• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@myschka proč na plicní?máš astmu?já se musím objednat k obvodákoj....ale nechávam to na pozdejc...
2. únor 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 chudák malej,tak at se z toho rychle dostane...přeju brzké uzdravení....
2. únor 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem ze zvědavosti mrkla do průkajdy a je to tam. Dělali mi to při první poradně.. Já ani nevím co mi testujou :slight_smile:
@tasmailla1 ty nemáš v průkajdě zápisy,jo? Krevní skupinu,tlak,utz a tak..?
2. únor 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 JAKO DO PRUKAZKY ME NIC NEPÍŠE...JENOM KREVNÍ SKUPINA,VÝŠKA ,VÁHA NA ZAČÁTKU TĚHU A PAK VŠECHNO OSTATNÍ JAKO TLAK,UZ MI PIŠE JEN NA PAPÍR,KTERÝ VYTISKNE A TY PAPÍRY MÁM ZATÍM VE FOLII,ABY SE ME NEZTRATILI,CO KDYBY SE ME NECO STALO,TAK AT VEDI,ZE SEM TEHU.....ALE JAKO VÝSLEDKY KRVE TAM NEMÁM,STEJNE ME ZATÍM JENOM JEDNOU BRALI KREV NA nt SCREEENING A TEDKA PODRUHE,ALE TO VÝSLEDKY ME JEŠTE NEŘEKL,TAK SNAD ME TO ŘEKNE V PULCE UNORA,KDY POJEDU NA KONTROLU...
2. únor 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka jj, tady taky-napsala jsi to přesně- těmi hiv a sifilis a rh faktor-ty první odběry. také bych to tak neřešila, ale jsem takový milovník zvířat, že se pomazlim s každým mazlivým zvířetem co potkám - sousedi, návštěvy atd. a ten babiččin kocour kdo ví co vše olezl... takže mi to občas vrtá hlavou. samozřejmě, od doby dvou proužků na testu si dávám odstup a i našim hlodavcům vyklízí přítel-já jen krmím.
@tasmailla1 fakt nic? :grinning: ani třeba ten RH faktor a krev skupinu atd? mě tam píše vždy a musím ji mít stále u sebe-nejdůležitější doklad :slight_smile:
2. únor 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka @tasmailla1 tiše vám závidím razítko od zubařky...
2. únor 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já nevím, prostě mě poslali prvně i teď na plicní. Já jsem zdravá jako rybka, jen si mě prvně poslechli a zeptali se zda jsem se setkala s někym s TBC a dali razítko a papa
2. únor 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka ty jo,to já jsem byla už za svoji prax asi 3 krát rentgenovaná a napíchaná kvuli TBC,pač pacienti to meli,tak sme museli jako sestry a lékaři tímhle projít taky....naštestí u mne to vždy bylo v pořádku a nenakazila jsem se....
2. únor 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1
@druidee mě taky právě říkala ať nosím stále u sebe,kdyby třeba nějaká nehoda nebo tak,proto mě překvapuje,že ti to dává zvlášť na papír,to ti je ta průkajda na prd. To abys nosila ty lejstra pořát u sebe.

Zubařku už mám taky za sebou,nic nenašla,tak doufám,že se mi po porodu nezačnou zoubky moc kazit. Kamarádka má od porodu umělý.
2. únor 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no já jsem ráda,že už to mám za sebou a další návštevu mám v plánu v květnu..tedka jsem mela jenom jeden kaz,atk to me opíchla,moc jsem se divila,že v těhu to muže opíchnout,prej muže a dalo se to vydržet :grinning: ....
2. únor 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 to si taky myslím,že me to je naprd..taky že nosím to furt ve folii,takový pekný lejstra...Ale co už nadělám,asi to má ve zvyku psát takhle každý....
2. únor 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 No já jsem se práve ptala zubařky proč je tá kontrola 2 krát za těhu,že či se me tak budou hodne kazit zuby,že to tehu je moc náročný na organizmus a ona mě řekla,že to není pravda,že ty zuby se až tak nekazej,je to jenom jako spíš prevence...tak proto me udivuje,když to není až tak duležiý,tak jak pak ppotom může nekdo skončit s umělými zuby...
2. únor 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no ale nechtela bych tak skončit.... :grinning:
2. únor 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 no chůdě malé.. taky jsem to zažila u kamarádky, malej měl takový kašel, až z toho zvracel a jak měl namožené bříško, zvracel několik dní-hlavně v noci. snad to Honzíka brzy přejde.
2. únor 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak to nevím,já si vždycky myslela že je to tím těhotenstvím... Tak k tomu musíš mít asi nějaký dispozice. Každopádně já jdu v těhu jenom jednou a teď zase za půl roku,nechám to asi po porodu,ať tam nemusím s bubnem,no uvidím...Já mám zuby vyvrtaný,ale nikdy jsem žádný problémy neměla,tak snad to bude v pohodě
2. únor 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 chudák Honzík,tak snad ho to brzy pustí...
2. únor 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky cítíte už pohyby? Já vůbec,ale už chciii :grinning:
2. únor 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jů, no to jsi pro mě hrdina :slight_smile: já mám ze zubařů po přísné dětské zubařce a po špatné zkušenosti s vrtáním do nervu paniku :frowning2:
2. únor 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 neboj, to příjde už brzy, uvidíš :wink: u nás už mrně řádí delší dobu. teď se právě probralo-asi má radost z banánu, co jsem snědla :grinning:
2. únor 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mohu se k Vám pŕidat? Původně jsem si myslela, že patřím ke srpenčátkám, ale holt termín porodu nám vychází na 28.7. - tak uvidíme, jestli u Vás nebo až později :slight_smile:
Ohledně vyšetření toxo - máme doma pejska, a když mi měli dělat prvně odběry, a screening (za který jsem si připlatila), tak jsem se ptala, jestli není nutný i vyšetření na toxo...a prý že ne, že s pejskem to je v pohodě.. tak snad to bude ok, ale trochu jsem byla sklamaná, že když si za to připlácím, tak by mi snad mohli udělat jedno vyšetření navíc...
Razítko od zubařky závídím, je pravda, že já, nebýt těhu, tak k zubarce snad ani nejdu (a nebyla jsem dva roky) no a tak to teď "schytávám" vše najednou..prý mám kazy, jeden zub mi vytrhla /a to mi taky dala injekci - prý je to ok, tak jsem se divila, všechny známé mi říkali, že ne/...
Teď se podujala mi měnit plomby za nové (a samo že si již dávám bílé, když už to tedy musí být) - ale trochu se divím, nic v puse mě nebolí, tak nevím, proč do toho musí "šroubovat" :confounded: Když jsem se ptala, kolik že to tedy mám kazů a kolik zubů potřebuji spravit, tak jsem nedostala žádnou odpověď..začala mi koukat do pusy a to už jsem nemohla dále komunikovat a dožadovat se odpovědi :grinning:
Jinak miminko se má fajn, zítra ráno deme do poradny, tak snad ok, ale testy zatím včetně ultrazvuku dopadli v pořádku.
2. únor 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no já práve si taky naivne myslela,že tehotenstvím se zuby hrozne ničej...ale podle pani dr to tak na 1OO % není....no me řekli,že tam máám jít 2 krát a zas radši tam pujdu s bubnem,než pak po porodu se nekde lebedit i s prckem,neříkam,že nikam po porodu nebudu chodit,určo k doktorce a na gyndu na kontrolu,ale čím mín pojedu s mimískem ,tak to bude pro mne lepší..a nechci ho stresovat hnedka po porodu zvukem zubařský vrtačky....to by mel následky na celý život... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jako neříkám,že s ním nebudu chodit venku na procházky,to budu,ale pak k doktoroj je to jízda MHD a já bych tyhle jízdy omezila na minimum.....
2. únor 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 ahoj,já teda chodím k zubařce pravidelně po půl roce,radši ať mě prohlídne a řekne vše OK,než aby mi pak vrtala a trhala jako tobě. Na tohle já jsem srab,radši po jednom než naráz :slight_smile:
@druidee hrozně se na to těším,někde jsem četla,že u prvorodiček je to většinou kolem 20tt,tak to si ještě chvilku počkám. A co teprve tatínek,ten mi věčně píchá do bříška,jestli se neozve :slight_smile:
2. únor 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ne necejtím pořád vubec nic a už me to docela vytáčí,když tady holky píšou,že už je cejtej a já pořád nic...mám trošku pocit,či je vše ok...ale snad jo,jen je trošku línej...
2. únor 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 hm,to jo. Já bydlím 5 minut od centra,takže to mám v pohodě. Já si plánuju tyhle návštěvy doktorů po porodu vyřídit bez mimča,švagrová bydlí ve stejným městě a je taky na mateřský,tak jí vždycky poprosím aby mi kočárek chvilku pohlídala... Přeci jen rodím v létě a všude bude dusno a vydýcháno.
2. únor 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já jsem taky detskou zubařku mela přísnou,ale tedka mám takovou mladou doktorku,je po škole a je moc šikovná a je to teda pedant....takže jsem spookojená a hrdinka nejsem,taky mám vždy nahnáno,když tam mám jít...nejdřív se vždy musím fyzicky a hlavne psychicky připravit..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já budu taky klidnější,až se tam bude mlít,jenže někdo cítí ve 14tt a někdo fakt až třeba v tom 20-22tt a já budu mít určitě tu smůlu a ucítím pohyby jako poslední :slight_smile:
2. únor 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ...já zůstávám psychicky nepřipravena... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
@mili01 ahoj, no, hlavně když Tě ta výměna plomb nebolí... zubařka možná nahání bodíky u pojišťovny :grinning:
2. únor 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já poprvé mrně ucítila ve 14+3tt byla jsem udivená, ale je to tak
2. únor 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miliO1Ahojky vítam te tu..no já taky pokud bych enbyla tehu,tak tam ani nejdu,taky jsem nebyla vyš roka tam a jsem ráda,že jsem mela nakonec jenom jeden kaz...ale když jsem nemela problémy,tak to šlo.....A pani dr to nedelala jen z toho duvodu,že za bílý blomby se platí?vždyt pokud nemá rentgenové oči,tak to nepozná,či pod blombou je kaz nebo ne a pustit se do vrtání všech pomalu zubu,tak to je trošku blázínek,ne?mne dr řekla,že až porodím me udelaj rentgen a podle toho budou vyvrtávat a sparvovat zuby,ale když žádný problémy nemám,tak nic tedka delat nebude....
2. únor 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele holky...už jsem konečne přišla na to,na co mám chute v tehotenství...a je to teda chut na sladký.....to není den,co bych neco sladkýho nezblajzla...furt koukám po spíši a neco si hnedka musím dát...ono je i nejaká povera a tedka nevím,či pri klukovi,nebo holce je veliká chut na sladký?u jednoho je chut na sladký,u druhýho chut na slaný...
2. únor 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek