaní na TBC, řeknu si o něj ve 2 letech až bude mít po základním očkování, aby toho neměl moc naráz, pže tbc je náročné na imunitu
Nikča je naočkovaná klasicky hexou a priorixem co se dává "povinně", ta má teda i to TBC to se ještě dávalo a navíc jsme nechali prevenar (hodně trpěla na rýmu a od té doby je klid), pneumokoka a teď ve 2,5 žloutenku B - to je ta špinavých rukou, páč ona je fakt prase a vše strčí do pusy :zipper_mouth: víc nic nemám v plánu, klíšťata, rotaviry a neštovice mi dr. moc nedoporučoval, akorád v těch 10tiletech dám asi to očkování proti rakovině děložního čípku
malej taky vstává v noci 2x, když teda nepočítám v těch 22 hod to by pak bylo 3x
3. srp 2011 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak teda já a sex, kupodivu ač jsme oba velký náruživci tak zatím dobrý, taky se na to ani trošičku necítím, jizvu stále cítím a hlavně mě bolí břicho nad ní :zipper_mouth: nevím proč, MM je už ze mě nervní a posílá mě k dr. ale mě se tam s tím jaksi nechce, měla jsem krásný břicho bez strií a po operaci mi vznikli takové boule (přes špek si tam nevidím ale cítím je) tak si myslím že jak řízli a břicho se prudce smrštilo že tam vznikli strie a možná ty tolik pálí a bolí nebo nevím) a o postavě mi ani nemluvte, jsem ze sebe šíleně nešťastná, naučená žrát a přímo rozežraná a nic co jsem měla před těhu neobleču, sice už přes prdel a boky jo, ale nezapnu to v pase ani náhodou takže nemám včem chodit a v trikách strečových vypadám šíleně :frowning2: no je mi ze mě na blití, dietu držet nemůžu a ani hlavně neumím :frowning2: :frowning2: a stále ani po 2 měsících mi ještě nepřišla mateřská takže na nové hadry není (a taky nesnáším nakupovat na hrocha páč nemůžu nikdy nic sehnat)
už jsem z té mateřské nešťastná, dnes jsou to 2 měsíce a ještě nepřišla ani kačka, řeším to po mailech a telefonech ale asi budu muset zajít udělat humbuk osobně :frowning2:
3. srp 2011 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@zup klííííd, já stále nosím těhotenský kalhoty a s tričkama mám taky problém a vše hlavně v pupku, ten mám furt jako bych byla těhu a nějak se nemůžu smířit s tím, že nejde domů, za 12ní jsem teď shodila teda 2kg, ale co to oproti tomu co mi zůstalo :frowning2: :angry: potřebovala bych si obměnit šatník o větší kusy a nějak taky nemám sílu jít nic shánět a peníze mi taky ještě nepřišly, dnes mi došel dopis, že mi přiznávají rodičák a přídavky, tak snad to brzo dojde, protože už mi jaksi došla i manželova výplata a do další daleko :unamused: takže radši bez komentáře :rolling_eyes:
3. srp 2011 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@zup ani já nejsem s váhou spokojená. po porodu mi zůstalo 6 kilo, není to sice mnoho, ale jaksi se mi taky asi tím porodem rozšířila pánev a i když mám vše jen v břiše, přesto kalhoty přes boky nedostanu. takže ani jedny z mých džín mi nejsou. je to k vzteku, páč některý mám opravdu moc ráda. takže jsem vyrazila do obchodu, koupila o číslo větší a po šestinedělí začnu chodit na pilates. to mi aspon srovná i záda, páč nevím, jak vy holky, ale hrozně mně bolí a nejde mi to chodit rovně.
jo a lidi v tramvaji mně pořád pouští sednout :angry: :angry: :angry: :angry:
4. srp 2011 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky maminy a jestli je tu ještě nějaká těhulka takzdravím ji tu. My jsem včera byli na výletě. Jeli jsem se podívat ua Honzíkem a za našima. Cesta trvala skoro 3 hodiny a Míša to celá zaspala. Byli jsem ve Velkém Mederů. Vyzkoušeli jsem bazény :frowning2: já teda ještě ne sice už nekrvácím,ale nechtěla jsem to zatím riskovat. Tak jsem si namočila aspoň nohy. Míša se pořád vozila v kočárku tak se budila jenom na jídlo. Večer jsme jeli z tama tak se nabaštila a vzbudila se až doma v postýlce.
4. srp 2011 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky , hlásím u nás polojasno ...
včera tady byla švagrová, já si našla jakousi bulku nad pupíkem, tak mě nepotěšila mám zatím malou pupeční kýlu :confounded: Tak nemám nic těžkýho zvedat a kdyby se to zvětšovalo, tak k doktorovi a pak asi operace. To jsou scénáře co? Tak každá tady máme po porodu asi problém s něčím to se abi nevyhne nikomu z nás.
@zup v 10 taky nechám očkovat proti rakovině čípku. Teď dám asi všechny vakcíny ... nerada bych si pak říkala, že jsem jí nedala očkovat a teď má problémy. Tak raději všechno. Mě když se dělaly strie na tom břichu , tak mě to jen hrozně svědilo ... tak jestli Tě to fakt bolí raději zajdi s tím nic nepokoazíš. A co se týká oblečení .... tak jsem byla ve městě a viděla jsem slevu 70% v sekáči, tak jsem si říkala koupím si tam rifle jen tak na lítačku a přechodnou dobu než dám KG dolů ať nekupuju drahý rifle ... v sekáči bych je měla za 25Kč a hezký ,,, jen se mi tam nevešel můj kanón :angry: takže nic no ... přibrala jsem hrozně přes ramena a prdel. Břicho ještě mám a dlouho asi mít budu prý je normál 3-6 měs. Tak to budu chodit zase v těhu riflích chjoooo :confounded: Já hlásím, že mi mateřeká už došla a chodí mi v tom samém termínu jako nemocenská.
4. srp 2011 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@leia1 tak s tím zadkem jsme na tom stejně .... a kdyby u nás jezdila šalina ,.... tak mě asi taky pustí sednout :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2011 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 Ahojky to je co.... tak celý výlet prospinkala a nic z něho neměla :grinning: Až vyroste tak to dožene :wink:
4. srp 2011 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak dnešní noc byla mnohem lepší. malá spala od devíti do půlnoci,pak jsme šli nakojit,jenže měla furt málo,tak jsem jí dala i z druhýho prsu,no a když jsem ji vzala,že ji uložím do postýlky,tak hodila takovou šavly,byla jsem celá mokrá. takže jsme převlíkli,jenže pak nechtěla vůbec zabrat a za chvilku měla zase hlad,jak to vyblindila. takže jsme usnuli až po čtvrtý,ale zase spala do půl devátý,takže dneska jsem spala celých 7 hodin. kéž by to tak bylo každý den. jinak furt teda kojíme přes hodinu,ale dneska aspon hezky pila. Tak snad se časem upraví i ta doba. Teď jsem ji zkusila dát do postýlky,tak uvidíme,jestli usne. Dala bych si sprchu a umyla vlasy,už to fakt potřebuju,jsem ráda,že si stihnu aspoň denně vyčistit zuby :grinning:
Manžel je s námi do konce týdne dom,ale pak začne to pravý tóčo :slight_smile:
4. srp 2011 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky.Dneska poradna,malá skoro nepřirala,takže začneme dávat příkrmy.Štve mě to,ale hladový a neprospívající miminko víc.KOjení pořád bolí,mlíko asi nervama mizí.Ještě zkusím nejspíš konzultaci s laktační poradkyní a uvidím.
4. srp 2011 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrunka01 A piješ hodně? Aby si měla mlíčko chce to dost tekutin a dobrou stravu + nějaké vitamíny. Já si koupila mamavit.
@misi.21 Tak to je fajn, že je to lepší .... bude se to zlepšovat ... chce to jen vychytat režim :wink:
4. srp 2011 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holkýýý, no musím se pchlubit,malá se nabaštila v 20hod. a na další jídlo vstala v 5hod., teda nevstaa, vstala jsme já a dala jí, ale stejně vše nevypila, jak byla ospalá....ještě by bylo krásný, dkyby usla do 21hod., to bych byla krásně vyspaná, ale né, ona do 23hod.cestovala po postýlce a strašně nadávala :confused:

@petrunka01 hlavně a´t začnete přibírat, to je podstatný :wink:
4. srp 2011 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka piju hodně,už mi to pomalu teče ušima.Ale u
šimonka to bylo to samý,taky jsem kojia s příkrmem,pak teprve to bylo spokojený miminko.
4. srp 2011 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, hlásím u nás včera jaký bylo vedro a tak dneska zas bude pod mrakem. holčičky mají dneska naplánovanou zologickou, když nebude pršet tak by měli teda líp jak včera na to chození.
docela se mi ulevilo že nejsem jedinná která se nevejde do oblečení, ale i u holek jsem se oblíkla do kalhot po dvou měsících tak musíme být trpělivé. min. týden jsem si kupovala 3/4 kalhoty, s prodavačka mě ukecala at si vezmu menší, musela jsem je doma nosit na gumičku, knoflík jsem nezapla ani náhodou a včera jsem v nich byla a už jsem knoflík zapla, tak snad to bude tak pokračovat. tělo holt potřebuje čas aby se vzpamatovalo a taky já už jsem vytahaná :sweat_smile: ale kolik mám kilo ani nevím, vážila jsem se vždycky jen na kontrole a nechci se dostat do depky, tak na tu domácí váhu vůbec raději nelezu. mě se podařilo nabrat pár kilo ještě před těhu, tak musím doufat že se dostanu zpátky vůbec na tu původní
@ssimmikk no vidiš, tak první pokroky. párkrát se to prostřídá a už bude pořád jen líp, to znáš :sunglasses:
4. srp 2011 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka jen aby ta dnešní noc nebyla vyjímka...Snad nějakej ten režim taky začneme,ale teď se řídím podle Simči,když chce,tak dám...
4. srp 2011 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrunka01 hmm tak asi je to mlíčko slabý ... místo plnotučný, tak nízkotučný ... :slight_smile:
@misi.21 jj když mám tak dám :grinning:
@lebapa Taky bych zašla do ZOO :grinning:
4. srp 2011 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 to se všechno vyladí, holt ty dva měsíce jsou potřeba na to srovnání..všechno z kraje trvá dýl a jak mimi rostou tak se to všechno postupně urovná.
4. srp 2011 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,opet po dlouhý odmlce se hlásím,ale stíhám vás dočíst,i když to je na dýl....v uterý sme byly na převážení a malá má 3360 g,což nechápu,když minulej týden mela u jiný doktorky 3480 g,takže ta moje doktorka řekla,že to muže bejt rozdílnost váh,no to me podrž,takovej skok a prej je to v pořádku...no nic v každom případe pujdem zítra opet na převážení,tak doufám,že neco přibereme,nechci skončit na příkrmách,ale když nebude hold zbytí,tak to bude muset bejt a zítra taky jedem s kýčlama,tak doufám,že to bude taky ok....co se týče ty mý hráze pekne me to štve,v pondelí me tam dali 2 nevstřebatelný stehy a co myslíte,včera jsem tam kuk a opet se me to všechno rozevírá,já už nechci znovu na šití,i když to opíchnou,je to pekne nepříjemný,ty stehy tam mám na 10 dní,co je do příštího čtvrtka,ale to asi nevydržím,asi v pondelí tam skáknu,já se z toho picnu,že se me to nehojí a to v září chci jít s malou na slovač k našim,no to asi těžko pujdu nekam,když mám takovýdle problémy...co se týče kojení,je to lepší,tak doufám,že začneme přibírat,ale začla me malá skoro po každám kojení blinkat a ne vždy si odříhne,možná to je i tím,ale já nevím,jak ji donutit,aby si odříhla,jak to deláte holky vy?
Co se týče oblečení,pořád nosím tehu kalhoty a dlouho budu nosit,protože se opravdu do ničeho nevejdu,mám ješte pořád 15 kilo nahoře a to není žádná sranda dát dolu,dietu nedržím,nechci stratit mlíko....
4. srp 2011 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak se hlásí těhule... měli jsme tady od soboty tchýni, včera šla zklamaná domů na Slovač a vnoučátko nikde... takže dorazí, až se to narodí... úpřimně ale, dostala jsem tolik rad, že mě z toho bolela hlava. Já vím, že chce pomoct, ale názory typu odsávačka na nos na vysavač - to je hrozná věc!!! mě fakt rozčilovali.... a anatomické lehátko do vaničky teprve! a tak podobně.... no ani nevím, jestli ji tady po návratu z porodnice chci... v každém prípadě, se zatím nic neděje, dnes jsme týden po termínu.... četla jsem si Vás, ale to, co si píšete, je pro mě zatím ze sféry scifi :grinning: už bych taky byla ráda po... zítra mám kontrolu, už druhou tento týden, ale nemám pocit, že by se něco dělo...
4. srp 2011 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 ty máš teda trápení, asi tě moc neuklidním když ti písnu že jsem o tom že by to nějakou jinou tak zlobilo nikdy neslyšela. vůbec se ti nedivím že už se ti nechce na to šití, jasné že i když to opíchají že je to nepříjemný. takový trápení, soucítím s tebou
@mili01 To si Miriam na sebe nechává pěkně počkat, no třeba nechtěla honem babi vidět a zítra už tady za tebe bude psát někdo jiný že už se narodila. :wink: tyhle rady znám, řídit se tím tak se dodnes pere na valše protože za nich na tom taky vyrostli a jsou zdravý..jako když to slyším. no nauč se jedině jedním uchem tam, druhým.. aspoň že to myslí v dobrém, dneska už je to prostě jinak.
4. srp 2011 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Holkýýý, mám nervy :frowning2: Ondra se akorát právě chystá do práce, ach bože :frowning2: nějak si neumím představit, že tu budeme sami.
@tasmailla1 pane bože co ti provedli? Já se moc nechytám jak nedočítám. To jdeš znova na šití hráze??? :-/ no to je děs, teda držíme palce, ať už se to zahojí.
4. srp 2011 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 ty jo,to je hrozný,že se vůbec nehojíš.Já už jsem celkem v pohodě,už to moc nebolí ani nekrvácí,tak jsem moc ráda,protože kdybych s tím měla ještě ke všemu trápení jako ty,tak mě fakt hrábne... Budu držet pěsti,ať se dáš brzy do kupy.
@mili01 neboj,oni už tě dlouho nenechají čekat,ale za mě říkám,užij si posledních pár dní klidu :slight_smile:
@dpetulinka jo holka,musíme to nějak zvládnout. Máme co jsme chtěly :slight_smile: Taky z toho mám vítr,až tu budu od pondělka sama s malou,ale nedá se nic dělat.
4. srp 2011 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Hoky,volala jsem laktační poradkyni a snad bychom se zítra sešly.Doufám,že mi to pomůže.

@tasmailla1 to snad není pravda s tím šitím.Držím pěsti,ať je to brzo v pořádku.
4. srp 2011 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa
@dpetulinka
@misi.21
@petrunka01 holky dík moc za soucitení,opravdu je to na budku,ale si spíš myslím,že oni na vine nejsou,myslím jako mudri,proste asi moje telo nepřijímá ten šicí materiál,nikdy jsem na operaci nebyla,takže jsem nikdy šitá taky nebyla,tak to nemám s čím posoudit.....no uvidíme,pujdu na gyndu v pondelí,tak jsem zvedavá,co me řeknou....
4. srp 2011 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa
@misi.21 děkuji za podporu holky :slight_smile: no posledních pár dní klidu si moc neužiju, jak mám oteklé ty prsty na rukou a brní, tak nedokážu nic dělat... dneska jsem půl dne v podstatě přspala, jenom čučím na TV, ž mám přehled co kdy dávaj, program umím zpaměti :slight_smile: už Vám ty broučky závidím.... jinak ano, s tím praním na valše jsi to vystihla :slight_smile: poslední konflikt byl ohledně čaje - jestli je nutný při plně kojeném dítku dávat čajík. Dáváte?
4. srp 2011 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka to bude v pohodě, neměj strach, proč by jsi to bez manžela nezvládla??? U Mišky mě manža vyklopil z porodky dom a jelmakat a bylo to super, měla js,me klid :grinning:
@tasmailla1 to stejný jsme ěmla se šitím já, ale nakonec mi to enchali a zacelilo se to samo, koupila jsme si ještě bepanthen na rány, né ten co je pro miminka :wink: držím pěsti štěstí, ať je to brzo za tebou :wink:
@mili01 při kojení se prej nemusí dávat čajík, ale já ho holkám dávala, ale je fakt, že plně kojený nebyly :confused: mudr.mi ho doporučila a to jsme u Mišky měla jinou mudr.
4. srp 2011 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk
@misi.21 musíme to zvládnout, ale holky on nebrečel když se malá narodila, ale brečel když jel dneska do práce :astonished: ono je to naprd v tom že je celý dny pryč, když se vrátí tak večer a nebo prostě jen o víkendu, vidím že má strach, že mu utečou ty "poprvé" :frowning2:
4. srp 2011 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem dnes museli ke tchánům. Volali že se musí vyorat brambory. Babička hlídala Míšu a já běhala po poli jako srnka, ale ke konci už jsem teda jenom postávala. Jak se pořád ohýbala tak mě začalo trochu bolet břicho. :frowning2:
Martin má ještě dovču tak už jsem ho dnes posílala do práce. Už se těším až bude zase v práci. :wink:

Holky na tvorbu mléka je dobrý ricinus 5 homeopatika a na hojení hráze po šití taky krém od mobilisu.
4. srp 2011 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka no tak to je jak u nás, manžel od rána do večera v práci, jedinej den kterej má občas volenj je neděle a to jen někdy :confused:
4. srp 2011 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek