• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@dpetulinka proč mlíko do lékárny? Máš málo vlastního?
S tím polštářem myslíš si , že když si ho koupím, tak že mi to pomůže aby mě nebolely ty záda?
7. srp 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka na odstříkání nemám, když ji teď krmím po půl hodině, nevím co se ji děje, pořád chce jíst :grinning: jsem úplně vysoslá. Tak ho chci mít radši doma kdyby byla krize a fakt řvala hlady, uvidíme zítra co doktorka, buď mám toho mlíka teda málo a nebo už to bude ten slavnej růstovej spurt a to snad zvládnem. Akorát nemám tušení co mám koupit nevíte někdo?

Já ti nevím, to jde asi o techniku jak kojíte, já stejně nejradši kojím v leže, přes den už se snažím v sedě, protože když pak někde jsme jinak to nejde, ale není to ončo, záda mě sice nebolej, ale moc mi to nevyhovuje. Je důležitý abys měla pohodlí a nijak se u toho nekroutila, pro mě je to asi moc náročný :grinning: s tou naší žížalou a ten kojící polštář musím furt nějak rovnat kvůli těm kuličkám, klasickej mi nějak sedí líp. A tak zkuste nějakou jinou polohu? Je teda fakt, že z nabízenejch si neumím jinou než v sedě a leže představit :grinning:
7. srp 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka moc dík za odkaz na laktační poradkyni, už jsem jí napsala
zkusím ty ria, jak píšeš...jsou nějaký i s křídlama? Abych to chlapovi napsala přesně...nebo možná udělám velký nákup přes tescoeshop
polštář mi proti bolení zad fakt pomáhá, hezky se opřeš a uleví se
7. srp 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Tak s tím mlíčkem Ti nempomůžu to nevím jakou UV koupit. Já právě nejraději v sedě v leže by to pro mě asi taky nebylo moc pohodlný a navíc malou trénuju na vsedě, protože kdyžž někam jedem a kojím jí tak aby neodmlouvala :grinning:

@lukava jo ty ria jsou i s křidýlkama ... a mají i prodloženou velikost. Nevím jak moc krvácíš , pokud dost , tak si na noc kup i tu prodlouženou velikost aby Ti to neteklo i po zádech :grinning: Ale jak říkám dobře poslouží i ty z lidlu .... a stojí myslím kolem 18kč nejsem si jistá ... jmenují se softino a je jich tam 18 ks .
7. srp 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jdu do lidlu pro vložky :grinning: děkuju za typ. Jsm ezvědavá jestli budu mít měsíčky, když budeme kojit. Teda snad budeme kojit :grinning: no malý je úplně jedno jak ji kojím, ona je taková savice, že by se přicucla snad i hlavou vzhůru :grinning: jasně že v sedě je to nejlepší, když člověk někam jde, tak si přece nebude lehat :grinning: musím si na to zvyknout, já ráda hajám a odpočívám :grinning:
7. srp 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no snad jsem se s tou cenou trefila ... pokud ne a cabla jsem se snad mi nevynadáš .... :grinning: ale jsou lepící a s křídlama ... dej si bacha mají i stejný bez křídel ... tak ať se nepřehmátneš .... :grinning: Taky jsem zvědavá na to kdy to dostanu . Teď mám ale spíš lufta z té kýly ... jsem zvědavá co mi řekne doktor na prohlídce :unamused: .
V leže taky ráda odpočívám, ale u toho kojení bych si asi neodpočinula ... nebo bych vytuhla :grinning:
7. srp 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Polštář s kuličkama bych si už nekoupila, přesypávají se a nedrží moc tvar, radši ten druhej, nevím čím je vyplněnej....nebo koupit hodně naplněnej s kuličkama :wink:

@dpetulinka s mlíkem ti asi nikdo moc neporadí, každýmumiminku sedí něco jinýho, já jsem malé dala Nutradefense a kvůli prdíkům mámeBeba Sensitive, míša měla tenkrát Bebu taky, ale obyčejnou :wink: U ní jsme na ní přešla z Nutrilonu, protože po něm mi řvala co hodinu hlady :unamused: za mě asi Beba, prej není špatný z DMka mlíko, mají svoje, nějáký v BIO kvalitě a stojí půlkuco normální, ale jaký je nevím :sweat_smile:
7. srp 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdo by chtěl tak si tady může zadat datum narození prcka a podívat se jaký/ jaká bude a co ho čeká .... jen pro ty co jsou na astrologii :sweat_smile:
http://osobni-horoskop.najdise.cz/
7. srp 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky holky tak se hlasime z hezke noci dneska vstavacka jen 2x ale vcera od 7 do 10 plakani a prdiky takze masaz nozickama braska a stejne nic prdl si az sam kdyz hajal musim koupit jen preventivne ten infacol a taky nakej dokrm pac malej papa i hodinu a za dve hodky znova nevim jestli mam mliko jinak je strasne hodnej milacek porad mam problem ho oblekat mam aby mu nebyla zima a tak venku je dneska nak divne
tak nevim co mu dat mam sami bodycka s kratkym tak mu dam na ven asi dupajdy a deku
7. srp 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ty jo, to je bezvadný. já už si s tím hraju dvě hodiny :slight_smile: všemu teda nerozumím, ale vychází pepíčkovi, že z něj bude slavnej politik :grinning:
7. srp 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak dneska zase celkem dobrá noc. Vstávali jsme o půlnoci a pak v pět,k ránu už dělá brajgl,tak jsem s ní šla do pokojíčku,ani nevím kdy jsme usnuli,ale do ložnice už jsem se nestěhovala,ráno si malou vzala chlap a já chrupala do 10,takže super. Pak jsme nakojili a malá se poblila,nebo spíš mě.Pak usnula,tak jsem zvědavá,na jak dlouho jí to vydrží,vyhodila toho celkem dost...

Holky jáá teď vůbec na nic nemám čas. Když soí,tak uklidit,dneska jsem i dokonce udělala řízky :slight_smile: Včera se mě mamka ptala,jestli si ještě žehlím vlasy,tak jsem jí řekla,že teď se ani nečešu :grinning: jsem ráda,když tostáhnu do gumičky.

Od zítřka tady budeme válčit sami,tak jsem zvědavá,co budu stíhat,holt si musím udělat nějakej plán...Příští týden už budeme mít 3 týdny za sebou,tak ještě 3 a snad se to začne upravovat.

Teď jdu rychle do sprchy a uklidit prádlo ze sušáku,večer vyžehlím. S žehlením to teď je dobrý,musím žehlit pro malou tak rovnou přejedu i naše a nikde se mi to nehromadí. Zítra půjdu koupit ještě nějaký dlouhý bodýčka a polodupajdy,ty nám vyhovujou.
7. srp 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 vidíš to ... tak jsem ráda, že jsem Ti udělala radost .... :slight_smile: naše malá má zase sklony si vzít za muže nějakého slavného politika a nebo vlivného muže ... třeba se dají s tím Vašim Pepčou dohromady :grinning: :grinning: :grinning: tedy až bude tím politikem chi chi
7. srp 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak se hlásím, včera nás pustili. Porod byl hroznej, otvírali mě kleštěma, aby mohl Maci ven, ten šel naštěstí bez kleští. Je to za náma a už se z něj jen těšíme, je boží, měl 53cm/3460 :slight_smile: Anička je zatím super ségra, takže si to užíváme.
Holky co máte nástřih, omývaly jste něčím, jak dlouho to bolelo, mě to bolí fakt hodně asi jak jsem taky hodně šitá po těch kleštích, ale jak dlouho mám počítat s takovým tím pnutím, pálením, vůbec nevím jak tu bolest popsat...
7. srp 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala gratuluji :slight_smile: :slight_smile:
no bolet to asi ještě nějakou dobu bude, dobrá je dubová kůra do koupele nebo gel z dubové kůry. Já jsem 14 dní po porodu a je to už o hodně lepší ale než to bude úplně v poho ještě to potrvá, to pnutí mám stále :unamused: s Aduš sem byla úplně fit až po třech měsících i sex už byl celkemv poho do té doby ta hráz fakt bolela
7. srp 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala gratuluji...

Já byla taky dost šitá,ale hned jsem mohla sedět,ikdyž to bolelo. Pak mě to bolelo víc doma,jak jsem víc chodila a večer když jsem lehla do postele,tak jsem to dost cítila,ale jsem dnes 17 po porodu a už pár dní jsem v pohodě,stehy vypadávají a já už necitím bolest ani při sednutí,jen cítím,že se tam "něco" dělo. Omývala jsem jenom dětským mýdlem od Nivea. A používala jsem vlhčený toaletní papír,abych to nedřela
7. srp 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala gratuluji tak to jsi mela desny ja jsem sita vsude ve vnitr a i v zadku umirala jsem bolesti ale jsem paty den po porodu a citim se lip meju furt detskym samponem aviril a je to fajn pnuti mam taky a bojim se sedet ale vydrzet se to da s tim sexem se bojim jaky to bude ale rikam holky :D jakej sem mela strach ze uz nebudu chtit tak u me se to asi navysilo pac ja na to mam takovou chut :D pardon ze to sem pisu ... s tou dubou kurou jsem to slysela pomaha to ??? holky s tim brecenim je to desny pac ja fakt furt brecim prej to jde do mlika tak mam trochu strach ale neda se to zadrzet proste neda ... snad to bude rychle pryc ....:slight_smile:
7. srp 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala to je dobře, že jste doma, gratulujeme :slight_smile: já moc šitá nejsem, ale omývala jsem rosalginem, doporučila nám ho PA že se to pak rychleji hojí. Je fakt že stehy jsem necítila brzo, ale doma mě to bolelo spíš jak to bylo otlačené. Jestli jsi šitá hodně tak ono to bude chvilku trvat než se to zahojí.

Holky já mám dneska depku jako prase... malá zas pořád chtěla prso a řvala a řvala, koupila jsem nutrilon, nechci ho načít, snad bude noc lepší . No já řvu celý odpoledne jsem nějak úplně apatická už, jen mi tečou slzy, skoro nemluvím a čumím do blba a kojím a přebaluju jak robot, malá to ze mě musí cítit, strašně jsem se snažila a nějak to dnes už nejde bejt v pohodě.
7. srp 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala Ahojky , také se přidávám a moc gratuluji !!! :wink:
Co se týká nástřihu a porodu , tak jsem to měla to samé .... malá šla kleštěmi a to se dělá vždy velký nástřih. Bolelo to fest asi 10 dnů a pak to polevovalo. Teď jsem měsíc po porodu a cítím tam jen pnutí na tom švu jak je to šité .... tak počítám, že opravdu tak ještě 2 měsíce než budu moct říct je to OK. Jinak já oplachovala jen vlažnou vodou a pak jen gel na intim hyg. Brala jsem homeopatika na lepší hojení Arniku. Pokud Tě to moc bolí tak si kup ibuprofen 400 v lékárně .... je to od bolesti .... můžeš 3 za den i v době kojení ... mi to dost pomohlo.
7. srp 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala
@hradilenka
teda holky to je hrozný s těma kleštěma. to jste měly fakt tšžký porod. a oni vám miminka nechtěla jít ven, že to musely vzít kleštěma?
7. srp 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala gratuluju :slight_smile: já jsme omývala vodou a intim mýdlem Lactacyd :wink:
@pepsilight za chvílu bude líp, to jsou hormony....ovlivnit se to moc nedá :rolling_eyes: hele já jsme po Mišce byla v sexu víc citlivější v sexu a o orgasmu nemluvě, teď jsem citlivá i bez sexu a to jsem teď byla na císaři, tak to nevím, jak to bude, zda nevydržím nebo nevím :grinning:
@leia1
@hradilenka holky, vy už to tady párujete, ju? :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka uvidíš, jak bude v noci a zítra a kdyžtak zkus dokrmit a uvidíš....nebo co začít odsávat a dávat z flašky, to tak neunaví jako tahání z prsa, třeba to bude líp vyhovovat než hned hupsnout na UM, to je škoda, dkyž máš mlíčko :slight_smile:
7. srp 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka držím ti pěsti, abys to zvládla. na mně zase dneska padlo to, že nekojím a že jsem to vzdala moc brzy a nezkoušela to znovu a znovu. tak jenom zkus to vydržet, já když vidím malýho, tak je mi to pokaždý moc líto. ono se to určitě brzo zaběhne uvdiíš. ty návaly emocí je z toho kojení a je to úplně normální a upraví se to časem. já byla taky na sesypání.
7. srp 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 mám podobné pocity, občas...
@dpetulinka @pepsilight holky, já vím, je to záhul ty nálady nenálady, pláč a vyčerpání.. se mnou to třískalo od sklepa po půdu a srovnalo až po zastavení laktace. Ale mrzí mě to, že nekojím...strašně moc! takže zkuste vydržet i když je to skoro nad lidské síly
7. srp 2011 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala Velké gratulace k mimískovi!! no je to dlouhán, 53cm! :wink: :grinning:

teda holky, když si představím k porodním bolestem ještě kleště nebo ruce porodníka, co pomáhají rodičce, aby se otevřela, tak mi běhá mráz po zádech! císař není nic moc, ale když čtu vaše zážitky... obdiv! :confused:
mám v sobě asi hodně prvku "srábium", páč si myslím, že bych normální porod nezvládla :frowning2:
7. srp 2011 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Ahoj ten polštář Ti určo pomůže od bolesti zad. mě to tak aspoň opravdu pomohlo - i od namáhání břicha-jizvy. koupila jsem plněný kuličkama, hodně pevný, pěkně drží. kuličky se dají i dokoupit. ale je fakt, že trochu šustí, ale mě osobně to vůbec neva a malému také ne.
No kdybys chtěla, můžu Ti ho půjčit na vyzkoušení a uvidíš :wink: z mé strany no problem.
7. srp 2011 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak normálně skoro lezu počtyřech. Nespali jsme skoro vůbec, zkusím ji teď chvilku uspat a jít si lehnout kéž by to vyšlo :frowning2: už ani nevím kvůli čemu brečí jestli má hlad nebo to jsou prdy, já už to nepoznám
8. srp 2011 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka ještě k těm prdíkům, jo. malej taky hrozně řičel a kopal nožičkama, jak ho ty prdíky tam tlačili. dávala jsem mu jednou denně ty kapičky sab simplex a nepomáhala to. myslela jsem, že to stačí. ale ted jsme začli dávat při každým krmení tak 5 -7 kapiček a je to pohoda. už neplače. tedaj en když má hlad. což je skoro pořád :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 mě prostě přijde že má hlad nevím... pořád chce prso, dneska to vydržím odpoledne jdeme k doktorce a uvidíme
8. srp 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 mě totiž přijde že ty prdíky má lepší, jen jak hodně jí tak spíš pořád kadí, tak to tlačí, ale nepřijde mi že by brečela kvůli tomu, já nevím
8. srp 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 Tak malá měla omotanou pupeční šňůru kolem krku a jak jsem zatlačila tak vyjela ven a jak jsem povolila zajela zase dovnitř .... byla jak na gumě jezdila sem a tam a pak jí začaly klesat ozvy, tak musely přijít na řadu kleště. Těžký porod si myslím že byl spíš pro malou jak pro mě.... já říkám že porod jsem měla lepší jak 9 měsíců těhotenství :slight_smile:
@ssimmikk jj párujeme to víš sňatky z rozumu :grinning:
@druidee Nejsi sraboš, neboj dala by si to i normálně ... jak to příjde tak na to ani nemyslíš, spíš myslíš na to aby bylo vše oki a ty si to měla už za sebou :slight_smile: Měla jsem z porodu lepa, ale jak to už bylo tu , tak jsem to vypustila úplně z hlavy :wink: Jo díky za nabídku kojo polštáře ... ale asi koupím :slight_smile: uvidíme ta položka za něj mě snad už nezrujnuje :grinning:
@dpetulinka Nic si z toho nedělej , malá má teď také období , že jí mám celý den u prsu jen by jedla .... pomalu si říkám, že už nemá ani co ..... :slight_smile:
8. srp 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek