• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@pepsilight to je dooobře, že malinkej spinká a papá a kadí :wink: :slight_smile: ty jo 4 kila, to je macek, no my nežse dostanem na 3 kila, budem rádi :grinning: ten náš je prťavec a teď mne naštval taťka, vzal ho do kopcu na prochazku a fouká tam jako bejk, jestli malinkýho ofoukne, tak to nepřežiju, má malinko kašlík a pořád pšíká :wink: ach jo ti chlapi!!!!
6. srp 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk tak to já srovnat nemohu, neb jsem nerodila normální cestou :wink: tak nemohu porovnat, ikdyž bych ráda porovnala, co je horší a co lepší
6. srp 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 hm, tak buď něco dělám špatně nebo je to v malé....krátký rukáv u nás prostě neexistuje, ručičky má studený i v dlouhým, takže podle toho se neorientuju....vždy zkouším jak je teplá za krkem nebo jak to říct...v krátkým rukávu vydrží chvíli a je chladná a pšiká, tak já nevím, je jí už přes měsíc a i v těch vedrech má dlouhý rukáv a dlouhý kalhoty :astonished:
6. srp 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik tak Miška měla po porodu 3.9kg a Niky 2.9kg, když jsme šly domů z porodnice, tak měla taky 2.7kg a za 15dní přibrala skoro půl kg, takže paráda, mudr.byla ráda, ale taky vyrostla o 4cm za těch 15dní,takže se to na váze taky projevilo....pěkně papkejte :wink: jinak mě malá taky furt pšiká....nevím zda ju něco dráždí ke kašlíku nebo to je počátek nachlazení? :confounded:
6. srp 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ssimmikk to chce klid, u nás krátkej rukáv neprojde, neb malej nemá na sobě tuk, takže má hned studenej nosánek i ruce, máme bodýčko, tričko s dlouhý, rukávem a tepláčky nebo dupajdy a ještě svetřík..ted je malej v kočáře a má bodýčko, dupajdy, riflové kalhoty s laclem a triko s dlouhžm rukávem...a ještě je zabalenej v rychléozavinovačce a v ní je tenounká fleska deka a čepišku...doknce cestou z porodnice jsme měli i rukavičky, ruce fialový ažaž :grinning: a spařenej neni...medí si, vyhiovuje mu to, říkám si, ře budem odslékat, až prostě bude mít na sobě nějakej tuk, takhle prý nedokážou svou teplotu regulovat, tak ho zatím nabaluju...ale spařenej neni, tak je to asi dobře :wink: :wink: :wink:
ale jinak to ste pěkně přibírali, to jste šikulové :wink:
6. srp 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kristynkamazlik tak aspoň nejsme sami, ale takhle moc navlečení zase nejsme, tak jsi mě uklidnila :slight_smile: ale zase jste o měsíc menší....
6. srp 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik to bude dobry my ted byli na prochajde 2 hod byli sme poprvy co myslis ? stane se mu neco??? jsme 4 den po porodu
6. srp 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk mě je doporučil dr hned jak tady byl se na malou podívat,že je dobrý abych je měla doma a je fakt,že žádný potíže zatím nemáme...
6. srp 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik to neporadím,já taky kupuju v DMku,na ty kupónky,jsou ve žlutý krabičce,značku nevím. Já mám naštěstí bradavky v pohodě,ani už je nemažu.
6. srp 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk já dávám body s dlouhým rukávem,dupajdy,ponožečky a slabounkou mikču a čepičku. Když je chladněji,dám zavinku a deku,když je tepleji,tak jen deku.Doma má taky dlouhý bodýčko a dupajdy. Jinak má ručky,nožky a nosánech studenej furt,tak taky sahám za krček.Mám spoustu bodýček s krátkým,ale asi to ani neunosíme,uvidíme jestli budou ještě hice...
6. srp 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mě taky malá pšíká a občas zakašle...
6. srp 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 s oblékáním jsme na tom stejně, myslela jsem že užiju bodyna s krátkým rukávem s dlouhým jich ani tolik nemám, ale malá má pořád zmrzlé ručičky a nos, občas si kýchne a hlavně když je ji zima hned má škytavku a tomu se snažím vyhnout aby neblinkala. Tchýni se zdá moc nabalená, ale zpocená není a já mám pocit že teda není v pořádku aby byla studená, to se mi potom pořád i budí a kdyby ji bylo horko určitě by se ji to nelíbilo a ozvala by se.

Holky to je šílený co se u nás dnes děje, tak dopoledne skoro vůbec nespala a odpoledne chce pořád k prsu, pořád, vypije obě na chviličku usne a znova a pořád dokolečka, jinak brečí a nejsou to prdíky, jsem z toho úpln+ hotová, mám strach aby neměla hlad, ale nemám pocit, že bych měla málo mlíčka, teď jsem teda úplně vysoslá, to mlíko se snad nestihne ani dělat, vůbec nevím čím to je, snad nemůže mít takový hlad, do dnes to bylo v pohodě, za týden přibrala 290g vždycky ji stačilo krmení z jednoho prsu... no prostě vůbec nevím co se s ní dnes děje.
6. srp 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 budu moc držet pěsti, ať to jde rychle a máš maličkou brzo v náruči :slight_smile:
@pepsilight ahoj, vítej doma, velké gratulace!! :dizzy_face: také jsem naplakala až až, štěstím, nervama...vším. hormonky... vydrž, to se rychle srovná :wink:

Dnes jsme v Kauflandu koupili přesnídávky Hello, mají v akci za 7,90 jsou od ukončeného 4.měsíce tak pokud byste chtěly do zásoby, holky.. :dizzy_face:
6. srp 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka zítra bude líp, uvidíš, třeba má dnes špatnej den, malá má dnes flašu taky skoro furt u pusy a nepije z ní skoro vůbec, jen jí cumle, ale jak to nahradím dudlem, tak je zle, celý den jevzhůru, já dnes spala 4hodiny a jsme fyzicky i psychicky absolutně KO a Niky jediný co dělá, takje v postýlce a mrčí...teď tam šel manža, tak a´t si poradí, já už fakt dnes nemůžu :confounded: a s tím oblíkáním jsem ráda, že nejsem jediná kdo mimi dává dlouhý rukáv a kalhoty, protože už jsme si říkala, zda někde není chyba :sweat_smile:
6. srp 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee a už ty Hello přesnídávky nejsou doufáám vadný, jak byly, nevíš? Vím, že když byla Miška malá, tak sjme je ani nekupovala, že říkali, že v nich je cosi špatnýho :astonished: dost dělám domácí, není nad to, ale tolik domácích mít teda nebudu, aby to vystačilo :grinning: takže máš vplánu od 4měsíce příkrmy?
6. srp 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jů, ony bývaly vadné :unamused: ? ještě že jsme vzali jen 3jabkové a 2meruňkové :grinning: tak už je brát nebudu, díky za info! :dizzy_face:
6. srp 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk u nás bylo dneska sice teplo,ale fučelo,tak ji radši oblíknu víc,sundávat můžu vždycky,ale nemyslím si,že bych jí měla dávat krátký rukáv jen proto,že je srpen. Já chodím spát s malou přes den,dneska jsem nebyla,tak to bude noc mazec,doufám že too zase nebude na tři hodiny,to usnu. Mám výhodu,že mám jen jedno dítě,ty už si takový luxus nemůžeš dovolit.
@dpetulinka třeba má jen "žrací" den. Noc vydrž a zítra to třeba bude v pohodě. kdybys měla málo mlíka,tak určitě tak krásně nepřibírá...

Holky taky vám to tak strašně rychle utíká ty dny?? Řeším furt jen kojení a spaní a najednou je večer a já už přemýšlím kolikrát asi budu vstávata najednou je ráno a zase znovu dokola... Už se těším,až začneme s nějakým režimem a nebude to každý den jinak :slight_smile: Hlavně to kojení kdyby se začalo postupně zkracovat,za to bych byla fakt vděčná :slight_smile:
6. srp 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jj, právě že bývaly, tak se ptám, zda náhodou nevíš, jak jsou na tom teď....Míša byla malá, jednou jsem jí koupila a když jsme to srovnala, tak mně chuťově nejely a Miška na to, že jedla vše, tak je taky moc nechtěla no a chvíli na to dávaly v TV, že jsou vadný, že v sobě mají cosi :astonished: takže jsem je zamítla úplně.....kdyby už teď byly ok, tak bych je koupila, ale nikde o nich nic neříkaly nebo aspoň jsme se nic nedoslechla v poslední době, tak nevím :sweat_smile:
@misi.21 jj, vyslíct můžeš vždy, taky se toho držím :grinning:a jinak dny vcelku letí, když jse měla jen Míšu, tak jsme to nesledovala a spíš mi to neutíkalo, nemohla jsmese dočkat večera až zalehne a budu mít chíli pro sebe, teď jsem ráda, že padnu do betle a nějáký chvíle na sebe nemám a ani sílu na ně, mám co dělat abych si umyla vlasy :zipper_mouth: dřív sjme po večerech háčkovala atd., te´d bohužel, ale moc mi to chybí, už aby byla malá větší a měla režim, že večer jí dám lehnout a už se mnou zkrátka nehne, taky se těším až bude jíst aspoň nějáký příkrmy, protože s mlíkem je to otrava, nejlepší období je, když dáš dítku rohlík, sušenku nebo něco do ruky :grinning:
6. srp 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já nevím, kde to naše mimi bere tolik síly....od 3hod.ráno nespí, jen minutu a je vzhůru a já už jsme fakt total KO, už jsme si dala i kafe po 4.5letech, vypila energy nápoj a stejně to se mnou nic nedělá, já snad usnu i ve stoje....
6. srp 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ahoj, souhlasím..ty dny, ten čas tak letí!! také řeším prdíky a prostě vše okolo miminka...
6. srp 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk zkus pustit vysavač nebo zabalit do kukličky.. mělo by to zabrat a mimčo usnout..
Jinak ty přesnídávky vůbec netuším...! no snad už jsou v pořádku, to by si výrobce neměl dovolit po nějakém průšvihu, aby se to opakovalo. ale kdo ví.
6. srp 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už máme doma veselo. Honzík vrátil z dovči. Bude týden doma a už zase frčí s našima do Olomouce. Já pak v půli týden valím za nima.
Holky tak to teda máte s tím oblíkáním dobré. Míša má snad pořád bodýčko s krátkým rukávem a když je tak kolem 18 C tak má mikinu. Pořád se potí až má z toho potničky. V kočárku má zavinovačku ale zakrytá není jenom na ní leží. Když fouká vitr tak má čepičku, ale jinak v kočárku má hlavičku odekrytou.
6. srp 2011 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no tak já už zkusila snad vše, balení jsem dělala Míši a byla spokojená, ale u Niky to moc nezabírá, spíš se vzteká :unamused: což jsme koukala, že to moc nemusí....ale tak každý má rád něco jinýho....jsou to zhruba tři roky zpátky, tak snad už to bude ok, ale kdo ví,dneska je skoro ve všem něco co tam být nemá :angry:
@micka1 to máš dobrý, že ti Honzík,tak cestuje :wink: a s tím oblíkáním koukám, že co miminko, tak je vše jinak :wink: ale potničky nezávidím :confounded:
7. srp 2011 ve 04:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dobré ráno .... u nás zatím slunečko tak snad to tak i vydrží. Chlapa mám o5 v práci, tak jsem doma sami s malou. Doufám, že dojede aspoň brzy a půjdeme společně ještě někam ven když je tak hezky . Budu si muset pořídit asi ten kojo polštář, protože jinak mě bolí děsně záda .... kdo na něm holky kojí a jak jste spokojené? Jakou tam máte výplň? Máte ten mega velký a nebo ten normální?
Jinak z vlastní zkušenosti nejezte cuketu ... dělala jsem jí na oběd i s patizonem a pak jsme mohly s malou uletět .... malá řvala jak tur a já byla nafouklá taky dobře ... tak za mě cuketu, květák a podobný blbiny EE .... :angry:
Vlezla jsem na váhu a už mi zbývá zhodit " jen " 5 kg ... tak z 19kg celkem dobrý výsledek si říkám :grinning: Kdyby to tak šlo dál a dál .... možnábych pak vypadala , tak jako tady na té fotce :grinning: :grinning: :grinning: jo kde jsou ty časy .... :confused:
7. srp 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka koja polštář mám s pes kuličkama, tu klasickou velikost, akorát mi vadí, že ty kuličky v tom šustí, jinak mohu doporučit
cuketa, květák EE...souhlasím! plus houby a paprika :dizzy_face:
mně zůstalo nahoře zatím 8 kg a jsem fakt ráda, před těhu jsem byla moc hubená, akorát břicho se mi teď nelíbí, pořád teda splaskává, ale určitě zbude nějaká památka :sweat_smile:
7. srp 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava Tak koupila by sis znovu s kuličkama a nebo bys volila jiný? Papriku taky nemůžu malá se po ní osypala a hřiby jsme měli včera a nic to s náma nedělá :slight_smile: zatím :confused: mám jich plno musím to nějak spotřebovat :grinning:
Břicho se zatáhne do 6 měsíců. Ptala ses na vložky ... já mám normální ria a nebo jsem si koupila v lidlu s křidélky ty jejich a spokojenost .... jsou levný a dobrý. No a už máš 2 týdny po porodu tak v poho ... já je nosila už v porodce ... musela jsem mít z kraje 3 vložky na ranu :angry: asi první 2 dny ...
7. srp 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
bez kuliček nemám vyzkoušený, ale to šustění mě vadilo hlavně při spaní v těhu, to jsem polštář taky používala, teď při kojení je to celkem jedno. Právě mám doma jen zbytek těch SAMU, jsem je chtěla všechny vypotřebovat. Jsou fajn, že jsou takové větrací...na rozdíl třeba od always ultra sensitive, kt nosim normalně ven, tak zusim ty ria...stejně musim ještě říct chlapovi a on určitě zae koupí něco jinýho :grinning:
7. srp 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. srp 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka my máme taky polštář s kuličkama a mě na kojení teda moc nevyhovuje, většinou si ruku podložím klasickým malým polštářkem, pořád se v rom ty kuličky přesejpaj někam kam nepotřebuju, zkusím ho ještě víc dosypat a jinak nevím :-/ dneska bych koupila ten klasickej šitej vyplněnej nějakým vatelínem nebo čím.
@lukava přesně jsem chtěla vypotřebovat ty samu a jsem ráda, že už jsou pryč, neskutečně mi lezly na nervy :angry: tak už používám taky klasiku.

Holky tak noc docela ušla, i spinkala, ale od čtyř zas prso prso prso, jestli tohle přežiju :grinning:... budu mít bradavky úplně rozžužlaný. Jdu radši do lékárny koupit mlíko, kdyby náhodou, tak doma se neztratí.
7. srp 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava olvejsky tedy vůbec nemusím ... to je umělina jak sviňa :grinning: To pak nevětrá ... drahý a oničem ... já mám nejraději ria ... a pokud to jde tak stejně nosím tampony . Příjde mi to komfortnější .... i se člověk líp cítí. Ale je jasné, že teď tampony nelze nosit to až při běžné menzes.
7. srp 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek